>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Fortuna bonus

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
CD POKER
haslo: prs7000 bez ostatniego zera
Mi hasło nie działa :-? tzn że wyświetla mi sie komunikat o rejstracji ograniczonej czyli tylko dla osób spełniających jakieś warunki.

Prosze piście wszystko o turnieju.
może stworzyć jakiś szablon typu
Pokerroom:
Nazwa turnieju:
Godzina:
Hasło:
Inne:
a w innych własnie można zamieszczać info na temat np tego czy jest to tur tylko dla polaków czy dla tych co dokonali ostatnio depozytu itp.!
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
Kto moze, ten moze, ale rejestracja jest ograniczona.

Za to w Blue Square free dla nowych graczy dzis o 20:00 (1000$). Mysle, ze jak ktos sie dzis jeszcze zarejestruje w tym buku, to wezmie udzial...
Zgadza sie. przed chwilą sie zarejstrowałem i działa ???? jest 600 os.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Pokerroom Unibet
Nazwa turnieju: Mini Liga Pokera
Godzina: 20:00
Hasło: 1agil11 - (odcinamy pierwszą i ostatnią jedynkę ! )
Inne: Turek wyłącznie dla polaków. Jak sama nazwa wskazuje &quot;Mini Liga Pokera&quot;. Warto spróbować ! ????
Pula: 30E
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Pokerroom Unibet
Nazwa turnieju: Mini Liga Pokera
Godzina: 20:00
Hasło: 1agil11 - (odcinamy pierwszą i ostatnią jedynkę ! )
Inne: Turek wyłącznie dla polaków. Jak sama nazwa wskazuje &quot;Mini Liga Pokera&quot;. Warto spróbować ! ????

Pula: 30E
Schodza juz calkiem na psy, 30 euro - ok. 400 ludzi, szkoda czasu jak dla mnie;(
 
rokita89 0

rokita89

Użytkownik
a moim zdaniem to fajny turek. może pula nie jest wielka ale będzie z czasem wzrastać ???? a do tego będa prowadzić klasyfikacje ogólną z której wyłonią dodatkowych zwycięsców ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom