>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Francja - Niemcy 21.09.2014, godz. 16:40 [mecz o 3 miejsce MŚ Polska 2014]

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP


FRANCJA - NIEMCY
1.37 - 3.45 MarathonBet​



Mecz o 3 miejsce.

Francuzi przegrali w półfinale 2:3 z Brazylią. Mecz na wysokim poziomie, bardzo wyrównany. Zabrakło jednak skuteczności z prawego skrzydła.

Niemcy przegrali 1:3 z Polską. Zagrali nieźle, ale to głównie Polacy męczyli się ze swoją grą. Nie wiadomo co z Grozerem, który chyba doznał jakiejś kontuzji.


Zapraszam do dyskusji!​
 
madox200 18

madox200

Użytkownik
1,4 William Hill na zwycięstwo Francji to według mnie promocja.. zagram jeszcze -1,5 seta na Francję ale na razie nie ma kursów.. Co jak co ale Francja drużyna turnejowa która o mały włos zagrałaby w finale nie to co Niemcy którzy z mocnymi na tych mistrzostwach po prostu graja słabo , wczoraj fenomenalny mecz Earvina N&#39;Gapeth&#39;a w koncu na swoim wysokim poziomie. Niemcy zagrali z nami tak na styku bo.. im na to pozwoliliśmy i to sobie trzeba powiedzieć.. Dziś trójkolorowi nie będą tak łaskawi..
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Francja @ 1.40 WilliamHill ⛔

TUTAJ! pisałem trochę przed pierwszym spotkaniem tych drużyn na tym turnieju.
Oczywiście za zasługi nikt tutaj medalu nie dostanie, ale Francuzi swoją grą po prostu na ten medal zasłużyli zdecydowanie bardziej od Niemców.
Niemcy wykorzystali drabinkę, słabszą formę mocniejszych zespołów (np. Iran, który w końcówce MŚ grał już trochę słabo) i nie można ich za to oczywiście winić. Szczęściu też trzeba pomóc.
Wczoraj w półfinale szarpali, walczyli, ale to Polacy kontrolowali przebieg spotkania i cały czas można było odnieść wrażenie, że jak Polacy przestaną popełniać proste błędy w różnych elementach to po prostu ten mecz wygrają. Oczywiście nie wykorzystali też swoich szans, ale tutaj pretensje mogą mieć tylko do siebie.
Niemcy zrobili postępy, ale ciągle to jest zespół, który siatkarsko znacznie ustępuje tym najlepszym. Grozer, Kaliberda, Fromm to są bardzo dobrzy zawodnicy, ale dalej jest trochę słabiej. Grają trochę siłową siatkówkę, surową technicznie. Dobrze wyglądają w bloku.
Nie widziałem jakiejś konkretnej informacji odnośnie Grozera, więc ciężko powiedzieć czy dzisiaj zagra i w jakiej będzie dyspozycji.
Francuzi zaskoczyli na tym turnieju. Nie wierzyłem, że będą w stanie wygrać grupę śmierci, ale wraz z trwaniem MŚ przekonywałem się do ich postawy, do ich systemu gry i naprawdę jestem pełen podziwu.
Wczoraj dobry mecz przeciwko Canarinhos. Rouzier, który cały turniej grał na naprawdę wysokim poziomie nie wytrzymał (a zawsze się mówi, że psychika to jego najsłabszy punkt). Gdyby Francuzi mieli wczoraj kogoś w dobrej dyspozycji na prawym skrzydle to by wygrali. Szkoda też, że trener nie wrócił do Kevina Tillie, bo trochę w piątym secie go brakowało.
N&#39;Gapeth, Grebennikov to już są zawodnicy z absolutnego topu na swoich pozycjach. Do tego wystarczy dołożyć Toniuttiego, który potrafi rozgrywać, wszechstronnego Kevina Tillie i mamy naprawdę bardzo groźny zespół. Trochę słabszym punktem jest środek, ale oni się powinni jeszcze &quot;wyrobić&quot;. Ze słabszych elementów to oczywiście blok.
Francuzi siatkarsko przewyższają Niemców zdecydowanie. Może będzie to trudniejszy mecz niż ten w trzeciej fazie grupowej, ale nie sądzę, że Francuzi tutaj zakończą ten turniej bez medalu.
Z całym szacunkiem dla Niemców, bo oni też sporo zrobili (zwłaszcza Heynen), żeby znaleźć się w tym miejscu, ale nie sądzę, że ten medal zdobędą. Od dłuższego czasu Heynen i jego zawodnicy otwarcie mówili o medalu, ale mówić to jedno, a pokazać wyższy poziom od rywali na parkiecie to co innego.
Tak czy inaczej szacunek dla Francuzów i Niemców, ale medal wróci do Francji. I mam nadzieję, że to będzie początek bardzo dobrego okresu dla Francuzów. Świetnie się patrzy na ten zespół.

EDIT: Dramat. Heynen zapowiedział medal i ten medal Niemcy zdobyli. Szkoda, że Francuzi jednak chyba nie podeszli do tego spotkania w 100% zmobilizowani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
dynamit 440

dynamit

Użytkownik
Francja (-1,5 seta) @ 1,757 ⛔
Po pierwszym meczu pisałem, że sen Vitala o medalu prysł. Za sprawą omdlenia Iranu stanie się to dopiero dziś, a w roli niszczyciela marzeń ponownie Francuzi!
Jeśli kontuzja Groźnego nie jest możliwa do zaleczenia w jeden dzień, to system gry Kampy pozostaje zrujnowany. Oczywiście Schoeps to wielka klasa, ale inny typ zawodnika i atakujący z odrobinę niższej półki. Czy reszta graczy niemieckich będzie potrafiła zlikwidować tę różnicę? Mocno wątpliwe! Francuzi we wtorkowym meczu grali świetnie blokiem pasywnym, ponadto są lepsi technicznie, znakomicie przyjmują i bronią, widać w ich grze finezję, artyzm i radość (czy to nie od nich nasze Orły zerżnęły charakterystyczne &quot;hop&quot; po zdobytym punkcie? ;) ). No i te ograne rezerwy! Awaria Rouziera? Godnie zastępuje go Sidibe. Słabszy moment Tillie? Wchodzi Marechal. Itp.
Patrząc na powyższe posty nie mam za bardzo co dodać. Po prostu nie wierzę, że Niemcy doprowadzą do tie breaka, nie wspominając o wygraniu. Dla obu zespołów to nie &quot;finał pocieszenia&quot;, a walka o największy sukces od lat (dla Niemców o największy sukces w historii).

Może niektórzy forumowicze pamiętają mecz o brąz z 2002 roku? Francja m.in. z Antigą, Granvorką, Henno, Capetem i Daquinem w składzie oraz Blainem i Hoagiem na ławce trenerskiej pokonali fenomenalną Jugosławię (ówcześni mistrzowie olimpijscy!) 3:0. Dzisiaj przewiduję taki sam wynik!
^ no co, było 3:0 :cool:
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Francja 1.55 Fortuna.
Rowniez jestem za Francja. Ze wzgledu na to ze Francja swoja gra zasluzyla przynajmniej na braz moim zdaniem a Niemcy? Fajnie by bylo widziec ich przegranych czyli na 4 miejscu. ???? Nie wiem co tu sie rozpisac bo widze ze na gorze mnie uprzedzili wiec ja moge ich tylko poprzec :p
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Francja -1.5 (1.90) Milenium
Trzeba to brac i nie ma innej opcji. Niemcy wczoraj stracili Grozera w trakcie meczu, jeśli nie wrócił na parkiet w meczu w o wszystko nie pomógł kiedy była szansa na tb (a Schops grał dno) to dzisiaj również nie powinien wystąpić w meczu przegranych.
Nawet jeśli Grozer zagra to Niemcy nie mają tutaj żadnych argumentów, ledwie kilka dni temu Francja zgładziła ich 3:0 bez większych problemów. Oni mają niesamowity skład i tylko przez przecha i trudne losowanie nie ma ich w finale, bo na ten finał zdecydowanie zasłużyli. Trzecie miejsce to i tak uważam, że porażka dla Francjii, ale nie wyobrażam sobie, żeby tak kapitalny team wyjechał z Polski bez medalu. Niemcy w strefie medalowej to kompletny przypadek i kpina z tego systemu rozgrywek, nie wygrali na tym turnieju z żadną znaczącą i czołową drużyną świata, dostali się do półfinału dzięki wygranej w Iranem i medal dla nich byłby kpiną.
4 lata temu dramatyczni Włosi prawie stanęli na podium przez śmieszny system rozgrywek, teraz szanse mają na to Niemcy, ale skończy się to najprawdopodobniej dokładnie tak jak w przypadku makaroniarzy
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Niech mi ktoś nie mówi, że ten dziennikarz na Twitterze nie wiedział co pisze...Przecież Francuzi wyglądali na wymiętolonych do potęgi. Przykre to jak można olać mecz o brązowy medal Mistrzostw Świata. Mecz o 5 czy 7 rozumiem, ale o medal ?
 
kocurro84 92

kocurro84

Użytkownik
Francuzi zagrali wczoraj na 130% z Brazylią i dziś już nie było ani sił, ani motywacji, skoro się przegrywa mecz o finał po tie-breaku.
Przed wtopą uratowało mnie to, że mój bank nie ma szybkich przelewów w niedzielę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom