>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Finlandia - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
TPS Turku - IFK Helsinki


Typ:2
Kurs:1.75



Po raz kolejny postanowiłem podać coś z fińskiej ligi hokeja ponieważ tam najczęściej sprawdzają sie moje typy zobaczymy czy podobnie będzie i tym razem. Wybrałem mecz pomiędzy TPS Turku a IFK Helsinki. Oczywiście zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół gości, który jak na razie zajmuję znakomitą drugą lokatę z 32 punktami na koncie natomiast ich dzisiejsi rywale grają co tu dużo mówić po prostu fatalnie i w pełni zasłużenie zajmują ostatnie 14 miesjce z 5 oczkami. Gospodarze jak dotąd wygrali zaledwie dwa z 16 spotkań i to po dogrywcę co pokazuję jak beznadziejnie im idzie dla odmiany goście zdołali wygrać 11 z 15 spotkań czyli tylko cztery razy schodzili z tafli jako pokonani. Nic więc dziwnego, że zdecydowanym faworytem tego spotkania są Helsinki, które nie powinny mieć kompletnie żadnych problemów z pokonaniem będącego w beznadziejnej formie rywala.
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Spotkanie: TPS Turku - HIFK(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: Expekt
Analiza: TPS to ewidentni out-siderzy ligi, zdobyli jedynie 5 punktów w 16 meczach. Na bieżąco śledzę ich poczynania ligowe i naprawdę wygląda to katastrofalnie. Coś niebywałego stało się z tą drużynom, która dla przypomnienia w poprzednim sezonie sięgnęła po swoje 8 Mistrzostwo Finlandii. Z wielkim trudem wygrali do tej pory 2 spotkania (oba po dogrywce). Tracą mnóstwo goli, zawodnicy nie tworzą zespołu. W ostatnim spotkaniu dali sobie wbić krążek do własnej bramki aż 9-krotnie.
Helsinki IFK zajmuje na razie 2 miejsce z dorobkiem 32 punktów i 4 straty do lidera, JYP.
Głównym atutem HIFK jest ich własna tafla, jednak myślę, że spokojnie poradzą sobie z drużyną, która przez 16 meczy straciła aż 69 bramek.
Dałem ten typ nie do statystyk, bo i tak nie będę liczony, ale może ktoś z tego skorzysta. Bardziej jednak poleciłbym zagranie na gości bez handicapu, pewność większa, a kurs też niemały, bo przecież aż 1.90 co mnie trochę zaskoczyło.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
K-Laser - SaPKo
Typ:1 [4:0]
Kurs:1.85


Buk: Tobet


Goście dzisiaj bez swojego najlepszego napastnika Tero Koponena(11meczy i 4g+10a).
Gospodarze z nowopozyskanym obroncą Joonasem Komlainenem z drużyny Karpat.
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
HPK - TPS / 1 / 1.8 / 8:2 ✅
Turku ostatnio przełamało niemoc i wygrało u siebie po dogrywce z HIFK, jednak gra na wyjeździe kuleje u nich cały czas i mogą mieć ciężko o punkty. Przegrali wszystkie 8 wyjazdowych potyczek a dziś zagrają z zespołem, który także liczy na przełamanie. Hameenlinna po dobrym początku sezonu złapała zadyszkę przegrywając ostatnie 3 spotkania. Z kim się przełamać jak nie z czerwoną latarnią ligi? Tym bardziej, że mają rachunku do wyrównania z TPS, które wygrało do tej pory dwa mecze w tym jedno właśnie z HPK. Dziś liczę na przełamanie serii porażek.
Ässät - SaiPa / 1 / 1.73 / 3:2✅
Wicelider będzie gościł przedostatnią ekipę ligi. Assat z ostatnich 10 meczy przegrał zaledwie dwa i znajduję się w znakomitej dyspozycji. Ostatnio wygrali na ciężkim terenie z Karpat Oulu aż 4:1. Goście mają odwrotną statystykę, na 10 meczy 2 wygrane. Mogą powalczyć z ekipami środka i końca tabeli ale nie z czołową piątką. Już raz Assat sobie poradziło z Saipa w tym sezonie wygrywając na wyjeździe 4:1, u siebie nie powinni mieć większych problemów.
 
gobel 121

gobel

Użytkownik
Jokerit - Kärpät / 1 / 1.9 / 1:5⛔
Spotkanie zespołów, które spisują się średnio a nawet poniżej oczekiwań. Karpat przegrał ostatnie 3 mecze w tym 2 u siebie co oznacza że ich forma jest daleka od ideału. Na wyjazdach nie wygrali jeszcze meczu. Dziś przyjdzie im się zmierzyć z 8 drużyną ligi. Jokery u siebie grają ostatnio dobrze, wygrali 3 spotkania przed własną publicznością a także na wyjazdach zdobywają punkty. W pierwszym meczu tych ekip Karpaty u siebie rozbiły Jokerit aż 7:2, czas na rewanż.
 
