>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FORTUNA - ZEZWOLENIE na Internet

Status
Zamknięty.
c1amak 7,2K

c1amak

Użytkownik
Dzwoniłem do nich rano i dowiedziałem się, że weryfikacja dzisiaj (wyjątkowo podobno) będzie troszkę trwała (że niby 1.dzień online i muszą wszystko przetestować). Przelewy mają być możliwe po godzinie 13.
Odnośnie wysyłania czegokolwiek do Urzędu Skarbowego to nic się nie zmienia w stosunku do grania na punktach. Tzn. wcześniej niczego nie wysyłali i teraz tez nie będą wysyłać.
Gram u nich kilka lat na kartkę Fortuna Klub Plus i mają moje wszystko dane przez to i widzą jak gram, za ile i ile jestem na plusie/minusie. Nigdy nic mi nie wysłali ani nie dostałem z US niczego. Więc nie piszcie pierdół! Zostało to potwierdzone również podczas rozmowy telefonicznej!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 0

smiglo-81337

Użytkownik
Jak wspomniałem dziękuję za odpowiedzi. Lecz nie rozumiem zachowania, założenia tego co się kryje pod moim pytaniem. Ponadto jest wyraźnie inaczej sprecyzowane. Nie piszę o pięciu kątach nigdzie (poza tym- chyba wiadomo jakie ma to konsekwencje i w innym przypadku bym nie dopytywał, a czytał sam ze strony gdzie się zarejestruję)- można założyć coś takiego, że liczę na szczęście jako osoba przesądna danych członka rodziny?
 
jedrula 26,2K

jedrula

Użytkownik
Witam serdecznie!

Mam w sprawie Fortuny on-line parę pytań, gdzie jak gdzie, ale na forum najlepszym na świecie liczę, że znajdę odpowiedzi na moje troski

Więc piszę:
- czy odbieranie wygranych jest tylko z konta bankowego? czy można również w punkcie?
- czy mogę grać na dane kogoś innego z rodziny i za niego odbierać wygrane za okazaniem dowodu osobistego tej osoby? (rozumiem, że banki mogą się czepiać, ale jak idę do swoich punktów, gdzie mnie każdy zna to chyba nie jest problem?
- czy wygrane automatycznie mi się na koncie pojawiają ( na koncie Fortuny) i mogę mnożyć ewentualne wygrane?
- i czy ewentualnie gra osoba X, a pieniądze chce odbierać osoba Y- jest to możliwie (tzn posiadacz konta i zarejestrowany- korzysta z konta innej osoby)

Pytam Was, bo nie mam konta i się zastanawiam nad danymi tam wpisanymi (można jeden raz- zaznaczali)

Z góry wielkie dziękuje I powodzenia w grach!
Pozdrawiam!
wystarczy przeczytac regulamin,są na wszystko odpowiedzi, (a kasa wpłata i wypłata tylko przez bank)
 
S 0

smiglo-81337

Użytkownik
Ja właśnie o tym mówię. Nie mogę się nawet zarejestrować, bo potem gdybym po przeczytaniu zdecydował się na inne uzupełnienie będzie po herbacie. Aha czyli z tego co piszesz- dane podaję jakie chce, bo i tak tylko przez bank mogę odbierać/wpłacać.
Myślałem, że jakoś przy punkcie muszę się pokazać.
 
L 147

luminat

Użytkownik
Ja właśnie o tym mówię. Nie mogę się nawet zarejestrować, bo potem gdybym po przeczytaniu zdecydował się na inne uzupełnienie będzie po herbacie. Aha czyli z tego co piszesz- dane podaję jakie chce, bo i tak tylko przez bank mogę odbierać/wpłacać.
Myślałem, że jakoś przy punkcie muszę się pokazać.
Nie można podać danych jakie się chce, tylko zgodne z prawdą i kontem bankowym. Dane przy rejestracji muszą być takie same jak dane właściciela konta bankowego - podanie nieprawdziwych, fałszywych, kogoś innego niż osoba faktycznie grająca = łamanie prawa, a co za tym idzie konsekwencje prawne. Jest to legalny bukmacher i tu musi być wszystko zgodne z prawem, a każde kombinowanie może skończyć się przed polskim sądem.
A jak chcesz robić jakieś przekręty to pozostają ci nielegalni bukmacherzy, tam możesz sobie rejestrować konta na psa i kota, nikt nie będzie mógł faktycznie nic z tym zrobić oprócz blokady konta.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Nie można podać danych jakie się chce, tylko zgodne z prawdą i kontem bankowym. Dane przy rejestracji muszą być takie same jak dane właściciela konta bankowego - podanie nieprawdziwych, fałszywych, kogoś innego niż osoba faktycznie grająca = łamanie prawa, a co za tym idzie konsekwencje prawne. Jest to legalny bukmacher i tu musi być wszystko zgodne z prawem, a każde kombinowanie może skończyć się przed polskim sądem.
A jak chcesz robić jakieś przekręty to pozostają ci nielegalni bukmacherzy, tam możesz sobie rejestrować konta na psa i kota, nikt nie będzie mógł faktycznie nic z tym zrobić oprócz blokady konta.
Ze wszystkim się zgadzam. Proponowałbym może jednak w dyskusji publicznej, nie używać terminu &quot;nielegalni&quot; w odniesieniu do legalnie funkcjonujących i w dużej swojej mierze na terytorium Unii Europejskiej firm, odprowadzających podatki, sponsorujących sport.
Może nie utwierdzajmy Pana Kapicy w jego (o)błędnym przekonaniu, że ma rację?
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
HaHa... osoba która wygrywa 3-5 tys. na bukmacherce miesięcznie to ma kapitał przynajmniej kilkadziesiąt tys. zł na grę i wtedy nie jest to taki &quot;przeciętny Kowalski&quot; to PRIMO, a SECUNDO to jak ktoś ma zamiar grać regularnie za kwotę np. 5-10 tys. na kupon to gra w dużym mieście i wysyła kupony w kilku punktach... nadmieniam też, że osoby które w Polsce tak wygrywają to jest promil % i w większości przypadków nie wypowiadają się na forach i nie afiszują... bo jaki tego cel ? ŻADEN...
Mozna i to latwo uwierz ;) dziennie kazdy przy kapitale 7-9tys jest w stanie wyciagnac 1-3%. Miesiecznie daje to kwoty o ktorych mowie. Dlatego uwazam ze bedzie blokowana mozliwosc rozwoju wlasnego kapitalu.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Mozna i to latwo uwierz ;) dziennie kazdy przy kapitale 7-9tys jest w stanie wyciagnac 1-3%. Miesiecznie daje to kwoty o ktorych mowie. Dlatego uwazam ze bedzie blokowana mozliwosc rozwoju wlasnego kapitalu.
Uważam, że nie w fazie &quot;początkowych&quot; kroków internetowych (nie wiem, jaki to mógłby być okres) Fortuny w Polsce. Ryzykowaliby dalszą ucieczką grających do &quot;podziemia&quot; ;).
Fortuna internetowa, musi się wpierw w Polsce umocnić. To zresztą będzie dotyczyło pozostałych buków, którzy starają się o możliwość świadczenia pełni usług via Internet.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Mi o 16.30 przysłali maila, że moje konto zostało zweryfikowane.
Wystarczy zrobić zdjęcie dowodu za pomocą komórki czy trzeba koniecznie skan? aparat w komórce mam dosyć dobry , ale tych najmniejszych cyferek na dowodzie nie widać. Wystarczy takie zdjęcie?
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Odnośnie wysyłania czegokolwiek do Urzędu Skarbowego to nic się nie zmienia w stosunku do grania na punktach. Tzn. wcześniej niczego nie wysyłali i teraz tez nie będą wysyłać.
Gram u nich kilka lat na kartkę Fortuna Klub Plus i mają moje wszystko dane przez to i widzą jak gram, za ile i ile jestem na plusie/minusie. Nigdy nic mi nie wysłali ani nie dostałem z US niczego. Więc nie piszcie pierdół! Zostało to potwierdzone również podczas rozmowy telefonicznej!
O słodka ignorancji...
AKTUALNE przepisy ZMUSZAJĄ bukmachera o dostarczanie do 10, bilansu wpłat w wypłat za wcześniejszy miesiąc i dotyczy to grania PRZEZ INTERNET. wyłącznie. Jak ci powiedzieli podczas rozmowy telefonicznej coś innego to kłamali.
Wygodny był układ w totomixie gdzie grałem na podstawie karty, bez podawania czegokolwiek poza telefonem, do którego kupiłem specjalnie inną kartę(całe 5 pln...) żeby nie można było powiązać kim jestem. Obecne przepisy sprawiają że trzeba podać na tacy nie tylko swoje dane, ale również miesięczny bilans. Sorry- pewniej się czuje jak ma takie coś betfair niż polski US.
 
macready 56

macready

Użytkownik
kursy fortuna np mecz NHL
Montreal - Detroit 2,02 - 1,62

dajmy na to ze obstawiamy po 100zł
jak damy na Montreal po uwzglednieniu kosztow wszystkich to ew wypłata na czysto to 177 zł w przypadku Detroit to 142zł
czyli realne kursy na mecz
Montreal - Detroit to 1,77 - 1,42
ostro
 
orinar 18

orinar

Użytkownik
kursy fortuna np mecz NHL

Montreal - Detroit 2,02 - 1,62

dajmy na to ze obstawiamy po 100zł
jak damy na Montreal po uwzglednieniu kosztow wszystkich to ew wypłata na czysto to 177 zł w przypadku Detroit to 142zł

czyli realne kursy na mecz

Montreal - Detroit to 1,77 - 1,42

ostro
inaczej obliczajac:

Zeby uzyskac zysk 10zl w nielegalnym buku stawiamy 100zl na kurs 1,1

100zl*1,10=110-100=10zł

w fortunie zeby uzyskac zysk 10zl nalezy postawic 100zl na kurs 1,22

100zl*1,22=122-100-12(podatek)=10zł

1,10 - nielegalny
1,22 - legalny

różnica w kursach znaczaca ????
 
A 3

alter.vultus

Użytkownik
O słodka ignorancji...
AKTUALNE przepisy ZMUSZAJĄ bukmachera o dostarczanie do 10, bilansu wpłat w wypłat za wcześniejszy miesiąc i dotyczy to grania PRZEZ INTERNET. wyłącznie. Jak ci powiedzieli podczas rozmowy telefonicznej coś innego to kłamali.
Przecież nie beda o tym mowic spragnionym i spoconym hazardzistom, ktorzy chca grac &quot;legalnie&quot;.
Tutaj po postach widac, ze nikt nie czytal ustawy hazardowej wiec skad moga wiedziec jakie buki internetowe dostaly obowiazki.

No właśnie, nic dodać nic ująć. W szczególności pierwsze 3 słowa mogłyby służyć za streszczenie postu wincenta - jednego z niewielu sensownych.
Zapomniales jeszcze o moim poscie :smile:

http://forum.bukmacherskie.com/f192/fortuna-zezwolenie-na-internet-71305.html#post2663184
kursy fortuna np mecz NHL

Montreal - Detroit 2,02 - 1,62

dajmy na to ze obstawiamy po 100zł
jak damy na Montreal po uwzglednieniu kosztow wszystkich to ew wypłata na czysto to 177 zł w przypadku Detroit to 142zł

czyli realne kursy na mecz

Montreal - Detroit to 1,77 - 1,42

ostro
Brawo kolego!
Odpowiednio np. pinnacle 2,36 - 1,68 :smile::smile::smile:
Trzeba byc debilem zeby nie widziec roznicy.
Matematyki nie oszukasz!
To praktyczne podejscie do tematu.
Jesli ktos ma glowe na karku i troche potrafi liczyc to wie, ze gra u polskich internetowych bukow jest po prostu NIEOPŁACALNA!

Grac tam beda tylko Ci co przegrywaja. Bo co za roznicy gdzie przegrywac kase?
Ci co wygrywaja to zamiast np. 1000 zl zysku miesiecznie beda woleli miec np. 2500 zl. Kwestia legalnosci czy nielegalnosci i grania legalnie czy nielegalnie jest do rozwiazania - pod warunkiem, ze wygrywamy i gra jest warta swieczki.
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
nie przejmujcie się
cała budżetówka i tak musi grac u tzw. legalnych a to jest myślę z 20% graczy, więc taka ilość w zupelności Fortunie i jej podobnym wystarczy i wówczas władze będą nasycone i zadowolone : &gt;
 
