>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fortuna zamyka swoje lokale na dwa tygodnie

marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Najpierw niech wypłacą ludziom pieniądze już za wygrane kupony przed zamknięciem punktów stacjonarnych oraz niech dadzą zwroty za kupony długoterminowe, a potem niech sobie robią co chcą.

Mnie się to wszystko niestety coraz mniej podoba. Był komunikat, że wygrane zostaną wypłacone zaraz po otwarciu punktów. Teraz tego nie ma, za to dali listę punktów agencyjnych. Wiadomo, że wszystkie rozstrzygnięte kupony przed 15 marca są już "przeterminowane", bo na odbiór wygranej jest 30 dni i teraz jak będą chcieli, to mogą powiedzieć, że należało odebrać wygraną w określonym terminie w punkcie agencyjnym... Szkoda tylko, że jakoś wcześniej nigdzie o tym nie wspomnieli, że jest taka możliwość czy nawet konieczność.

Tak samo nie wiem co oni kombinują z zakładami długoterminowymi na tenisa. Wejdźcie sobie w zakładkę tenis-specjalne. Jest tam napisane, że w zakładach dotyczących wielkiego szlema muszą się odbyć cztery turnieje. Już od dawna wiadomo, że Wimbledonu w tym roku nie będzie, jest to już podane oficjalnie, wszędzie o tym mówili i to wiele razy, a co za tym idzie nie ma już możliwości, by odbyły się cztery turnieje wielkoszlemowe, a Fortuna zwrotów nie dała i dalej można te zakłady obstawiać... Dziwne to jest i nie wiem co to ma na celu.

Zawsze miałem bardzo dobre zdanie o Fortunie, ale teraz to wszystko już zaczyna mnie denerwować.

Oby było tak jak napisał w tym temacie ranczo0123, ale ja mam coraz większe obawy, że może być inaczej.
Post automatycznie złączony:

Bylem dzisiaj w tym punkcie ajencyjnym. Boze gdzies na samym zadupiu, gdzies przy lesie i pocalowalem klamke. Przewaznie te ajencyjne sa w knajpach, sklepikach czy innych punktach uslugowych, u mnie jest osobno, pomieszczenie 3x4.......nikt tak specjalnie nie bedzie dzis siedzial. Zreszta watpie by mieli kase do wyplacania. Trzeba poczekac, sts juz otworzyly punkty. U mnie na kartce pisze jeszcze, ze wyplaty beda realizowane zaraz po otwarciu punktow. Zobaczymy.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Jeśli chodzi o wypłaty z punkcie, to wszystko jest ok. Jeszcze gdyby dali zwroty za te typy długoterminowe na tenis(skoro Wimbledonu nie będzie, a musza być rozegrane cztery szlemy, by zakład był ważny), to by było super.
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Jeśli chodzi o wypłaty z punkcie, to wszystko jest ok. Jeszcze gdyby dali zwroty za te typy długoterminowe na tenis(skoro Wimbledonu nie będzie, a musza być rozegrane cztery szlemy, by zakład był ważny), to by było super.
Dzieki kolego to mnie uspokoiles. dzis nie moglem isc. rozumiem ze miales z marca? ja mam jeden z 29 lutego. dlugoterminowe to znajac ich poczekasz do konca roku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak, z marca. Z Twoim kuponem z 29 lutego też nie powinno być problemów bo wygląda na to, że czas 30 dni na odebranie wygranej zatrzymał się w momencie, gdy pozamykali lokale, także Ty jeszcze masz ok. dwóch tygodni czasu.
No po cichutku liczę, że może aż do końca roku to nie, ale znając życie, to do jesieni sobie poczekam...
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Tak, z marca. Z Twoim kuponem z 29 lutego też nie powinno być problemów bo wygląda na to, że czas 30 dni na odebranie wygranej zatrzymał się w momencie, gdy pozamykali lokale, także Ty jeszcze masz ok. dwóch tygodni czasu.
No po cichutku liczę, że może aż do końca roku to nie, ale znając życie, to do jesieni sobie poczekam...
to super dzieki. mysle, ze beda czekac do konca roku. nie rozegraja czterech szlemow co jest oczywiste, ale poczekaja do konca roku. Garrosa masz przelozonego na koniec wrzesnia.....Wimbledonu nie bedzie, no nic masz nioprocentowana kase jak w banku. poradzisz Sobie bez tej kasy :)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
No i stało się jeszcze gorzej niż myślałem- Fortuna zwrotu nie dała, a rozliczyli jako przegrane, choć przecież po wybuchu pandemii było jasno napisane, że w przypadku nierozegrania wszystkich czterech turniejów wielkoszlemowych będzie zwrot, co było zresztą logiczne.

Nie ma to jak zmieniać zasady na takie jakie dla nich są najkorzystniejsze... Dla mnie to jest naprawdę niesprawiedliwe, żeby nie użyć mocniejszych słów.

Nie mam ochoty na walkę z nimi(stracę tylko czas i nerwy), ale może mój wpis komuś pomoże. Pewnie gdyby US Open i French Open nie doszły do skutku, to też by rozliczyli jako przegraną. No cóż, najwyraźniej przy stawianiu kuponów długoterminowych u tego bukmachera trzeba brać pod uwagę praktyki jakie stosują przy rozliczaniu takich typów. Przykładowo teraz można tam obstawiać liczbę szlemów wygranych przez Igę Świątek w 2021 roku. Na to, że wygra choć jednego z nich jest kurs 10,00, ale co będzie jak przez pandemię rozegrane zostaną np. tylko dwa wielkie szlemy? Zapewne będzie to co teraz, czyli rozliczą jako przegrane.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Fortuna coraz gorsze ma opinie. Dla mnie teraz sa za STS i Totolotkiem, przynajmniej, jesli chodzi o zaufanie. Jeszcze ten serwer, ciagle muli.
Za totolotkiem? Chyba nie mówisz poważnie. Ten cały Totolotek najgorsze kursy tak samo ten cały sts. Nawet nie mają podstawowej opcji cashout... Nie wiem w czym oni mają być przed jak ty to mówisz. Dla mnie co jak co fortuna jest z tej dwójki najlepsza ale ma swoje wady tak samo. Nie neguje
 
fukop 4,9K

fukop

Użytkownik
Na topowe ligi maja zazwyczaj najwyzsze, wiem bo porownuje. Praktycznie zawsze lepsze niz STS i Fortuna, to juz od jakiegos czasu. Za to na MMA to stawiam na Fortunie, bo oni wlasnie w tym sporcie maja ostanio lepsze przebitki. W tej 3 bukow sie poruszam, mialem jeszcze betfana ale juz nigdy wiecej. STS tez kursy ma czasami naprawde dobre, na NBA np.
 
Do góry Bottom