>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

free 25 $ plus 25 dodatkowo

D 0

dzinko

Użytkownik
cytat:
&quot;&quot;Oprócz wszystkich wymienionych serwisów umozliwiajacych zapłaty za ebay oraz inne witryny nikt nie wspomniał o nowym serwisie. Bedzie on zapewne konkurencją dla PayPal pozatym ma być tanszy.Bedzie obsługiwał cały swiat. Podobnie jak PayPal daje bonus za pre-rejestracje..tylko wiekszy.Serwis nazywa się GreenZap. http://www.greenzap.com
PayPal przy powstaniu dawał 20$. GreenZap daje 25$ &quot;na koncie&quot;,dla kazdego kto zarejestruje się przed oficjalnym otwarciem.Rejestracja nie wiaże się z żadnymi zobowiazaniami.&quot;&quot;

wiec spokojnie ludzie poczekajmy, zobaczymy co z tego wyniknie
 
S 0

spowen

Użytkownik
na innym forum ludzie sie wypowiadaja ze greenzap juz byl ponad rok temu i nikt nigdy kasy nie zobaczyl. podobno jest to tylko wirtualna kasa... ale poczekac mozna ????
 
rumaqinho 80

rumaqinho

Użytkownik
a pozatym dzinko bana za reflinka!!! Zadnych bonusowych 25$ za rejestracje z TWOJEGO LINKU REFERENCYJNEGO NIE MA i po prostu chcesz nabic frajerstwo w butle zeby miec z tego profity... nieladnie ????
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ta firma już jakiś rok temu była, tak jak ktoś wcześniej napisał. I też rozdawał kasę. Niby była na koncie, ale nic z nią nie można było zrobić. Więc mam złe przeczucia co do tej promocji :zoltakartka:


Sprawdziłem nawet i udało mi się zalogować na konto, które wtedy założyłem. Mam na nim 30$ webcash, ale chyba nic z tym się nie da zrobić.
 
D 0

dzinko

Użytkownik
rumaqinho nietrzeba sie rejestrowac tylko mówie naprawde jak jest dostaje sie te 50 tylko niewiem co ztym mozna zrobic sam jestem ciekawy
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
a pozatym dzinko bana za reflinka!!! Zadnych bonusowych 25$ za rejestracje z TWOJEGO LINKU REFERENCYJNEGO NIE MA i po prostu chcesz nabic frajerstwo w butle zeby miec z tego profity... nieladnie ????

wlasnie szefowstwo , a dlaczego on reflink zamiescił? to tak mozna? hmmm sobie trzeba bedzie zamieszczac.....
 
P 0

piotrciuba

Użytkownik
ale to chyba nie jest jego ref link
a po za tym zle ci??
dal ref linka na ktorym ty zarabiasz 25$ tylko po co te 50$
Mysle ze nie powinien dostac bana.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
ale to chyba nie jest jego ref link
a po za tym zle ci??
dal ref linka na ktorym ty zarabiasz 25$ tylko po co te 50$
Mysle z

e nie powinien dostac bana.

ale to chyba nie jest jego ref link
a po za tym zle ci??
dal ref linka na ktorym ty zarabiasz 25$ tylko po co te 50$
Mysle ze nie powinien dostac bana.

nie mow bzdur dalem tez link z rafka raz do PLAYBANKERS ludzie mieli dostac 25 Euro -100% od wplaty plus jak ktos zapisze sie z rafki 10 Euro gratis...i niestety rafke mi wykasowali...wiec chyba regulamin jest rowny dla wszystkich --zreszta to sa wirtualne pienadze tylko.... i nie rzucaj sie tak czy miza l czy nie...bo jakbys nie zuwazył wo ja najwiecej tu rzucam Linkow do darmowej kasy , ale swojej rafki nie wpisuje, a Ty zaczynasz tu dzialc więc troche szacunku, a nie tylko darmocha..
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
To jest polska jeden ma gorzej to czemu 2 nie tez niema miec gorzej skoro mu sie powodzi... ehh... A tak wogule to mysle ze bedzie cos z tego moze bedzie sie dało wypłacic
 
Do góry Bottom