>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Sieeemka. A mam pytanie jeśli złozyłem wniosek o wypłate a potem tzn po kilkunastu godzinach zagrałem za kase którą miałem an fortunie i przegrałem i mam stan konta 0zł to czy tamta wczesniejsza wypłata bd wypłacona? Nie pamiętam czy odcieli mi z konta czy nie.
No to jeśli złożyłeś wniosek, a kasę przegrałeś, którą chciałeś wypłacić, to siłą rzeczy Ci jej nie wypłacą :] W Fortunie kwota z salda odejmowana jest dopiero po wysłaniu przelewu na Twoje konto.
 
S 0

siergiej

Użytkownik
Witam, mam pytanie dotyczące wpłaty poprzez Eurobank. Na liście banków obsługiwanych przez Fortunę go nie ma ,natomiast widnieje on na dole strony jako partner. Chodzi głównie o to czy księgują wpłatę z tego banku automatycznie, czy ręcznie (do 3 dni roboczych). Pytałem w punkcie, kobieta oczywiście nie ma zielonego pojęcia, skierowano mnie do regulaminu, tam jednak nie znalazłem nic na ten temat. Może ktoś wpłacał już przez ten bank?
 
A 0

andrew92

Użytkownik
Witam. Mam pytania odnośnie fortuny.
Otóż niedawno otwarli w mojej miejscowości Fortunę, chciałbym się dowiedzieć ( zawsze grałem w sts) jak w punkcie typuje się mecze. Czy tak samo jak w sts czy inaczej, na stronie nie mogłem nic znaleźć.
Drugie pytanie przeglądałem forum i chciałbym się dowiedzieć, czy jak zdarzyło mi się kiedyś zagrać u buka online i przelałem kasę przez P24 w wysokości 50 zł + wpłaty przez paysafecard ( kasa przegrana nic nigdy nie wypłacałem na konto ) to czy po rejestracji na efortuna mogę mieć problemy ?
 
firel 142

firel

Użytkownik
Witam. Mam pytania odnośnie fortuny.

Otóż niedawno otwarli w mojej miejscowości Fortunę, chciałbym się dowiedzieć ( zawsze grałem w sts) jak w punkcie typuje się mecze. Czy tak samo jak w sts czy inaczej, na stronie nie mogłem nic znaleźć.

Drugie pytanie przeglądałem forum i chciałbym się dowiedzieć, czy jak zdarzyło mi się kiedyś zagrać u buka online i przelałem kasę przez P24 w wysokości 50 zł + wpłaty przez paysafecard ( kasa przegrana nic nigdy nie wypłacałem na konto ) to czy po rejestracji na efortuna mogę mieć problemy ?
Na drugie pytanie odpowiedź brzmi nie
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Mam pytania odnośnie fortuny.
Otóż niedawno otwarli w mojej miejscowości Fortunę, chciałbym się dowiedzieć ( zawsze grałem w sts) jak w punkcie typuje się mecze. Czy tak samo jak w sts czy inaczej, na stronie nie mogłem nic znaleźć.
Drugie pytanie przeglądałem forum i chciałbym się dowiedzieć, czy jak zdarzyło mi się kiedyś zagrać u buka online i przelałem kasę przez P24 w wysokości 50 zł + wpłaty przez paysafecard ( kasa przegrana nic nigdy nie wypłacałem na konto ) to czy po rejestracji na efortuna mogę mieć problemy ?
Na pierwsze pytanie odpowiem Ci Ja:
Typujesz bardzo podobnie sa po prostu inne numery spotkań także trzeba sobie odszukać na stronie możesz nie widzieć numerów ale w łatwy i przyjazny sposób można je uruchomić klikając na ofercie tuż obok dni tygodnia w kwadracik POKAŻ NUMERY INFO w ten sposób uzyskujesz numery i bez problemowo już sobie poradzić jeśli nie zapraszam chętnie odpiszę na pytania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
guernica 584

guernica

Użytkownik
Na pierwsze pytanie odpowiem Ci Ja:
Typujesz bardzo podobnie sa po prostu inne numery spotkań także trzeba sobie odszukać na stronie możesz nie widzieć numerów ale w łatwy i przyjazny sposób można je uruchomić klikając na ofercie tuż obok dni tygodnia w kwadracik POKAŻ NUMERY INFO w ten sposób uzyskujesz numery i bez problemowo już sobie poradzić jeśli nie zapraszam chętnie odpiszę na pytania.
To, że numery spotkań są inne to chyba logiczne.
Są różnice w typowaniu.
Na przykład korzystając z superoferty.
W Sts-ie możesz zagrać jedno spotkanie z superoferty w zakładzie akumulowanym składającym się z minimum 3 zdarzeń. Nie ma wymogu minimalnego kursu.
W Fortunie grając jedno zdarzenie z superoferty musisz stworzyć zakład akumulowany składający się z minimum 5 zdarzeń i każde z minimalnym kursem 1,10.
Ale możesz również zagrać zakład dobierając dwa albo nawet trzy zdarzenia z superoferty. Przy wyborze dwóch zdarzeń z superofety zakład musi się składać z minimum ośmiu zdarzeń z minimalnym kursem 1,10. Natomiast przy trzech zdarzeniach z superoferty zakład musi się składać z minimum dwunastu zdarzeń z minimalnym kursem 1,10.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Krótko i na temat. Wypłaty w Fortrunie sa robione od poniedziałku do piątku o 12. Dzisiaj zleciłem wypłate o 10 rano teraz patrze kasa na koncie.
Ostatnim razem jak zleciłem wypłate ok 22 to na nastepny dzien oczywiście roboczy kasa po 12 na koncie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
R 76

radler

Użytkownik
Witam Panowie. Mam male pytanie. Jaka jest maksymalma dopuszczalna ilosc wyplat w ciagu jedego miesiaca, tzn ile razy w miesiacu mozna zlecic wyplat srodkow?Prosze o odp
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Czy ktoś może robi wpłaty z konta w Citi Handlowym? Jak tak to proszę o odpowiedź ile czasu mija, zanim Wam wpływa na konto. Mi zwyczajowo parę godzin albo następnego dnia. Pytam w kontekście tego, że jest piątek i mam nadzieję, że jak wpłaciłem ok. 12:00, to będzie najpóźniej jutro rano, bo jest co upolować w weekend ;) Dla porównania, kolega robi przelewy z Eurobanku i ma po kilkunastu minutach. Od czego to zależy tak naprawdę?
 
C 46

chudinho

Użytkownik
Witajcie
Dzisiaj jest 1 maja i święto więc jak księguje efortuna i czy w ogóle? Przelew z mbanku dzisiaj zostanie zaksięgowany czy dopiero w poniedziałek?
Pozdrawiam;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Witajcie
Dzisiaj jest 1 maja i święto więc jak księguje efortuna i czy w ogóle? Przelew z mbanku dzisiaj zostanie zaksięgowany czy dopiero w poniedziałek?
Pozdrawiam;)
Księgować księgują, ale akurat mBank nie, bo pośrednik płatności - transferuj.pl - od jakiegoś czasu księguję wpłaty z tego banku tylko w dni robocze od 2:00 do 19:00, więc słabo. Możesz za to wpłacić bez problemu poprzez dotpay do STS&#39;ów, Totolotka (jeśli interesują Cię tylko nasze buki), czy też zagranicznego za pomocą przelewów24 np. ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Witajcie
Dzisiaj jest 1 maja i święto więc jak księguje efortuna i czy w ogóle? Przelew z mbanku dzisiaj zostanie zaksięgowany czy dopiero w poniedziałek?
Pozdrawiam;)
wszystko księgują 24h/7 (święta też). Nawet jeżeli przy wpłacie jest napisane że bank closed to tym się nie przejmuj i tak zaksięgują odrazu.
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
wszystko księgują 24h/7 (święta też). Nawet jeżeli przy wpłacie jest napisane że bank closed to tym się nie przejmuj i tak zaksięgują odrazu.
Powodzenia w takim razie we wpłacie z mBanku za pośrednictwem transferuj.pl ????
 
J 0

jacekl

Użytkownik
Witam. Czy istnieje jakiś dzienny limit, jeśli chodzi o wypłatę? Z końcem sierpnia zarejestrowałem się w Fortunie. Od tego czasu zagrałem dość sporą liczbę kuponów jednak nie były to jakieś wielkie stawki. (Obecnie gram mniejszą ilość, za większą gotówkę). Większa część tych kuponów była wygrana. I tutaj czegoś do końca nie rozumiem. Otóż, jak popatrzę na listę/historię to mniej więcej połowa wygranych trafiła na moje konto. Zmierzam do tego, iż te wygrane nie przychodziły &quot;po kolei&quot; i sporo zaległych kwot wciąż do mnie nie wpłynęło, pomimo tego, że złożyłem &quot;wniosek&quot; o przelanie od razu, gdy kupon był wygrany (czyli już kilka tygodni temu...). Po prostu, chodzi mi o to, że spora ilość tych zaległych wypłat wciąż do mnie nie doszła... Mógłby ktoś coś podpowiedzieć?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Witam. Czy istnieje jakiś dzienny limit, jeśli chodzi o wypłatę? Z końcem sierpnia zarejestrowałem się w Fortunie. Od tego czasu zagrałem dość sporą liczbę kuponów jednak nie były to jakieś wielkie stawki. (Obecnie gram mniejszą ilość, za większą gotówkę). Większa część tych kuponów była wygrana. I tutaj czegoś do końca nie rozumiem. Otóż, jak popatrzę na listę/historię to mniej więcej połowa wygranych trafiła na moje konto. Zmierzam do tego, iż te wygrane nie przychodziły &quot;po kolei&quot; i sporo zaległych kwot wciąż do mnie nie wpłynęło, pomimo tego, że złożyłem &quot;wniosek&quot; o przelanie od razu, gdy kupon był wygrany (czyli już kilka tygodni temu...). Po prostu, chodzi mi o to, że spora ilość tych zaległych wypłat wciąż do mnie nie doszła... Mógłby ktoś coś podpowiedzieć?
Strasznie chaotycznie to napisałeś, Mi zazwyczaj przelew dochodzi max do48 h, także teraz sobie musisz pooglądać kiedy zlecałeś wypłaty. Potem uderz na Livechat może się okazać że mają jakis problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
J 0

jacekl

Użytkownik
Strasznie chaotycznie to napisałeś, Mi zazwyczaj przelew dochodzi max do48 h, także teraz sobie musisz pooglądać kiedy zlecałeś wypłaty. Potem uderz na Livechat może się okazać że mają jakis problem.
Fakt, trochę to pogmatwane, ale chciałem dokładnie przedstawić sytuację. Dzięki za odpowiedź.
 
K 0

kazzuar

Użytkownik
Witam wszystkich
Mam mega problem związany z wypłatą w fortunie. Otóż mój kupon jest wygrany i chciałbym wypłacić siano. Ale niestety będąc w stanie wskazującym:p zalałem kupon.
Oczywiście zamiast go wysuszyć ręcznikiem papierowym, to wpadłem na &quot;genialny&quot; pomysł aby go przeprasować ???? . Będąc pijanym zapomniałem, ze taki papier jak w kasach fiskalnych pod wpływem wysokiej temperatury ściemnieje.
Teraz kupon od połowy do góry jest w czarnych plamach, ze nie widać co obstawiałem, a dolna część gdzie jest kod kreskowy jest trochę wyblakła w niektórych miejscach ale widać wszystkie cyfry kodu kreskowego.
Niestety w regulaminie jest napisane, że kupon ma byc NIESKAZITELNIE CZYSTY!!!
Ale wiadomo, w praktyce może to różnie wyglądać, jak się podejdzie do okienka po wygraną... i tutaj pytanie:
Mogę już zapomnieć o wygranej, czy próbować wypłacić???
 
Do góry Bottom