>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

French Open '13 - turniej główny mężczyzn

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
French Open 201 3​
Turniej główny mężczyzn​





Miejsce: Paryż (Francja)
Data: 26.05.201 3 -08.06.201 3
Nawierzchnia: Outdoors Red Clay
Rozmiar drabinki: S-128 D-64 Pula nagród finansowych: http://www.rolandgarros.com/en_FR/about/prizemoney.html http://www.rolandgarros.com/en_FR/scores/draws/ms/index.html
Oficjalna strona turnieju:
http://www.rolandgarros.com/index.html
Drabinka turnieju singlowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc.../ms/index.html
Drabinka turnieju deblowego: http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc.../md/index.html
Plan meczów na dany dzień: http://www.rolandgarros.com/en_FR/sc...ule/index.html
Historia turnieju French Open: http://en.wikipedia.org/wiki/French_Open
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
To już typ z turnieju głównego, jak pojawi się temat to można do tam przenieść.

Paire B.
- Baghdatis M. @ 1.50
Nie wiem co ćpają oddsmakarzy z bwina, ale popełniają błędy przy wystawianiu kursów w co drugim spotkaniu. Tutaj kurs od meczu spadnie do 1.15-1.20. Baghdatis jest w tragicznej formie i w dodatku na clayu gra słabo, nie ma szans ugrać tutaj choćby seta. Paire ostatnie w bardzo dobrej formie, gra u siebie, spory talent, wygrywa ten mecz na luzie.
Alliny grajcie szybko!!
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
To już typ z turnieju głównego, jak pojawi się temat to można do tam przenieść.

Paire B.
- Baghdatis M. @ 1.50
Nie wiem co ćpają oddsmakarzy z bwina, ale popełniają błędy przy wystawianiu kursów w co drugim spotkaniu. Tutaj kurs od meczu spadnie do 1.15-1.20. Baghdatis jest w tragicznej formie i w dodatku na clayu gra słabo, nie ma szans ugrać tutaj choćby seta. Paire ostatnie w bardzo dobrej formie, gra u siebie, spory talent, wygrywa ten mecz na luzie.
Alliny grajcie szybko!!
Nie zapominaj, że Paire to wciąż młody zawodnik i nie można od niego wymagać gry na najwyższym poziomie przez kilka imprez z rzędu.
 
midq 677

midq

Użytkownik
No to panowie, długoterminówka raczej najbardziej oczywista jaka może być:
Player to win: Rafael Nadal @ 1,752 pinnacle
jeśli gdzieś jest wyższy kurs proszę o info
Prawda jest taka, że ten zakład to na 99% kurs na mecz z Djokoviciem, on będzie kluczowy a buki wyższego raczej nie wystawią. Ewentualny finał z Rogerem powinien być dużo łatwiejszym meczem a kursy raczej nie przekroczą 1,2~. Rafa w tym roku słabszy niż zwykle ale też jego rywale dużo słabsi. Djoko cudów ostatnio nie gra, Roger też już swoje lata ma (Rafa go ostatnio zdemolował) a RG to turniej do którego Rafa przygotowuje się cały rok. Wg. mnie najciężej będzie miał w meczu z Djokoviciem, chociaż chętnie bym zobaczył jakiegoś Soderlinga czy Rosola po drodze. Wszystko jednak wskazuje na kolejny tytuł Rafy.
Youzhny M. (Rus) - Andujar P. (Esp)
Pablo dobra forma i doświadczony zawodnik na clayu. Rusek wraca do formy, jednak wydaje mi się, że Pablo to za wysokie progi jak na obecną dyspozycję i Hiszpan powinien spokojnie ten mecz wygrać. Może to być długi i zacięty mecz, jedna z ciekawszych par obok Berdycha z Monfilsem.
Andujar @ 2,11 pinnacle
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gruszka 1

gruszka

Użytkownik
Myślę, że przy ewentualnym meczu z Djokoviciem kurs na Rafę nie przekroczy 1,3. midq kurs, który podałeś jest niezły, ja obstawiłem sporą sumkę na Nadala. Oby ten turniej był piękny i wygrał go Nadal albo Jerzyk ????
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Ja od poczatku do momentu, az uznam, ze typ nie ma szans powodzenia gram na Gulbisa.
Tak, wlasnie na tego oszoloma, ktory ma nierowno pod sufitem wg Was;)
Dla mnie on ustabilizowal swoja forme, jak i problemy z glowa naprawial.
W drugiej rundzie czeka na Niego Berdych, ktory Jest do ogrania, a kurs +3 biore z pocalowaniem reki ;)
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Trzech polaków ma realne szanse na awans do 2-giej rundy ????
Michał już dziś pokonał Williamsa i powinien to powtórzyć, Łukasz gra z słabym francuzem. Wiem że forma też nie ta, ale zawsze na RG się spinał i powinien też dać radę. No i Jurek.... Ramos jest groźny, ale jak Jurek zagra tak jak w Rzymie, chociaż na 75% to styknie na hiszpana. Ramosa oglądałem ostatnio z Hanescu i nie gra on nic specjalnego. Jest wielka szansa panowie i naprawdę mam nadzieję że tego nie zepsują.
ale szczerze te kursy to jakieś żarty, naprawdę nie ma co grać...chociaż kursy na Jurka ładne. Nie wiem czy nie zagrać tripla na Polaków ????
 
midq 677

midq

Użytkownik
Ja od poczatku do momentu, az uznam, ze typ nie ma szans powodzenia gram na Gulbisa.
Tak, wlasnie na tego oszoloma, ktory ma nierowno pod sufitem wg Was;)
Dla mnie on ustabilizowal swoja forme, jak i problemy z glowa naprawial.
W drugiej rundzie czeka na Niego Berdych, ktory Jest do ogrania, a kurs +3 biore z pocalowaniem reki ;)
nie byłbym aż tak pewny tego Berdycha, kolejny oszołom Monfils może go stuknąć przy dobrych wiatrach ???? a co do Gulbisa to popieram, też będę na niego grać, 1 set z Nadalem to była masakra, jak tak będzie grał to może daleko zajść
 
M 5

mariusz198027

Użytkownik
Mikhail Youzhny (RUS) - Pablo Andujar (ESP)
Typ:pablo Andujar (ESP) 2.02
Biore w ciemno ten typ i polecam , oglądałem mecze Mikhaila i Pablo , mysle ze spokojnie wygra Hiszpan. 0:2 , ale bezpiecznie zagram gołą 2 po fajnym kursie , ktory juz spada bo był 2,2 na wyjsciu.
 
midq 677

midq

Użytkownik
Panowie jeszcze trochę zszokowany, ludzie analizujący mecze tenisowe nie wiedzą, że gra się do 3 setów w szlemach?
Gulbis - Dutra Silva
Inna półka zawodników, Rogerio ostatnio w słabej formie, nie widze tu szans dla Brazylijczyka a jeżeli Ernest tego nie wygra w 3 setach to tylko na własne życzenie. Co prawda h2h dla Rogerio ale Ernest sprzed roku a Ernest teraz to dwaj różni gracze.
Gulbis 3:0 @ 1,62 BetVictor
 
pampus 81

pampus

Użytkownik
Jej, stało się dużo, że napisałem, że do dwóch wygranych setów się gra? To o niczym nie świadczy. Oceniacie po pozorach? No to troszkę nie ładnie... ;)
Możecie mi wierzyć lub nie, ale dużo meczy oglądam, a że tak powiem, po prostu przyzwyczaiłem się ostatnio do dwóch wygranych setów i tak mi jakoś zostało ;)
No to żeby nie spamować, to zaoferuję swojego doga na 1r.
Russell @ 4.33
Podobało mi się jak Michael grał z Troickim. Najlepsze lata ma już za sobą, ale arsenał zagrań cały czas pełny. Rok temu odpadł w 2r kwalifikacji, ale w tym roku ma szansę wystąpienia w 1r od razu i nie ma jak na moje oko - mocnego przeciwnika. Owszem, Klizan w tamtym sezonie pokazał, że potrafi grać na cegle (wygranych kilka challengerów na clayu), ale to nie ta forma co sprzed roku. Jest cieniem samego siebie. Russell specjalistą od clay&#39;a nie jest, no ale dawać taki kurs? dla mnie jest tu trochę value i sam w jego stronę pogram, a jak to z tym będzie to się okaże w ndz/pon.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
O kazdym mozna napisac cos dobrego. Michael Russell juz jest weteranem kortow, ale byl kiedys w 3 rundzie French Open. Byl kiedys taki mecz w 2000 czy 2001 roku, gdy Gustavo Kuerten wygrywal French Open. I wtedy gral wlasnie z Russellem. Mecz trwal 5 setow i cos ponad 3 godziny, a po meczu byla taka slynna sytuacja, gdy Kuerten po tym meczu narysowal na korcie serce dla paryskiej publicznosci, ktora bardzo mu wtedy w tamtym meczu pomagala. To w sumie jedyne pozytywne wspomnienie jakie mi sie kojarzy z Michaelem Russelem na French Open. Wszystko jest kwestia formy, wieku i samopoczucia na korcie, ale zawsze mozna znalezc jakis plus.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ja się natomiast zastanawiam jaka będzie sytuacja z Jurkiem. Przegrał z Ramosem kilka tygodni wcześniej, wtedy bukmacherzy bardziej faworyzowali Hiszpana, po turnieju w Rzymie kursy się wyrównały, ale Jurek będzie chciał się bardo zrewanżować i może mu to nie wyjść. Dość spore oczekiwania ciążą na Janowiczu, może nie wytrzymać tego psychicznie, Ramos nie jest kelnerem i potrafi grać w tenisa. Uważałbym ze stawianiem na Polaka ????
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Czytam sobie poprzednie posty i nasuwa mi się kilka spostrzeżeń.
Rafa zwycięzcą turnieju :
Chyba wiele osób zapomniało, że Nadal wraca po długiej przerwie. Zrezygnował ze startu w Australii co pokazuje, że dolegliwości nie ustąpiły tak szybko. Do French Open nie mógł przygotowywać się przez cały rok, ponieważ dopiero 3 miesiące temu rozegrał pierwsze spotkanie w tym sezonie.
Tegoroczny sezon na kortach ziemnych obfituje w niespodzianki, zawodnicy z pierwszej 10tki grają nierówno, a ci najlepsi (Federer, Murray, Djokovic, Federer) miewają największe wahania formy. Djokovic ma problemy z kostką, Federer coraz starszy, Murray się wycofał, Rafa wbrew pozorom też gra bardzo nierówno.
Jest kilku tenisistów, którzy przy odrobinie szczęścia mogą Rafę ograć przed dojściem do finału, a są to :
Daniel Brands - Niemiec o sporym potencjale, szybka mączka w Paryżu na jego korzyść
Benoit Paire - chyba nie trzeba przedstawiać
Stanislas Wawrinka - w pełni sił nie będzie tak łatwo go ograć jak to było w Madrycie
Grigor Dimitrov - w Monte Carlo był blisko
John Isner - w 2011 był o krok od sprawienia największej niespodzianki sezonu
Oczywiście to czysto hipotetyczne zestawienie, bo prawie niemożliwe jest żeby doszło do konfrontacji z każdym z wyżej wymienionych graczy.
Andujar - Youzhny
Rosjanin w rozgrywanym nie tak dawno meczu z Almagro pokazał, że nie zapomniał jak się gra w tenisa i jak się wygrywa. Rozrzucał Hiszpana jak juniora w trzeciej partii.
Mówi się, że to sezon 30sto latków i coś w tym chyba jest...
Andujar sprawił w Madrycie ogromną niespodziankę, ale z Hewittem nie grał już tak kolorowo. Oddany set z tenisistą, który na cegle nigdy nie odnosił większych sukcesów, no cóż. Hiszpan ma potencjał, ale nie można grać jak w transie przez tak długi czas.
Tutaj byłbym bardzo ostrożny.
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Benneteau - Berankis
Zdecydowanie Francuz. Zbyt wysokie progi dla ogórka z Litwy. Benneteau to chodzące, a raczej biegające doświadczenie. Bardzo dobry deblista, co często wykorzystuje. Szybki, wytrzymały, typowa francuska szkoła tenisa, mało psuje, nie atakuje na siłę, każde kolejne uderzenie jest u niego przemyślane. W tym roku ograł Federera w Rotterdamie, rok temu napsuł Szwajcarowi krwi w Wimlbedonie. Tenisista o ogromnym potencjale, ale na zdecydowany rozwój już chyba za późno.
De Schepper - Haase
Francuska wieża na szybkiej mączce może sporo namieszać, zwłaszcza, że Holender do wybitnych graczy nie należy. Nie mówię tu o zwycięstwie reprezentanta gospodarzy, ale 2 sety jest w stanie ugrać. Dobry serwis, utrzymanie podania, a w ewentualnym tie breaku wszystko się może zdarzyć. Handicapów nie ma, ale +5,5 jak najbardziej wchodzi w grę, jeśli taki będzie.

