>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

GEJzer

valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Sonderjyske -1.5AH @ 2.30 Pinnacle
Poprad -1.5AH @ 2.05 Pinnacle
Nurnberg -1.5AH @ 2.15 Pinnacle
Slavia -1.0AH @ 2.26 Pinnacle
Rapperswil +2.0AH @ 1.892 Pinnacle
Farjestads +0.5AH @ 1.925 Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ostriano 59

ostriano

Użytkownik
ostriano twój przekaz jest dla mnie coraz czytelniejszy; początkowo myślałem, że chcesz zaskarbić sobie moją przychylność i darmową miesięczną subskrybcję, jednak już teraz wiem, że twoje słownictwo (wielebny, pochwalony) rebusy z czekoladowymi batonikami w tle i oddana postawa mają mnie skłonić do jednego - przyjęcia na służbę w roli ministranta...
Val ja po prostu lubię Twoje ANALizy :grin:
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bucks - Knicks under 191.5 pkt @ 1.97 Pinnacle
LA Kings -0.5 AH @ 1.84 Pinnacle
TB Lightning ml @ 2.20 Pinnacle
Buffalo Sabres ml @ 3.00 Pinnacle
Carolina Hurricanes ml @ 2.55 Pinnacle

 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Bucks - Knicks under 191.5 pkt @ 1.97 Pinnacle 117:113 ⛔
LA Kings -0.5 AH @ 1.84 Pinnacle 5:2 ✅
TB Lightning ml @ 2.20 Pinnacle 2:5 ⛔
Buffalo Sabres ml @ 3.00 Pinnacle 4:1 ✅
Carolina Hurricanes ml @ 2.55 Pinnacle 6:4 ✅
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Jako, że peffek do wieczora nie będzie konkurs skrill tele:
Nr 1
- Kochany, nie za ciasne te dżinsy na mnie?
- Nie pogniewasz się, jak powiem prawdę?
- Nie
- R*cham twoją siostrę.
Nr 2
- Niepotrzebnie kręcisz nosem. Ten bigos jest całkiem dobry.
- Może i jest dobry ale większość ludzi bierze do kina popcorn.
Nr 3
Mężczyzna czeka na porodówce, nagle wychodzi lekarz i mówi
-mam dwie wiadomości dobrą i złą
-niech pan mówi złą
-pana dziecko jest czarne
-O k***A! a dobra wiadomość ?
-nie żyje
Nr 4
- Co najlepszego może się wydarzyć w życiu rudego?
- Chemioterapia
Nr 5
Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki?
- Ładnie wyglądam?
Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki?
- Na razie tam nie wchodź.
Nr 6
- Jak spośród stu kobiet wybrać dwie najgłupsze ?
- Losowo
Nr 7
- Mógłbyś przy okazji zatrzymać się na stacji? Kupiłbym kilka piw na wieczór.
- Proszę posłuchać, albo chce Pan towarzyszyć swojej dziewczynie w drodze do szpitala albo proszę opuścić ambulans.
Swoje głosy przesyłacie na moje konto Skrill. Koszt połączenia 100 zeta bez Vatu.
 
ostriano 59

ostriano

Użytkownik
Suche jak pięty Cejrowskiego :grin:

dorzucam kilka od siebie, fakturę prześle na maila.

1.
- Co tam u ciebie Zenek? Jak się czujesz?
- Jak stary czołg.
- He?
- No wiesz. Lufa ciągle sterczy, a wojować nie ma z kim.

2.
- Jaka jest najstraszniejsza choroba dla nimfomanek?
- Niedojebola.

3.
Żona kupiła trzy dildo. Myślałem, że po jednym na otwór, dopóki nie zobaczyłem, że skleja je do kupy.

4.
Valverde jest tak dobry w łóżku, że jego ręka dochodzi pierwsza.

5.
Łączny wiek kobiet, z którymi spałem w tym roku to 132. Co może byłoby imponujące,
gdyby ich łączna liczba przekroczyła 2.

6.
Patrząc na wielki tyłek Kim Kardashian zaczynam współczuć Kanye Westowi. Czas, który musi poświęcić żeby to przeorać sprawia, że chłopak czuje się pewnie jakby znowu był na plantacji.

7.
Moja żona twierdzi, że nie da się kupić doświadczenia. Prostytutka, u której byłem wczoraj ma inne zdanie.

8.
Na uniwersytecie trwa wykład na temat: &quot;Który instynkt jest silniejszy?&quot;. Referent opowiada o przeprowadzonym eksperymencie:
- W ciemnym pokoju umieszczono kota. W tymże pomieszczeniu znajdowała się także strawa i kotka. Na początku kot rzucił się na kotkę, potem na jedzenie i szedł spać. Po pewnym czasie najpierw jadł, później zaspokajał kocicę i zasypiał. Na koniec tylko jadł i spał. Jakieś pytania albo wnioski?
- Jak często zmieniano jedzenie?
- Codziennie.
- A kotkę?
- No ta...
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Vancouver Canucks -0.5 AH @ 2.32 Pinnacle
Brooklyn Nets -7.0 AH @ 2.12 Pinnacle
Los Angeles Clippers -4.5 AH @ 1.93 Pinnacle
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Analka do meczu Podolska
Obie drużyna prezentują zgoła odmienny hokej. Podolsk efektowny z dużą liczbą bramek, Lada zaś bardziej defensywny. Który styl jest lepszy. Obie ekipy spotkały się niecałe dwa tygodnie temu i górą był Vityaz Podolsk, który wygrał na wyjeździe 5:4. Od tamtej pory Lada Togliatti wygrała 3 spotkania z rzędu (2 razy z Traktorem Czeliabińsk i raz z Yugrą Khanty-Mansijsk. Powyższą serię poprzedziła znacznie mniej chlubna seria sześciu porażek. Zdecydowanego faworyta upatruję w ekipie gospodarzy. Podolsk jest w mojej ocenie mocno niedoceniany w tym starciu. Mają 43 punkty (Lada tylko 30) w znacznie mocniejszej Konferencji Zachodniej, przy czym zaledwie 11 spotkań z 28 rozegrali na własnym lodowisku. Ostatnio, jak już przegrywali to z nie byle kim (z Dynamo Moskwa, które jest świetne dysponowane oraz Torpedo Nizhny Novgorod). Spodziewam się, że gospodarze zainkasują dzisiaj kolejny komplet bardzo ważnych punktów.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Minnesota Wild -0.5 AH @ 2.20 Pinnacle
Obrona Flyers w rozsypce: Schenn, Macdonald i Del Zotto wszyscy quest, o long-termach Timonen i Pronger nawet nie wspominam. Bramkarze bez względu, czy będzie to Mason, czy Emery nie gwarantują spokoju. W dodatku Flyers w trendzie spadkowym: 3 porażki z rzędu. Wild zgoła przeciwnie. Trzy wygrane z rzędu, ustąpił też problem ze strzelaniem bramek (12 w trzech meczach).
Chicago Blackhawks -0.5 AH @ 2.05 WilliamHill
Calgary mają trzy wygrane z rzędu na własnym lodzie. Flames są rewelacją sezonu, ale czy wystarczająco dobrzy by zatrzymać Hawks, u których jako starter Crawford (GAA 1.88 i 92.9% SVS, przy GAA 2.33 i 92% SVS Hillera). Calgary bez Jonesa, Russela, Colborne&#39;a, Backlunda, Stajana, Raymonda.. sporo tego... za dużo na Chicago.
Anaheim Ducks -0.5 AH @ 2.50 Expekt
Canucks radzą sobie nieźle, ale nie z drużynami grających fizyczny hokej. Do takich bezsprzecznie należą Ducks. W dodatku u Canucks Lack w bramce, który spisuje się dużo słabiej od nominalnej jedynki - Millera (tylko 89,6% SVS i 3.40 GAA)
LA Kings -1.5 AH @ 2.44 Pinnacle
Obejrzałem Kings z Flames i podobało mi się to co zobaczyłem. Carolina co prawda gra naprawdę dobrze, ale na mocny forechecking Króli odpowiedzi raczej nie znajdą. Do tego obu bramkarzy LA bardziej cenię od Warda o defensywie nie wspominając.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Pittsburg Penguins -0.5 AH @ 2.05 WilliamHill
Am I missing something or what? @ 2.05 na Pingwiny w domu i to w sytuacji, gdy cała kamanda jest zdrowa, zaś między słupkami stoi Kwiatek. Ok Islanders mają świetny sezon, ale od czasu do czasu są sprowadzani na ziemię. W październiku zrobiły to również same Pingwiny wygrywając 3:1 na własnym lodowisku. Dzisiaj czas na powtórkę.
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Pittsburg Penguins -0.5 AH @ 2.05 WilliamHill 4:5 Pen ⛔
Dzisiejsza gała:
Premier League
Chelsea -1.5 AH @ 1.82 Pinnacle
Sunderland +0.5 AH @ 1.93 Pinnacle
QPR +0.5 AH @ 2.02 Pinnacle
Ligue 1
Lorient -0.5 AH @ 1.87 Pinnacle
Ol. Lyon -0.5 AH @ 2.05 Expekt
Bundesliga
Borussia Dortmund -1.5 AH @ 2.23 Sbobet
Primera Division
Sevilla +2.0 AH @ 1.90 Sbobet
Atletico -1.0 AH @ 1.88 Bet365
Real Sociedad -0.5 AH @ 2.31 Pinnacle
Eredivisie
Go Ahead Eagles -0.5 AH @ 2.10 Sbobet
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Jak gała to i lodzik:
Valerenga -1.0 AH @ 2.08 Pinnacle
Podolsk -0.5 AH @ 2.05 WilliamHill
Leksands ml @ 2.05 Bet365
Servette ml @ 2.00 Bet365
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Chelsea -1.5 AH @ 1.82 Pinnacle 2:0 ✅
Sunderland +0.5 AH @ 1.93 Pinnacle 0:0 ✅
QPR +0.5 AH @ 2.02 Pinnacle 0:1 ⛔
Lorient -0.5 AH @ 1.87 Pinnacle 1:0 ✅
Ol. Lyon -0.5 AH @ 2.05 Expekt 0:0 ⛔
Borussia Dortmund -1.5 AH @ 2.23 Sbobet 2:2 ⛔
Sevilla +2.0 AH @ 1.90 Sbobet 1:5 ⛔
Atletico -1.0 AH @ 1.88 Bet365 3:1 ✅
Go Ahead Eagles -0.5 AH @ 2.10 Sbobet 2:0 ✅
Valerenga -1.0 AH @ 2.08 Pinnacle 3:4 OT ⛔
Podolsk -0.5 AH @ 2.05 WilliamHill 3:2 OT ⛔
Leksands ml @ 2.05 Bet365 3:4 Pen ⛔
Servette ml @ 2.00 Bet365 4:1 ✅
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Chicago Blackhawks -1.5 AH @ 2.52 Pinnacle
Nashville Predators -0.5 AH @ 1.88 Unibet
Carolina Hurricanes ml @ 2.20 Expekt
Pokrótce o każdym ze spotkań. Hawks co jak co, ale no kompromitację w Edmonton sobie nie pozwolą. Scrivens vs Rantaa zdecydowanie stawiam na zdolnego Fina. Edmonton 5L in a row, podczas gdy Chicago 4 z 5 W.... czego chcieć więcej...
Pantery rozkminiałem mocno przed meczem z Kings. Kogóż to oni po drodze pokonali Arizone, Philadelphię, San Jose, Buffalo... albo drużyny w ewidentnej przebudowie albo w danej chwili pod formą. Kings sprowadzili ich na ziemię, Preds z Rinne między słupkami też ich wypunktują.
Na koniec niemal tradycyjny typ przeciw Avs. Canes są w formie bez dwóch zdań. Z Kings czy Bruins polegli po walce, ale dziś rywal znacznie słabszy w dodatku z Berrą w bramce i mnóstwem kontuzji McGinn, Mitchell, Tanguay, Stuart, Wilson, Winchester. Na graczy pokroju O&#39;Reilly&#39;a, Briera&#39;a przy ich obecnej formie zbyt specjalnie bym nie liczył.
 
Do góry Bottom