>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
P 29

przem_l

Użytkownik
Przeciez nawet patrzac w czyste statystyki widac, jak czesto Wawrinka lubi glupio tracic sety z zawodnikami, ktorzy maja mniejsze umiejetnosci niz on. Nie patrzac daleko - Berlocq, Carreno - Busta, Ramos, Kavcic. Dla mnie jest to taki typ zawodnika, u ktorego stawianie dokladnych wynikow mija sie z celem - kursy nie sa adekwatne do ryzyka. Jurek za to jest walecznym chlopakiem, ostatnio zlapal wiatr w zagle i gra naprawde przyzwoicie. Skoro niedawno byl w stanie ograc Tsonge i Gasquet (!!!), a wiec zawodnikow o zblizonym poziomie do Szwajcara, dlaczego mialby nie pograc z nim jutro tylko dostac gladkie 3:0?
Bardzo solidna analiza. Nic dodać nic odjąć. Jerzy jest walecz w wysokiej formie i tanio skóry nie sprzeda. Myślę ze warto jest zagrać na wygrana Janowicza.
I
Wawrinka - Janowicz
Typ: Janowicz
Kurs: 3,5
Sportingbet
II
Wawrinka - Janowicz
Typ: Janowicz +1,5 seta
Kurs: 2,071
Sportingbet
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Paire-Nishikori over 39 gemow @1.85 expekt

W expekt linia gemowa wynosi 39, czyli przy rownej ilosci zwrot. W bet365 linia 38,5 gema po kursie 1.72. Czasem nawet pol gema moze zadecydowac. 4 sety to zawsze duza szansa na pokrycie lub wyrownanie liniii gemowej. Taka rada.
Ale wykrakałeś;-) Na szczęście dla mnie w unibecie była linia 38,5, co za fuks. A postawa Paire w meczu niepoważna.
 
S 6

serenowy

Użytkownik
Roland Garros (Francja)
Haas T.-Isner J
Typ: Over Gemowy 40.5✅
Kurs 1.7
Analiza:
Za dużo tutaj nie trzeba się rozpisywać Isner Bardzo dobry serwis Haas Bardzo dobry z gry.Ten mecz sie za szybko nie skończy(i nie chodzi mi tutaj o deszczyk czy coś). Isner ostatnio nie może się coś odnaleźć męczarnie z swoim rodakiem Harrisonem 5 setówka.Haas przeżywa chyba drugą młodość gra naprawdę nieźle.Jeśli Isner będzie serwował jak to zawsze czyni.Reasumując nie wyobrażam sobie by Isner dziś przegrał szybko 3-0. Mało tego po cichu liczę że Isner w tym meczu nabierze pewności siebie i w koncu się przełamie i wygra.
Jak dla mnie 8/10
Isner dziś z własnej głupoty mecz przegrał cóż ..Brawo za walkę
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 876,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Djokovic, Novak – Dimitrov, Grigor
Liczba Minut
Typ: Over 150.5 @ 2.05 unibet ⛔ 103
Trudno nie odnosić się w kontekście tego meczu do niedawnego pojedynku obu graczy w Madrycie. Tam Dimitrov niespodziewanie ograł Serba, zresztą po kapitalnej grze, Djoko momentami nie miał nic do powiedzenia, zwłaszcza w decydującym secie. Wielu kwestionuje motywację mistrza w tamtym meczu, twierdzą, że jak przyjdzie co do czego w Wielkim Szlemie, to Djoko z pełną motywacją rozniesie młodego Bułgara. Ja raczej kwestionowałbym formę lidera rankingu, który zwłaszcza na mączce jest jak najbardziej do ugryzienia, co pokazał Grigor. To powiedziawszy wpadł mi w oko typ na over minutowy, bo linia wydaje mi się trochę zaniżona. Przede wszystkim spodziewam się, że młodzian postawi mistrzowi twarde warunki i nawet jeśli nie wygra żadnego seta to zobaczymy przynajmniej dwa przedłużone sety, może nawet jakiś tie-break. Chłopaki już w Madrycie pokazali, że do przekroczenia linii overowej wystarczą nawet 3 wyrównane sety (189 minut). Jeśli połączymy te fakty ze świetną defensywą Djoko i dobrą formą Dimitrova, to szykuje nam się powtórka z rozrywki i zacięty mecz pełen długich wymian i gemów granych na przewagi, a to zabiera sporo czasu. Zwłaszcza jeśli doliczymy notorycznie przedłużane przez Serba wprowadzanie piłki do gry. Faworytem oczywiście nadal Serb, ale wcale nie jestem przekonany, że przejdzie przez ten mecz suchą nogą. Myślę, że seta Bułgar jest w stanie urwać, a w takim układzie przekroczenie 2.5 godzin meczu będzie pewnikiem. Moim zdaniem interesujący typ, zwłaszcza po takim kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
P 15

panasik

Użytkownik
nie polecam dziś grać w kierunku foginiego żadnego handicapu. Widziałem oba mecze Rafy i nie widzę tutaj żadnego kryzysu, ani słabszej formy. Klizan i Brands, zwłaszcza ten drugi mieli raz, że potężny serwis, dwa, że konczące uderzenie i grali bez respectu w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Fogini nie ma ani jednego ani drugiego. Zatem będzie bardzo szybkie 3;0. A jak jemu nie idzie to oddaje gemy za darmo.(a nie będzie mu szło) Polecam 3;0 dorzucic do combo @1.3-1.35 można zlapać. 9/10 oceniam
 
jrb 21

jrb

Użytkownik
Janowicz-Wawrinka
Typ:1set win Janowicz 2.63 Paddy Power
Już niebawem zacznie się oczewkiany przez nas mecz popularnego Jerzyka ze Staśkiem na ten mecz wybrałem opcje 1 seta na korzyść naszego rodaka.Wydaje mi się że morze to być kluczowy set w tym pojedynku jeśli Janowicz chce myśleć o zwycięstwie musi odrazu pokazać że jest mocny!! wesprzec to potęrznym serwisem i dać troszke do myślenia Wawrince.Podejrzewam że Jerzyk nie będzie się bawił w długie wymiany i będze próbował odebrać ochote do gry swojemu rywalowi.Stasiek to solidna firma ale ma kłopoty z graniem z takimi wielkimi chłopami i troche czasu mija zanim rozpracuje gościa. Jeżeli Janowicz będzie trzymał wysoki poziom mentalny ma szanse odprawić wyżej usytułowanego w rankingu rywala. Serwis+Solidność i gra bez głupio straconych piłek może doprowadzić go dziś do dobrego rezultatu.Powodzenia!!
Kiepski set 6-3 ⛔
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie nie ogladalem dzis meczu Rfay Nadala i chcialbym sie od was dowiedziec czy naprawde jet w słabej formie, bo jego ostatnie wyniki a niepokojace i obawiam sie ze moze nie wygrac ROlanda;/
 
X 0

xahir

Użytkownik
W porownaniu do tego co gra Djokovic dzisiaj to wg mnie sie nie umywa z forma do Serba. Co prawda Fognini naprawde niezle gral, ale Rafa jest chyba daleko od optymalnej formy.
 
socham 52

socham

Użytkownik
Panowie nie ogladalem dzis meczu Rfay Nadala i chcialbym sie od was dowiedziec czy naprawde jet w słabej formie, bo jego ostatnie wyniki a niepokojace i obawiam sie ze moze nie wygrac ROlanda;/
Przy takiej formie Nadala? imo tylko kontuzja może sprawić, że pierwsze zwycięstwo w turnieju French Open nie padnie łupem Novaka Djokovica ???? Pora na to jest najwyższa
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Panowie + 6,5 gema Robredo i 8,5+ gema Simon? Warte grzechu? na Robredo nawet kurs 1.94 , dokładajac do tego dubelka win Sarry Errani za 1,22 wychodzi 4,40 AKO. Całkiem nieźle. Co sadzicie? Szczerze mówiąc po obejrzeniu meczu Monflis - Robredo skusiłbym się nawet za jakieś drobne na win Robredo za 4,20 bwin. Dwóch hiszpanów , myśle że żaden łatwo skóry nie sprzeda i będzie walka &quot; na całego&quot;.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Robredo może może, ale Simona odradzam. Tu wszystko zależy od Rogera. Simon gra słabo a przebijaniem z Federerem nic nie osiągnie
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Panowie nie ogladalem dzis meczu Rfay Nadala i chcialbym sie od was dowiedziec czy naprawde jet w słabej formie, bo jego ostatnie wyniki a niepokojace i obawiam sie ze moze nie wygrac ROlanda;/
Zawsze tak mówią, że jest w słabej formie, a i tak zawsze wygrywa ???? pomijając słaby dzień z Soderlingiem ???? poza tym kto by mógł mu zagrozić - będący w słabej formie Federer, czy Djokovic, który wygrywając z Berdychem pierwszego seta i prowadząc 5-2 nie potrafi dokończyć meczu ???? Del Potro nie ma, Murraya nie ma, żyć nie umierać dla Rafy ???? ostatnio wolno wchodzi w mecz i stąd te przegrane pierwsze sety... No ale po to gra się do 3 wygranych setów ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Panowie zdażylo sie kiedys w historii tenia zeby ktos zdobywał w swojej karierze 8 razy tytul jednego z czterech wilekich szlemow?
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Panowie zdarzylo sie kiedys w historii tenia zeby ktos zdobywał w swojej karierze 8 razy tytul jednego z czterech wilekich szlemow?
Nie. Było chyba 5 zawodników, którzy wygrali 7 razy ten sam szlem, z tych co powinieneś pamiętać to na pewno Sampras wygrał 7 razy Wimbledon.
Żeby nie było off topu to dodam, że bardzo martwię się o Parerę. Na razie jego gra wygląda tragicznie i jeśli nic się nie zmieni (Novak jak nogi nie połamie) to półfinał będzie tutaj max co Rafa ugra. Nie ma tej mocy u Hiszpana co kiedyś, łapa niby większa, a nie przekłada się to na uderzenia kończące. Może to wina pogody na jaką narzekał Nadal, że zimno i piłki ciężkie...
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Robredo - Almagro 1 (+6,5 gema) @ 2.00

Robredo powinien pokryć to handi, jego ostatnie mecze z Almagro na mączce były na styku.

Simon - Federer 2 (-2,5 seta) @ 1.57

Simon ma jakieś problemy z nogą, ledwo dotarł do obecnej fazy turnieju, Federer nie powinien stracić tu seta.

Tsonga - Troicki 1 (-1,5 seta) @ 1.25

Troicki na clayu nie urwał Tsondze jeszcze seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lucky93 529

lucky93

Użytkownik
Co uwazacie o meczu Anderson - Ferrer? Anderson ma bardzo dobry serwis i sadze ze stac go na urwanie seta, a kurs w Bet365 na +3.5 seta wynosi 2.10...
Andersona tez nie przelamano w 1 secie wiec +9.5 gema mozliwe po kursie 1.72 ;)
Ew over gemowy ale wtedy bardziej oplaca sie juz dac +3.5 seta ;)
Co Wy sadzicie o tym? jak dla mnie ciekawy kurs na dobry meczyk ;)
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Co uwazacie o meczu Anderson - Ferrer? Anderson ma bardzo dobry serwis i sadze ze stac go na urwanie seta, a kurs w Bet365 na +3.5 seta wynosi 2.10...
Andersona tez nie przelamano w 1 secie wiec +9.5 gema mozliwe po kursie 1.72 ;)
Ew over gemowy ale wtedy bardziej oplaca sie juz dac +3.5 seta ;)

Co Wy sadzicie o tym? jak dla mnie ciekawy kurs na dobry meczyk ;)
Ja ten mecz omijam, każdy scenariusz możliwy.
 
dx2 238,2K

dx2

Użytkownik
Robredo (+6,5 gema)-Almagro 1 @1.95 expekt
Robredo-Almagro 1 @5
Bardzo nie doceniaja buki moim zdaniem buki tutaj Robredo, ktory sam mnie zaskoczyl troche dobra dyspozycja w meczu z Monfilsem. Oczywiscie moze ktos powiedziec, ze Monfils w 4 secie serwujac przy stanie 5-4 i 40-15 zmarnowal 2 pilki meczowe i ze Robredo powinno juz w tym turnieju nie byc. I bedzie miec racje, ale absolutnie nie zmienia to faktu, ze Hiszpan z Francuzem od 2 seta toczyli bardzo wyrownany boj, a koncowke 4 seta Robredo zagral swietnie i nie popelnial praktycznie juz zadnych bledow. Piatego, decydujacego seta Monfils juz nie wytrzymal kondycyjnie, ale Robredo tez nie psul prawie nic i trzymal poziom. Poza tym Robredo wyszedl w tym turnieju juz raz ze stanu 0-2 z Igorem Sijslingiem, gdzie w kolejnych trzech setach nie pozostawil Holendorwi duzych zludzen.
Paradoksalnie im dluzej bedzie trwac mecz Robredo z Almagro to powinny rosnac szanse starszego Tommy&#39;ego. Wiadomo serwis jest po stronie Almagro, wiec poczatek spotkania moze byc trudny, ale czym dluzej w las tym wiecej pilek bedzie wracac na strone Almagro.
Nie wiem jak tam Almagro w tym turnieju wyglada, ale widze ze seta urwal mu na przyklad Haider Mauer. Almagro zawsze Paryz i tutejsze korty pasowaly (poza jedna wpadka z Kubotem w1 rundzie w 2011 roku). Kilka lat wstecz zagral tutaj wspanialy 4-setowy mecz z Nadalem. Z drugiej strony w tym sezonie Almagro prezentowal sie na cegle duzo slabiej niz w latach poprzednich. Almagro zagral swietnie w Australian Open, ale nie bylo zwyciestw na cegle w Ameryce Poludniowej czy w Europie przed Roland Garros. Wrecz przeciwnie, zdarzaly mu sie mecze gdzie przegrywal z Youzhnym w Madrycie, z Benneteau w Rzymie czy gladko z Melzerem w Monte Carlo. Jak dobry jest faktycznie Almagro to sie przekonamy tutaj. Moje zdanie jest takie, ze jezeli Tommy wejdzie w rytm tak jak w meczu z Monfilsem w 4 i 5 secie to moze smialo tutaj ograc rodaka, wiec na zwyciestwo Robredo w okolicach kursu 5 tez warto cos zaryzykowac wedlug mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nie. Było chyba 5 zawodników, którzy wygrali 7 razy ten sam szlem, z tych co powinieneś pamiętać to na pewno Sampras wygrał 7 razy Wimbledon.
A nie 7 było takich ? Na eurosporcie o tym rozmawiali to mi się kojarzy, ze mówili o 7.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom