>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Freeroll - aktualne turnieje

Status
Zamknięty.
S 11

support75

Użytkownik
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO FREEROLLA O 100$!
Turniej odbędzie się DZIŚ 10 listopada o 21:00
W turnieju sadze ze zagra nie wiecej niz 30 osob. Dwa tygodnie temu było nas tylko 21. A za pierwsze miejsce szło zgarnac 50$! Obcokrajców napewno nie bedzie.
Turniej jest tylko dla ludzi z promocje24.net wiec jesli ktos nie zakładał konta w everst z mojego polecenie nie jest wstanie zagrac w turnieju.
Więcej szczegółow (minimalnie jak sie zarejestrowac, szczegoły promocji od depozytu) znajdziecie na stronie
[URL='http://promocje24.net']http://promocje24.net
[/URL]
18 osób.

P.S. Informacje o wpłacie usunołem. Powodzenia w turnieju życze bo w sieci na prawde bardzo malo turniejów z taka pula, gdzie gra 20-30 osob.
 
rafalec 105

rafalec

Użytkownik
właśnie się rejestrowałem na ten tur o 13-tej na paddy power poker i zauważyłęm ze dzisiaj o 21 jest turek o 1000$. też na ppp dzisiaj o 20-tej jest free o 200$
 
matiz121 282

matiz121

Użytkownik
Jak komus sie nudzi to na unibecie sa 2 freerolle
16:45 100euro Punch Out Freeroll Max 1000 graczy Texas Holdem
17;00 100euro Punch Out Freeroll Max 500 graczy 5 Card Drav

Dodali teraz jeszcze Omahe
 
grucel 0

grucel

Użytkownik
W Expekt 1 grudnia kolejny turniej z pulą 10 000$.
Kwalifikacje poprzez turnieje za 1+0 PPP rozgrywane co godzine...najlepsza 5 nagradzana biletami, póki co gra średnio 200 osób, max to 300.
Po blisko 3,5h gry :O przed chwilą zdobyłem swój bilet. ????
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
Dzis turniej dla Polakow w Expekt o 19:00, buy in tylko 1$, w puli 200$, minimum graczy to 40, na razie jest tylko 7 osow, wiec rejestrujcie sie.
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Dzis turniej dla Polakow w Expekt o 19:00, buy in tylko 1$, w puli 200$, minimum graczy to 40, na razie jest tylko 7 osow, wiec rejestrujcie sie.
Dzięki za info, nie zauważyłbym tego ????
2$ buy in, nie 1 - w puli 200$ ???? mam tylko nadzieje, że sie uzbiera 40 osób. ????
 
staszi 0

staszi

Użytkownik
hasło do naszego bolekandlolek and - i... tylko ciekawe bo nie widze tego turnieju w lobby...
Wlasnie o to samo chcialem spytac, bo tez nie widze po tych i marnym przejsciu na euro. Mowie marnym, bo zero freerolli teraz praktycznie;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom