>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Fortuna - „AKO Master” - 01.10-13.10.2021

successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Przechytrzyliście system 😉 Fortuna jeszcze nie ogłosiła ile osób zakwalifikowało się do trzeciego etapu, a wy go już przeszliście 🙂
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Przechytrzyliście system 😉 Fortuna jeszcze nie ogłosiła ile osób zakwalifikowało się do trzeciego etapu, a wy go już przeszliście 🙂
Ciekawa sprawa, bo już połowa trzeciego etapu, a dalej ani widu ani słychu o wynikach drugiego. W każdym etapie w każdej edycji komunikaty pojawiały się wręcz błyskawicznie.

Tak ogromne spadki? W porównaniu do poprzedniej edycji pierwszy etap to minus 200 typerów....
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Ciekawa sprawa, bo już połowa trzeciego etapu, a dalej ani widu ani słychu o wynikach drugiego. W każdym etapie w każdej edycji komunikaty pojawiały się wręcz błyskawicznie.

Tak ogromne spadki? W porównaniu do poprzedniej edycji pierwszy etap to minus 200 typerów....
Przeczuwam że bardzo dużo (>500-800) osób przeszło do trzeciego etapu i Fortuna, nie chcąc zniechęcać do walki o AKO Mastera, nie ujawnia na razie tej informacji.

Gdyby się okazało, że mam rację, to możliwe, że laureatami nagrody byłoby 250 osób, a każda otrzymałaby po 600 zł. Na tyle niewiele, że osobiście zaniechałbym dalszej gry. Jestem w trzecim etapie ale nie puściłem kuponu właśnie ze względu na brak komunikatu co do ilości osób w III etapie 🙂
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Jakby analizować tendencje spadkową co edycje, nagroda zmniejsza się w okolicach 3x, to nie zdziwię się jak teraz będzie 300 zł w punktach.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
No i mamy informację

" 435 graczy przeszło do ostatniego etapu AKO Mastera "

gdyby przeszli wszyscy to do wzięcia minimum 344,83 :)
Sporo. Dużo więcej niż w poprzedniej edycji, kiedy do III etapu przeszło 371 graczy, a 164 zostało laureatami.
W tej sytuacji może nie będzie teraz 250 laureatów, ale przyjmijmy że między 150 a 200.
Czyli w najlepszym razie po tysiącu na łebka.
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Sporo. Dużo więcej niż w poprzedniej edycji, kiedy do III etapu przeszło 371 graczy, a 164 zostało laureatami.
W tej sytuacji może nie będzie teraz 250 laureatów, ale przyjmijmy że między 150 a 200.
Czyli w najlepszym razie po tysiącu na łebka.
Patrzylem z ciekawością na wyniki i strefę typera i jednak spodziewam się sporo pudeł. W poniedziałek 80 procent tasiemców uwaliła Chorwacja, wczoraj Anglia i dziś Polonia po 1.21. To co się działo w hokeju przez 2 ostatnie dni to jakiś kosmos (dzisiejsze wyniki to już kompletna komedia). Liczę na 750 ... przekonamy się jutro :D
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Patrzylem z ciekawością na wyniki i strefę typera i jednak spodziewam się sporo pudeł. W poniedziałek 80 procent tasiemców uwaliła Chorwacja, wczoraj Anglia i dziś Polonia po 1.21. To co się działo w hokeju przez 2 ostatnie dni to jakiś kosmos (dzisiejsze wyniki to już kompletna komedia). Liczę na 750 ... przekonamy się jutro :D
Trzymam kciuki za minimum 800 😃 Ja tym razem obejdę się bez gratyfikacji za AKO Master 😃
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Ja niestety też poległem (na 3 kuponach 1 błąd).
A wg mnie liczba wygrywających nie przekroczy 100 osób, nie patrzył bym na tą śmieszną strefę bo to żaden wyznacznik. Powodzenia!
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Konkurs na najlepsze wygrane "taśmy" zakończony. Z naszym wyzwaniem poradziło sobie 87 osób, których konta zostały doładowane na kwotę 1725 PLN w punktach FKP.

Ja niestety też poległem (na 3 kuponach 1 błąd).
A wg mnie liczba wygrywających nie przekroczy 100 osób, nie patrzył bym na tą śmieszną strefę bo to żaden wyznacznik. Powodzenia!
Miałeś rację (y)

Jestem zaskoczony, ale pozytywnie ... 1725 złotych.
Elegancko! Nie rozwal na głupoty :ROFLMAO:
 
Do góry Bottom