>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers podwaja depozyt do 100zł

J 0

jterry

Użytkownik
Wie ktos moze jak dlugo czeka sie w Gamebookers na pieniadze i bonus?Wplacilem bezposrednio w banku i czekam juz dwa dni a kasy i bonusu nie ma .Pisze dop nich mail za mailem i mnie olewaja (nie odpisuja) Co to za BUK?
Bo trzeba przelewu dokonać z osobistego konta bankowego, a nie można np na poczcie bo mogłaby dokonać tego osoba trzecia.
Tak jest w regulaminie.
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Zarejstrowalem sie w gamebookers i tam bylo do wpisania jakis kod promocji...i tam nic nie wpisalem.Czy ta promocja obowiazuje drugie tyle gratis..??a i jeszcze jak wplace powiedzmy 30 to ta promocja i tak obowiazuje...??
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Zarejstrowalem sie w gamebookers i tam bylo do wpisania jakis kod promocji...i tam nic nie wpisalem.Czy ta promocja obowiazuje drugie tyle gratis..??
nie trzeba zanego kodu obowiazuje drugie tyle ale max 100 zl
obowiazuje do 30 kwietnia do tego dnia musi sie pojawic kasa na twoim koncie w gb
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
niestety swoje pieniadze :p bo dopuki nie obrocisz 300zl (3 razy bonus) po kursie minimum 1,60 nie mozesz wyplacic nic z konta a jesli bedziesz chial wyplacic to odejmuja Ci bonus czyli 100-100=0
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Mi jakos strasznie szybko przeslali na konto kase.Wplacilem wczoraj po polodniu a juz dzis mam.A to podwojenie dostane o 0.10 :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja przedłużona do końca maja

Promocja przedłużona do końca maja – do 100zł gratis!

Jesteśmy dumnym sponsorem Kolportera Korony Kielce, który w swoim pierwszym sezonie w polskiej ekstraklasie rozgrywa swoje mecze na najbardziej nowoczesnym stadionie w Polsce i walczy o zakwalifikowanie się do Pucharu UEFA! Zapraszamy wszystkich Klientów Gamebookers.com do dokonania wpłaty na nasze nowe konto bankowe w Polsce.

Odbiorca: Gamebookers (UK) Limited
Nazwa banku: Bank BPH S.A.
Numer konta: 45106000760000321000095406
Tytuł wpłaty: &quot;tutaj proszę podać swój login w gamebookers&quot; (uwzględniając małe i duże litery).
Waluta konta: PLN (wpłaty dokonujemy w polskich złotych)

Nasza wyjątkowa promocja dotyczy zarówno nowych jak i dotychczasowych Klientów gamebookers.com! Jeśli do 31 maja po raz pierwszy dokonasz wpłaty na nasze nowe konto bankowe w Polsce to PODWOIMY Twój depozyt (maks. bonus wynosi 100 PLN i dotyczy tylko wpłat na nasze nowe konto bankowe).

Wpłać 100 PLN i otrzymaj drugie 100 PLN od nas GRATIS!

Warunki promocji:
- Promocja trwa do 31 maja (włącznie), decyduje data dokonania dyspozycji wpłaty.
- Wszyscy polscy klienci gamebookers.com mogą skorzystać z promocji, również ci którzy już posiadają konto zakładów.
- Maksymalna wartość bonusu wynosi 100 PLN (100zł = 200zł ; 500zł = 600zł).
- Szczegółowy regulamin promocji
- Konta Klientów zostaną zasilone po północy (00:10 - 01:10) po spełnieniu warunków promocji.
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Pomyslec ze 1 maja do nich napisalem meila - i zapenili mnei ze promocja nie zostanie przedluzona...co za syf....sami nei wiedza co robia hehe
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
mam pytanie dotyczace tych 100 pln gratis....wplacilem do nich wczoraj 100 pln, dzisiaj na moim koncie pojawilo sie to 100 + gratis...99,18 pln, czy moze ktos wie co sie stalo z tymi 82 gr?? kazdy mial na koncie rowne 200 czy jak to jest?? bo 89 groszy to nie wiele....ale z czyms takim sie nie spotkalem i od razu bukmacher stracil duzo w moich oczach...
 
neo2006 0

neo2006

Użytkownik
moj kumpel dostal bonus 77zl zamiast 100 ale po paru dniach dostal kolejny bonus za 99zl (nie wiadomo skad) ;)
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
widac sami nie wiedza co sie u nich dzieje najprawdopodobniej....:/ tez mi bookmaker ;) oby nie bylo problemow ;)
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
mo kumpel tez dostal najpierw 77 ale to jest dodatkowy bonus na maila dostal wszytskie informacje od czasu do czasu losuja numery kont i na te konta sa przelewane pieniadze ????
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Tak samo mieli moi koledzy dostali po te 77zł.Ale to mi sie zdaje ze te losowanie jest chyba od maja bo ja jakos niedostalem jak wplacalem pod koniec kwietnia .Chyba ze niemialem farta w losowaniu.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ja też dostałem e-mail po anglikańsku :p że tam coś 77% dostane gratis za 1 wpłate. Jeszcze nie wpłaciłem, ale mam zamiar bo na BAW mi jakoś fatum prześladuje, dojechałem do +455zł, a zakończe na +205, czyli 65 zysku. A mogło być tak pięknie.... ehhh ????
 
Do góry Bottom