>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers podwaja depozyt do 100zł

xxl 0

xxl

Użytkownik
ja mam jeszcze takie pytanie: jak wpłaciłem pieniądze kartą to bonus też mi przysługuje czy tylko przelewem? z góry dzięki za odp.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Ja mam takie małe pytanie czy ktoś stawiał na zwycięzce MŚ za 185 PLN w tej promocji i dostał już zamówioną koszulkę???
 
G 0

goleo

Użytkownik
ja mam jeszcze takie pytanie: jak wpłaciłem pieniądze kartą to bonus też mi przysługuje czy tylko przelewem? z góry dzięki za odp.
Jezeli wplacales karta i wpisales w pole KOD PROMOCJI: PROMOCJA To tak, jesli natomiast nie wpisales PROMOCJA to tylko przelewem.
 
Z 0

zez

Użytkownik
Ja mam takie małe pytanie czy ktoś stawiał na zwycięzce MŚ za 185 PLN w tej promocji i dostał już zamówioną koszulkę???
pare osob juz dostalo i jesli chodzi o koszulki polskiej reprezentacji to sa one slabej jakosci, ja najprawdopodobniej dostane w tym tygodniu, wtedy sam ja ocenie.
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
ja mam jeszcze takie pytanie: jak wpłaciłem pieniądze kartą to bonus też mi przysługuje czy tylko przelewem? z góry dzięki za odp.
Jezeli wplacales karta i wpisales w pole KOD PROMOCJI: PROMOCJA To tak, jesli natomiast nie wpisales PROMOCJA to tylko przelewem.
nie wpisałem i nie dostałem ale i tak miałem wyprubować tego buka 8)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ja mam jeszcze takie pytanie: jak wpłaciłem pieniądze kartą to bonus też mi przysługuje czy tylko przelewem? z góry dzięki za odp.
Jezeli wplacales karta i wpisales w pole KOD PROMOCJI: PROMOCJA To tak, jesli natomiast nie wpisales PROMOCJA to tylko przelewem.
Gdzie Ty tam widzisz coś do wpisywania? Daje Visa i tylko dane są, a nie ma nic do wpisania typu &quot;PROMOCJA&quot; ????
 
T 0

ttomekk

Użytkownik
a dostanie sie te dodatkowe 100 PLN jak najpierw wplace sobie 8 PLN a potem dopiero 100 PLN ??????? ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja mam jeszcze takie pytanie: jak wpłaciłem pieniądze kartą to bonus też mi przysługuje czy tylko przelewem? z góry dzięki za odp.
Jezeli wplacales karta i wpisales w pole KOD PROMOCJI: PROMOCJA To tak, jesli natomiast nie wpisales PROMOCJA to tylko przelewem.
czyli jak sie podczas rejestracji pole KOD PROMOCJI zostawi puste to zeby dostac bonus trzeba wplacic tylko przelewem ?
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ja mam jeszcze takie pytanie: jak wpłaciłem pieniądze kartą to bonus też mi przysługuje czy tylko przelewem? z góry dzięki za odp.
Jezeli wplacales karta i wpisales w pole KOD PROMOCJI: PROMOCJA To tak, jesli natomiast nie wpisales PROMOCJA to tylko przelewem.
a jezeli przy rejestracji wpisze ten kod : PROMOCJA i jezeli zdeponuje srodki netellerem to mi tez zalicza bonus?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W czym masz problem, piszesz e-mail do nich i oni Ci w przeciągu kilku minut odpowiadają.
warunki promocji wymagają dokonania wpłaty za pomocą przelewu bankowego
Mi się wydaje, że promocja obowiązuje tylko przez przelew. Tak mi odpisali.
W końcu założyli konto w polskim banku i jeżeli tam umieścimy naszą kase to oni wtedy nam przydzielą bonus. A jak wpłacamy przez np. Visa, albo przez netellere, to kase wpłacamy do zagranicznego banku. Wtedy już nie otrzymamy bonusu.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
W czym masz problem, piszesz e-mail do nich i oni Ci w przeciągu kilku minut odpowiadają.
warunki promocji wymagają dokonania wpłaty za pomocą przelewu bankowego
Mi się wydaje, że promocja obowiązuje tylko przez przelew. Tak mi odpisali.
W końcu założyli konto w polskim banku i jeżeli tam umieścimy naszą kase to oni wtedy nam przydzielą bonus. A jak wpłacamy przez np. Visa, albo przez netellere, to kase wpłacamy do zagranicznego banku. Wtedy już nie otrzymamy bonusu.
podczas rejestracji konta po uprzednim wpisaniu PROMOCJA wyskoczyl komunikat ze ta promocja dotyczy wpaty obojetnie jakim sposobem tzn nettelerem tez oczywiscie :mrgreen: :mrgreen:
 
dziwary 3

dziwary

Użytkownik
Pytanie obstawiasz bonus w całosci 1.6x100= 160 ale nie sa to twoje pieniadze tylko bonusowe czyli kolejny kuponik 1.6x160 = 256 i ostatni raz 1.6x256 = 409,6

Dobrze to rozumie ?? czy wystarcze 3x100zł ????
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
wystarczy 3 x 100 a jesli stawiasz np 100 po 1.6 i masz 160 - to 60 jest twoje a 100 ich - czyli mozesz to wyplacic ale 100 ci zawsze zabiorą
 
Do góry Bottom