>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher GO+bet - opinie

najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Co myślicie o tym nowym tworze? https://www.goplusbet.pl/

Gra bez podatku jakiej chyba nie było. Ciekawe na jak długo. Daję max pół roku ;)
Bonus powitalny w postaci freebeta i to jeszcze 50%(!) za to kiepściutko. No ale to pewnie w zamian za wyżej wspomnianą GBP...
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Co myślicie o tym nowym tworze? https://www.goplusbet.pl/

Gra bez podatku jakiej chyba nie było. Ciekawe na jak długo. Daję max pół roku ;)
Bonus powitalny w postaci freebeta i to jeszcze 50%(!) za to kiepściutko. No ale to pewnie w zamian za wyżej wspomnianą GBP...
Uważam, że promocja gry bez podatku absolutnie na każdym kuponie przyciągnie bardzo wiele nowych klientów. Praktycznie całkowicie eliminuje to konieczność obchodzenia reguł w postaci grania u buków bez licencji MF (oczywiście zakładając, że kursy na poszczególne zdarzenia są atrakcyjne). Ale tak jak mówisz - być może za pół roku bądź rok zdejmą tę promocję.
Mnie jednak to przekonuje (choć oferty jeszcze nie przejrzałem i nie wiem na ile kursy są atrakcyjne i czy przypadkiem wysoka marża nie zaburza tego bonusu x1.14).
 
najlepszy20 16,5K

najlepszy20

Użytkownik
Ale zaczęli mocno ;)

"Kopiowanie od konkurencji? Sprawa jest na tyle poważna, że należy podać konkretne dowody, a tych nie brakuje. Poniżej zamieszczamy zrzuty ekranów z obu stron z poszczególnych zakładek. W odpowiedniej kolejności płatności, rejestracja oraz odpowiedzialna gra."

 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Marża dość wysoka ,ale możliwość gry singli bez podatku to zrekompensuje.Bardzo mocny hejt sie na nich wylał na początku.Moim zdaniem niesłusznie,jest to typowe obrzydzenie buka jeszcze zanim ktoś tam pograł.Konkurencja ma teraz o czym myśleć a oni wstrzelili się idealnie w lukę gdzie nikt z obecnych nie zrobił pół kroku.Na pewno warto pograć u nich,wtedy zobaczymy jak u nich z wypłatami,limitami itp itd.A dla bonushunterów i 2 złotowiczów od tasiemek bedą inne firmy
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Mogą sobie nawet i z b365 skopiować stronę. Jak są wypłacalni i będą oferować gre 'bez podatku' to i tak będą przed resztą polskiego rynku. Pozostaje kwestia limitów.
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Mnie tam śmieszy takie pisanie o najgorszym debiucie jak w tym artykule powyżej, trochę mało to obiektywne. Myślę że jednak będzie lepiej jak to klienci czyli gracze ocenią. A jakoś nie sądzę że najważniejszą kwestią dla gracza jest layout, szczególnie w obliczu gry bez podatku która wygląda po prostu świetnie na ten moment i przy tym konkurencja wypada blado. Jeszcze tam nie grałem więc nie wiem jak limity i kursy, ale na pierwszy rzut oka to mi to na najgorszy debiut nie wygląda.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Jeden będzie miał konto zlimitowane po tygodniu inny za rok lub wcale tak jak w każdej innej firmie. Wszystko zależy od tego co się gra i z jaką skutecznością.
 
bumbumbam 679

bumbumbam

Użytkownik
Zanim tam puścicie kupon zadowoleni że gracie bez podatku to proponuję porównać taki sam kupon u konkurencji z podatkiem, możecie się zdziwić ;)
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
to jaka oni maja marze w porownaniu z innymi bukami? :)
Na zakładach 2-drożnych około 8% na 3-drożnych około 7%. Wiem że STS ma coś około 5% być może jakiś buk ma jeszcze minimalnie lepszą marżę. Grając 1-2 zdarzenia ma to mniejsze znaczenie za to dużo pomaga gra bez podatku, przy taśmach podatek nie robi takiej różnicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
Do góry Bottom