>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Free spins in pfgames

Status
Zamknięty.
S 55

stacho27

Użytkownik
Pewnie dłużej sprawdzają tych co wygrali więcej, a tym co mają 20E wysłali kase od ręki, jestem dobrej myśli mam nadzieje że dojdzie wypłata
 
M 0

mejlo

Użytkownik
Ja też dałem do wypłaty 20 euro wczoraj w południe a kasy nadal nie ma , pewnie mnie lustrują dokładnie ????
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Ja zleciłem wczoraj wypłatę około godz 15:00, równe 20euro i nadal jeszcze jej nie otrzymałem. Wiem że mają do 4 dni ale dziwi mnie fakt że nie którzy dostali już a ja nie.
 
slawiola 5

slawiola

Użytkownik
Kumek , jestem w podobnej sytuacji co Ty,zresztą pfgames są już dosyć długo na &#39;rynku&#39; i są spokojnie wypłacalni, ale nic, trzeba czekać.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Cierpliwości ???? już niektórzy mają narobione w majtach, że inni dostali, a &#39;ja jeszcze nie&#39;. Mają napisane że może trwać do 4 dni nawet to poczekajcie te 4 dni. Też czekam, ale nie wchodzę co 5 minut na konto MB. Weźcie sobie książkę poczytajcie albo coś :p
 
donpezo 9

donpezo

Użytkownik
Kiedyś u nich w promocji ukręciłem 50 euro, były małe problemy przy wypłacie na moneybookers, polecam wypłatę na netteler do godziny czasu miałem hajs na koncie.
Firma jak najbardziej wypłacalna, przyjemny support.
 
donpezo 9

donpezo

Użytkownik
Niewiem dokładnie, czekałem tydzień na wypłatę na moneybookers po czym napisałem do nich co jest grane. Odpisali mi, że mają problemy z wypłatami na mb. Więc wycofałem z moneybookers na netellera, gdzie hajs był po nie całej godzinie. Przeprosili i dali jeszcze na konto bonus 5 euro za cierpliwość, więc firma jak najbardziej w porządku.
 
B 8

bubson_

Użytkownik
Jeśli zlecilem wyplatę przez MB wczoraj około 16 to jest szansa, że kaska dojdzie jeszcze dziś? ???? czy trzba sie liczyc z tymi nawet 4dniami..? Pytam ,bo nie wiem w sumie czy wpłacać do buka z tego co mam czy poczekac jeszcze pare godzin na te pieniazki ????
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
bubson mysle ze jest szansa ze jeszcze dzis je dostaniesz.ja wyplacalem wczoraj kolo 14 i licze na kase jeszcze dzis ????
 
B 8

bubson_

Użytkownik
no miejmy nadzieję, niektórzy pisali, że to sieć b2b więc kaska powinna w sumie byc dzisiaj, z drugiej strony u nich napisane jest, że wyplata na MB trwa 3-4 dni. dziwne, ale trzeba czekac ????
 
M 0

maxdax

Użytkownik
ja zrobiłem tak że wczora zleciłem wypłata ok godziny 16 tak o 19 napisałem do nich e-mail że proszę o wyplate moim środków które zleciłem do wypłaty na moneybookers odpisali mi o 22 coś że pieniądze dostane za 12 h .. i dostałem je jakoś ok godziny 11 dzisaj w połódnie
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
dobra wlasnie wyslalem do supportu maila z pytaniem ile tak bedzie trzeba czekac,moze cos odpisza, moze przyspiesza...he he
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom