>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gamebookers - opinie

firer 886

firer

Użytkownik
Wy też nie możecie wypłacić przez MB? Już od wielu dni mam ten problem i nic się nie zmienia.
u mnie doszła wypłata na MB choć trwało to strasznie długo . Kasa była dopiero po czterech dniach
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
u mnie doszła wypłata na MB choć trwało to strasznie długo . Kasa była dopiero po czterech dniach
U mnie też tak było ze starą wypłatą, ale teraz nie mogę zlecić kolejnej. Pokazuje się coś takiego, mimo że wszystkie depozyty robię właśnie przez MB:
Dokonaj wypłaty za pośrednictwem usługi Skrill
Możesz dokonać wypłaty na konto Skrill, jeżeli dokonałeś wpłaty za pomocą tego konta w ciągu ostatnich 6 miesięcy.
Jeżeli chcesz skorzystać z tej opcji wypłaty, dokonaj wpłaty za pomocą konta Skrill.
 
karol13x 3

karol13x

Użytkownik
Właśnie zrobiłem tam konto i widzę, że jest to &#39;brat&#39; BWINA ???? Jeszcze nic nie wpłacałem , więc nie mogę zobaczyć czy są pobierane jakiekolwiek opłaty za WYPŁATĘ pieniędzy na konto bankowe ? Widzę ten sam interfejs co BWIN , a oni właśnie wprowadzili takowe opłaty więc chciałbym się upewnić jak jest na Gamesbookers ?
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Właśnie zrobiłem tam konto i widzę, że jest to &#39;brat&#39; BWINA ???? Jeszcze nic nie wpłacałem , więc nie mogę zobaczyć czy są pobierane jakiekolwiek opłaty za WYPŁATĘ pieniędzy na konto bankowe ? Widzę ten sam interfejs co BWIN , a oni właśnie wprowadzili takowe opłaty więc chciałbym się upewnić jak jest na Gamesbookers ?
Czwarty dzień mija jak moja wpłata oczekuje na realizację/oczekuje na weryfikację.
Do tej pory wszystko było o.k.Kasę na MB wyplacali PO 5-6 godzinach.

Ciekawe co się stało?
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
OPŁATY ::: W Przypadku 900zł -- Przyszło mi na konto ok. 840zł.

LIMITY to ich minus...za duzo na Live wygralem i zrobili takie same limity jak koledze u góry. 204zł...

ale Ogólnie przelew szedł 2 dni.

Duzy plus to LIVE (bardzo duzo zdarzen)

Ocena: 7/10
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Kurczę zarejestrowałem konto jeszcze bodajże w ostatnim dniu, kiedy jeszcze można było założyć. Dzisiaj się loguję na konto, wszystko przebiega ok. Wybieram zakładkę deposit i wyświetla mi się &quot;Sorry, we no longer accept new players from your country. Thank you.&quot; Co to ma być? Konto założyłem jeszcze kiedy było można. A depozytu nie mogę złożyć.
 
O 7

odyn

Użytkownik
mam to samo, też założyłem konto u nich i bwin pod koniec kwietnia, bez depozytu i gdy w weekend chciałem wpłacić kasę to wyskoczył mi ten sam komunikat. Napisałem maila do supportu i powiedzieli, że nie przyjmują już nowych graczy (chociaż zarejestrowałem się w terminie) i że jeśli do tej pory nie złożyłem depozytu to już nie będzie to możliwe.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Mi napisali że wcale nie przyjmują już depozytów od Polaków. Że niby od wszystkich, ale nie wiem czy tak jest rzeczywiście.
 
marasking 63

marasking

Użytkownik
Ja mam stare konto, i mogę wpłacać. Ale i tak nie wpłacę złotówki do tych zlodzieji więc w sumie powinniście się cieszyć , że macie dali wam klamkę na depozyty ????
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Czy komuś również ten złodziejski bukmacher dał limit 1 euro ? Zawsze uważałem ich za solidną firmę z dobrą ofertą, z wypłatami i supportem wszystko ok a tu nagle z dnia na dzień takie coś :|
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Ja jakiś czas temu zlikwidowałem konta w bwin gamebookers partybets tak na wszelaki wypadek aby nigdy do nich depozytów już nie robić.
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Firma do odstrzału,limity 4 zł i nie chcą wypłacać w normalnych terminach O ILE W OGÓLE WYPŁACĄ,bo cały czas czekam,jak wysłałem do partybets o zamknięcie konta to jeszcze w gamebookers się załapałem na zamknięcie,cyrk jakiś.
OMIJAJCIE Z DALEKA TO BADZIEWIE
 
D 2

dybek61

Użytkownik
gamebookers tylko po angielsku?
Dawno nie byłem na stronie gamebookers i mam pytanie.Czy strona ta działa tylko po angielsku?Jeśli jest inaczej to poproszę o radę,jak przejść na stronę polską.Kiedyś tak było?
 
Do góry Bottom