>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Fuksiarz - wpłaty/wypłaty

Czy Fuksiarz ma szybkie wypłaty?


  • Wszyscy głosujący
    8
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
Ile czasu w waszych przypadkach zajmuje zaakceptowanie przez nich wypłaty? To że mają szybkie płatności to jedno, ale najpierw muszą ją zatwierdzić…
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Ile czasu w waszych przypadkach zajmuje zaakceptowanie przez nich wypłaty? To że mają szybkie płatności to jedno, ale najpierw muszą ją zatwierdzić…
przecież oni NIE MAJĄ SZYBKICH WYPŁAT!!!!!! Zleciłem wypłaty na 1,5 k i 3 k i każda już ok 12 godzin czeka na zatwierdzenie .Na chacie gość powiedział ,ze mają kolejkę do wypłat ( środa 13 lipiec )
Panie Stanowski -miało być uczciwie
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
przecież oni NIE MAJĄ SZYBKICH WYPŁAT!!!!!! Zleciłem wypłaty na 1,5 k i 3 k i każda już ok 12 godzin czeka na zatwierdzenie .Na chacie gość powiedział ,ze mają kolejkę do wypłat ( środa 13 lipiec )
Panie Stanowski -miało być uczciwie
Maja szybkie wyplaty. U mnie na mbank kilka minut
 
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Mają, ale realizują je jak im się podoba. Czasem wypłata przychodzi od razu, a czasem faktycznie cały dzień trzeba czekać
 
Otrzymane punkty reputacji: +531
K 153

knax

Użytkownik
pierwsza wypłata od bardzo dawna i od razu pytanie o potwierdzenie rachunku bankowego wyciągiem, u niektórych buków gram po pare lat i wypłaty często robię a jeszcze mi się to nie trafiło, szybkie wypłaty u nich to raczej rzadko spotykane
 
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
pierwsza wypłata od bardzo dawna i od razu pytanie o potwierdzenie rachunku bankowego wyciągiem, u niektórych buków gram po pare lat i wypłaty często robię a jeszcze mi się to nie trafiło, szybkie wypłaty u nich to raczej rzadko spotykane
U mnie też, ale wypłata dzisiaj na koncie
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
F 0

F85

Użytkownik
Witam jako nowy użytkownik.
Pytam znawców tematu bo dawno nie gierczyłem on-line.
Prędzej u konkurencji teraz tutaj.
Proszę o radę ile kasy włożyć na start zaakceptować te bonusy i zdobyć bonusy. Na chwilę obecną konto założone i zweryfikowane
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
Witam jako nowy użytkownik.
Pytam znawców tematu bo dawno nie gierczyłem on-line.
Prędzej u konkurencji teraz tutaj.
Proszę o radę ile kasy włożyć na start zaakceptować te bonusy i zdobyć bonusy. Na chwilę obecną konto założone i zweryfikowane
w moim przypadku nazwa fuksiarz jest bardzo trafna, będę miał fuksa jak przyjmą kupon nawet za 50 złotych, odrzucają wszystko jak leci, nie wiem po co takie krzaki jeszcze istnieją
 
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
w moim przypadku nazwa fuksiarz jest bardzo trafna, będę miał fuksa jak przyjmą kupon nawet za 50 złotych, odrzucają wszystko jak leci, nie wiem po co takie krzaki jeszcze istnieją
U mnie to samo. Wplacilem przez weekend 500zl by zagrac singla. Kupon poszedl do akceptacji i odrzucili go zmieniając kurs z 1.85 na 1.45. Teraz mam zablokowany depozyt bo nie pozwolili wyplacic kasy. Żądają obrotu depozytem. Skoro nie przyjmuja kuponow to niech chociaż wyplaca to co wplacilem.
 
Do góry Bottom