>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gamebookers - opinie

Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Czy ktos z Was w ostatnim czasie ma klopoty z wypłatami z GB??(chodzi mi o to ze mam 3 weryfikacje w ciagu miesiaca tzn dzwonia albo kaza dzwonic jak tylko zlece wypłate)?
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Czy ktos z Was w ostatnim czasie ma klopoty z wypłatami z GB??(chodzi mi o to ze mam 3 weryfikacje w ciagu miesiaca tzn dzwonia albo kaza dzwonic jak tylko zlece wypłate)?
Juz sie wyjasniło chcieli scren konta moneybokers tym razem,porzednio chcieli scen netka :?
 
P 0

pimp

Użytkownik
A co WBK to juz nie bank? :p Wiadomo że można. Tylko przy wypłacie na konto bankowe zdzierają ponad 7zł. Lepiej wpłacić/wypłacić przez moneyb.
Oni w każdej chwili mogą ci zabronić wypłaty innym kanałem niż tym, którym wpłaciłeś. Ja wpłacając kartą nie mogłem wypłacić na inne (ale ciągle moje) konto bankowe. Zresztą to nawet nie jest największy problem z wypłatą z gamebookers :grin:.
P.S. moneybookers zapewne niewiele mniej zdziera za przelew do banku.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
Witam, mam pytanie odnośnie wypłaty, bo przez przelew mogę wybrać tylko euro , a wpłacałem zł, czy na konto inteligo mogę wypłacić w euro? czy muszę mieć konto walutowe? Z góry dzięki
 
X 2

xahiv

Użytkownik
ma ktoś konto na gamebookers? jak tam zmienia się tą wieśniacką walutę konta? przy zakładaniu konta wybrałem, że chcę Złotówki, a i tak założyło mi w Dolarach -.- Teraz jak próbuję zmienić, to ciągle mam error: BŁĄD: Jesteś zalogowany w grze lub w swoich logach gier masz zapisaną przerwaną rozgrywkę. Aby móc zmienić walutę konta, należy wylogować się ze wszystkich gier lub zakończyć wszystkie gry i wyjść z ich okien. Skontaktuj się z nami, jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości.&quot; Próbowałem się wylogować i zalogować ponownie, ale to nic nie daje... Ktoś wie o co kaman?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marasking 63

marasking

Użytkownik
Możliwe ze bedzie jutro, w piątek powinieneś mieć na 95 %. Pisze na podstawie tego jak dochodziło mi na mBank ( suma która otrzymasz na konto będzie jednak ok. 7-10% niższa niż ta , którą zleciłes)
 
es 217

es

Użytkownik
Czy ja jestem ślepy czy gamebookers nie ma w swojej ofercie skoków narciarskich? Piszę w tym temacie by nie zakładać nowego i śmiecić niepotrzebnie, po uzyskaniu odpowiedzi post można usunąć.
 
P 0

petebull

Użytkownik
Jak to wygląda z wypłatami na moneybookers bez obrotu. Jakie macie doświadczenia, czepiają się, żądają wykonania obrotu wpłaconą kwotą? Mam doświadczenie z mniejszymi kwotami tj. do 1000 zł, wtedy nie było żadnych problemów. Ale co z większymi np. kilka tysięcy?
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Koledzy jak oceniacie tego buka w nowym roku nikt nic nie pisze od dawna na temat Gamebookers, chce zalozyc tam konto polecacie czy odradzacie, szata graficzna i oferta mi sie podoba
 
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Zleciłem pierwsza wypłatę na MB.Kasa z konta zniknęła.Mija 15 godzin i nic.E-maila o scany nie dostałem.Jak radzicie pisać do nich czy dosyłać scany,czy czekać jak prześlą pieniądze lub poproszą o dokumenty?
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Zleciłem pierwsza wypłatę na MB.Kasa z konta zniknęła.Mija 15 godzin i nic.E-maila o scany nie dostałem.Jak radzicie pisać do nich czy dosyłać scany,czy czekać jak prześlą pieniądze lub poproszą o dokumenty?
Nie ma co niepotrzebnie panikować, bo o ile dobrze pamiętam, to mają oni w regulaminie zapisane, że wypłaty na MB trwają do 48h od czasu zatwierdzenia wypłaty i gdy ja wypłacałem po raz pierwszy tą drogą, to kasa na moje konto wpłynęła po ok 43h. Kolejna wypłata poszła już sprawniej, bo pieniądze przyszły po kilkunastu godzinach. Jeśli chodzi o scany to już nie pamiętam czy coś wymagali, ale jeśli już już to max dowód osobisty, bo jak dotąd nigdy nie wysyłałem żadnemu bukmacherowi coś więcej niż mój DO.
Tak więc na Twoim miejscu wstrzymałbym się z pisaniem maili do czasu upłynięcia regulaminowego terminu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 16

kinder-jajko

Użytkownik
Kontakt z tą firma jest na poziomie żenującym ,a raczej jest go brak. W czasie posiadania konta przez kilka miesięcy pisałem 3 razy z prośbą o rozwiązanie mniejszego lub większego problemu.
Nigdy nie dostałem żadnej odpowiedzi.To absolutnie dyskwalifikuje tę firmę w moich oczach.
W końcu ***** mać my jesteśmy dla nich ,czy oni dla nas?
O wypłatę się nie martwię akurat ,ale na 99,9 % podziękuję Gamebookers za współpracę.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Raczej nie dla wszystkich, ale ja przez jakiś rok nie wbijałem na stronę Gamebookers i dzisiaj przyszedł mi list że mam dwa bonusy po 5$ bez depozytu, więc warto sprawdzić. ????
 
M 3

meliamne

Użytkownik
Witam wszystkich potrzebuję szybkich informacji na temat tego buka, ponieważ mam zamiar otworzyć tam jutro konto (dla bonusu). Mam kilka pytań:
-Czy będę miał jakieś problemy z wypłatą pieniędzy?
-W jaki sposób jest weryfikowane konto?
 
Do góry Bottom