>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Bukmacher forBET - opinie

kojocik89 425

kojocik89

Użytkownik
30 minut do jednego z najważniejszych spotkań w tym roku a strona nadal nie działa .... Chyba chomik napędzający serwery zdechł [*] :cry:
 

Załączniki

marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Żałosny Buk !!!!
Wczoraj ugrałem ok 3 k na żywo i nagle ,już każdy zakład ,który zagram live jest jak to oni piszą - jest sprawdzany i trwa to 3,4 minuty gdzie mecz się toczy ,każdy nawet za 2 zł .Człowiek sobie strzela na żywo z tym podatkiem a oni sprawdzają zakład i jak w tym czasie kurs wzrasta to po 3 minutach zatwierdzają ,a jak kurs spada to odrzucają.Czy można inaczej nazwać FORBET niż ZWYKŁYMI ZŁODZIEJAMI ....
 
psychol32 412,5K

psychol32

Użytkownik
Może 3-4 minuty to przesada ale 1-2 to za każdym razem . Co mnie jeszcze irytuje to, to że przykładowo stawiam coś za 500 a oni nie pytając mnie o zdanie potrafią przyjąć za 200.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Może 3-4 minuty to przesada ale 1-2 to za każdym razem . Co mnie jeszcze irytuje to, to że przykładowo stawiam coś za 500 a oni nie pytając mnie o zdanie potrafią przyjąć za 200.
Jak w państwie prawa te ku......wy mogą takie rzeczy robić i uchodzi im to na sucho .Przecież to gorzej niż kryminał !!! FORBET obyś stracił wielu klientów
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Forbet ma nową wersję strony ale według mnie dużo gorszą,w starej wersji na pc, można było przy zakładach systemowych dawać kilka meczów w grupie, teraz tej opcji nie widzę, a więc max jeden mecz w grupie, czyli lipa, no chyba że jestem ślepy...
 
B 10

bartass19

Użytkownik
Ciekawa sytuacja, która mnie spotkała. Zniechęciła mnie do nich całkowicie, ale napiszę ku przestrodze dla innych. Może skuszą się na innego buka kosztem ich.

Śledziłem mecz sparingowy Odra Opole - Chojniczanka. Zaraz po golu kontaktowym Chojniczaki na 1:2 zagrałem na forbet na live over 1.5 gola Chojniczanki. Dostałem informacje, że zakład został przyjęty.

I co się okazuje teraz? Forbet anulował mi ten zakład, gdyż jak twierdzi gość na czacie "Dział bukmacherski przekazał informację, że zakład został zagrany po czasie." Jedyne co mi proponuje to złożenie reklamacji, która zostanie rozpatrzona do 21 dni... 😂😂

Spotkał się ktoś z czymś takim? Jakiś sposób na rozwiązanie?
Dla mnie osobiście to sytuacja mega dyskwalifkująca, mega nie lubię takich akcji - dla mnie to zwykłe oszustwo i kpina.
 
S 68

skoti96

Użytkownik
To nie tak, są zakłady gdzie jest z dogrywka a są gdzie jest bez, na moim nie ma.napisane " łącznie z dogrywka" a i tak rozliczyli jakby była dogrywka
 
S 68

skoti96

Użytkownik
Napisane jest mecz, a nie mecz łącznie z dogrywką.
Jeśli gram obstawiam mecz z dogrywka to jest o tym wspomniane.
To jest oszustwo.
 
psychol32 412,5K

psychol32

Użytkownik
1. Kursy pozaniżane
2. Wysokie marże na handicapy oraz overy/undery
3. Akceptacja kuponów trwająca 1-2 minuty
4. Bez pytania o zgodę przyjmowanie zakładów za mniejszą stawkę niż się gra
5. Obniżanie kursów przy próbie zagrania tego samego kuponu
6. Usuwanie zdarzeń z oferty live jak się chce coś grubiej zagrać.

Takie plusy gry u tego buka z minionego weekendu.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Mnie oszukali dzisiaj w nocy, zagrałem zakład na sumę.punktow w.meczu a rozliczyli jak by był to zakład z dogrywka o której nie było.mowy i nie ma o niej nic wspomniane
Uważajcie proszę na nich.
Zaklad dobrze rozliczony. Zapraszam do ich regulaminu , nie ma co oczerniać za prawidłowo rozliczony kupon
 
p.bukmacher 115,6K

p.bukmacher

Użytkownik
Czemu wpłata przez blika długa trwa tzn u innych bukmacherów od razu a u nich dzisiaj czyli w niedziele blik poszedł z konta poszła kasa a na koncie bukmachera będzie jutro ??
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Czemu wpłata przez blika długa trwa tzn u innych bukmacherów od razu a u nich dzisiaj czyli w niedziele blik poszedł z konta poszła kasa a na koncie bukmachera będzie jutro ??
To nie ich wina. Dzisiaj płatności przez blik chyba nigdzie nie działają poprawnie. Wchodząc na Superbet odrazu mamy informacje ze w ogóle nie da się wpłacać przez blik dzisiaj. Pewnie techniczne problemy samego systemu.
 
SolarisPL 111,9K

SolarisPL

Użytkownik
To co oni wyprawiaja przekracza ludzkie pojęcie. Wygrałem spora sumę i najpierw wymyślili przelew z konta aby zweryfikowac czy rachunek nalezy do mnie, a teraz takie coś:
Proszę w odpowiedzi na ten email o przesłanie zdjęcia na którym trzyma Pani/Pana dowód osobisty (jego przednią stronę - na której widać twarz) obok swojej twarzy oraz kartkę na której widnieje napis "forBET zakłady bukmacherskie" oraz dzisiejsza data (w formacie DD-MM-RR).

Czy w końcu przestaną się czepiać i wypłaca pieniądze?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To co oni wyprawiaja przekracza ludzkie pojęcie. Wygrałem spora sumę i najpierw wymyślili przelew z konta aby zweryfikowac czy rachunek nalezy do mnie, a teraz takie coś:
Proszę w odpowiedzi na ten email o przesłanie zdjęcia na którym trzyma Pani/Pana dowód osobisty (jego przednią stronę - na której widać twarz) obok swojej twarzy oraz kartkę na której widnieje napis "forBET zakłady bukmacherskie" oraz dzisiejsza data (w formacie DD-MM-RR).

Czy w końcu przestaną się czepiać i wypłaca pieniądze?
Ja juz takie kartki i selfie wysyłałem już u większości bukow. We wszystkich klonach ruskich bukmacherów, w lvbet, noblebet, superbet itd. Także wyślij i kase wyplaca
 
Otrzymane punkty reputacji: +148
Do góry Bottom