>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

GEJzer

valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Słowo na niedzielę:
Premier League
Hull DNB @ 2.61 Pinnacle

Ligue 1
Nantes - St. Etienne x @ 3.10 Bet365
Ol. Marsaille x EH -1.0 @ 3.55 Unibet

Serie A:
Sassuolo +0.5 AH @ 2.10 Pinnacle
Udinese -0.5 AH @ 1.93 Pinnacle
AC Milan - Inter x @ 3.36 Pinnacle

Primera Division
Celta Vigo DNB @ 1.91 Pinnacle
Elche -0.5 AH @ 2.02 Pinnacle

Eredivisie
Groningen +0.5 AH @ 2.32 Pinnacle
HNL
Lokomotiva Zagreb -0.5 AH @ 1.85 Unibet
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Atlanta Falcons -3.0 AH @ 1.98 Pinnacle
Atlanta u siebie i Atlanta na wyjeździe to dwa różne zespoły. Ryan ostatnio może i nie sypie po 400 pass yards co mecz, ale przynajmniej ograniczył straty (1 w czterech poprzednich starciach). Browns bez Macka oraz pary LB Dansby&#39;ego i Shearda.
Denver Broncos -6.5 AH @ 1.952 Pinnacle
Defensywa Miami osłabiona brakiem Freeny&#39;ego, Davis, a przed wszystkim CB Finnegana. Pod znakiem zapytania stoi występ Millera. Z kolei w Denver zagra ulubiony WR Peytona w tym sezonie Sanders. Kto, jak to kto ale Manning nie pozwoli sobie na drugie tak beznadziejne spotkanie z rzędu i powinien zrobić użytek z kontuzji Finnegana. Obrona Dolphins osłabiona, a w dodatku daleko jej do front seven Rams.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Anaheim Ducks -1.5 @ 2.40 Pinnacle
Ducks to ostatnimi czasy mistrzowie dogrywek - siedem na osiem ostatnich spotkań z ich udziałem wymagało dodatkowego czasu gry. Jednak pomimo, że ostatnie rezultaty dalekie były od ideału (2 wygrane i sześć porażek), to i tak udało im się utrzymać prowadzenie w niezwykle mocnej Zachodniej Konferencji. Nieco słabszej dyspozycji Kaczek upatruję w kilku kontuzjach vide Perry, Beauchemin, czy Smith-Pelly. Wszyscy w/w gracze są już zdrowi i zagrają w dzisiejszym starciu. Między słupkami staną pierwsi bramkarze obu ekip Andersen i Smith. W zespole gości nie zagra Hanzal, który nie tak dawno błysnął aplikując Canucks trzy bramki. Reasumując stawiam na Ducks, którzy w domu będą podejmować za kilka dni znacznie trudniejszych rywali (Calgary i Chicago) niż Arizona. Efektowna wygrana z Kojotami powinna być dobrym prognostykiem na zbliżające się spotkania.
Rams - Chargers under 43.5 pkt
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Ol. Marsaille x EH -1.0 @ 3.55 Unibet 3:1 ⛔
AC Milan - Inter x @ 3.36 Pinnacle 1:1 ✅
Ostatni tydzień:
Typów: 65
30w/0z/35p
Suma stawek: 6500
Wygrane: 3550
Zwroty: 0
Przegrane: -3500
Summa sumarum: 50
Yieldzik GEJzera: 0,07%
W sumie:
Typów w sumie: 35
47w/1z/52p
Suma stawek: 10000
Wygrane: 5704,20
Zwroty: 100
Przegrane: -5200
Summa sumarum: 404,2
Yieldzik GEJzera: 4,04%
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Hahaaa!!! Red lights to doskonała okazja by rozstrzygnąć pierwszy konkurs w ramach GEJzera. Po moich namowach i przedłużeniu konkursu o tydzień okazaliście się równie aktywni, jak wasz stary w łóżku z matką po 25 latach małżeństwa.
Koniec końców wybrałem z tego co było. I tak:
1. miejsce zdobywa naczelny lizus ostriano za niniejszą pracę
http://forum.bukmacherskie.com/f35/gejzer-114945.html#post4891162
W nagrodę po trzykroć podwyższam ci subskrybcję płatną na moje konto skrill.
2. miejsce thecopro[fil] za popis rymów częstochowskich i białych
http://forum.bukmacherskie.com/f35/gejzer-114945.html#post4891180
W nagrodę po dwakroć podwyższam ci subskrybcję płatną na moje konto skrill.
3. miejsce paulattryda za udostępnienie rodzinnego filmu i okraszenie go miłą dla ucha ścieżką dźwiękową
http://forum.bukmacherskie.com/f35/gejzer-114945.html#post4890739
Żeby być konsekwentnym w nagrodę po sześciokroć podwyższam ci subskrybcję płatną na moje konto skrill.
Poinformujcie rodziny, że z powyższych względów prezentów i świąt nie będzie.
 
thecopro 157

thecopro

Użytkownik
O wielmożny Valverde, dziękuję Ci za ten rozkoszny gest! Rozsadza mnie duma, że znalazłem się na podium wśród tak licznej i błyskotliwej swołoczy. A Twoja nagroda to strzał w dziesiątkę! Skąd wiedziałeś, że liczę właśnie na to!? Z wyrazami bezgranicznej radości, Twój wierny subskrybent.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Minnesota Wild -0.5 AH @ 2.33 Pinnacle
NY Jets - Buffalo Bills under 40.5 @ 2.14 Pinnacle
Długo myślałem nad meczem Isles i Flyers i ostatecznie odpuściłem. Niby NYI w formie, jednak Flyers zagrali dobre spotkanie z Kurtkami, zaś z Wyspiarzami mają ostatnio bilans 33-4-3.
Ostatecznie wchodzę w Minnesotę Wild @ 2.33 Pinnacle
Dzicy złapali ostatnio świetną dyspozycję. Ich czteromeczowy winning streak został przerwany w meczu z Tamponami, ale przegrać na z Bolts na ich terenie to żadna ujma. Z kolei Flames w końcu zostają sprowadzani na ziemięprzez kolejnych rywali. W ostatnim starciu dali się ostrzelać Preds 30-50 i mimo, że na minutę przed końcem przegrywali 0:2 zdołali wyciągnąć remis w czym bez wątpienia pomógł brak koncentracji Nashville oraz fatalny błąd Rinne przy drugiej bramce. Jednak mając na uwadze to spotkanie, jak również jakie bęcki Floryda zebrała w LA stawiam dziś na Wild.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Chelsea -0.5 AH @ 1.80 Pinnacle 5:0 ✅
Athleltic +0.5 AH @ 2.39 Pinnacle 1:0 ✅
Trinec -1.0 AH @ 2.12 Pinnacle 6:2 ✅
Nitra -2.0 AH @ 1.884 Pinnacle 1:3 ⛔
Servette ml @ 2.20 Bet365 5:4 Pen ✅
JYP -1.5 AH @ 2.44 Pinnacle 2:1 ⛔
St. Louis Blues -1.5 AH @ 2.26 Pinnacle
Sens back to back. W dodatku między słupkami mają Lehnera, który nie jest ostatnio pewnym punktem. Parę dni temu z nim między słupkami przegrali u siebie z Blues 2:3. Blues bez Bouwmeestera, zaś Senators bez Philipsa, także ubytki na remis. Jak dla mnie kluczowa będzie dyspozycja obron, a tę na chwilę obecną zdecydowanie lepszą mają Blues.
Nashville Predators -0.5 AH @ 2.30 Pinnacle
Kings bardzo lubię i kibicuje od pierwszego mistrzowskiego sezonu. Obecnie grają dobrze, ale na pewno nie jest to champions mode. Mają sobie zapewnić awans do play-off, ale najwyższa forma ma dopiero przyjść. Preds mają dzisiaj pokutę do odrobienia za wypuszczenie w frajerski sposób wygranej w regulaminowym czasie w starciu z Panthers, gdzie posiadali olbrzymią przewagę. U gospdarzy między słupkami Rinne, czyli first choice goalie. U Kings Jones, solidny backup, ale zawsze backup, któremu może brakować rytmu gry szczególnie na takich ciężkich wyjazdach.
http://www.pinnaclesports.com/default.asp?language=British&amp;LExt=bri&amp;refer=xforumbuch
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
St. Louis Blues -1.5 AH @ 2.26 Pinnacle 2:3 Pen ⛔
Nashville Predators -0.5 AH @ 2.30 Pinnacle 4:3 ⛔
Arsenal -0.5 AH @ 2.46 Pinnacle
Anderlecht - Galatasaray over 3.0 @ 2.39 Pinnacle
Juventus -1.5 AH @ 2.00 Pinnacle
Typy pod patronatem:
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Arsenal -0.5 AH @ 2.46 Pinnacle 2:0 ✅
Anderlecht - Galatasaray over 3.0 @ 2.39 Pinnacle 2:0 ⛔
Juventus -1.5 AH @ 2.00 Pinnacle 2:0 ✅
Chicago Blackhawks -1.5 AH @ 2.61 Pinnacle
Pittsburgh Penguins -1.5 AH @ 2.44 Pinnacle
Tampa Bay Lightning -0.5 AH @ 2.11 Pinnacle
San Jose Sharks -1.5 AH @ 2.51 Pinnacle
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Chicago Blackhawks -1.5 AH @ 2.61 Pinnacle 3:2 ⛔
Pittsburgh Penguins -1.5 AH @ 2.44 Pinnacle 4:3 Pen ⛔
Tampa Bay Lightning -0.5 AH @ 2.11 Pinnacle 4:3 ✅
San Jose Sharks -1.5 AH @ 2.51 Pinnacle 0:2 ⛔
Witajcie rycerze mroku w rozkroku!
Noc znowu na minus, ale nic to. W końcu znalazłem bowiem modus operandi, który zagwarantuje, że ręce do kieszeni w spodniach będziecie wkładać po hajsik, a nie po to żeby znowu grać jądrami w ping-ponga.
Prawda jest taka, że jak pojawiają się bimbałki to yieldzik tryska, jak najprawdziwszy islandzki gejzer. Dlatego też przygotujcie się, że z każdym kolejnym wpisem z waszych ekranów wylewać się będą duże i jędrne cycuchy.
Dla poprawy skuteczności zalecam również przed zagraniem typów pod limit potarcie talizmanów własnymi dłońmi. Pamiętajcie tylko, żeby wybierać te najdorodniejsze i najjędrniejsze. Mają reagować na wasz dotyk, jak galaretka na wigilijnym stole po kontakcie z widelcem i w żadnym wypadku nie przypominać zastygłego budyniu.
Do pracy!
 
ostriano 59

ostriano

Użytkownik
pełno czerwonych latarni i panienek, normalnie człowiek się czuje jak w najpiękniejszej dzielnicy Amsterdamu :grin:
 
Do góry Bottom