>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

free 25 $ plus 25 dodatkowo

D 0

dzinko

Użytkownik
cytat:
&quot;&quot;Oprócz wszystkich wymienionych serwisów umozliwiajacych zapłaty za ebay oraz inne witryny nikt nie wspomniał o nowym serwisie. Bedzie on zapewne konkurencją dla PayPal pozatym ma być tanszy.Bedzie obsługiwał cały swiat. Podobnie jak PayPal daje bonus za pre-rejestracje..tylko wiekszy.Serwis nazywa się GreenZap. http://www.greenzap.com
PayPal przy powstaniu dawał 20$. GreenZap daje 25$ &quot;na koncie&quot;,dla kazdego kto zarejestruje się przed oficjalnym otwarciem.Rejestracja nie wiaże się z żadnymi zobowiazaniami.&quot;&quot;

wiec spokojnie ludzie poczekajmy, zobaczymy co z tego wyniknie
 
S 0

spowen

Użytkownik
na innym forum ludzie sie wypowiadaja ze greenzap juz byl ponad rok temu i nikt nigdy kasy nie zobaczyl. podobno jest to tylko wirtualna kasa... ale poczekac mozna ????
 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
a pozatym dzinko bana za reflinka!!! Zadnych bonusowych 25$ za rejestracje z TWOJEGO LINKU REFERENCYJNEGO NIE MA i po prostu chcesz nabic frajerstwo w butle zeby miec z tego profity... nieladnie ????
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ta firma już jakiś rok temu była, tak jak ktoś wcześniej napisał. I też rozdawał kasę. Niby była na koncie, ale nic z nią nie można było zrobić. Więc mam złe przeczucia co do tej promocji :zoltakartka:


Sprawdziłem nawet i udało mi się zalogować na konto, które wtedy założyłem. Mam na nim 30$ webcash, ale chyba nic z tym się nie da zrobić.
 
D 0

dzinko

Użytkownik
rumaqinho nietrzeba sie rejestrowac tylko mówie naprawde jak jest dostaje sie te 50 tylko niewiem co ztym mozna zrobic sam jestem ciekawy
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a pozatym dzinko bana za reflinka!!! Zadnych bonusowych 25$ za rejestracje z TWOJEGO LINKU REFERENCYJNEGO NIE MA i po prostu chcesz nabic frajerstwo w butle zeby miec z tego profity... nieladnie ????

wlasnie szefowstwo , a dlaczego on reflink zamiescił? to tak mozna? hmmm sobie trzeba bedzie zamieszczac.....
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ale to chyba nie jest jego ref link
a po za tym zle ci??
dal ref linka na ktorym ty zarabiasz 25$ tylko po co te 50$
Mysle ze nie powinien dostac bana.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ale to chyba nie jest jego ref link
a po za tym zle ci??
dal ref linka na ktorym ty zarabiasz 25$ tylko po co te 50$
Mysle z

e nie powinien dostac bana.

ale to chyba nie jest jego ref link
a po za tym zle ci??
dal ref linka na ktorym ty zarabiasz 25$ tylko po co te 50$
Mysle ze nie powinien dostac bana.

nie mow bzdur dalem tez link z rafka raz do PLAYBANKERS ludzie mieli dostac 25 Euro -100% od wplaty plus jak ktos zapisze sie z rafki 10 Euro gratis...i niestety rafke mi wykasowali...wiec chyba regulamin jest rowny dla wszystkich --zreszta to sa wirtualne pienadze tylko.... i nie rzucaj sie tak czy miza l czy nie...bo jakbys nie zuwazył wo ja najwiecej tu rzucam Linkow do darmowej kasy , ale swojej rafki nie wpisuje, a Ty zaczynasz tu dzialc więc troche szacunku, a nie tylko darmocha..
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
To jest polska jeden ma gorzej to czemu 2 nie tez niema miec gorzej skoro mu sie powodzi... ehh... A tak wogule to mysle ze bedzie cos z tego moze bedzie sie dało wypłacic
 
Do góry Bottom