>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Freebet 20 euro Mybet

czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
U mnie rowniez zadzialalo. Jesli wejdzie zaklad to zysk (35euro) spytam support o wyplate. Byc moze wystarczy depozyt i kase mozna wybrac...
 
I 1

icytower77

Użytkownik
z innego forum:

&quot;Bonus można wykorzystać na wszystkie zakłady sportowe, po kursie minimalnym 1,5. Bonus jest ważny albo do 10 maja (tak napisali w supporcie) albo do 14 (tak mam na koncie napisane) i trzeba postawić zakłady na sumę 30E.&quot;
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
suma wszystkich zakładów ! czyli 3x10e 30x1e lub 2x15e znaczy ze jak wygrasz cos to jeszcze bedziesz musial to zainwestowac
 
L 0

lukaszf3

Użytkownik
odpisuje wam support? jak tak to w jakim jezyku wysylacie wiadomosci? Ja od 2 dni pisze po Polsku i zero odpowiedzi
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Napiszę tylko, że wypłaciłem od nich 20 euro na konto bankowe. Czyli promocja jak najbardziej na plus ✅
Dzięki :]
 
sewi19 10

sewi19

Użytkownik
a obracaliście ile razy wygrana kwote?
trzeba jakis depozyt robic zanim sie wyplaci?
dzieki ????
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Nie mam w ogóle takiej zakładki , ani na wpłatach ani w moim koncie. Chyba już po promocji
 
snajp 565,4K

snajp

Użytkownik
Przy rejestracji na www.tobet.com jako kod promocji wpisujemy &quot;stawiajnaswoich&quot; po czym otrzymujemy 5zl na zakłady.
Sorry panowie pomyłka,proszę usunąć :oops:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
jak sam kod wskazuje &quot;semifinals&quot; to chyba byla to promocja specjlanie na polfinaly czyli zapewne juz nie dziala , moze na finał dadzą nowe promo dla tych co nie dostali na polfinal ???? obby
 
Do góry Bottom