>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gielda BF, a normalna bukmacherka

lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Witam trejderow i innych wilkow z betfair street!

Ogolnie od jakiegos czasu czytam sobie materialy na temat gieldy, tredingu itp. Natomiast pytanie nie o tym, ameryki chyba nie odkryje, ale zapytac i upewnic sie musze - skoro na normalnym buku mam kurs np. 1.50 a na gieldzie powiedzmy 1.60 albo i lepiej, to czy nie moge sobie grac singli i traktowac tego jako zwykly zaklad solo? Troche to za piekne, gdzie jest haczyk? :d
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
Mozesz grac, nie ma zadnego haczyka. Co tu pieknego? Zamiast z bukmacherem zakladasz sie po prostu z innym graczem, tego gracza wogole nie interesuje jak ty traktujesz ten zaklad, co ciekawe mozesz nawet go traktowac jako &quot;zwykly zaklad solo&quot;.
 
cock 756

cock

Użytkownik
I trafiasz na PC.
Zaraz trafia...
Betfair to ściema. Nie ma innych graczy. Są, ale nie tylu ilu byś chciał by było, w większości są boty betfair.
Jest PC pilnująca byś za dużo nie wygrał, jest zawieszony rynek, byś BF nie ograł i są awarie, byś nie był za sprytny i za szybki... Byś rynku przypadkiem czasami nie zamknął...
Na BF różowo nie jest. Owszem giełda daje wiele możliwości, ale to nie jest Eldorado.
BF to także inna waluta, obcięta przez fees, daj Boże - PC, potem wypłata ogolona portfelem ( z euro/funta/dolara do złotówki ), wreszcie jak nie masz VIPa to jeszcze 12 zł na konto. Reasumując dostajesz mniej niż w STS. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Y 32

yavor

Użytkownik
Zaraz trafia...

Betfair to ściema. Nie ma innych graczy. Są, ale nie tylu ilu byś chciał by było, w większości są boty betfair.

Jest PC pilnująca byś za dużo nie wygrał, jest zawieszony rynek, byś BF nie ograł i są awarie, byś nie był za sprytny i za szybki... Byś rynku przypadkiem czasami nie zamknął...

Na BF różowo nie jest. Owszem giełda daje wiele możliwości, ale to nie jest Eldorado.

BF to także inna waluta, obcięta przez fees, daj Boże - PC, potem wypłata ogolona portfelem ( z euro/funta/dolara do złotówki ), wreszcie jak nie masz VIPa to jeszcze 12 zł na konto. Reasumując dostajesz mniej niż w STS. ;)

Zartujesz sobie czy jestes nienormalny? A z tym STS to juz w ogole palnales jak lysy grzywka o kant kuli ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Zartujesz sobie czy jestes nienormalny? A z tym STS to juz w ogole palnales jak lysy grzywka o kant kuli ????
Staram się zebrać w calość moje doświadczenia - wytłumacz mi proszę szpeniu, co robi kasa na ligach Conference od 16:00 praktycznie gra cała Anglia?

Yavor postawił? I czeka na zamknięcie rynku? :razz: Na np. jakimś Yeovil czy Macclesfield gdy gra np. Chelsea Arsenal lub równolegle są derby Manchesteru? Aha, to spoko.

Jak już ogarnąłeś, to ze 100 $ na kursie 1,70 odejmij prowizję betfair, obgryź to kosztem przewalutowania i bez VIPa wypłać na konto. Ile &quot;zarobiłeś&quot;?

Co do Suspended - Betfair powinno zależeć na zamykaniu transakcji, tymczasem je blokuje ;) Dziwne nie?

Co do Awarii - gdy jest dużo pieniążków pre-play - blokujemy ruch traderów. Czy można tak pilnować swoich interesów?

Boty niuniek, boty wystawiają w wiekszości przypadków kasę... graczy jest kilka tysięcy ale są tam, gdzie jest kasa.


To biznes i kasa a nie legenda Todda w którą pewnie wierzysz. ;)
 
Y 32

yavor

Użytkownik
Widocznie masz zebranego tego doswiadczenia sladowe ilosci, bo na gieldzie nadal mozna naskubac dobre pieniadze i zyc z tego na dobrym poziomie.
 
Y 32

yavor

Użytkownik
jakie pytania? ile zarobie kupujac kurs 1.70 za 100? chyba latwo policzyc. na przewalutowanie nie mamy wplywu wiec dla nas im zlotowka slabsza tym lepiej.
BF zawiesza rynki pilki po golu, przed karnym, po kartce czerwonej, tak bylo od zawsze i jesli ci przeszkadza handluj pre play lub in play na tenisie, koniach, krykiecie, tam ci rynek w suspended nie wejdzie.
awarie sie zdazaja niestety i to jest bolaczka dla kazdego. szczescie w nieszczesciu, ze przytrafiaja sie rzadziej niz kiedys.
boty sa, ale przeciez nie na kazdym rynku. poza tym z botami mozna grac, kto zabrania.
todd zapisal fajne karty historii, my teraz tworzymy swoje.
 
cock 756

cock

Użytkownik
ile zarobie kupujac kurs 1.70 za 100? chyba latwo policzyc.
LICZ.
na przewalutowanie nie mamy wplywu wiec dla nas im zlotowka slabsza tym lepiej.
LICZ, bo składa się na to, że PLN się umacnia... ;)
BF zawiesza rynki pilki po golu, przed karnym, po kartce czerwonej, tak bylo od zawsze
Wiem, napisałem Ci dlaczego...
awarie sie zdazaja niestety i to jest bolaczka dla kazdego
To też napisałem, czemu mogą służyć...
boty sa, ale przeciez nie na kazdym rynku
To też Ci napisałem, ale byłem wcześniej &quot;nienormalny i żartujący&quot;...
todd zapisal fajne karty historii
Nikogo nie zamierzam obrażać.
Każdy ma swój rozum i gdy gość chciał grać na BF jak u zwykłego buka napisałem - będzie jak w STS. ;)
Udanego weekendu.
PS. Wiem że dla tradera każdy, dosłownie, łeb i łba hajs jest bezcenny, ale nie lobbuj... ;)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Eh, no dobra... Yavor dla wygody lub słuszności racji ominął, ja olałem skupiając się na praktykach BF, co nie zmienia faktu że napisałem:
BF to także inna waluta, obcięta przez fees, daj Boże - PC, potem wypłata ogolona portfelem ( z euro/funta/dolara do złotówki ), wreszcie jak nie masz VIPa to jeszcze 12 zł na konto. Reasumując dostajesz mniej niż w STS.
Czytajcie ze zrozumieniem, a w sprawach bardziej istotnych, treści regulaminów i innych umów. ;)
Portfele zapewne macie w PLN to przy wypłacie z buka wpływ na portfel w PLN podzielcie przez kwotę zleconej wypłaty i porównajcie ze złodziejskim kursem bankowym. Funcik za 4,332? ;) Na przewalutowaniu mają jeszcze prowizję.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Jak wybierasz pieniądze z obcego bankomatu gdzie jest powiedzmy 5 zł prowizji to wyciągasz 1000zł za jednym razem czy 20 x po 50 zł ? Mniejsza ilość transakcji, mniejsze opłaty.

Słyszałeś cokolwiek o zarządzaniu budżetem, płaskiej stawce, ... czy dla Ciebie istnieje tylko gra all in? Przykładowo masz na koncie 1000. Każdy zakład stawiasz za 10% czyli 100. Zagrałeś 10x po kursie 2.00 połowę trafiłeś połowę nie. W betfair będziesz miał po odliczeniu prowizji ~93,5 z wygranego zakładu x 5 wygranych typów daje 467,5 ZYSKU.

TWOJ WSPANIAŁY STS KURS MAX 1.9 I TAK MOCNO ZAWYŻAM*0,88*100 daje TOBIE 67,2 z trafionego zakładu x 5 ===&gt; 336.

W tym momencie decydujesz się zakończyć grę i wypłacić pieniądze. Na koncie betfair masz 967,5 na koncie w sts 836. Więc jak możesz pisać:
&quot;Reasumując dostajesz mniej niż w STS.&quot;

W którym momencie sts &gt; betfair ?

Cock tatę oszukasz, mamę oszukasz, ale matematyki to Ty chłopaku nie oszukasz ...

A jak byś się tak mocno uparł to możesz postawić zdarzenie przeciwstawne na BF i u innego buka. W ten sposób przetransferujesz pieniądze z giełdy na konto buka po kursie jakim sobie zechcesz, a nie jaki narzuca Ci betfair czy skrill ...
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Na BF różowo nie jest. Owszem giełda daje wiele możliwości, ale to nie jest Eldorado.
Tu się zgodzę. BF nie ma praktycznie konkurencji i obrósł w piórka. Kasują i kombinują jak mogą. Nie trzeba być wielkim ekspertem, by to zauważyć. Też uważam, że niektóre zawieszenia i awarie nie są przypadkowe. Jak jest z botami, tego nie wiem, ale ktoś napisał, że też można z nimi grać. Byle by nie była to gra znaczonymi kartami, jak na forexie, a odnoszę wrażenie, że BF w swojej zachłanności brdzo upodabnia się to platform forexowych. Fakty są takie, że ja osobiście na BF praktycznie nie gram i zdaje się, że wielu graczy też powoli się stamtąd ewakuuje.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
Bf to jest czesto jedyna opcja zeby wrzucic duzy pieniadz na niszowe ligi. Fakt trzeba dac nizszy kurs ale jak ktos ma bardzo mocne info na niszowa lige i gra wysokie stawki to moze wrzucic i 10000$ na bf.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Niszowe rynki nie mają płynności co z tego, że wystawisz taki zakład skoro nikt go nie przyjmie? Nie mówiąc już o zagraniu kontry.
 
W 126

wilsonperumal

Użytkownik
No to wystaw 10% nizej niz 365 to zobaczysz czy ci nie zbiora. Dlatego value musi byc duze ale sporo jest graczy grajacych nawet nieduze stawki typu 1000$ co nie maja kont i wychodza na plus grajac na bf majac mocne informacje. A po co grac kontre? Grasz value i cie wiecej nic nie interesuje, zgarniasz 10 czy 20% i tyle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom