>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finlandia (Veikkausliiga | Ykkonen) - 2013/2014

Status
Zamknięty.
L 1,6K

lukaszlf

Użytkownik
IFK-Honka
▶ Honka (-0.25) @ 1.94 pinnacle ✅
▶ under 2.25 @ 2.04 pinnacle ⛔
Mariehamn bez Orgilla i Assisa, którzy zdobyli prawie połowe bramek w sezonie, do tego grali w tygodniu LE. Na własnym terenie spisują się słabo i Honka ma sporą szansę na zrównanie się z HJK w punktacji przynajmniej do meczu HJK. Honka po ładnej serii została zatrzymana przez JJK. JJK po zmianie coacha było mocno zmotywowane, bo potrzebują punktów jak tlenu. To spotkanie nie powinno być oznaką słabszej formy Honki, raczej zadziałał efekt nowej miotły. Honka nie rozpieszcza bramkowo zwłaszcza na wyjazdach i gra w kratkę, jednak osłabienia po stronie Mariehamn zwłaszcza w ataku powinni wykorzystać. W zapasie mecz z Lechem, dlatego nie powinni się przemęczać, a jako, że mało strzelają, a Mariehamn osłabione w ofensywie, to under możliwy.
FT: 1-4
Mypa - TPS
▶ Mypa (-0.25) @ 2.11 pinnacle ✅
TPS bez formy. Odwaliło numer z Jeunesse Esch i Mypa ma świetną okazje na przerwanie złej passy. Wyniki ligowe TPS mylące, bo mimo ostatnich remisów, to ostatnie spotkanie to więcej farta niż umiejętności. Grali słabo z jeszcze słabszym ówcześnie JJK, z Kups nie potrafili sobie poradzić grając w przewadze, w derbach z będącym w dołku Interem pomógł im samobój. Po tym co prezentuje zepół, chyba w klubie nie dzieje się dobrze. Mypa także cieniuje, jednak ma własny teren, ma potencjał i szansa na poprawienie morale i złapanie formy jest dobra. TPS LE w tygodniu i w tak krótkim czasie wątpie, by zdołali zmienić coś w swojej grze, która jest słabsza niż pokazuje to tabela
FT: 2-1
 
K 63

kris1982

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Finlandia, Veikkausliiga
Spotkanie : Kuopio PS v JJK Jyvaskyla Typ : over 2,5
Kurs : 1,91
Bukmacher : Bwin
Data: 2013-07-15 17:30
Analiza : Dzisiaj o godzinie 17:30 rozpocznie się mecz 19 kolejki finlandziej ligi pomiędzy Kuopio PS, a JJK Jyvaskyla. Faworytem tego spotkania są gospodarze. W lidze zajmują obecnie ósme miejsce z dorobkiem 22 punktów (6-4-8) tracąc do trzeciego, premiowanego miejsca grą w el. LE 7 punktów. Chcąc liczyć się jeszcze w walce o tą pozycję muszą wygrywać takie spotkania jak to dzisiejsze. Jeśli natomiast chodzi o JJK to zajmują oni ostatnie dwunaste miejsce w lidze z dorobkiem 14 punktów (3-5-9) i do miejsca gwarantującego utrzymanie w lidze tracą cztery punkty. Jak już pisały osoby przede mną Kuopio średnio radzi sobie w meczach domowych (4-2-3, bramki 12:7). Lecz jeszcze gorzej spisują się dzisiejsi goście na wyjazdach (1-1-7, bramki 7:19). W tym sezonie obie ekipy grały już ze sobą raz na stadionie JJK i w meczu tym padł bezbramkowy remis. Wydaje mi się, że tym razem padnie duża liczba bramek, za czym przemawiają statystyki meczy rozgrywanych w Kuopio. W czterech ostatnich spotkaniach średnia bramek była powyżej 3,5. Myślę, że dzisiaj może być podobnie. Jednej jak i drugiej drużynie zależy na zwycięstwie, a co za tym idzie obie będą nastawione ofensywnie co rokuje dużej liczbie bramek. Over 3,5 już jest zajęty więc zagram bezpieczny over 2,5.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
OPS vs SJK / EH 2 (1:0) @ 2.35 (Unibet) ⛔
OPS vs SJK / over 1,5 w I-polowie @ 2,3 (Unibet)
⛔
W dzisiejszym meczu gospodarze, druzyna OPS zajmujaca obecnie 6 (na 10) miejsce w lidze Ykkonen, podejma na wlasnym boisku lidera tejze ligi zespol SJK. Goscie obok Haki sa faworytem do powrotu na najwyzszy szczebel rozgrywek w Finlandii wiec kazda utrata punktow jest swego rodzaju niespodzianka. W dwoch ostatnich mecza SJK zaliczylo dwie wpadki. Najpierw przegrali z Ilves (3 w tabeli) u siebie 1:2 (tracac bramke w koncowce meczu) a nastepnie zremisowali na wyjezdzie z AC Oulu (4 w tabeli) 1:1. Tak wiec przewaga jaka zbudowali sobie na poczatku sezonu zawodnicy z SJK stopniala do zaledwie 4 punktow i nastepna strata punktow przez gosci dzisiejszego spotkania pozwoli rywalom zblizyc sie na bezposredni kontakt do lidera tabeli. Tak wiec dzisiejszy mecz jest torche na przelamanie siebie i mysle, ze kazdy w zespole SJK bedzie chcial za wszelka cene zdobyc 3 punkty w dzisiejszym meczu. Okazja do tego jest nie najgorsza, gdyz zespol OPS to sredniak w lidze ktory na 13 spotkan zdobyl 15 punktow. Co prawda na wlasnym boisku prezentuja sie przyzwoicie i maja bilans 3-3-1 to jednak te 3 zwyciestwa gospodarze odniesli z zespolami z dna tabeli czyli z druzynami zajmujacymi 10te, 8me i 7me miejsce w Ykkonen lidze. Licze na to, ze gdy przyjdzie im grac z druzyna o wiekszych aspiracjach niz srodek tabeli gospodarzom po prostu nie starczy umiejetnosci by wywalczyc chocby jeden punkt. Warte podkreslenia jest rowniez to, ze SJK na wyjazdach gra bardzo dobrze. Do tej pory rozegrali 7 spotkan z czego wygrali 5 zremisowali 1 i przegrali 1. W bramkach bilans jest rowniez przyzwoity - 19zdobytych goli i 6 straconych. Dla odwaznych polecam rowniez over 1,5 w I-polowie @ 2,3. Powodzenia
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
SJK vs KooTeePee /1 @ 1,5 ( BetVictor ) ⛔ 0:1
SJK vs KooTeePee / EH 1 (0:1) @ 2,4 (Unibet)
⛔
SJK vs KooTeePee / HT/FT 1/1 @ 2,3 ( BetVictor )⛔
SJK vs KooTeePee / over 1,5 w I-polowie @ 2,6 (Unibet)
⛔
Ja po raz kolejny uderzam w mecz z udzialem SJK. Tak jak pisalem ostatnio o tej druzynie jest to moim zdaniem najlepiej grajacy zespol Ykkonen ligi i sadze, ze jeden z dwoch kandydatow do awansu. Jednak ostatnio idzie im slabo. Wyraznie maja pod gorke. W 3 spotkaniach zaledwie jeden punkt 2 porazki i 1 remis. Jednak postawa zawodnikow nie jest az tak tragiczna jak ich wyniki. W ostatnim spotkaniu wyraznie widac bylo, ze nie jest to ich dzien i wszystko sprzysieglo sie przeciwko gosciom. Szybko stracony gol, czerwona kartka, rzut karny. Pomimo tego, to druzyna SJK zdecydowanie dominowala w posiadaniu pilki i akcjach pod bramka przeciwnika. Na moj gust gdyby troche wiecej oddawali strzalow i poprawili by skutecznosc to moglbym powiedziec, ze wszystko w ich grze mnie satysfakcjonowalo. Tak czy inaczej po ostatnich slabych wystepach przewaga nad druga w tabeli Haka zmalala do 1 punktu i teraz trzeba brac sie do roboty by po tej kolejce nie spasc z fotela lidera. KooTeePee jest co prawda nieco lepszym zespolem od OPSu ale nie powinno to miec zadnego znaczenia dla gospodarzy dzisiejszego meczu. Na dodatego KooTeePee gra raczej mizernie na wyjazdach gdzie w lidze ma bilans 2-3-3 i w bramkach 8-14. SJK to spotkanie musza wygrac i tyle. sadze, ze mecz bedzie wygladal tak, ze gospodarze beda trzymac pilke i atakowac od pierwszych minut by strzelic bramke juz w pierwszej polowie i ustawic sobie mecz, a nastepnie strzela druga bramke by uniknac nerwowej koncowki. Polecam rowniez SJK -HT/FT, 1/1. Powodzenia.
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
TPS-Jaro FT 2:2
TPS 1.80 Sportingbet
⛔
Takie coś wpadło mi do oka.
Sąsiedzi w tabeli, ale Jaro o ile dobrze gra u siebie to na wyjazdach wygląda dość słabo, bilans 2-2-5, tylko 7 bramek strzelonych.
Zagrają dzisiaj bez drugiego strzelca napastnika Winchestera (16/5), nie będzie również rezerwowego napastnika Palohuhta (3/0), poza nimi zabraknie także pomocników Tumasyana (14/0) i Skrabba (9/2) oraz obrońców Kullströma (17/1) i Bannera (12/0).
Osłabienia wydają mi się być dość poważne.
TPS również w nie najmocniejszym składzie. Nie zagra napastnik Hyyrynen (16/1) obrońca Hradecky (6/0) pomocników Tammilehto (4/1) i Pennanena (16/1) oraz bramkarza Moisandera (4/0).
Są braki, ale nie aż tak poważne.
U siebie niezła dyspozycja, blans 5-1-2, bramki 11:7.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
PK 35 - FC Haka Valkeakoski 2 @1.74 Pinnacle 4/10 ✅

Haka dąży po awans do Veikkausliga i jak na razie są na drugim miejscu, ale ich forma jest coraz lepsza. W ostatnich sześciu kolejkach wygrali, aż pięć razy i raz zremisowali. PK jest na ósmym miejscu i są po prostu słabi a ich forma jest bardzo słaba. W ostatnich meczu przegrali 5:0 z Ilves a wcześniej 2:0 z OPS. Tak więc zarówno jakość jak i forma jest po stronie Haki a gospodarze mają atut gry przed własną publicznością. Z tym, że PK dziś osłabione brakiem kilku piłkarzy. Nie zagrać mają Raimi (Obrońca 12M), Zarabi (Obrońca 11M), Oravainen (Pomocnik 10M/2G), Xhaferi (Pomocnik 8M), Matrone (Pomocnik 6M). U gości tylko zabraknąć ma Sanevuori (Obrońca 11M/1G). Z ligi awansuje tylko jedna drużyna a w czołówce jest ciasno - walczą cztery drużyny a i piąte w tabeli Oulu ma tylko sześć punktów do lidera. Tak więc liczy się systematyczność i unikanie gubienia punktów a w takim meczu, gdzie Haka jest zdecydowanym faworytem powinna ten mecz wygrać. Stawiam na gości po całkiem dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
elano07 1K

elano07

Użytkownik
Jaro-VPS 1 2,2 100=220 bet365 2-1 ✅
Oba zespoły są sąsiadami w tabeli, co mnie kieruje w stronę gospodarzy ? Już podaje argumenty:
Pierwszy argument – u gości nie wystapi 3 ważnych piłkarzy a mianowicie Bjork, Smith i Engstrom.
Drugi argument - to lokalne derby, gospodarze nigdy nie przegrali u siebie z VSP.
Trzeci argument - Jaro w domu gra znakomicie 7 meczy bez porażki z rzędu i tylko 1 porażka u siebie od Maja.
Myślę, że zwycięstwo gospodarzy jest tutaj bardzo prawdopodobne.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
KuPS vs HJK / HJK @ 1,8 (BetVictor) ⛔ 0:0 rozczarowujaca gra po stronie HJK...
KuPS vs HJK / HJK (-1) @ 3,1 (
BetVictor) ⛔
Co prawda kursy na HJK ida w gore i wyraznie buki wachaja sie co do szans zespolu z Helsinek to ja mysle, ze jutro spokojnie HJK wygra i do tego pokryje handi. HJK nie gra juz w el. LM i pozostaje im tylko i wylaczni ekoncentracja na kolejne spotkania w lidze. KuPSu nie prezentuje sie jakos wybitnie choc na wlasnym boisku maja dobry bilans 5-2-3 to jednak obrone maja dosyc dziurawa. W ostatnich 5 meczach w 4 tracili bramki, a wczesniej tez rozowo nie bylo. Mysle, ze najlepsza druzyna Finlandii jaka jest HJK nie bedzi emiala problemow ze strzelaniem bramek w tym meczu. Typ ryzykowny jednak wart uwagi szczegolnie, ze HJK na wyjazdach gra bardzo dobrze z bilansem 6-2-1 i 20-8 w bramkach jest najlepiej grajaca ekipa na boiskach rywali w Finlandii.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Viikingit – SJK 2 4/10 1,8 bet365 ✅
Viikingit w ostatnim meczu porażka 3-0 z Haka teraz czas na kolejny top team z Ykkonen. Duże problemy kadrowe u gospodarzy nie wystąpi obrońca Dudu (15/1), pomocnik Adulanhi(10) opuścił zespół, Ahonen(9/1) kontuzjowany. Napastnik Kuqi(15/3). Nie jest jeszcze gotowy do gry po kontuzji i prawdopodobnie nie wystąpi. SJK bez kontuzji 2 w tabeli ligowej.​
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

JJK-Jaro 1 2,25 7/10 bet365⛔

Drużyny spotykają się ponownie po zaledwie 10 dniach. W ostatnim meczu JJK dominował (19 strzałów na 3 Jaro), ale goście jakimś cudem zdołali zachować czyste konto. Dzisiaj wydaje mi się że będzie inaczej. U goście mega osłabienia, a JJK pilnie potrzebuje punktów. W JJK nie zobaczymy Reintam (def 22), Viren (def 16) i Poutiainen (mid 20p +1 gol). Za to w Jaro nie zobaczymy: Winchester (20 meczy 7 goli att) nieboceny z powodu zawieszenia. Następni nieobecni: Skrabb (mid 9meczy +2 bramki), Brunell (def 20m), Emet (mid 17m +8 goli), Miranda (5m def), Jovanovic (def 17m +1 gol), Kujala (def 0m) i Palouhta (att 3m). Dobrym rozwiązaniem jest także over 2,5.​
 
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna / Finlandia / Veikkausliga
Spotkanie: HJK - Honka
Typ: Honka
Kurs: 3.80
Bukmacher: William Hill
vs.

Analiza: zacznijmy od HJK, gdzie po ostatnim meczu z Inter Turku ucierpiał pomocnik Mika Väyrynen (uszkodził kolano), napastnik Joel Pohjanpalo (21/5) zagrał tylko 6 minut w meczu Finlandii ze Słowenią i kontuzja więzadła stawu skokowego, gdzie leczenie potrwa od 6 do 8 tygodni. Nie zagra również zawieszony pomocnik Rasmus Schüller (16/3). Obrońca Lum Rexhepi (8/0) jest kontuzjowany, Henri Aalto (19/1) i pomocnik Mostagh Yaghoubi (18/2) są zawieszeni. Jak dla mnie to HJK będzie grać pod ogromną presją, bo starają sie dogonić pierwszą w tabeli Honke, gdzie ta wg. mnie wykorzysta braki w składzie rywali i wygra to spotkanie. Ładny kurs !
wynik: HJK 4:2 Honka / ⛔ nie zaliczony !
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Inter Turku-Jaro BTS 1,73 6/10 bet365⛔
Inter 11 w lidze mający 7 ptk. przewagę nad strefa spadkową mierzy się dzisiaj z Jaro który traci 3 ptk. do El LE. Na pewno oba zespoły mają o co walczyć do końca ligi zostało jeszcze 9 kolejek. U gospodarzy nie zobaczymy dwóch ważnych zawodników Diallo (midf.12 1g) i Torunen ( def.6). Goście jeszcze bardziej osąłbieni: Brunell (20m ), Jovanović (17 1g), Miranda (5 +2) wszyscy obrońcy, Tumasyan (3 +14) i Skarabb (8 +1 2g)-pomocnicy. Wydaje mi się że oba zespoły mają o co walczyć a osłabienia w obronie mogą spowodować ze zobaczymy tutaj bramki z obu stron.​
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
FINLANDIA: Kakkonen Północ

Spotkanie: Kerho 07 vs VIFK ⛔ Czerwona kartka ustawiła mecz...
Typ: 2
Kurs: 1.80
Bukmacher: Betclick

Świetne value w spotkaniu niższej ligi fińskiej. Zespół Kerho 07 podejmie mocne VIFK. Moim zdaniem, goście nie powinni mieć najmniejszych problemów z wywiezieniem 3 punktów.

Kerho 07 to typowy średniak. Aktualnie zajmują 7. miejsce w tabeli, być może powalczą o 6. lokatę. Grają w kratkę, o czym świadczy bilans 7-4-10. W swoich ostatnich 15 meczach odnieśli zwycięstwo w zaledwie 3.

VIFK jest zespołem mocnym, który zajmuje 3. miejsce, ale na pewno powalczy o vicelidera, gdyż tracą do YPA zaledwie 4 punkty, a mają rozegrany 1 mecz mniej.
Zawodnicy VIFK prezentują dobrą, równą formę. Wystarczy spojrzeć na ostatnie mecze z ich udziałem. Od 08.05, w kolejnych 17 pojedynkach tylko 3-krotnie schodzili z boiska przegrani. Warto wspomnieć, że 4 ostatnie ligowe pojedynki bez problemu wygrali, wbijając rywalom aż 13 bramek.

Uważam, że jest to świetny typ i warto zagrać na gości. Na pewno będą chcieli kontynuować świetną serię i zbliżyć się w tabeli do YPA.
Co do umiejętności, nie mam żadnych wątpliwości (ale rymuje, hehe), że są zdecydowanie lepszym zespołem.

Dla lubiących ryzyko:
over 3.5 -&gt; 2.14 ⛔ (w meczach z udziałem tych zespołów pada mnóstwo bramek)
HT/FT: 2/2 -&gt; 2.75 ⛔ (VIFK w 8 meczach tego sezonu wygrywał obie połowy)
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Honka-Rovaniemi FT 0:0
Honka 1.60 bet365
⛔
Całkiem fajny kurs.
Honka zagra bez swojego drugiego strzelca Kastratiego (25/7 chyba uraz na meczu młodzieżówki) i to byłoby na tyle jeśli chodzi o ich osłabienia.
Z kolei Rovaniemi zagra bez swojego najlepszego strzelca Kokko (18/6), podstawowego bramkarza Maanoji (22/0) oraz drugiego strzelca Otaru (23/3), osłabienia wydają się być dość poważne.
Honka jako jedyna drużyna dotrzymuje kroku HJK, mają tylko 1 punkt mniej od lidera.
U siebie bilans znakomity 10-1-1, bramki 21:8.
Rovaniemi o utrzymanie już raczej nie musi się martwić, puchary również im nie grożą.
Na wyjazdach grają bardzo przeciętnie 2-4-7, bramki 9:17.

Inter Turku-Lahti FT 1:3
Inter 2.20 bet365⛔
Under 2,5 1.72 Pinnacle
⛔
Może w końcu czas na przełamanie Interu, okazja do tego jest przednia.
A to dlatego, że Lahti zagra dzisiaj bez swojego najlepszego strzelca Rafaela (24/11), który pauzuje za kartki, poza nim nie zagra dzisiaj również podstawowy obrońca Aho (24/0) oraz dwóch dość regularnie pojawiających się na boisku napastników Länsitalo (11/3) i Kemmpinen (10/0).
W Interze nie będzie trzech zawodników sporadycznie pojawiających się na boisku Diallo, Turunen, Parviainen.
Inter u siebie tak sobie, dużo remisów, mało bramek. 4-7-2, 13:10.
Lahti na wyjazdach również jakoś specjalnie nie błyszczy 4-2-7, 14:25.
 
kralecky 32

kralecky

Użytkownik
HJK Helsinki vs Turku PS
HJK niepodważalnie jest liderem tego spotkania jak i głównym pretendentem do tytułu mistrza kraju w tym sezonie. Ostatnio świetna passa HJK - 5 zwycięstw (w tym nad Honką 4:2) przy czym Turku w 5 ostatnich meczach zdobyło zaledwie 4 punkty. Ekipa z Helsinek strzela sporo bramek ( średnia 2.19 na mecz ) co według mnie sprawdzi się i w tym spotkaniu, więc można tu stawiać na handi.
HJK (-1) 1.80 ✅✅✅ (3:1)
bukmacher: bet-at-home
 
T 125

thespec

Użytkownik
Dyscyplina: FINLANDIA: Veikkausliiga
Spotkanie: Honka vs JJK Jyväskylä
Typ: Honka/Honka
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Dziś taki bet na podstawie statystyk.
* Honka grając u siebie najczęściej ma kombinacje wygrana/wygrana (6z13)
* Jyväskylä na wyjeździe najczęściej ma przegrana/przegrana (8z14)
* Honka u siebie w tym sezonie 10-2-1 21:8
* Jyväskylä na wyjeździe 1-3-10 12:30
* w dwóch ostatnich meczach pomiędzy tymi zespołami typ został pokryty
* Honka w tym sezonie jeszcze nie straciła punktów 2 razy z rzędu u siebie, w poprzedniej kolejce remis 0-0, więc teraz powinna być wygrana.

Typ na podstawie statystyk i formy. Chociaż mogę dodać, że Honka gra dosyć dobrą piłkę, natomiast gości w grze nie widziałem, więc są dla mnie lekką niewiadomą. Liczę jednak, że Honka utrzyma poziom z ostatnich spotkań i spokojnie wygra mecz.
 
elano07 1K

elano07

Użytkownik

Kajaani - JIPPO 2 1,8 bet365
Kajaani bardzo słaby sezon, jak na razie tylko 3 zwycięstwa, zespół już praktycznie zdegradowany lige niżej JIPPO nadal walczy o utrzymanie, a forma gości zdecydowanie zwyżkuje co można zauważyć w ostatnich meczach, wydaje mi się że gospodarze nie powinni sprawdzić dzisiaj problemu JIPPO.

KTP-OPS X2 1,83 bet365
Tutaj podobna sytuacja goście walczą o utrzymania a z kolei gospodarze już o nic bo maja zbyt duża stratę do prowadzącej dwójki, a forma w ostatnich meczach nie napawa optymizmem.

SJK - HAKA under
SJK potrzebuje tylko punktu aby utrzymać się w Veikkausliga ,Haka dzisiaj zagra bez dwóch najlepszych strzelców Alato (13g) i Zeze (8g).SJK w ostatnich 5 meczach nie stracił żadnej bramki, a także nie strzelał za dużo, wydaje mi się ze ten mecz będzie underowy.​
 
Z 120

zawalski

Użytkownik
Rovaniemi - FC Inter under 2,5 @1,75 Bet365 ⛔
W dzisiejszym spotkaniu zagrają dwie najbardziej underowe drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej w Finlandii. Wybierając ten typ kierowałem się głównie statystyką. ROPS w tym sezonie pokryło ten próg 21 razy na 29 meczy, w których pada średnio 1,79 gola. Natomiast goście z Turku ten próg pokryli 20 razy na 29 kolejek. Obie ekipy prezentują wyrównany poziom, w tym sezonie spotkały się dwukrotnie i w obu meczach, uwaga, padła jedna bramka!!. Spodziewam się wyrównanego spotkania z małą ilością goli
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Mecz: Inter Turku - TPS Turku
Typ: 2 ⛔ / X2 ⛔
Kurs: 10,00 / 3,40
Bukmacher: bet365​

Typ na &quot;czuja&quot;, to dopiero pierwsze przetarcia przed startem Veikkausligi, czyli fińskiej ekstraklasy. Mecz, który typuje jest rozgrywany w ramach Pucharu Ligi. I zastanawia mnie jedna rzecz - kursy. Nie znalazłem żadnej informacji na temat panującej epidemii w szeregach TPS Turku, albo wpuszczenia młodzików. Nic takiego nie mogłem znaleźć. Pomyślałem sobie: skoro tak, to dlaczego nie spróbować ustrzelić dużego kursu? Propozycje wyjściowe od bet365 przedstawiały się następująco: 2,40 - 3,60 - 2,40, czyli typowy mecz 50/50. Może bukmacherzy chcą tylko podpuścić graczy, którzy pójdą za spadkami kursów? Inne argumenty za tym, że grają dwie równe sobie drużyny? Pozycja w tabeli na zakończenie ubiegłego sezonu: 8. TPS Turku (41 pkt), 9. Inter Turku (40 pkt). A argumenty za gośćmi? Są niepokonani w derbach Turku od 13 spotkań (dokładnie od 11 marca 2011 roku), a ostatni raz przegrali na wyjeździe z Interem 14 maja 2009 roku. Jeśli mecz będzie czysty to szanse gości oceniam naprawdę wysoko i pobieram kosmiczny kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yurand 230

yurand

Użytkownik
Mecz: Inter Turku - TPS Turku
Typ: 2 / X2
Kurs: 10,00 / 3,40
Bukmacher: bet365​

Propozycje wyjściowe od bet365 przedstawiały się następująco: 2,40 - 3,60 - 2,40, czyli typowy mecz 50/50. Może bukmacherzy chcą tylko podpuścić graczy, którzy pójdą za spadkami kursów?
Właśnie też mi się rano wydawało, że były kursy zbliżone a tutaj wchodze w mecz i patrze a przedmeczowe 1,22 - 5,25 - 9,50... Coś wiedzą o składach? Może to ma coś wspólnego z tym meczem towarzyskim Oman - Finlandia, który się rozpoczął o 15:30? Ciekawe... 2:1 do przerwy, jak wyjdzie dwójka to od razu widac, że przekręt zrobili ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom