>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher forBET - wpłaty i wypłaty

husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
cytat z dnia 11 września 2019 08:43 przez kojocik89Mam podobną sytuacje jak kolega wyżej. Ktoś wie co tam się dzieje?
Podobną to znaczy jaką? Kolega, który ma problem z wypłatą nie napisał konkretnie ile czasu czeka za wypłaceniem pieniędzy. 
Jeżeli chodzi o forBet, to wypłatę realizują w ciągu 48h ale przeważnie ma się już na następny dzień. 
Uruchomili również szybkie wypłaty, dla klientów którzy mają bank wymieniony w tym linku: 
https://iforbet.pl/podstrona/quick-pay
(jeżeli link nie działa to wystarczy wpisać w Google forBet quick pay)

natomiast faktycznie z autopsji wiem, że ten system szybkim wypłat nie działa tak jak należy. To znaczy, mimo że mam bank z tej listy to i tak muszę najczęściej poczekać bo wypłata została zlecona zwykłym przelewem. 
 
kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
cytat z dnia 11 września 2019 15:11 przez husarz22

Podobną to znaczy jaką? Kolega, który ma problem z wypłatą nie napisał konkretnie ile czasu czeka za wypłaceniem pieniędzy. 
Jeżeli chodzi o forBet, to wypłatę realizują w ciągu 48h ale przeważnie ma się już na następny dzień. 
Uruchomili również szybkie wypłaty, dla klientów którzy mają bank wymieniony w tym linku: 
https://iforbet.pl/podstrona/quick-pay
(jeżeli link nie działa to wystarczy wpisać w Google forBet quick pay)

natomiast faktycznie z autopsji wiem, że ten system szybkim wypłat nie działa tak jak należy. To znaczy, mimo że mam bank z tej listy to i tak muszę najczęściej poczekać bo wypłata została zlecona zwykłym przelewem. 
Miałem dokładnie jak Ty, mimo, że bank znajduje się na liście czekałem znacznie dłużej niż w większości polskich bukmacherów, gdzie wypłata w kilka minut to już standard. Wypłata zrealizowana następnego dnia po kilku godzinach oczekiwania.   
 
E 0

etoto

Użytkownik
cytat z dnia 12 września 2019 09:26 przez kojocik89

Miałem dokładnie jak Ty, mimo, że bank znajduje się na liście czekałem znacznie dłużej niż w większości polskich bukmacherów, gdzie wypłata w kilka minut to już standard. Wypłata zrealizowana następnego dnia po kilku godzinach oczekiwania.   
Gram u nich dłuższy czas i wypłaty bez problemu mam w tym samym dniu, a nawet bardzo często się zdarza że do 30 min mam na koncie, a kto ma w kilka minut ?? bo np: Totalbet się chwali w 8 minut a nigdy nie dostałem w ten czas... 

poza tym bukmacher który nie boi się wyższych stawek.

 
 
K 0

karambol666

Użytkownik
Witam.

Czy ktoś nie otrzymał wypłaconej kasy od tego buka ? Czekam od wczoraj i nic na koncie nie ma. Twierdzą, że od nich wypłata wyszła, jednak bank nie otrzymał.
 
L 285

leskinen

Użytkownik
Witam.

Czy ktoś nie otrzymał wypłaconej kasy od tego buka ? Czekam od wczoraj i nic na koncie nie ma. Twierdzą, że od nich wypłata wyszła, jednak bank nie otrzymał.
Ja u nich nigdy nie miałem problemów, na pewno dostaniesz zalezy od księgowania banku w jakim masz. Sprawdź sobie sesje elixir kiedy twój bank księguje.
 
K 0

karambol666

Użytkownik
Dzieki, wlasnie wplynelo !

Wyglada na to, że coś nie poszło po ich stronie. Z tego co widziałem na czacie sporo osób wczoraj wygrało grając na Holandię :)
 
Ostatnia edycja:
XvAK 19,4K

XvAK

Użytkownik
Ja niedawno założyłem tam konto, ale wczoraj przy pierwszej wypłacie na uwaga kosmiczną kwotę: 130 zł
przyszedł do mnie mail: "
forBET - DODATKOWA weryfikacja RACHUNKU BANKOWEGO Par. &3 punkt 14 regulaminu"

Jak obecnie u was wyglądają wypłaty? Ekspresowo czy się cyganią 3 dni jak bukmacher z Namibii?
 
Do góry Bottom