>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gamebookers - bonus na MŚ 100% do 100 USD & 250 USD!

sadam666 17

sadam666

Użytkownik
Dostałem list z gazetką o MŚ.
Bonus 100% do 100$. Sprawdźcie konta, bonus można aktywować tylko do 28 maja. Obrót 6x.
Bonus dla wybranych, tak sądzę.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja maila nie dostałem ale w informacji na moim koncie bonus jest, więc warto sprawdzic konta
Podobnie miałem. Brak maila informującego ale dostępny bonus.
Obrót 6x depozyt + bonus. Kwota bonusu dostępna po obrocie.
Kurs obrotu przynajmniej @2,00. Mogą być single i zakłady akumulowane.
Zakłady na live także się liczą do obrotu.
Wpłata za pomocą Moneybookers uprawnia do skorzystania z bonusu.
Czas na wykonanie obrotu to 30 dni.
Teraz chyba są wszystkie najważniejsze informacje o bonusie.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
A ten bonus znalezliscie w zakładce bonusy? czy w promocjach?
Bo ja bonusy mam puste a w promocjach coś tam jest ale raczej nic nie pasuje.
Może to dlatego że wyciągnąłem od nich powitalnego bonusa i pozniej nie grałem.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP

Wartość bonusu się zmieniała codziennie w zależności od kursu dolara. Jak pierwszy raz zobaczyłem bonus i napisałem do supportu o co chodzi to miałem 315 zł. To skan (wartość 100 USD=100 PLN) sprzed kilku dni.
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
No to ja tego nie mam.
Raczej nie dają tym co u nich wygrali i wypłacili.
Jak narazie jedyny bukmacher który dał mi bonusa po tym jak wygrałem tam pieniadze i wypłaciłem (tzn.jestem do przodu)był bet365, ale niestety oferte na Mundial mają beznadzejną.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No to ja tego nie mam.
Raczej nie dają tym co u nich wygrali i wypłacili.
Jak narazie jedyny bukmacher który dał mi bonusa po tym jak wygrałem tam pieniadze i wypłaciłem był bet365, ale niestety oferte na Mundial mają beznadzejną.
Zdaje się, że to nie jest warunek. Mam wiele wpłat/ wypłat u tego buka. Bilans wpłat/wypłat będzie chyba na moją korzyść. Mimo to dostałem 100 dolców gratis.
Bet365 daje bonusy lojalnościowe. Jeśli masz spore obroty u nich w ciągu miesiąca to dostajesz kasę za free. Na mail przychodzi kod, wpisujesz i jest kasa. Tak jest dopóki nie dorobisz się limitów ????
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
No tak masz racje.
Ja zarejestrowałem się tam po bonus powitalny. Wpłaciłem dostałem obróciłem wypłaciłem i więcej tam nie zajrzałem.
A w bet365 mam obrót od grudnia ok12tys z czego zarobiłem i wypłaciłem 4tys zł. Dali mi za to tylko 50zł (nie licząc miłego powitania;p)
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
jedna wielka lipa, bonus dostepny dopiero po obrocie, kiedys sie od razu dostawalo i sie dopiero obracalo, cwaniaczki
 
wojteksg 5

wojteksg

Użytkownik
To ja myślalem ze to jest tak:
Obracam depozytem 6 razy dostaje bonus i juz moge go wyplacać. A wychodzi na to że tak nie jest???
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Czemu padaka? To jest bonus z ograniczonym wydanie, a nie wypłatą. Także można normalnie sobie wpłacać i wypłacać środki. Nie trzeba zrobić 12 krotnego obrotu, żeby wypłacać kasę. Zawsze jest się coś ugra i nie chce się dalej grać tylko wypłacić to nic nie stoi na przeszkodzie. Niby duży obrót, ale mimo wszystko warto próbować.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tak przy okazji. Po aktywowaniu bonusu, po kilku dniach przyszedł mi nowy bonus. Jako, że przy pierwszym mam 30 dni czas obrotu. To gambookers kusi mnie. Daje mi kolejny bonus 100% do 100 USD. Z tego co kojarzę, to przy aktywacji 2 bonusu przychodzi też 3 bonus. Jak ktoś ma ochotę grać/obrać u nich to można chyba skorzystać 3 razy z bonusu.
 
inglorion 3

inglorion

Użytkownik
ten bonus GBWORLDCUP od razu po wpłacie pieniędzy pojawia się na koncie czy dopiero po obrocie wpłaconej sumy?
jest to bonus z ogr wypłaty czy wydania?

Vader
// Tak trudno przeczytać te 15 postów w tym temacie? Wszystko masz napisane :!:
 
inglorion 3

inglorion

Użytkownik
nie, przeczytać bardzo łatwo... tak łatwe, że nawet to zrobiłem! Tylko, że wszystko co tu napisano, dotyczyło bonusu przyznawanego do 28 maja, a mamy... zaraz... 8 czerwca. Coś mogło się zmienić w zasadach. A może nie mogło? Dlatego pytam. Myślałem, że po to jest forum :eek:
Ale przepraszam, późno godzina, trochę niewyspany jestem, może faktycznie należało mnie poszczuć czerwonymi wykrzyknikami.
Tak się tylko spytam jeszcze... ale nie wiem czy za to bana nie wyłapię, bo też już było o tym napomsknięte... tylko wpłata przez MB daje bonus?

 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie chce mi się komentować posta wyżej.
Skoro oferta jest dla wybranych graczy to niektórzy dostali ją do 28 maja, a niektórzy do 8 czerwca...
Co do pytania odsyłam kolejny raz do tego samego posta informacyjnego -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f22/gamebookers-bonus-na-ms-100-do-100-usd-45251.html#post1648137
Podobnie miałem. Brak maila informującego ale dostępny bonus.
Obrót 6x depozyt + bonus. Kwota bonusu dostępna po obrocie.
Kurs obrotu przynajmniej @2,00. Mogą być single i zakłady akumulowane.
Zakłady na live także się liczą do obrotu.
Wpłata za pomocą Moneybookers uprawnia do skorzystania z bonusu.
Czas na wykonanie obrotu to 30 dni.
Teraz chyba są wszystkie najważniejsze informacje o bonusie.
Uważam, że temat tego bonusu został wyczerpany. Jedynie przypadki rzadko spotykane nie zostały tutaj opisane. Kolejne pytania na które odpowiedź już padła w temacie tylko źle świadczą o pytającym... Forum nie jest tylko po to żeby za każdym razem pytać, ale także żeby wcześniej przeczytać...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Dostałem i trzeci bonus tak jak pisałem wyżej ;)

Ale bonus na 1000 zł, obrót 6000 w 7 dni. Patrząc na ich limity to tylko by mi zostało do grania Mistrzostwa w piłce. Bo pozostałe niższe ligi czy siatka LŚ/LE co gram u nich to limity na poziomie 400-600 PLN. Więc obrót 6000 w 7 dni to jednak lekka przesada...
 
D 2

dar852

Użytkownik
Czemu nie dają informacji że przysługują takie bonusy bo też dostałem szansę na przegranie trochę zł ale dowiedziałem się dzięki forum ???? Można jeszcze MLB grać ewentualnie...
 
Do góry Bottom