>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO FREEROLLA O 50$!
Turniej odbędzie się JUTRO 22 wrzesnia o 20:00
Dwa tygodnie temu w turnieju wzieło udział 40 osób. W tym 15 było płatnymi.
Hasło do turnieju (Liga Tony G - Wykaz turnieji) oraz więcej szczegółow (minimalnie jak sie zarejestrowac, szczegoły promocji od depozytu) znajdziecie na stronie
[URL='http://promocje24.net']http://promocje24.net
[/URL]


Życze powodzenia.
Pozdrawiam
 
S 11

support75

Użytkownik
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO FREEROLLA O 50$!
Turniej odbędzie się JUTRO 22 wrzesnia o 20:00
Dwa tygodnie temu w turnieju wzieło udział 40 osób. W tym 15 było płatnymi.
Hasło do turnieju (Liga Tony G - Wykaz turnieji) oraz więcej szczegółow (minimalnie jak sie zarejestrowac, szczegoły promocji od depozytu) znajdziecie na stronie
[URL='http://promocje24.net']http://promocje24.net
[/URL]


Życze powodzenia.
Pozdrawiam
Turniej dzisiaj.
Obecnie 8 osób.
Płatnych miejsc jest 15-scie.
Serdecznie zapraszam.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
za 3 dni o 22:30 na poker 770 poker news freeroll o 1000$ max 1000 osób narazie troche ponad 300
h: pnews na koniec dajemy liczbe jaką podałem za ile dni sie tur zaczyna : P (za ... dni :])



poker heaven affilate freeroll w niedziele o 21
h: lionmessi kasujemy literke &quot;m&quot; i ostatnią litere
 
S 11

support75

Użytkownik
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO FREEROLLA O 50$!
Turniej odbędzie się JUTRO 22 wrzesnia o 20:00
Dwa tygodnie temu w turnieju wzieło udział 40 osób. W tym 15 było płatnymi.
Hasło do turnieju (Liga Tony G - Wykaz turnieji) oraz więcej szczegółow (minimalnie jak sie zarejestrowac, szczegoły promocji od depozytu) znajdziecie na stronie
[URL='http://promocje24.net']http://promocje24.net
[/URL]
Turniej za 13 minut.
28 graczy, serdecznie zapraszam do rejestracji.
 
K 0

kacper21pl

Użytkownik
Nie rozumiem takiego podejscia
w pokerze prawie zawsze ktos moze miec mocniejsza reke od twojej, czy grasz na betssonie, czy na unibecie czy w prawdziwym kasynie zawsze mozesz przegrac.
A jasli uwazasz ze Cie tam oszukuja to tam nie graj
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
(hasło tworzą trzy środkowe litery)
Paradaise Poker
PL freeroll
$1000
godzina 21.00 czasu polskiego
OMTBAKN

freeroll jest jutro. (niesprawdziłem, bo nie chce mi się klient włączyć :;/ ????
 
pyszu 0

pyszu

Użytkownik
Witam wszystkich ????
Po malej przerwie powracam do neta i kontaktu ze światem.
Taki mały offtopic przy okazji pierwszego zapostowania od dłuższego czasu,
a teraz do sedna:

Na titanie i na paddypokerze na raz sie nie zagra tak czy siak bo to ten sam soft
oba freerolle są na 21:00 z przyczyn wiadomych każdy normalny wybrał by freerolla z ppp,
ale... zawsze jest to &quot;ale&quot; ????

( btw. całkiem smaczne piwo i nie mam pojęcia dlaczego Polacy
tak sprofanowali to słowo nadając mu w naszej narodowej gwarze taka a nie inna funkcje. Szkoda )

Teraz o co mi chodzi... jeżeli masz wolna niedziele wieczór i chcesz ten czas spedzic przy
pokerze warto sie zapisać na oba. Może to trochę samolubne bo w 2 na raz i tak sie nie zagra
a zajmujemy czyjeś miejsce kto nie zdążył sie zapisać a mógłby coś wygrać.
Dlaczego na oba skoro zdążyliśmy sie zapisać na ppp a na titanie już nie zagramy?
Powodów jest wiele takich jak np to ze nasz pre flopowy all in KK nadzieje sie na jakiegoś
Asa i zakończymy przygodę z freerollem zanim zeżrą nas blindy na Titanie co pozwoli nam
na zmianę konsoli z ppp na titana i dalsze rozkoszowanie sie gra, ale jest jeszcze jeden powód:
PPP dba o swoich klientów i za to dla nich duży ✅ Załoga PPP pilnuje aby wlasnie na
turniejach hasłowanych nie było osób, których być nie powinno.
Osobiście zostałem parę razy wykopany 5 min przed startem z brakiem możliwości ponownego
zapisu na turniej :cry:
Dzięki prężnemu rozwojowi PPP zdobył spore uznanie wśród konkurencji stad coraz większą
ilość freerolli na nim z przyzwoita pula. Żeby reszta nie straciła wpływów tez sie zabiera za
selekcjonowanie graczy jednak nie idzie im to na tyle skutecznie, bo jeszcze nie miałem
tej przyjemności zostać wykopanym z freerollow hasłowych na innych serwisach.

A teraz o zgrozo co najważniejsze i najsmutniejsze zarazem prościej i znacznie taniej jest
wygenerować jednorazowe kody tokenowe i rozesłać je mailem do graczy dla których
freeroll ma być przeznaczony niż puścić hasło które tak czy siak wpadnie w obieg ogólny,
a potem dochodzić kto miał tam być a kto nie. Nie to ze ja jestem taki genialny, bo coś takiego
wymyśliłem bo poker roomy maja ludzi 100 razy zdolniejszych od przeciętnych śmiertelników
i oni wpadli już na to dużo dawniej tylko kwestia wprowadzenie tego w życie, a temat poruszyłem
bo dotarły do mnie słuchy ze już pracują nad prowadzeniem tego wiec pointa jest taka,
że trzeba grac o te lepsze poty nie do końca przeznaczone dla nas póki jeszcze można.

Wiem ze trochę sie rozpisałem, a dało sie to napisać w 2 zdaniach dlatego gratuluje wszystkim, którzy dotarli do końca ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom