>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Freebet 30euro 188bet

ulter 1,2K

ulter

Użytkownik
Siema. Ja czekam na zwrot stawki 5 dni. Wiem że mają na to 7 dni ale czy u Was także była taka przerwa czy przyznawali zdecydowanie wcześniej ?
 
K 0

kalinos

Użytkownik
Ostatnio przesłałem te 4 dokumenty o które 188bet.com prosił dostałem maila ze muszę im jeszcze wysłać
1. Full screen capture of your Credit Card Statement. It must reflect your name, address, Credit Card number and URL Bar.
2. Full screen capture of your Moneybookers account. It must show the URL bar.
Może mi ktoś wyjaśnić o co dokładnie chodzi?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
1- Zrzut ekranu konta bankowego gdzie jest widoczne Twoje imię, nazwisko, adrres numer karty wraz z adresem.
2- to samo w przypadku Moneybookers.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Ja kupon przegrałem o 23, chwilę później poszedł mail i rano freebet był na koncie.

Promocja zdecydowanie godna polecenia, zwłaszcza jak ktoś chce zagrać mega-taśmę bez ryzyka ????
 
geneeric 0

geneeric

Użytkownik
Nie wiem może coś źle robię, ale chcę postawić kupon AKO z kilku spotkań, kiedy chcę zatwierdzić kupon, nie mogę użyć buttona &quot;bet now&quot; który jest szary, a nie pomarańczowy, taki jak powinien być. Dodam że przy opcji zakładów pojedynczych mogę złożyć zakład, ale oczywiście tylko na jendo spotkanie. Miał ktoś z Was podobny problem?
 
S 2

stevie

Użytkownik
Moze ktos napisac gdzie moge znalezc opcje AKO/PARLAY?
Naprawde nie moge tego znalezc i zaczyna juz mnie to wkurzac.
Prosze o pomoc, przeczytalem temat i jakos nie jest tak jak napisala pewna osoba,ze obok UPCOMING GAME wybiore bet type i zmienie na parlay. Owszem jest opcja bet type ale mam do wyboru rodzaj zakladu. Np over/under, 1X2 itd a nie czy ako czy single. Moze jestem glupi, jednak czekam na pomoc
 
K 0

killx

Użytkownik
Wpłacałem przez MB, zagrałem kupon trafiony, i wypłata poszła z rana na MB.
Trzeba wysłać im jakieś skany dokumentów jak na Mb wypłacam ?? jak tak to jakie i na jaki adres...
Z góry dzieki
 
W 74

woofer001

Użytkownik
wyplacal ktos na konto bankowe? bo z tego co czytam na stronce to oplata wynosi 20 usd a swoja droga co trzeba wpisac przy bank code? i account holding branch?
 
prokocim200 0

prokocim200

Użytkownik
przegralem ten zaklad i teraz chcialem uderzyc na czat zeby szybciej to odali i mam pytanie jak napisac do nich po angielsku zeby mi odali 30 euro
 
Do góry Bottom