>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
 • Polecamy się zapoznać
  Regulamin czatu

 • Nowy Projekt na Forum
  WASZE BETY - MOJE KUPONY!

 • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
  BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
  forBET EURO 2024 Expert
  W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

  Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

  Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

  Betters TUTAJ!
  forBET TUTAJ!
  Betfan TUTAJ!
  Betclic TUTAJ!
  Fortuna TUTAJ!
  Betcris TUTAJ!
  Fuksiarz TUTAJ!

Bukmacher Fortuna - opinie

Waldi1979 1,7M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2024.04.25 09.10 - 001.png
Kończymy sezon!Koniec sezonu w ligach piłkarskich już za pasem, większość ostatecznych rozstrzygnięć już znamy. Zacięta walka o mistrzowski tytuł toczy się jeszcze w naszej rodzimej Ekstraklasie oraz Premier League!

Postawiłeś zakład długoterminowy na ligowe rozgrywki piłkarskie? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość! Wiele takich zakładów rozliczamy i wypłacamy już dziś! I nie tylko te, gdzie rozstrzygnięcia już znamy, jak na przykład mistrzostwo Bayeru Leverkusen, ale także "pewniaczki", jak mistrzostwo dla Realu Madryt! Nie musisz czekać do końcowego gwizdka! Pełną listę zakładów znajdziesz poniżej.


Pełna lista rozliczonych zakładów -> TUTAJ
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Jakieś potwierdzenie w postaci screena albo coś? Pirania to w temacie sts robił z nich top1 bukmachera dlatego trochę wątpliwe to dla mnie jest
 
P 1,2K

Pirania

Użytkownik
Jakieś potwierdzenie w postaci screena albo coś? Pirania to w temacie sts robił z nich top1 bukmachera dlatego trochę wątpliwe to dla mnie jest
Bo jest top wśród stacjonarnych…detektywie 😂 Niestety nie ma konkurencji a szkoda. Jestem teraz w Grecji , nie ma podatku (tylko od wyższych wygranych) a punkty i system obstawiania o niebo lepsze niż w Polskich pseudobukach.
 
slomiany400 36,8K

slomiany400

Użytkownik
Nie, bo zapis regulaminu fortuny mówi jasno, że liczy się pierwszy werdykt. Kto miał na Pasternaka ma cały czas plus, a kto miał na Denisa ma wciąż minus na kuponie.
 
macio106 154,4K

macio106

Znawca - MMA
Wałkowane wiele razy, w regulaminie jest jasno napisane że liczy się werdykt pierwszy po walce.

"Zakłady są rozstrzygane na podstawie oficjalnego wyniku ogłoszonego na koniec zdarzenia. Wszelkie zmiany wyniku po rozstrzygnięciu Zakładu, łącznie z dyskwalifikacjami lub późniejszymi karami, nawet jeśli zostały dokonane w oficjalny sposób przez organizatora, nie będą brane pod uwagę przy rozstrzyganiu Zakładu"
 
Otrzymane punkty reputacji: +1212
Do góry Bottom