Klizan - Russell
Świeżość Słowaka może być tutaj kluczowa. Agresywnie grający Martin Klizan to jedno z objawień sezonu 2012, może nie do końca wykorzystywał swoje szanse, ale w jego lewej ręce drzemie ogromny potencjał. Wielki Szlem, mecze do 3 wygranych partii. Amerykanin zwyczajnie nie wytrzyma dłuższej gry, szczególnie przy stylu, który prezentuje Klizan.
Janowicz - Ramos
I w końcu nasz Jurek. Nie ma co rozwodzić się nad ostatnią konfrontacją obu graczy, było, minęło. Janowicz od tamtego czasu, podobnie jak z resztą Ramos, trochę sobie pograł i wszystko wskazuje na to, że złapał regularność. Bardzo dobry występ w Rzymie na pewno doda mu skrzydeł. Niestety ciągle popełnia sporo niewymuszonych błędów i jeśli tego nie ograniczy, będzie się musiał sporo namęczyć z Hiszpanem.
O kondycję nie ma się co martwić, a szybka mączka sprzyja stylowi gry Polaka.
Janowicz to tenisista o dużo większym potencjale niż Ramos, jeśli zredukuje ilość niewymuszonych błędów do minimum, nie mamy o czym rozmawiać, druga runda wita.
 
B 45

bryfsztyk

Użytkownik
Turniej jeszcze sie nie rozpoczal, ale widze jak na razie dwoch zawodnikow, na ktorych moim zdaniem bedzie mozna zarobic, sa to:
-Tipsarevic
-Djokovic

Najpierw Tipsa. Od poczatku roku gra fatalnie. Odpada zazwyczaj w pierwszych rundach turniejow. Jak na razie udalo mu sie wygrac pojedyncze spotkania. Nie daje mu szans na przejscie 3 rundy w tym turnieju, a byc moze odpadnie juz w pierwszej. Trafil na zawodnika, ktory rowniez jest w fatalnej formie, dlatego byc moze jeszcze powalczy. Lecz zamierzam grac caly turniej przeciwko Tipsareviciowi i nie chce przegapic jego odpadniecia, dlatego zaczynam juz teraz:

Mahut @4.50 Pinnacle


Jezeli chodzi o Djokovicia to widze, ze od poczatku nr1 rankingu jest przez typerow niedoceniany. Moim zdaniem, na nim bedzie mozna zarobic, a zwlaszcza jesli dojdzie do finalu i trafi na Nadala. Nie trzeba mnie przekonywac, wystarczy mi ich niedawne spotkanie w finale Monte Carlo, zeby stwierdzic, ze Djoko nadal ma patent na Rafe. Hiszpan juz wtedy mial go zmiesc z kortu. &quot;Specjalisci&quot; z dzialu tenisowego wrzucali wszystkie swoje pieniadze na Rafe, a skonczylo sie 6:2 7:6 dla Serba. Mysle, ze zarowno zwyciestwo, jak i wszystkie handicapy dodatnie w kierunku Djoka beda do pogrania w przypadku ewentualnego finalu tych dwoch panow.

Skoro Nadal i Djokovic sa w tej samej czesci drabinki to nie moga sie spotkac w finale.
Faktycznie, nie zauwazylem. Tym lepiej, wieksze szanse, ze na siebie trafia.
 
dx2 239,1K

dx2

Użytkownik
Roger V.-Alund 1 @1.45
Francuz trzyma bardzo dobry poziom od kilku tygodni, a wciaz nie jest do konca doceniany, chociaz juz tez laskawiej na niego patrza buki. Dobre wystepy w Monte Carlo, Barcelonie czy teraz w Nicei. Przede wszystkim wygrywa z graczami podobnego formatu. Przypomne tez, ze w ubieglym roku Roger-V. zagral w 2 rundzie French Open i przegral w 4 setach z del Potro. Z rywalem takim jak Alund powinien sobie po prostu poradzic na europejskich kortach.

Reister-Delbonis 1 @1.7

Ciekawy mecz, ciekawe kursy. Reister bez problemu kwalifikacje. Delbonis niezly gracz, ale w tym sezonie zdecydowanie slabiej jak narazie. Byl juz taki French Open w 2010, gdy Reister przebrnal kwalifikacje i dotarl do 3 rundy Rolanda Garrosa, ogrywajac w 3 setach kolejno F.Lopeza, O.Rochusa i przegrywajac z Federerem. Delbonis musialby zaskoczyc, a ostatnio grajac w challengerze w Ryzmie bodajze bylo srednio. Potencjal Niemiec ma i ma spory handicap wyniesiony z kwalifikacje w postaci 3 meczow.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
ech lipna ta drabinka w pierwszej rundzie :p słabiutke kursiki... moją uwage przykuły następujące spotkania:
Janowicz 1.75 bet-at-home
Jurek jest w formie, gra już bardziej regularnie. Jeżeli zagra na 75% tego co pokazał w Rzymie to wygra. Dotarcie do 3-ciej rundy nie powinno mu sprawić problemów. Fakt grał z Albertem Ramosem i przegrał, ale ja na to nie zwracam uwagi. Polak jak nie zepsuje tego meczu to nie przegra. Oglądałem Hiszpana z Hanescu i naprawdę nic specjalnego.
Kubot 1.4 bet-at-home
Liczyłem na ciut wyższy kurs, ale jest jak jest. Łukasz musi wygrać z kimś takim jak Teixeira, która chyba sam nie wie jak się znalazł w głównym turnieju. Jego mecz z Cipollą to jakiś kabaret, Włoch chyba coś ukręcił. Po za tym Łukasz może forma nie najlepsza ale zawsze spinał się na RG, do tego to dalej poziom ATP, a ranking francuza dużo nam mówi. W trzeciej rundzie zwycięstwo nad słabym Cervenakem, który także jak TEixeria wygrał dzięki przeciwnikowi, capdeville oddał mu mecz i tyle. Łukasz jeżeli chce być w pierwszej setce musi obronić Trzeciej rundy, ale to będzie ciężke, po w razie zwycięstwa zagra prawdopodobnie z Pairem. Ja uważam że Łuki wygra z Maximem, nie wyobrażam sobie innego scenariuszu.
Przysiężny 1.8 bet-at-home
Michał grał w piątek z Williamsem i pokonał go , mimo iż większość skazywało go na porażkę. Ołówek ma mocną psychę, ile razy w tym sezonie przegrywał pierwszego seta, by potem wygrać dwa tibreaki? Uważam że Williams znów jest do ogrania, w dwa-trzy dni dużo się nie zmieni. Fakt mecz był na styku, ale to Michał miał lepszą zagrywkę i więcej winnerów, i był skuteczniejszy w wykorzystywaniu breaków.. Williams w tym sezonie miał niezły początek, ale od ponad miesiąca gra piach. Wielka szansa dla Michała, na skok w rankingu, i zarobienie pokaźnej gotówki. Spodziewam się zaciętego meczu ale zwycięstwa Polaka i awansu wszystkich naszych do 2-giej rundy!
Kamke 1.7 bet-at-home
No H2H 2-0 dla Niemca. Forma raczej też. Tobias gra agresywnie, szybsza mączka to plus dla niego. W tym sezonie wrażenie zrobił na mnie jego przegrany mecz z Robredo. Jest zawodnikiem solidnym, a Lorenzi to zwykły Chalangerowiec. Forma nie ta, najlepsze lata ma też za sobą. Kamke w tym roku nie przegrywa z byle kim, jak przegrywa to po walce i z takimi zawodnikami jak Monaco, Brands, Troicki czy Robredo. Kurs bardzo fajny, dlatego ja go pobieram i gram na Niemca, który jest faworytem moim zdaniem.
Roger Vasselin Edouard 1.4 bet-at-home
Popieram mojego przedmówcę co do tego meczu. Francuz gra u siebie, jest w niezłej formie, a przeciwnik to zwykły chalangerowiec, który jest groźny tylko u siebie na kontynencie. nie powinien tutaj zaszkodzić Rogerowi. Półfinał Alunda w Sou Paulo nie robi wrażenia na mnie. Zagrał jako LL, pokonał słabego Mello, Chardego i Volandriego, i to tyle. W tym roku nawet w chalach nie odnosi takich sukcesów jak w poprzednich latach. Francuz pierwsze rundy w tym roku pokonuje i ogrywa lepszych grajków. dlatego uważam że powinien dać sobię radę z Alundem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 4

saszka87

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Hanescu-Tomic 1,40
Jak dla mnie doświadczony rumun który w tym sezonie prezentuje się naprawdę dobrze powinien sobie poradzić z kangurkiem tym bardziej że to nie jest ulubiona nawierzchnia Tomicia w tym roku 3/3 i odpadał w 1 albo 2 rundach zawsze. Hanescu prezentuje sie naprawdę solidnie dobry backhand niezły forhand trzyma swoję podanie oglądałem go z Ferrerem i naprawdę grał dobrze bardzo rozważnie rozprowadzał akcje myśle ze na Tomicia starczy którego nie widziałem w tym roku dlatego pytam..
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
Bardzo fajne zakłady zaproponował sportingbet - mianowicie qualify to last 16.
Czyli najprościej mówiąc awansuje do 1/8 turnieju.
Gram na wielkich faworytów: Djok (1.18), Fedex (1.25), Nadal (1.05) i Ferrer (1.25)
Kursy bardzo przyjazne, spójrzmy na drogi poszczególnych zawodników do 1/8.
Djokovic -&gt; Goffin -&gt; Dodig/Pella -&gt; raczej Dimitrov
Federer -&gt; Carreno-Busta -&gt; Dev-Varman/De La Nava -&gt; raczej Benneteau
Nadal -&gt; Brands -&gt; Klizan -&gt; raczej Fognini
Ferrer -&gt; Matosevic -&gt; Montanes -&gt; Granollers-Pujol
Jak widać droga całej czwórki do spełnienia warunków zakładu wydaje się być formalnością, oczywistą oczywistością ( ???? ). Nie widzę tutaj, aby którykolwiek z potencjalnych rywali mógł podskoczyć dominatorom. AKO 1.94, wg mnie warto lokować pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom