>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Bukmacher Fortuna - informacje o firmie

lucas 113

lucas

Administrator
Członek Załogi
Dołączył
04/2005
Posty
245
Miasto
Kiribati
FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Bielska 47
43-400 Cieszyn
tel.: +48 033/ 858 21 43 – 46
fax.: +48 033/ 858 21 42
Strona internetowa: www.efortuna.pl
Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455 przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Regon 070707400, NIP 548-11-92-629, wysokość kapitału zakładowego: 2.376.000,00 zł

PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI
Przedmiotem działalności firmy jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych. W zakładach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie, które przestrzegają regulamin gry. Jest on dostępny w każdym punkcie przyjmowania zakładów.
HISTORIA
Początki istnienia najstarszej firmy bukmacherskiej sektora prywatnego w Polsce jeszcze pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o., sięgają 1996 roku, kiedy to firma otrzymała licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów bukmacherskich. Profesjonał nieustannie rozwijał i optymalizował swoją sieć punktów. Profesjonał od dłuższego czasu był członkiem międzynarodowej grupy FORTUNA, skupiającej firmy bukmacherskie, która jeżeli chodzi o założenie – wiedzie prym jako historycznie pierwsza w regionie Europy Środkowej. Profesjonał na przełomie roku 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie, tym samym stał się nieodłączną częścią grupy Fortuna. To właśnie Fortuna była pierwszą w historii firmą bukmacherską, która powstała w nowych warunkach po listopadzie 1989 w byłej Czechosłowacji. Stało się to dokładnie w południe 1 maja 1990r., a jej otwarcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Fortuna od samego początku rozszerzała sieć punktów i rozwijała system komputerowy. Z wizją dalszego rozwoju w krajach Europy Środkowej, już w 1991 roku Fortuna rozpoczęła budowę partnerskiej sieci na Słowacji. W roku 2006 firma Terno zmieniła nazwę na Fortuna. W chwili obecnej marka Fortuna weszła również do Polski. Zmiana nazwy Profesjonał na Fortuna zakłady bukmacherskie przyniosła kilka korzyści, które powinny nie tylko poszerzyć portfolio produktów, ale również poprawić jakości usług. W chwili obecnej do dyspozycji klientów pozostaje 360 punktów na terenie całej Polski.
DEWIZA FIRMY

Podstawową dewizą firmy jest dbałość o jakość wykonywanych usług oraz orientacja na społeczną odpowiedzialność w prowadzeniu podjętej inicjatywy. Przede wszystkim firma stawia na jakość wykonywanych usług. Kadra pracownicza firmy Fortuna zakłady bukmacherskie, jest starannie dobierana i odpowiednio wykwalifikowana. Nieodłącznym elementem strategii działania jest ciągłe poszukiwanie nowych technologii i rozwiązań, które o krok wyprzedzać będą nawet najbardziej wysublimowane oczekiwania klientów. Firma wdrożyła zaawansowane technologicznie oprogramowanie On-Line, dzięki któremu każdy gracz może sprawdzić swoje wyniki w dowolnym punkcie. Firma bierze aktywny udział w propagowaniu odpowiedzialnej gry, polegającą na inteligentnej kalkulacji i dobrej znajomości specyfiki zachowań środowiska sportowego. Dotychczasowa działalność Spółki stanowi gwarancję wiarygodności i zaufania w oczach odbiorców oferowanych usług, których oczekiwaniom firma nieustannie wychodzi naprzeciw. Zysk z zakładów wzajemnych przeznaczony jest, zgodnie z przepisami prawa, w głównej części na popieranie działalności sportowej i rozwój kultury fizycznej. W 2007r firma ufundowała 10 miesięczne stypendia dla trójki młodych sportowców. Pieniądze te przeznaczone zostały na wspieranie rozwoju ich talentów. Ufundowane zostały również dwa miesięczne staże w dziale marketingu dla laureatów zorganizowanego przez firmę konkursu. Konkurs przeznaczony był dla studentów Instytutu Sztuki Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Śląskiego, miał na celu wyłonienie twórcy najlepszego plakatu oddającego idę ducha sportu.
TYGODNIK FIRMOWY
Od 2001r. firma wydaje własny tygodnik PROFESJONAŁ (od marca 2008r. tygodnik zmienił nazwę na:&quot;FORTUNA ZAKŁADY BUKMACHERSKIE&quot;),w którym zawarta jest oferta oraz tabele i statystyki wydarzeń sportowych. Można go nabyć w punktach sprzedaży na terenie całej Polski.
DZIAŁALNOŚĆ CHARYTATYWNA
Na uwagę zasługują także działania nie związane w żaden sposób z rachunkiem ekonomicznym. Część funduszy pozyskaną z zakładów sportowych firma przeznacza na inicjatywy społeczne i charytatywne. Fortuna pomaga również lokalnym klubom sportowym w zakupie sprzętu sportowego, niezbędnego do nauki pływania czy też gry w koszykówkę.
LAUR KLIENTA
Z wielką przyjemnością informujemy, że Fortuna zakłady bukmacherskie przed zmianą nazwy, jeszcze jako firma Profesjonał Sp. z o.o. zdobyła I miejsce w konkursie „LAUR KLIENTA” w kategorii „Zakłady bukmacherskie”. Tytuł ten został ponownie przyznany firmie w roku następnym, co niewątpliwie potwierdza, iż produkty i usługi firmy są najpopularniejsze w opinii klientów na polskim rynku. To, do kogo powędrował tytuł rozstrzygnięto w oparciu o badania popularności produktów i usług przeprowadzone przez dodatek jakim jest Przegląd Gospodarczy, który ukazuje się na łamach Gazety Prawnej. Były to opinie społeczeństwa zweryfikowane ankietami.
 
vader 2,5K

vader

Forum VIP
Dołączył
05/2007
Posty
5376
Miasto
Galante peFFki
Fortuna sponsoruje Odrę
FORTUNA sponsorem
Nowym sponsorem Odry została firma FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
Dzisiaj w godzinach wieczornych podpisano umowę pomiędzy MKS Odra Wodzisław Śl. S.A a firmą FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. Tym samym FORTUNA stała się głównym sponsorem wodzisławskiego klubu. Umowa obowiązywać będzie do czerwca 2011r. z możliwością przedłużenia.

Zarejestrowany w Polsce bukmacher, FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. wybrał klub z Wodzisławia przede wszystkim dlatego, że to klub z siedzibą w regionie, gdzie FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. przejawia największą aktywność i jest najbardziej rozpoznawalna.
Sponsorowanie klubu piłkarskiego Odra Wodzisław Śląski S.A. przez firmę FORTUNA zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest przejawem ogromnej chęci wspierania sportu w Polsce.
Wierzymy, że współpraca będzie miała pozytywne efekty dla obu stron. Mamy nadzieję, że „Odra” wzmocni miejsce w tabeli, a być może w przyszłości zagra również w rozgrywkach europejskich.

&gt;&gt;&gt; ŹRÓDŁO &lt;&lt;&lt;

Umowa będzie obowiązywać do czerwca 2011 roku z możliwością przedłużenia. Fortuna w tym czasie będzie głównym sponsorem wodzisławskiej drużyny. Spółka zdecydowała się na wspieranie klubu ze Śląska, ponieważ jest to region, w którym przejawia ona największą aktywność.
Firma Fortuna ta wywodzi się z Czech. Na rynku polskim pojawiła się poprzez przejęcie spółki Profesjonał, która na przełomie 2007/2008 zmienił nazwę na Fortuna zakłady bukmacherskie. Obecnie ma ona w Polsce ok. 360 punktów przyjmowania zakładów.

&gt;&gt;&gt; ŹRÓDŁO &lt;&lt;&lt;
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dołączył
03/2008
Posty
1274
Tipsport w Fortuna Entertainment Group

Szanowni Państwo,

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczęliśmy rozmowy w sprawie przejęcia polskiej spółki Tipsport i włączenia jej w struktury Fortuna Entertainment Group.


Jesteśmy przekonani, że proces ten przyniesie wymierne korzyści zarówno dla spółki Tipsport, jak i dla Fortuny. Charakter działalności Tipsport doskonale wpisuje się w strategię Grupy Fortuna, a potencjalne przejęcie pozwoli na rozbudowanie polskiej sieci 380 kolektur o kolejne punkty przyjmowania zakładów. Tym samym, umocnimy naszą wiodącą pozycję na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Firma TIPSPORT w Polsce funkcjonuje od 2005 roku. Poprzednio znana jako firma bukmacherska Mega-Typ, w 2006 roku weszła w struktury jednego z wiodących operatorów naziemnych zakładów wzajemnych w Czechach – TIPSPORT a.s. Praga Republika Czeska. Sieć kolektur TIPSPORT obejmuje 190 punktów przyjmowania zakładów w całej Polsce.

Intensywnie przygotowujemy się do rozpoczęcia zakładów w Internecie w Polsce. Takie usługi z sukcesem oferujemy już w Czechach i na Słowacji. Potencjalne przejęcie Tipsport pozwoli nam na jeszcze skuteczniejsze konkurowanie na polskim rynku zakładów sportowych.

Fortuna już obecnie jest jedną z największych i najlepszych firm bukmacherskich w Polsce. Posiadamy innowacyjną ofertę i jedne z najatrakcyjniejszych wygranych. Nie mamy więc wątpliwości, że włączenie Tipsport w struktury Fortuny będzie korzystne zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów.

Jan Štefanek
Dyrektor Generalny Fortuna zakłady bukmacherskie
http://www.efortuna.pl/pl/wiadomosci/tipsport_w_fortuna_entertainment_group.html
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dołączył
03/2008
Posty
1274
Rekin rynku naziemnego dodaje kolejne opcje.
Pomoc: Chat online oraz FAQ
Szanowni Klienci,
W dniu dzisiejszym wprowadziliśmy nową usługę - Wsparcie online, za pomocą której bezpośrednio w czasie rzeczywistym komunikować się można z naszym konsultantem.
Chat-online obsługiwany jest od poniedziałku do piątku i czynny jest w godzinach 8.30-15.00.
Przed skontaktowaniem się z naszym konsultantem, proponujemy sprawdzić czy odpowiedź na pytanie, nie znajduje się w naszym dziale najczęściej zadawanych pytań - FAQ.
http://www.efortuna.pl/pl/wiadomosci/pomoc_chat_online_oraz_faq.html
 
yar000 1,6K

yar000

Użytkownik
Dołączył
11/2011
Posty
4524
Miasto
Wielkie
Otrzymane punkty reputacji: +7
edi8 8,7K

edi8

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
9470
Nowości w ofercie Fortuny, w postaci połączonych w 1 zakładzie opcji typowania np.
mecz (1x2) / under,over 2.5 czy mecz (1x2) / no bts,bts

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
M 171

marcios

Użytkownik
Dołączył
03/2012
Posty
243
Wszystko ok ale dla mnie wciąż brak absolutnie podstawowych opcji na piłkę nożną a mianowicie ilość rzutów rożnych i żółtych kartek a także np dziś brak strzeli gola na 2 ligę Norweską to też kompromitacja tego bukmachera, często też bywało w sezonie, że na 2 ligę Holenderską także brak strzeli gola, dlatego też wciąż lipa jak dla mnie Fortuna, albo MŚ w hokeju i w ofercie brak ilości strzałów w światło bramki czy ilości 2 min wykluczeń w czasie meczu a np to jak i rożne itp zdarzenia mają ale w ofercie live, więc czy tak trudno wrzucić to do zwykłej oferty? bo live nie widzę sensu grania singla powiedzmy na strzały czy rożne po 1,7 przy podatku wole wybrać sobie 2 czy 3 takie zdarzenia z całego dnia i mieć ciekawe ako to tyle moich uwag do Fortuny myślę, że czytają to forum i wezmą to pod uwagę i zaczną wrzucać do tradycyjnej oferty wszystko a nie wybrane rzeczy. Pozdro
 
doberman 4,1K

doberman

Forum VIP
Dołączył
11/2005
Posty
9551
Wszystko ok ale dla mnie wciąż brak absolutnie podstawowych opcji na piłkę nożną a mianowicie ilość rzutów rożnych i żółtych kartek a także np dziś brak strzeli gola na 2 ligę Norweską to też kompromitacja tego bukmachera, często też bywało w sezonie, że na 2 ligę Holenderską także brak strzeli gola, dlatego też wciąż lipa jak dla mnie Fortuna, albo MŚ w hokeju i w ofercie brak ilości strzałów w światło bramki czy ilości 2 min wykluczeń w czasie meczu a np to jak i rożne itp zdarzenia mają ale w ofercie live, więc czy tak trudno wrzucić to do zwykłej oferty? bo live nie widzę sensu grania singla powiedzmy na strzały czy rożne po 1,7 przy podatku wole wybrać sobie 2 czy 3 takie zdarzenia z całego dnia i mieć ciekawe ako to tyle moich uwag do Fortuny myślę, że czytają to forum i wezmą to pod uwagę i zaczną wrzucać do tradycyjnej oferty wszystko a nie wybrane rzeczy. Pozdro
Rożne i kartki są ale na najpopularniejsze ligi i wybrane spotkania.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Dołączył
11/2005
Posty
624
Nowości w ofercie Fortuny, w postaci połączonych w 1 zakładzie opcji typowania np.
mecz (1x2) / under,over 2.5 czy mecz (1x2) / no bts,bts

.
nie poszlo&quot;Spotkanie tworzy wspierającą się kombinację zakładów&quot;
 
edi8 8,7K

edi8

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
9470
nie poszlo&quot;Spotkanie tworzy wspierającą się kombinację zakładów&quot;
Kombinacja to minimum 2 a ja napisałem:

Nowości w ofercie Fortuny, w postaci połączonych w 1 zakładzie opcji typowania np.
mecz (1x2) / under,over 2.5 czy mecz (1x2) / no bts,bts

czyli tak jak kolega @piotrex007 już Ci napisał - źle wybrałeś z oferty.
 
edi8 8,7K

edi8

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
9470
TYGODNIK FORTUNA ZMIENIA SIĘ NA NOWY DZIENNIK FORTUNA
Od stycznia 2015 tygodnik Fortuna zastąpi Dziennik Fortuna.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Graczy, powstaje Dziennik Fortuna – stale aktualizowana, kompletna oferta, uwzględniająca najbardziej aktualne kursy, aktualne numery info oraz statystyki.
DZIENNIK FORTUNA TO:
  • tylko 1,50 zł!
  • Zawsze aktualna oferta
  • Zawsze aktualne numery info
  • Zawsze aktualne kursy
  • Zawsze aktualne statystyki

Dostępny w punktach Fortuna od stycznia 2015.
https://www.efortuna.pl/pl/serwis_punktow/dziennik/index.html