>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Fortuna - Wpłaty/Wypłaty

S 0

sezamrtk

Użytkownik
witam mam taki problem bo wczoraj rano wyslalem wniosek o wyplate i o godz 12:43 dostalem sms od fortuny ze przelew przyjety do realizacji. przeczytalem wlasnie ze kasa powinna dojsc do godz. 12 a juz jest po 12 a kasy nie ma ;( powiecie mi ile mam czekac na nia ewentualnie co mam zrobic? dodam ze konto bankowe mam w mbanku
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
witam mam taki problem bo wczoraj rano wyslalem wniosek o wyplate i o godz 12:43 dostalem sms od fortuny ze przelew przyjety do realizacji. przeczytalem wlasnie ze kasa powinna dojsc do godz. 12 a juz jest po 12 a kasy nie ma ;( powiecie mi ile mam czekac na nia ewentualnie co mam zrobic? dodam ze konto bankowe mam w mbanku
Prawdopodobnie dostaniesz ją teraz, jak mBank księguje przelewy przychodzące o 15:00 albo po 18:15 dziś :jezora: Jeśli nie, to kasa dojdzie pewnie dopiero w poniedziałek.
 
M 0

micmat2

Użytkownik
Witam.
Czy ktos wie z jakiego banku wysylaja kase?
Ew. po nr bankowym mozna sprawdzic.
Mozna wtedy sprawdzic na tej stronie o ktorej mniej wiecej bedzie na koncie.
kiedy-przelew.pl
 
cobynie 277

cobynie

Użytkownik
Ogromny ✅ za przeprowadzenie wypłaty!! Wyplata zlecona dzisiaj o godz. 11:04, przelew wykonany 12:12, a o godz. 16:02 sprawdzam konto ing i pieniądze mam już u siebie :grin: Pięknie ???? (a teraz się doczytałem, że Fortuna ma też ing tak więc pieniądze chyba już miałem od razu o 12:12 :grin: toż to szok :razz ???? .
Warta uwagi jest sytuacja, że aby dokonać wypłaty nie musiałem wpłacać pieniędzy!!! Jakim cudem? Pieniądze miałem z wymienionych punktów Fortuna Klub Plus :grin:
 
chrisadvocat 0

chrisadvocat

Użytkownik
a ile maximalnie można za cały system MAXIKOMBI sie oskubać ?? Chodzi o to czy istnieje jakaś sztywna granica między tą liczbą a tą .?? A konkretnie czy 1000 zł za systemik MAXIKOMBI jest kwotą dużą dla tych panien w punkcie i czy one dzwonią gdzies do centrali przy kwotach 4-cyfrowych hmmmmmm ???
 
D 0

drwal22

Użytkownik
Sieeemka. A mam pytanie jeśli złozyłem wniosek o wypłate a potem tzn po kilkunastu godzinach zagrałem za kase którą miałem an fortunie i przegrałem i mam stan konta 0zł to czy tamta wczesniejsza wypłata bd wypłacona? Nie pamiętam czy odcieli mi z konta czy nie.
 
Do góry Bottom