>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Unibet przeprasza ze wczoraj sie nie odbył czwartkowy freeroll z przyczyn technicnych ale dzis juz bedzie.
Dzisiaj Unibet 20;00
Czwartek z pokerem
haslo-lolekibolek oczywiscie na odwot

Cd Poker 21;00
Poker4everfree
pula-50$
haslo-: 22p4ef
;)
 
mazaq 2,8K

mazaq

Forum VIP
Build your bankroll for free at 24hPoker!
Daily Freerolls:
24hPoker offers Daily €500 FREEROLL 20:00 CET! These daily freerolls are open to all 24hPoker players including our FunMoney players, so take this great opportunity to put your skills into practice and try your luck.
Click below to go to the tournaments page and register for the Daily €500 FREEROLL at 20:00CET, or any other tournament of your choice.
Dostałem takiego maila, ale nie gram tam ;] (b2b)
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
na triobet o 18-tej jest heads-up freeroll o 400$ max 512 osób. rejestracja otwarta o 16-tej. radze odrazu się zapisać o 16tej bo miejsc nei ma w pare minut
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Panowie, na Unibet nadal są problemy techniczne !
Jedni widzą turnieje inni nie, prawdopodobnie będziecie mieli ten turniej, ale pokaże się Wam on zdecydowanie później ! ;(
Mam podobną sytuację. W ogóle od kilku dni, a dokładniej od zmiany waluty z $ na E są same problemy, brak freeroll, techniczne sprawy ... szkoda ????
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
unibet pekeritahti freeroll 18:00 zapisy za godzine pula 300 E
h: raflauantaialec bez pierwszych trzech i ostatnich czterech liter
Prizes only for Finnish player. Sic!
Dwa miesiące temu byłem tam trzeci, nie płacą ???? ale fajnie się gra, bo z reguły ludziska maja pojęcie o pokerze.
Za to o 19 na mansion jest cotygodniowy tour o 1000 bez hasełka. :spokodfhgfh:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom