>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gamebookers - bonus na MŚ 100% do 100 USD & 250 USD!

amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Dziwne tez dostałem to co Ty Vader ,ale wczesniej nie miałem zadnego bonusu. Jakoś nie widzi mi się taki szybki obrót,w dodatku tak jak mowisz wypadalobyby obstawiać mundial, a tam łatwo o niespodziajke:razz: ps. jest coś o wymaganym kursie ,bo nie widze nigdzie?
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Aktywował już ktoś ten bonus? Czy faktycznie jest tak jak mówi Pietaszek89, czyli wpłacamy 1000zł i mamy 2000zł na grę? Niby nie ma &quot;Z ograniczeniem wydania&quot; tak jak poprzedni, ale wolę być pewny.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dzięki. Przynajmniej łatwiej będzie go obrócić, trochę niepokoją mnie limity na zdarzenia i tylko 7 dni na wykonanie obrotu... Bonus fajny i z kursów da się też coś wygrzebać, nawet tak nie zaniżają jak swojego czasu betsson kiedy dał też wysoki bonus i standardowo bah z niskimi kursami.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Najciekawsze jest to że nie ma tam żadnego Regulaminu odnośnie szczegółowych warunków przyznawania tych bonusów. Są tylko te malunki wyświetlane w w/w postach, ale tam nie pisze że należy obrócić 12 razy wpłaconą kwotą z kursem co najmniej 2,00 lecz podana jest tylko wartość kwoty obrotu i czas na jego wykonanie.
Tym ten buk różni sie od innych, gdzie do każdego bonusa jest regulamin ze szczegółowymi warunkami. U gamebookers (moim zdaniem) szczegółowy regulamin jest utajniony , dlatego pytanie do Vader: skąd wziełeś te szczegółowe warunki (gdzie w Regulaminie gamebookers jest to zapisane)???

pozdr
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
dlatego pytanie do Vader: skąd wziełeś te szczegółowe warunki (gdzie w Regulaminie gamebookers jest to zapisane)???

pozdr
Warunki są dostępne w zakładce przy bonusie. Więcej informacji uzyskałem z supportu.
 
Do góry Bottom