P 10

petepistol

Użytkownik
alter.vultus nie zapomniałem o Twoim poście ;) Był dokładnie taki jaki być powinien. A co do różnic kursowych u naziemnych i tych innych LEGALNYCH to ostatnio 3 razy liczyłem różnicę bo myślałem, że się machnąłem - taka duża różnica wychodziła. Podam przykład ( gram często overy w dublach stąd przykład z overami na bramki w piłce nożnej ) :
przeciętny kurs na over 2.5, który u buka &quot;maltańskiego&quot; wynosi powiedzmy 2.00 , u buka polskiego wynosi 1.85.
buk &quot;maltański&quot; : 1000 zł x 2.00 x 2.00 = 4000 zł
buk polski : 880 zł ( po odjęciu podatku 120 zł ) x 1.85 x 1.85 = 3011 zł
To o czym my &quot;wogle&quot; rozmawiamy?!
Nawet gdyby kurs wynosił 1.90 u buka polskiego to mamy :
880 zł x 1.90 x 1.90 = 3176 zł
Tyle w temacie.
 
jose7 40

jose7

Użytkownik
Pisząc o wysokości kursów czy też ewentualnych wygranych zapominacie o legalności a to chyba najważniejsze. Przyjmując wyliczenia jednego z przedmówców dotyczące over2,5 to wolę za ten postawiony tysiąc wygrać 2 tys na czysto i wiedzieć, że mi ich nie zabiorą niż wygrać 3 tys ale z ryzykiem że może akurat będę tym ukaranym dla przykładu.
Takich ludzi jak ja jest wielu i dlatego stacjonerni po wejściu do neta będą mieli klientów
 
P 10

petepistol

Użytkownik
Jose, tak jak napisał alter.vultus matematyki nie oszukasz. Ja nie kpię z tych co grają u naziemnych. Też tam pogrywam. Chodzi o to, że każdy kto poważnie traktuje bukmacherkę ( bukmacherka = własne inwestowane pieniądze ) chce żeby gra była opłacalna w długim okresie czasu. A w długim okresie czasu przytrafiają się i wygrane i porażki ( rzecz oczywista, ale chyba nie wszyscy rozumieją ). Ja nie patrzę na to jak na pryzmat pojedynczego wygrania tysiaka więcej u buka tylko na grę, która będzie mi przynosiła tak duże zyski, które zbilansują na przyzwoity plus moje porażki. Grając u naziemnego trzeba mieć super skuteczność bo to co wygrasz będzie prawdopodobnie tak małe patrząc ogólnie, że wyjdziesz co najwyżej na zero ( gra nie warta świeczki ), a buka &quot;maltańskiego&quot; będziesz wtedy chociażby na małym, ale plusie. Zresztą nie piszę tu nic odkrywczego. Kto poczyta posty z przeszłości to znajdzie takie analizy. myślcie ludzie, myślcie..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
alter.vultus nie zapomniałem o Twoim poście ;) Był dokładnie taki jaki być powinien. A co do różnic kursowych u naziemnych i tych innych LEGALNYCH to ostatnio 3 razy liczyłem różnicę bo myślałem, że się machnąłem - taka duża różnica wychodziła. Podam przykład ( gram często overy w dublach stąd przykład z overami na bramki w piłce nożnej ) :

przeciętny kurs na over 2.5, który u buka &quot;maltańskiego&quot; wynosi powiedzmy 2.00 , u buka polskiego wynosi 1.85.

buk &quot;maltański&quot; : 1000 zł x 2.00 x 2.00 = 4000 zł
buk polski : 880 zł ( po odjęciu podatku 120 zł ) x 1.85 x 1.85 = 3011 zł

To o czym my &quot;wogle&quot; rozmawiamy?!

Nawet gdyby kurs wynosił 1.90 u buka polskiego to mamy :
880 zł x 1.90 x 1.90 = 3176 zł

Tyle w temacie.
Wszystko fajnie , ale weź pod uwagę to że w np. takiej Fortunie i w ogóle we wszystkich ziemniakach jest niesamowicie opóźniony zapłon dotyczący spadków kursów . Jest dzięki temu możliwość zagrania przeciwko drużynie mocno osłabionej (np. NBA) , nie raz miałem sytuacje gdzie w ziemniaku był kurs 2.50 a buka internetowego już 1.80 , wtedy po odjęciu podatku i tak wiadomo gdzie bardziej opłaca się zagrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom