>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Fortuna Puchar Polski 1/2 Finału 2020/2021

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Arka Gdynia - Piast Gliwice 2 @1.77 ForBet

Dziwi mnie te wzrastający kurs na gości. Arka kompletnie zawodzi, dwa zwycięstwa i trzy porażki w 1 lidze nie napawają optymizmem i w dodatku oddalają się w tabeli od miejsca premiującego grę w barażach o Ekstraklasę. W zespole nie ma lidera, który pociągnie drużynę do przodu, w tym momencie Arka to typowy średniak jak na zaplecze Ekstraklasy, więc nie mają podjazdu do solidnego zespołu z Ekstraklasy. Czemu więc dotarli aż tak daleko? W głównej mierze szczęście w losowaniu i łatwa drabinka, bo na drodze do półfinału nie grali z wyżej notowanym zespołem. A Piast wręcz przeciwnie, 3 drużyny z Ekstraklasy, Stal Mielec, Pogoń Szczecin oraz Legia Warszawa i trzeba zaznaczyć, że były to spotkania wyjazdowe dla Piasta, nawet patrząc przez pryzmat pustych trybun. Piast jest w gazie, cztery zwycięstwa i 1 remis, po fatalnym początku sezonu, gdzie zamykali tabelę, teraz są już blisko podium i przy takiej grze i potknięciach Pogoni i Rakowa, nie zdziwię się, jak zakończą sezon tuż za Legią. Świerczok, Chrapek, Badia w formię, potrafią bez problemu rozklepać defensywę rywali, Czerwiński pewny punkt defensywy, myślę, że nie będzie kalkulowania i trener wystawi najmocniejszy skład, który bez problemu w 90 min meczu rozprawi się z rywalem. Ponadto posędziuje Pan Frankowski, który lubi być w centrum uwagi, jako, że nie mamy dwumeczu, to powinniśmy zobaczyć kartki, które ten arbiter lubi pokazywać.

Nie wiem skąd takie wzrosty na Piast, czy ktoś się orientuje???
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
plax 1,8K

plax

Użytkownik
Arka Gdynia vs Piast Gliwice
Typ: Piast wygra i powyżej 1,5 goli
Kurs: 2,10 Betclic


Droga do Pucharu Polski otworzyła się Arce bardzo łatwo, gdzie miała samych łatwych przeciwników, a pomimo tego nie dawali oni rady nawet w tych kwestiach.. Piast gra bardzo mądrze w tym Pucharze udowodnił to mecz z Pogonią Szczecin, gdzie bardziej w grze ataku postawili na skuteczność również wtedy pięknie dyspozycyjny był bramkarz aż 8 cudownych interwencji. Później nadszedł mecz z Legią Warszawa, gdy pokonali ich 2:1 i ten sam scenariusz mało sytuacji bramkowych tylko 3 z czego jednej nie wykorzystali.. Gliwice są w formie ostatnie mecze 4 zwycięstwa jeden remis 0:0 z Lechem Poznań, a co do Arki to na prawdę przeciętnie.. pokonuje rywali na spadku skromnie 1:0 lub 2:0 a natomiast z Górnikiem przerywa. Fajny mecz fajny kursik dlatego taki mój typ Piast strzeli 2 bramki i będzie kontrolować mecz, aby w finale znaleźć się z Rakowem..
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 17:40
Spotkanie: Arka Gdynia – Piast Gliwice
Typ: Awans Arka
Kurs: 3.45
Bukmacher: Fortuna

Pragnę na początku zaznaczyć, iż bet typowo patriotyczny 😉
Cytując klasyka, na typ etapie nie ma już słabych drużyn. Trochę na wyrost, ale wydaje mi się, że na typ etapie rozgrywek motywacja na pewno będzie bardzo wysoka. Arka na ostatnich 5 sezonów, aż 3krotnie stawała przed szansą na finał PP. Od momentu awansu, w Gdyni mówi się, że to mecz roku, pokazuje to tylko jak ważny jest PP dla naszego klubu. Dodatkowo powstała szeroko zakrojona akcja kibicowska “wszyscy pod stadion” i możemy się spodziewać dość licznej obsady po naszej stronie. Piłkarze na pewno usłyszą doping, ponieważ stadion w Gdyni jest bardzo blisko ulicy. Co do samego meczu dużym osłabieniem w mojej ocenie będzie brak Lusia Valcare, który pauzuje za kartki. Co do gości nie ma sensu rozpisywać się o zawodnikach, ale są na pewno klasowymi graczami jak na Polską ligę. Piast to zupełnie inna drużyna niż na początku sezonu, gdzie wielu skazywało ich na walkę o utrzymanie. Teraz to 4 defensywa w lidze, a trener Fornalik zapewnia świetnie przygotowanie taktyczne.
To wszystko świadczy o jednym, iż to Piast będzie prowadził grę i się częściej utrzymywał przy piłce, co daje Arkowcom możliwości do kontr. Aleman ma dostatecznie dobrą technikę, by obsłużył któregoś z napastników crossowym podaniem. Na pewno Arkowcy podejdą zdecydowanie do tego meczu, a z racji tego, iż jest to jedyny mecz, ruszą do ataku przy ewentualnie straconej bramce. Awansujemy po karnych.
Jesteśmy Arka Gdynia!

Dodatkowo polecam grać rożne w tym meczu ov. 10,5 [1.95]; 11,5 [2,51] & 12,5 [3,05]
4fun Adam Deja strzeli bramke [7,81] było blisko w 15 min
Kursy Fortuna
Edit:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +400
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Cracovia - Raków Częstochowa
Typ : Powyżej 4,5 żółtych kartek 6/10
i za mniejszą stawkę over 5,5 żółtych 3/10 Wypada tylko podziękować Panu Raczkowskiemu, że znowu nie był skąpy w żółte kartki i pokazał ich osiem. :)
Kurs : 1.77 i 2.55 , fortuna


Do godziny 13, wertowałem wszystkie strony w poszukiwaniu sędziego dzisiejszego spotkania. Nie było żadnej informacji na stronach Cracovii i Rakowa, a co najśmieszniejsze, nie było żadnego info na oficjalnej stronie Pucharu Polski tudzież PZPN.
Przed chwilą dopiero znalazłem potwierdzenie, że głównym arbitrem w dzisiejszym spotkaniu będzie Pan Raczkowski, którego nie trzeba przedstawiać. W aktualnym sezonie ekstraklasy, pokazał 75 żółtych kartek w 13 meczach co daje średnią 5.76 kartek na spotkanie.
Jeśli chodzi o drużyny dzisiejszego półfinału. Widziałem już opinie, że Cracovia odpuści półfinał i skupi się na lidze. Moim zdaniem nie ma na to opcji, tym bardziej grając na swoim stadionie, gdzie nie ma dwumeczu. Finał jest teoretycznie na wyciągnięcie dłoni.
Sam trener Częstochowian, Pan Papszun, na konferencji mówił, cytuję : "Niech to będzie twardy mecz".Pan Probierz również liczy na uratowanie sezonu poprzez Puchar Polski.
Większych absencji W Cracovii nie ma, po pauzie wraca Luis Rocha.
Raków nadal nie będzie mógł skorzystać z usług Petraska ale za to do dyspozycji ma być Ivi Lopez i Schwarz, którzy pauzowali w ostatnim ligowym meczu z Wisłą Kraków.
Nie pozostaje nic innego aby grać twardo o awans do finału a Pan Raczkowski jak będzie trzymał swój poziom, posypie żółtkami. ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom