>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

frem- cel 1000 zł - piłka nożna - tenis

frem 59

frem

Użytkownik
Witam. W zakłady sportowe gram od roku. Postanowiłem założyć swój własny temat bardziej dla siebie, samokontrola i czytelna historia, po to bym widział co wyprawiam, jakie błędy popełniam i co robię dobrze. Wczoraj po 3 tygodniach grania udało mi się wyjść na 0 z bukmacherem. Byłem w plecy ⛔500 zł. Wczoraj ostatecznie dobiłem do ✅500 zł i wypłaciłem.
Obecnie mam 198 zł (które pracowały na te 500). Moim celem jest dobicie do 1000 zł.
Gram różnie. Czasem taśma, czasem 2-3 w kombinacji, czasem jeden mecz. Zacząłem też grać na tenis, ale korzystam z podpowiedzi graczy z działu tenisa i kilku subskrybowanych tematów.
Moja przeciętna stawka na kupon to 50 zł.
Ewentualne zmiany/dodatkowe komentarze/podziękowania będę przeprowadzał w pierwszym poście.
Proszę o nie pisanie postów w moim temacie.​
Start 198 zł
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
frem 59

frem

Użytkownik
1#

Taśma na weekendową piłkę najlepszych lig:

Crystal Palace Londyn - Arsenal Londyn 1.35 ✅ 0:2 (65&#39; ???? arsenal)
Bayer 04 Leverkusen - FC Augsburg 1.50 ✅ 2:1
Bayern Monachium - Hertha Berlin 1.10 ✅ 3:2
Juventus Turyn - Genoa CFC 1.20 ✅ 2:0
Udinese Calcio - AS Roma 2.15 ✅ 0:1
Tottenham Londyn - Hull City AFC 1.44 ✅ 1:0 z karnego fuks
Atletico Madryt - Real Betis Balompié 1.25 ✅ 5:0

AKO: 10.46
Stawka: 48 zł
Ew. zwrot: 503.10 zł ✅

Komentarz. Arsenal w derbach z zespołem spadkowym - wynik inny niż zwycięstwo nie wchodzi w grę, inaczej zaprzeczyliby sobie samym. Leverkusen gra dziwną piłkę - oglądałem niektóre z ich ostatnich meczy i potrafią niszczyć przeciwnika,a czasem ledwo ledwo wygrywać. Grają u siebie po masakrze na &quot;Shakdarze&quot; i tu po prostu są słusznymi faworytami. Juventus potrafi grać dobrze i potrafi zwyciężać, grają u siebie z dużo słabszym zespołem. AS Roma to drużyna niepowtarzalna w tym sezonie, grałem na nią już kilka razy i zagram ponownie, bo mają wszystko co potrzebują do zwycięstwa. Tottenham walczy o punkty w tabeli, gonią czołówkę i nie odpuszczą meczy z zespołami, które są do ogrania. Atletico u siebie - w tym sezonie ten zespół może spokojnie równać się Barcelonie i Real Madryt, oni są czołówką, która nie odpuści podium Barcelonie.

Oczywiście to żadna analiza. Statystyki i analizy przeprowadziłem wcześniej. Ryzyko jest i będzie. Ale każdy z tych zespołów ma duże szanse na wygraną w swoich meczach, a ja tylko zebrałem ich szanse w jeden kupon warty zagrania.
 
frem 59

frem

Użytkownik
2#

FK Ludogorets 1947 Razgrad - FC Lyubimets 2007 1.11 ✅ 5:1
Bayern Monachium - Hertha Berlin 1.10 ✅ 3:2
Ural Jekaterynburg - Zenit Sankt Petersburg 1.28 ✅ 1:2
Crystal Palace Londyn - Arsenal Londyn 1.36 ✅ 0:2
Atletico Madryt - Real Betis Balompié 1.25 ✅ 5:0
Juventus Turyn - Genoa CFC 1.20 ✅ 2:0
Ajax Amsterdam - RKC Waalwijk 1.16 ⛔ 0:0
Szachtar Donieck - Zoria Ługańsk 1.10 ✅ 4:0

AKO: 4.12
Stawka 50 zł ⛔
Ew zwrot: 206,24

Stan konta 100 zł

Komentarz. Ludogorets to bułgarska czołówka ekstraklasy, gra dobrą piłkę, nie puszczają bramek i strzelają gole. Grają u siebie z dużo słabszym zespołem, zwycięstwo na wyciągnięcie ręki. Zenit to jedyny rosyjski klub, który gra i wygrywa konsekwentnie. Arsenal, Juventus, Atletico - co tu dużo mówić faworyci. Ajax to nie mój pomysł, ale po sprawdzeniu historii i statystyk ma szanse na wygranie tego meczu grając u siebie. Szachtar w swojej lidze jest mocny, a u siebie ultra mocny.

Gram ogólnie mało taśm, bo jak wiadomo taśmy mają niespodzianki tfu tfu. Ale podkusiło mnie złapanie srok za ogon i ugryzienia wszystkiego na raz. Żadnych remisów, nie ma litości. Zobaczymy co pokażą drużyny. Mają atuty, mają przewagę, mogą wygrać. &quot;Sobota pokaże czy da szanse niedzieli na wygraną ???? &quot;.

Ajax Amsterdam -wybrałem ten mecz na szybko po tym jak zobaczyłem go w kuponie innego gracza. Zerknąłem tylko na statystyki. Nie obserwuję, nie interesuję się holenderską ligą i tak naprawdę jej nie znam. Papierowo Ajax powinien to wygrać, a skończyło się to w najgorszy dla grających sposób, mecz bez goli jest najbardziej niesmaczny, już lepiej by było jakby Ajax przegrał, lub remisował np 1:1. Nauczka jest. Nie gram lig, które są poza moim zainteresowaniem.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Nie miałem czasu wpisać przed ani zaraz po zatwierdzeniu kuponu, więc wpisuję teraz:

3#
AC Chievo Werona - ACF Fiorentina 1.90 ✅ 1:2
Udinese Calcio - AS Roma (x2) 1.42 ✅ 0:1
AS Saint-Étienne - Paris Saint-Germain 1.75 ⛔ 2:2

AKO: 4.72
Stawka: 25 zł ⛔
Ew. Zwrot: 118.60 zł
 
frem 59

frem

Użytkownik
4#

Nautico - Goias @ 2.45 ✅ 0:2

Stawka: 25 zł
Ew. Zwrot: 61.25 zł ✅

Brazylia Seria A. Gościnnie zagra 5 zespół z ostatnim, który zalicza same wpadki przynajmniej od 5 ostatnich spotkań. Różnica bramek duża, a kurs zachęcający do zagrania. Zobaczymy jak będzie, bo Brazylia i w ogóle Ameryka to nie mój świat.
 
frem 59

frem

Użytkownik
Jeszcze w październiku odbędą się mecze kolejnej kolejki. Wybrałem mecze najbardziej pewne, ale jeszcze nie zdecydowałem czy pójdą wszystkie na jeden kupon, czy tylko kilka, czy podzielę na kilka kuponów wszystkie. Mimo wszystko w tych meczach raczej faworyci powinni wygrać, ale jak zwykle gdzieś może &quot;szwendać&quot; się remis. Tak czy siak, coś wybiorę.

Co do stanu konta przed tym kuponem to zrobiło się ponad 700 zł (doszedł 3x obrócony bonus). Wypłaciłem 400 zł, musiałem. Ale dalej cel 1000 zł obowiązuje z tego co zostało.

Celta Vigo - FC Barcelona 1.22 ✅ 0:3
Granada CF - Atletico Madryt 1.53 ✅ 1:2
Real Madryt - Sevilla FC 1.18 ✅ 7:3
Juventus Turyn -Calcio Catania 1.18 ✅ 4:0
AS Roma - Chievo Werona 1.22 ✅ 1:0 współczuje tym co dawali handi.

AKO: 3.19
Stawka: 65.28 zł
Ew. Zwrot: 208.83 zł ✅

Stan Konta: 300 zł po kuponie.

Barcelonę czeka dość ciężki mecz i trochę obawiam się tego meczu, mimo, że to wciąż Barcelona to jakoś nie grają tak pewnie jak kiedyś. Atletico to jeden z moich ulubieńców w tym sezonie, ten mecz powinien być dla nich udany i dziwię się, że tak wysoki kurs jest na nich. Real Madryt gra dziwnie, oglądałem ich ostatnie dwa mecze i nie zadowala mnie ich skuteczność w ataku, wiecznie brakuje im cm do gola, ale grają u siebie i mają spore szanse na zwycięstwo. Juventus gra u siebie, ale to może nie być łatwy mecz, ostatnie dwa spotkania z Calcio wygrywali tylko 1:0. AS Roma zaprosi pod swoją twierdzę Chievo z końca tabeli, skoro Fiorentina dała radę 1:2 wygrać na wyjeździe to Roma powinna to wygrać.
 
frem 59

frem

Użytkownik
tenis
Z telefonu. Czas na tenis w dniu dzisiejszym

6#

Pablo Andujar - Vasek Pospisil 1.11 ⛔ ???? szkoda słów.
Dymitry Tursonov - Marcel Granollers 1.44 ⛔
Kevin Anderson - Mikhail Youzhny 1.50 zwrot
Santiago Giraldo - Jerzy Janowicz 1.25 ✅

AKO: 3.00
Stawka: 50zl ⛔
Ew. Zwrot: 150.46 zl

Nawet się dobrze nie zaczęło. ???? Zwyczajnie 50 zł wywalone do kibla i spłukane. Takie mam właśnie odczucie po tym kuponie. O ile Tursonov mógł po prostu przegrać, tak do Pospisila mam żal, wygrał drugiego seta, czyli 1:1, i w ostatnim secie na dzień dobry oddał 2 gemy tak o, przeciwnik tak jakby zaczynał 3 seta 2:0. Za taki kurs spodziewałem się, że wygra czysto 2:0.
 
frem 59

frem

Użytkownik
7#
Zawisza Bydgoszcz - Legia Warszawa 1.90 ⛔ 3:1
Newcastle United - Manchester City 1.66 ⛔ 0:0
Czernomorec 919 Burgas - FK Ludogorets 1947 Razgrad 1.36 ✅ 0:2
Roger Federer - Kevin Anderson 1.14
AKO: 4.95
Stawka: 50 zł ⛔
Ew. Zwrot: 247,93 zł
Komentarz: Szalony kupon.
Legia Warszawa Wstyd. Mistrz Polski przegrywa z 1 ligowym zespołem, który &quot;dopiero co awansował&quot;. Oto polska piłka nożna, tu z każdym może wygrać od tak. W moim przypadku wiedziałem, że kupon jest ryzykowny. Mogłem być bardziej szalony i postawić na Zawisze. Albo po prostu zmienić mecz na ligę włoską lub hiszpańską, tam było sporo pewniejszych meczy, ale człowiek ubzdurał sobie Legię.
Manchester City - nie stawiać na mecze pucharowe, wtedy wszystko traci rangę ważności i często grają rezerwy, ewentualnie grać &quot;kto się zakwalifikuje&quot;, wtedy nie martwi się człowiek remisem przez 90 min podstawowego czasu gry. Lekcja przyjęta.
Stan konta: 200 zł (czyli wracamy do korzeni, nie licząc wypłaconych ✅400 zł).
 
dariusz19 48

dariusz19

Użytkownik
No stary skomentuje
Legia nie wygra tego w Bydgoszczy a City jest na wyjazdach tak padaczkowate ze szkoda ryzykować, tyle mojego. Powodzonka
 
frem 59

frem

Użytkownik
Mecze na 02.11 z telefonu.

Newcastle - Chelsea 1.57 ⛔ 2:0 ???? Jestem bardzo zawiedziony.
Rayo Vallecano - Real Madryt 1.25 ✅ 2:3
TSG Hoffenheim - Bayern Monachium 1.25 ✅ 1:2
Braunschweiger TSV - Bayer Leverkusen 1.45 ⛔ 1:0 ???? ta kolejka to jedna wielka niespodzianka.
SSC Napoli - Calcio Catania 1.25 ✅ 2:1

AKO: 4.45
Stawka: 100 zl ⛔ Liczyłem na ten kupon :-(
Ew. Zwrot: 445 zl

Niebezpiecznie o tyle, ze dwa dni pozniej te zespoly maja mecze w lidze mistrzow.
 
frem 59

frem

Użytkownik
9#

Bardzo ryzykowny kupon, praktycznie każde zdarzenie jest ryzykowne. Postawiłem for fun z tiny tiny promyczkiem nadziei.

Borussia Dortmund - VfB Stuttgart +3 1.44 ⛔ 6:1
FC Barcelona -1 - Espanyol Barcelona 1.28 ⛔ 1:0
Paris Saint-Germain - FC Lorient +3 1.50 ⛔ 4:0
David Ferrer - Tomas Berdych 2.00
✅
AKO: 5.57
Stawka 29.74 zł ⛔
Ew. Zwrot: 165.69 zł

Stan konta na ten moment 300 zł.

Komentarz po: No more for fun. Pieniądze piechotą nie chodzą i nikt tu ich nie da. Gdyby grać na faworytów z 30 zł zrobiłoby się z 50 zł, które można by było dalej mnożyć. Koniec z kombinowaniem dla zabawy &quot;a nóż wejdzie&quot;. Zabawiłem się i wystarczy.
 
frem 59

frem

Użytkownik
10#
Próba odbicia od dna:
Mlada Boleslav Youth 1x - Banik Ostrava Youth 1.50 ✅ 2:2
Hradec Kralove Youth - 1. FC Brno Youth x2 ✅ 1:1
Podbeskidzie B.-B. - Wisła Kraków x2 1.28 ✅ 0:0 cud, że Wisła nie przegrała, grali taką padakę, tabela w tym meczu powinna być odwrócona do góra nogami.
Bologna FC 1x - ChievoVerona ✅ 0:0
Bolton U21 - Fulham U21 x2 ✅ 1:3
AKO 4.36
Stawka: 50 zł
Ew. Zwrot: 218.09 zł ✅
Stan konta 418.10 zł
Ładne odbicie po tylu porażkach i zawodach. Patrząc na wyniki to niesamowite ile remisów było w tym kuponie. Ale mogłem stracić ten kupon przez padakową grę Wisły, która powinna to przegrać.
 
frem 59

frem

Użytkownik
11#

Taśma LM wtorek + bonus do AKO u19 (z 6 do 8):

Szachtar Donieck - Bayer 04 Leverkusen x2 ✅ 0:0
Real Sociedad San Sebastián - Manchester United x2 ✅ 0:0
FC Kopenhaga - Galatasaray Stambuł x2 ⛔ 1:0
Paris Saint-Germain - Anderlecht Bruksela ⛔ 1:1
Manchester City - CSKA Moskwa ✅ 5:2
Viktoria Pilzno - Bayern Monachium -1 ⛔ 0:1
Barcelona u19 - AC Milan u19 ⛔ 1:1

AKO: 8.01
Stawka: 68.10 ⛔
Ew. Zwrot: 546.03

Mocne uderzenie w buka. W tych meczach mogą być remisy, bo gospodarze walczą z mocniejszymi teoretycznie drużynami na swoim boisku. Z reguły właśnie wtedy lepiej grają.
 
frem 59

frem

Użytkownik
12#

FC Basel 1893 - Steaua Bukareszt under 3.5 ✅ 1:1
Chelsea Londyn - Schalke 04 Gelsenkirchen ✅ 3:0
SSC Napoli - Olympique Marsylia ✅ 3:2
Zenit Sankt Petersburg - FC Porto under 3.5 ✅ 1:1
Atletico Madryt - Austria Wiedeń ✅ 4:0
Ajax Amsterdam - Celtic Glasgow under 3.5 ✅ 1:0

AKO: 5.02
Stawka: 30 zł
Ew. Zwrot: 150.68 zł ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frem 59

frem

Użytkownik
14#

Liga Europejska.

FK Ludogorets 1947 Razgrad - Czernomorec Odessa ⛔ 1:1 ajajaj prowadzili 1:0 by jednak zremisować i udupić mi ten kupon :zoltakartka: szkoda.
Dnipro Dniepropietrowsk - FC Paços de Ferreira ✅ 2:0
Maccabi Hajfa - PAOK Saloniki x2 ✅ 0:0

AKO: 3.87
Stawka: 50.68 zł ⛔
Ew. Zwrot: 196.42 zł
 
frem 59

frem

Użytkownik
Z telefonu wiec wersja skrocona. Upatruje szans w mocnych zepolach na dzisiejszy dzien i glownie gospodarze. Dodalem tez do kuponu dwa ukrainskie zespoly u21 ktore z reguly wygrywaja ze slabszymi w tabeli. Oba w historii wygrywaly te mecze.

Chelsea Londyn - West Bromwich Albion ⛔ 2:2 :zy3ou:
Bayer 04 Leverkusen - Hamburger SV ✅ 5:3
Bayern Monachium - FC Augsburg ✅ 3:0
Inter Mediolan - AS Livorno ✅ 2:0
Paris Saint-Germain - OGC Nice ✅ 3:1
Real Madryt - Real Sociedad San Sebastián ✅ 5:1
Hoverla Youth - Shakhtar D. Youth ✅ 2:3
Volyn Lutsk Youth - Dynamo Kiev Youth ✅ 2:4

AKO: 7.53
Stawka: 50 zl ⛔ chciałoby się powiedzieć: &quot;chelsea wy ch***&quot;.
Ew. Zwrot: 376.86 zl

Poprawie jak wroce. O 11 mlodzi juz zweryfikuja kupon. Ostatnio chcialbym miec pewnos, ale niestety pozostaje tylko i az szansa. Szanse sa duze tylko niech jej nie zmarnuja.

Shakhtar D. Youth
Dynamo Kiev Youth
Te dwa mecze mogły przyprawić o zawał serca. Oba zespoły przegrywały by jeszcze w pierwszej połowie wyrównać, po czym znowu przegrywały by wygrać, Dynamo dało przedstawienie tragikomedii, z 2:1 na 2:2 a potem: ???? i 90&#39; 2:3, 95&#39; 2:4, gdzie ja już myślałem, że mecz skończy się 2:2. Nie polecam takich zakładów starszym ludziom, chociaż zaraz będę mieć 30 lat, więc też wchodzę w ten podwyższony ryzykiem okres :spokodfhgfh:.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
frem 59

frem

Użytkownik
Muszę przyznać, że wczorajsza porażka kupony, czyli chelsea mnie wypaliła emocjonalnie, czuje zrezygnowanie, bo wałkowałem ten kupon kilka godzin, wyeliminowałem Everton, BVB czując tam niespodzianki, miałem stawaić southampton i liverpool, ale stwierdziłem, że za dużo meczy mnie pokona, przy chelsea obawiałem się trochę west bromu, ale ostatecznie pomyślałem, że chelsea u siebie, w histori wygrywali all i postawiłem i się dałem nabrać na haczyk. Czuje rozczarowanie tym zespołem i straciłem do nich zaufanie, po prostu czuje się zmęczony. Dla mnie każdy zakład, tzn pieniądze, które stawiam są ważne, czuje ich ciężar, czy to 30 zł czy 50 zł i zawsze trudno mi przeboleć wtopy. Wtedy szukam kolejnych rozwiązań.

Musiałem się wyżalić po wczorajszej wtopie, bo o ile inaczej bym przeżył wtopę młodzików, to do chelsea miałem pewność, właściwie zacząłem do nich ten cholerny kupon.

Ok kolejny kupon na dzisiaj, wystawiony w pracy, więc nie mogłem się podzielić, ale piszę, bo muszę patrzeć na swoje działania inaczej można polecieć:

Roma - Sassuolo ⛔ 1:1 w 94&#39; pozamiatane.
Fiorentina - Sampdoria ✅ 2:1
Real Betis - Barcelona ✅ 1:4
Valencia - Valladolid over 1.5 ✅
Chievo - AC Milan x2 ✅ 0:0

AKO: 3.62
Stawka: 100 zł as roma dziękuję.
Ew. Zwrot: 362.72 zł

Grubo, liczę na odbicie.
 
Do góry Bottom