>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Freebet 30euro 188bet

panmc 755

panmc

Użytkownik
Ile czasu mam od założenia konta do postawienia pierwszego kuponu by móc ubiegać sie o freebeta. Czy jest to określone w regulaminie?
 
T 135

trutek

Użytkownik
Mam taki komunikat jak chcę cokolwiek postawić No bets available for this market, nie wiem co z tym zrobić :/ miał ktoś tak?
 
T 135

trutek

Użytkownik
No zajebiście , tylko, że ja klikam cokolwiek liga angielska włoska francuska cokolwiek i mam to za każdym razem ;/
Edit: Już się uporałem, okazało się że przygotowywali kursy [?] i nie można było jeszcze stawiać.
 
M 0

miczi6

Użytkownik
To jest raczej na pewno zwrot stawki a nie freebet ???? Wpłaciłem 20 euro, postawiłem, przegrałem, po 2 dniach zwrócili mi kase, od razu zleciłem wypłatę no i kasa na następny dzień na MB
Pozdrawiam
 
J 0

junoumi

Użytkownik
to takie male pytanie
wplacilem 30 euro, postawilem na live under 4 w meczu bayernu, wynik 3:1, powinien zaklad nie wejsc, za pol godziny patrze na konto, a tu nadal 30 euro, a zaklad rozliczony jest tak:

jak na to patrzec ? czy to jest zwrot za zaklad czy zwrot stawki zgodnie z promocją (nie pisalem do nich zadnego maila z prośbą o zwrot).
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Ktoś może opisać ich ofertę?
Nie wiem jak bez rejestrowania się ją przejrzeć.
Siatkówkę europejską maja?
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
to takie male pytanie

wplacilem 30 euro, postawilem na live under 4 w meczu bayernu, wynik 3:1, powinien zaklad nie wejsc, za pol godziny patrze na konto, a tu nadal 30 euro, a zaklad rozliczony jest tak:



jak na to patrzec ? czy to jest zwrot za zaklad czy zwrot stawki zgodnie z promocją (nie pisalem do nich zadnego maila z prośbą o zwrot).
To masz zwrot stawki.Gdybyś miał under -3,5 wtedy byś przegrał.

Ja mam takie pytanie.Mogę łaczyć mecze?Czy to jest tylko na zaklad pojedynczy?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Ode mnie też chcą następujących dokumentów:
a) Front and back copy of your Credit/Debit Card
b) Front and back copy of your photographic Identification Card (National
IC, Driver&#39;s License or Passport)
c) Credit/Debit Card Statement copy with name, address, Card or Account
number of the Credit/Debit Card used for this deposit and statement date that
is not older than 3 months
d) Copy of proof of Withdrawal Account Details which will be credited for
withdrawal.

Nie rozumiem tylko punktu d, o co im dokładnie chodzi?
 
arturo_pl 0

arturo_pl

Użytkownik
Ode mnie też chcą następujących dokumentów:
a) Front and back copy of your Credit/Debit Card
b) Front and back copy of your photographic Identification Card (National
IC, Driver&#39;s License or Passport)
c) Credit/Debit Card Statement copy with name, address, Card or Account
number of the Credit/Debit Card used for this deposit and statement date that
is not older than 3 months
d) Copy of proof of Withdrawal Account Details which will be credited for
withdrawal.

Nie rozumiem tylko punktu d, o co im dokładnie chodzi?
czy ktoś mógłby mi pomóc?, chyba nie tylko ja jaden chce od nich wypłacić...:-|
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
Przegralem swoj kupon(barca tylko ???? ) napisałem do nich i dostałem maila, ze otrzymam kase w ciagu 7 dni.Czekam juz 4 dzien a kasy nadal nie ma.Napisac do live supportu?Zeby przyspieszyc.Czy mam juz sie powoli martwic ze kasy jeszcze nie ma?
 
M 603

mariuszck

Użytkownik
Przegralem swoj kupon(barca tylko ???? ) napisałem do nich i dostałem maila, ze otrzymam kase w ciagu 7 dni.Czekam juz 4 dzien a kasy nadal nie ma.Napisac do live supportu?Zeby przyspieszyc.Czy mam juz sie powoli martwic ze kasy jeszcze nie ma?
Żartujesz? Prawda?
Skoro Ci napisali, że dodadzą w ciągu 7 dni to tak zrobią.
 
lukaszk111 49

lukaszk111

Użytkownik
DearLukasz Kielczyk,
Thank you for choosing 188bet.com .
We regret to inform you that your deposit has been REJECTED.
= = = Deposit Details = = =
Member code: LukaszK111
Transaction ID: DMB10021306147
Date: 2010-02-13 18:23:22
Amount and Currency: EUR 30.00
Reason: Failed to receive deposited funds
Should you have further queries, please do not hesitate to contact our Customer Relationship Team, available to you 24 hours a day, 7 days a week. You can send email to us at [email protected] or simply visit our website to choose Live Chat option and we will be more than happy to assist you.
We look forward to serving you better.
Sincerely,
Customer Relationship Team
No to dziekuje za taką promocje ???? ((
Po około 30 min rozmowie z miłą Pania z supportu okazalo się, ze robiąc pierwszy depozyt do 188bet.com został przerwany(chciałem na poczatku wysłać 20e lecz zdecydowalem sie na 30e i wszystko przeprowadzilem na nowo) i kod ktory wyslalem był na ten numer bonusu na ktory nie wplacilem kasy.Strasznie skomplikowane to:X Przy pierwszej osobie z supportu dziwiło mnie to ze kazali mi sie zwrocic z tym do moneybookers i kiedy juz probowalem wyjasnic ze wyslalem pieniazki i zdarzylem je przegrac to mnie rozlaczylo.Druga Pani support była sprytniejsza i doszła do tego, ze za pierwszym razem wplata zostala anulowana.Naszczescie wszystko się wyjasniło i jutro mam otrzymać pieniązki.
 
ulter 803

ulter

Użytkownik
promocja wciąż aktualna ?
Jeśli kupon mi nie wejdzie to po prostu będę mógł zwróconą gotówkę wypłacić ?
 
1 2

111marcin

Użytkownik
Tak promocja nadal aktualna. Dokladnie tak, pieniadze mozna natychmiast wyplacic po otrzymaniu zwrotu. Dodam jeszcze, ze sam skorzystalem, kupon nie wszedl, trzy dni czekania na zwrot, wyplata,pieniadze na drugi dzien na moneybookers. Polecam.
 
jako47 130

jako47

Użytkownik
jak mozna wplacic bo chyba nei ma przelewy 24 ???? ??? tylko mb ??
Jak zmienić opcje &#39;single bets&#39; na kupon z wieloma zdarzeniami ?
dokladnie nie moge znalesc a to co jest opisane na pierwszej stronie to takiego czego nie ma ????
 
Do góry Bottom