>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Głosowanie na najlepsze analizy października

Najlepsze analizy października to:

  • Analiza versa

    Głosy: 10 20,8%
  • Analiza Gy_Gy_Craveel

    Głosy: 11 22,9%
  • Analiza irtyko

    Głosy: 5 10,4%
  • Analiza jaroslav_

    Głosy: 8 16,7%
  • Analiza successful

    Głosy: 7 14,6%
  • Analiza Semtex

    Głosy: 6 12,5%
  • Analiza deepred

    Głosy: 6 12,5%
  • Analiza pukon

    Głosy: 9 18,8%
  • Analiza FNM99

    Głosy: 6 12,5%
  • Analiza psotnick

    Głosy: 7 14,6%
  • Analiza zibi16

    Głosy: 3 6,3%
  • Analiuza thefik

    Głosy: 5 10,4%
  • Analiza sunxl

    Głosy: 13 27,1%
  • Analiza Defacto

    Głosy: 8 16,7%
  • Analiza spider-official

    Głosy: 7 14,6%
  • Analiza Rosolski91

    Głosy: 3 6,3%
  • Analiza mark1973

    Głosy: 2 4,2%
  • Analiza inkub1986

    Głosy: 3 6,3%
  • Analiza Psychosocial

    Głosy: 12 25,0%
  • Analiza aiw15

    Głosy: 0 0,0%
  • Analiza louisarmstrong

    Głosy: 11 22,9%

  • Wszyscy głosujący
    48
  • Poll closed .
Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
W październiku zostały zgłoszone do konkursu następujące analizy, kolejność według zgłoszeń, więc proszę się tym nie sugerować. Każdy może oddać max 5 głosów. Nagrodzone zostaną tradycyjnie najlepsze 3 analizy, które uzyskają najwięcej punktów.

Przypominam o naszej akcji Nagroda dla głosujących.

1.Analiza versa
2. Analiza Gy_Gy_Craveel
3. Analiza irtyko
4. Analiza jaroslav_
5. Analiza successful
6. Analiza Semtex
7. Analiza deepred
8. Analiza pukon
9. Analiza FNM99
10. Analiza psotnick
11. Analiza zibi16
12. Analiza thefik
13. Analiza sunxl
14. Analiza Defacto
15. Analiza spider-official
16. Analiza Rosolski91
17. Analiza mark1973
18. Analiza inkub1986
19. Analiza Psychosocial
20. Analiza aiw15
21. Analiza louisarmstrong

Głosujemy do 10.11.2023 godz. 09:44
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Przypominam, że zostały ostatnie 24h do końca ankiety, kto jeszcze nie zagłosował to zachęcam do udziału, za oddanie swoich typów nagroda gwarantowana + udział w losowaniu dodatkowej nagrody, szczegóły -> TU. Każdy głos ma znaczenie. Zapraszam
 
versa 397,5K

versa

Typer
Trochę zasmiece ale dla mnie to komiczne, że znów te same osoby są na podium tego zabawnego plebiscyciku, na dodatek z analizami na np 4 linijeczki.
To czyste kolesiostwo i głosowanie nie na najlepsze analizy, lecz na osoby, które je piszą.
2 kursy +7.00 i 3 kursy na podwojenie w jednej analizie zostaje przebite przez kurs 1.80, 4.50 czy 4 linijkowa analizę.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +107
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Reputacja oraz wyróżnienie postów przyznane. Dodatkowo 1000 pkt reputacji otrzymuje deepred deepred za zgłoszenie analizy sunxl sunxl która zajęła 1 miejsce oraz jaroslav_ jaroslav_ za zgłoszenie analizy Gy_Gy_Craveel Gy_Gy_Craveel która zajęła 3 miejsce. Wszyscy, którzy wzięli udział w głosowaniu otrzymali 1000 pkt reputacji. Gratyfikacje finansowe jak zbiorę komplet loginów ze wszystkich konkursów.

Dodatkową nagrodę za udział w ankiecie wylosował: egomop egomop

egomop egomop przyślij mi na pw swój mail do Skrilla w celu wypłaty nagrody.
 
Otrzymane punkty reputacji: +617
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Trochę zasmiece ale dla mnie to komiczne, że znów te same osoby są na podium tego zabawnego plebiscyciku, na dodatek z analizami na np 4 linijeczki.
To czyste kolesiostwo i głosowanie nie na najlepsze analizy, lecz na osoby, które je piszą.
2 kursy +7.00 i 3 kursy na podwojenie w jednej analizie zostaje przebite przez kurs 1.80, 4.50 czy 4 linijkowa analizę.
Pozdrawiam.
Szczerze mówiąc ja nigdy nie patrzę na ustrzelone kursy. Podczas oddawania głosu kieruję się tym jak dany użytkownik przekonałby mnie do zagrania danego zdarzenia, jakim językiem się posługuje etc., podejrzewam że każdy z nas ma inne kryteria podczas głosowania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Trochę zasmiece ale dla mnie to komiczne, że znów te same osoby są na podium tego zabawnego plebiscyciku, na dodatek z analizami na np 4 linijeczki.
To czyste kolesiostwo i głosowanie nie na najlepsze analizy, lecz na osoby, które je piszą.
2 kursy +7.00 i 3 kursy na podwojenie w jednej analizie zostaje przebite przez kurs 1.80, 4.50 czy 4 linijkowa analizę.
Pozdrawiam.
Popieram.
Z całym szacunkiem, ale analiza Psych.(no offence ) nijak na się do pozostałych a już na pewno jest kilka znacznie lepszych aby były na drugim stopniu podium.
 
versa 397,5K

versa

Typer
Popieram.
Z całym szacunkiem, ale analiza Psych.(no offence ) nijak na się do pozostałych a już na pewno jest kilka znacznie lepszych aby były na drugim stopniu podium.
No cóż, piękna wizytówka forum.

Szczerze mówiąc ja nigdy nie patrzę na ustrzelone kursy. Podczas oddawania głosu kieruję się tym jak dany użytkownik przekonałby mnie do zagrania danego zdarzenia, jakim językiem się posługuje etc., podejrzewam że każdy z nas ma inne kryteria podczas głosowania.
Sądzę, że na 48 osób głosujących conajmniej połowa nie przeczytała połowy, a co dopiero wszystkich analiz, ja to zrobiłem i i osobiście zagłosowałem między innymi na zibiego, który w rezultacie za prawie identyczny post co sunxl zdobył aż 3 głosy, czy armstronga, który postawił dokładnie ten sam typ, o którym ja myślałem, lecz się obawiałem.
Niemniej jednak uważam caly plebiscyt za szopkę i z góry mogę powiedzieć, kto znajdzie się na podium w następnej edycji, bez znaczenia jakiej jakości analizę napiszę ale wiadomo, jestem jednym z niewielu krzykaczy na forum, więc post zostanie odebrany w jeden możliwy sposób, a szkoda, bo na takim pięknym forum taki konkurs rozegrany w miarę "uczciwie" miałby sens, a tymczasem wystarczy mieć paru znajomych, by co miesiąc mieć "najlepsze analizy".
Zacząłem dyskusję i w tym miejscu chciałbym ją zakończyć.
 
S 54,4K

spider-official

Użytkownik
Już to kiedyś wypomniałem adminowi, że to nie konkurs na najlepszą analizę, tylko KONKURS NA NAJPOPULARNIEJSZEGO UŻYTKOWNIKA danego miesiąca. Połowę ludzi nie czyta analiz, tylko klika na użytkowników których lubi i robi to po to żeby dostać repute i mieć szanse na wygranie paru złotych za głosowanie. Ja już od kilku miesięcy nie czytam analiz, a biorę udział w głosowaniu :) po co wysilać się, jak i tak wygrywają lubiani użytkownicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom