>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Fortuna - „AKO Master” - 01.10-13.10.2021

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2021.09.29 17.02 - 002.png

- Mechanika promocji:

- Etap I: 01.10 – 04.10 – w tym okresie należy zawrzeć zakłady min 5 AKO tj. zawierające min. 5 zdarzeń na kuponie nie włączając bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO

- Etap II: 05.10 – 09.10 – w tym okresie należy zawrzeć zakłady min 10 AKO tj. zawierające min. 10 zdarzeń na kuponie nie włączając bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO
(w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 1)

- Etap III: 10.10 - 13.10 – w tym okresie należy zawrzeć zakłady min 15 AKO tj. zawierające min. 15 zdarzeń na kuponie nie włączając bonusu kursowego „Gra Bez Podatku” lub „Bonusów AKO” dodawanych automatycznie do kuponów AKO
(w tym etapie udział biorą gracze, którzy spełnili warunki etapu 1 i 2)

- Oferta: prematch

- min. stawka: - 10 zł

- min. kurs każdego zdarzenia: - 1.20

- nagroda: 150 000 zł w pkt FKP do podziału dla zwycięzców

Więcej informacji: https://www.efortuna.pl/aktualnosci/ako-master-01092021


Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
forumbuk_970x90.jpg
 
Ostatnio zmieniony przez successful:
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Pierwszy etap szybko zaliczony, ale zastanawiam się nad strategią nad kolejnymi... Braliście udział, udało się? Jaką strategie lepiej przyjąć .... tenis i overy setowe czy piłka albo hokej? pewniaczki czy overy bramkowe?
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Strategii raczej nie znajdziesz, 10,15 spotkań to na prawdę dużo. W tenisie musisz pamiętać, że może być krecz, może być, że będziesz miał fajna taśmę a tu krecz i zwrot, a musisz mieć 15 zdarzeń i kupon do "kosza".
No i wcześniej było "łatwiej", bo kurs 1.15 się zaliczał.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dwukrotnie byłem laureatem AKO Mastera. Kursy 1.15 mają to do siebie, że często "nie wchodzą". I prawie na pewno na jeden, dwa, a nawet pięć postawionych kuponów AKO 15 po kursie 1.15, co najmniej jedno zdarzenie nie wejdzie. Dlatego tych kuponów trzeba trochę zawrzeć. A tym samym odpada analiza (zwyczajnie szkoda czasu). Skreślałem "na pałę" zdarzenia po kursie 1.15. I w trzecim etapie (gdzie musi być 15 zdarzeń) na każdym kuponie wstawiałem ich po 16, bo często zdarza się krecz/odwołanie meczu/inny powód zwrócenia z 1.00 co eliminuje zdarzenie z AKO Mastera). Teraz poprzeczka idzie znacznie wyżej, wszystkie AKO mają być co najmniej 1.20 i to już laureatów będzie dużo, dużo mniej. Szczęśliwie po drodze mamy eliminacje do MŚ a tam łatwiej przewidzieć tzw. pewniaczki (częściej wchodzą).
 
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Dwukrotnie byłem laureatem AKO Mastera. Kursy 1.15 mają to do siebie, że często "nie wchodzą". I prawie na pewno na jeden, dwa, a nawet pięć postawionych kuponów AKO 15 po kursie 1.15, co najmniej jedno zdarzenie nie wejdzie. Dlatego tych kuponów trzeba trochę zawrzeć. A tym samym odpada analiza (zwyczajnie szkoda czasu). Skreślałem "na pałę" zdarzenia po kursie 1.15. I w trzecim etapie (gdzie musi być 15 zdarzeń) na każdym kuponie wstawiałem ich po 16, bo często zdarza się krecz/odwołanie meczu/inny powód zwrócenia z 1.00 co eliminuje zdarzenie z AKO Mastera). Teraz poprzeczka idzie znacznie wyżej, wszystkie AKO mają być co najmniej 1.20 i to już laureatów będzie dużo, dużo mniej. Szczęśliwie po drodze mamy eliminacje do MŚ a tam łatwiej przewidzieć tzw. pewniaczki (częściej wchodzą).
Popraw mnie jeśli się mylę, ale nowy regulamin mówi, że dowolny zwrot nawet na kuponie z 20 zdarzeniami eliminuje kupon?
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
W przypadku, gdy jeden lub więcej z zakładów na kuponie zostanie zwróconych (rozliczonych z kursem 1.0), wówczas taki kupon nie zostanie zaliczony do konkursu, chyba że mimo zwrotu wyżej wymienionych zakładów nadal będzie spełniał warunki danego etapu dotyczące min. liczby zdarzeń z kursem 1.20 na kuponie.
Czyli przy 20 zdarzeniach, przy jednym zwrocie dalej spełniasz warunki
 
Otrzymane punkty reputacji: +232
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
W przypadku, gdy jeden lub więcej z zakładów na kuponie zostanie zwróconych (rozliczonych z kursem 1.0), wówczas taki kupon nie zostanie zaliczony do konkursu, chyba że mimo zwrotu wyżej wymienionych zakładów nadal będzie spełniał warunki danego etapu dotyczące min. liczby zdarzeń z kursem 1.20 na kuponie.
Czyli przy 20 zdarzeniach, przy jednym zwrocie dalej spełniasz warunki
dzięki, źle to rozkminiłem! :)
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Też się udało więc czekam na 3 etap. Ale tu nawet nie ma co rozkminiać tylko liczyć na farta. Tenis odpuściłem bo wczoraj krecz wyskoczył a dałem 10 zdarzeń. Jakaś ręczna,siatka,kosz i 🙏 Przypomniały mi się taśmy jakie się 15 lat temu puszczało 😂
 
Otrzymane punkty reputacji: +250
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Też się udało więc czekam na 3 etap. Ale tu nawet nie ma co rozkminiać tylko liczyć na farta. Tenis odpuściłem bo wczoraj krecz wyskoczył a dałem 10 zdarzeń. Jakaś ręczna,siatka,kosz i 🙏 Przypomniały mi się taśmy jakie się 15 lat temu puszczało 😂
Jak to mawiają ... do 3 razy sztuka i o północy drugiego dnia melduję się w trzecim etapie! :D

O dziwo hokeje i piłka zawiodły ... postawiłem na tenis. 10 zdarzeń bez zapasu na krecz... weszło pięknie. Patrząc na ilość zdarzeń przy 10 ... aż strach pomyśleć co wybierać do 15! :D

Widzimy się w rundzie trzeciej, powodzenia Pany!
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
W głównym poście jest błąd. Wedle regulaminu 3 etap rusza w niedzielę 10tego, a nie w sobotę 9tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +372
ulter 803

ulter

Użytkownik
tak się składa że udało mi się przejść wszytkie etapy, te punkty FKP bedzie można wymienić na gotowke ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +374
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Punkty są do obrotu 1x, aby zamieniły się na gotówke
Też były opcje, które można wykupić za punkty, typu zakład bez ryzyka i inne, ale nie mogę tego znaleźć teraz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Punkty są do obrotu 1x, aby zamieniły się na gotówke
Też były opcje, które można wykupić za punkty, typu zakład bez ryzyka i inne, ale nie mogę tego znaleźć teraz
punkty są o tyle dobre, że można grać nimi na dowolnym kursie w porównaniu do innych buków. W praktyce. aby punkty weszły na konto wystarczy zachowawczo zagrać over 1 po kursie 1.14, żeby mieć dużą szansę na zwrot (przy 0:1 lub 1:0 jest zwrot ale punkty przechodzą na gotówkowe konto a gole +1 to już "wygrana")
 
Do góry Bottom