>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FREE BET Jetbull

hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
Ja mam tak samo jak ty...chciaz nie probowalem robic zakladu jeszcze... ale pewnie tez sie nie da

A powiedz mi, jak dam kontynuuj , to potem jest jeszcze - potwierdz zaklad?i dopiero na koncu pokazuje ze nie ma kasy na koncie czy juz po 1 kroku?
Bo nie chce jak cos zmarnowac kasy:p a tylko bym zrobil test..


TAK najpierw jets kontynuj potem potwierdz;)
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
Ja mam tak samo jak ty...chciaz nie probowalem robic zakladu jeszcze... ale pewnie tez sie nie da

A powiedz mi, jak dam kontynuuj , to potem jest jeszcze - potwierdz zaklad?i dopiero na koncu pokazuje ze nie ma kasy na koncie czy juz po 1 kroku?
Bo nie chce jak cos zmarnowac kasy:p a tylko bym zrobil test..
Dajesz Kontynuuj i potem wyswietli ci sie napis &quot;Z POWROTEM&quot;

Mozesz spokojnie dac kontynuuj bo potem powinno być potwierdz a mi wyswietla &quot;Z POWROTEM&quot;
 
xonlyx 3

xonlyx

Użytkownik
Agnieszka z LiveChat.

Agnieszka: mamy nowy system i każdy klient który kiedyś dostał Freebet bonus i go nie wykorzystał ukazuje się graczowi gdy chce postawić kupon. Jetbull nie daje na dzień dzisiejszy żadnach nowych FBC

A te 4 zl to pewnie pomylka bo kazdemu wchodzi jako Happy Hours.
 
arbiter_erhan 136

arbiter_erhan

Użytkownik
No niestety, chyba cos maja z systemem, no ale moze tyle maja ze sie nie da obstawic, a free-beta nie zabiora...
Agnieszka z LiveChat.
Agnieszka: mamy nowy system i każdy klient który kiedyś dostał Freebet bonus i go nie wykorzystał ukazuje się graczowi gdy chce postawić kupon. Jetbull nie daje na dzień dzisiejszy żadnach nowych FBC
A te 4 zl to pewnie pomylka bo kazdemu wchodzi jako Happy Hours.
xonlyx is online now Raportuj zły post Odpowiedź z Cytowaniem

Aha, LOOOOLLLL
A mogli byc tak docenieni i polubieni przez nas, graczy ????
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
no to sie nagrałem... juz mi odjeli te 10 i 8 freebet... dno...

EDIT: Sorry jeszcze są ale i tak nie moge nic postawic...
 
Do góry Bottom