legrand 82

legrand

Użytkownik

Kursy na to spotkanie:
Wygrana Tps-2,95 Pinnacle Remis:4,50 Eurobet Wygrana Ässät-2,16 Redbet
Według poszczególnych meczy i ilości strzelonych bramek powinni wygrać goście 5:2
Dziwna sprawa z tym Turku.Nie dość że kontuzjowani są-Mikka Huczkowski(obrońca)Garret Raboin(obrońca),Thomas Pilhal(napastnik)to dodatkowo przedwczoraj wypożyczyli do KooKoo Mikael Aaolten,Mikko Laine i wcześniej Tommi VirtanenNie w pełni sił są i nie wiadomo czy zagrają-Jens Skalberg(obrońca),Markus Pelmroth(obrońca) i Michal BirnerNa temat Ässät nie ma wzmianek o jakiś spektakularnych kontuzjach.
Mój typ: Ässät @ 2,15 Expekt
FT 2:4 ✅
__________________________________________________________________________________
Espoo - IFK Helsinki
Wygrana Espoo-2,45 Unibet Remis:4,33 Eurobet Wygrana IFK-2,64 Pinnacle

Espoo-skład bez zmian.Ifk bez-Max Wärn, Mikko Kousa, Juha-Pekka Haataja, Rony Ahonen, Teemu Tallberg, Markus Granlund, Eddie DelGrosso, Niko Piiparinen ,Mikael Granlund.
Mój typ: Espoo(AH-1,5) @3,50 Ladbrokes
FT 3:2 ⛔ niewiele brakło ????
____________________________________________________________________________________
Lukko - SaiPa
Wygrana Lukko-1,55 BetClic Remis:5,55 Pinnacle Wygrana SaiPa-5,25 Ladbrokes

W SaiPie nadal szpital-bramkarz Ville Hostikka,obrońcy-Daniel Sondell,Joni Tuominen,Simon Backman,napastnicy-Anssi Löfman,Tomas Jasko,Roope Hämäläinen,Elmeri Kaksonen,Joni Yli-Torkko
Lukko- skład bez większych zmian
Mój typ: Lukko(AH- 2,5) @2,75 Ladbrokes
Padalce FT 0:2 ⛔
Śmiech na sali -jak można tak zrobić?!
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
KooKoo - SaPKo SaPKo +1.5 (1,72) ⛔ (3-1)

Spotkanie na zapleczu fińskiej SM Ligi czyli w lidze Metis. W Kouvoli spotkają się dwie równorzędne drużyny miejscowych KooKoo oraz SaPKo. Obecnie obie drużyny mają rozegrane 16 spotkań ligowych, a dzieli je zaledwie jeden punkt. Gospodarze dzisiejszego spotkania przegrali dwa ostatnie spotkania z D Team 2:4 oraz HeKi 2:3. SaPKo natomiast ostatnimi czasy dość regularnie wygrywają u siebie i przegrywają na wyjeździe. Pewnie stąd też ten dość wysoki kurs na drużynę gości. Jednak KooKoo to też nie jest typowa drużyna własnego lodu. W ostatnich trzech meczach przed własną publicznością przegrali, aż dwukrotnie. Obie drużyny wyraźnie nie potrafią złapać jakiejś optymalnej formy i utrzymać ją przez dłuższy czas. Stąd też moje wątpliwości co do tak niskiego kursu na zwycięstwo gospodarzy. Jeżeli chodzi o zawodników to zwróciłbym dziś uwagę na Iivo Hokkanen oraz Ville-Vese Vainiole. Obaj panowie w tym sezonie są motorami napędowymi drużyny z Kouvoli. Razem zdobyli już 28 punktów oraz strzelili 15 z 48 bramek KooKoo. Natomiast w drużynie gości wyróżniłbym Jespera Piitulainena, który w tym sezonie zaliczył już 5 bramek i 14 asyst. Pozycję w czołówce SaPKo zawdzięcza także Kalle Konstiemu, który jest obecnie najlepszym strzelcem drużyny z 7 bramkami w dorobku. Warto również podkreślić, że w drużynie gości jest nieco większa konkurencja. Bo tuż za plecami Konstiego są jeszcze Antti Uusitalo (6 bramek) oraz Oskar Essén (6 bramek). Widać to z resztą po liczbie strzelonych bramek, która jest na korzyść przyjezdnych. Dość zaskakujący jest kurs na zwycięstwo gości, który sięga już nawet 3.90 w Unibecie. Ja jednak zdecydowałem się zagrać nieco bezpieczniejszą wersją handicapową. Sądzę, że kurs 1.72 powinien zadowolić każdego typera, a szanse na pokrycie tego typu oceniam na dość wysokie.

Kurs z: Betway
Fatalnie SaPKo dzisiaj zagrało w przewagach. Wykorzystali tylko jedną na siedem, a na dodatek w samej końcówce meczu nie potrafili wykorzystać 5 na 3. Doskonale dysponowany Mikko Rämö, który wybronił 46 z 47 strzałów. Troszkę pechowy minusik.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
KooKoo - SaPKo 01.11.2010 17:30

Kurs na gości wysoki, ponieważ dzisiaj mają braki w składzie:
Tero Koponen - N
Marko Maenpaa - N
Mikko Silvenoinen - N
Markus Tuomaala - O

Moim zdaniem warto jednak zagrać na gospodarzy.
Typ:1✅ [3:1]
Kurs: 1.62
Buk:Tobet

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
statystyka są jak spódniczka mini, niby sporo można zobaczyć ale najważniejszego nie widać..
 
K 23

kajzer

Użytkownik
TPS Turku - Pelicans

Typ:2
Kurs:2.40

Jak zwykle jak co poniedziałek postanowiłem podać jakiś typ z hokeja. Podobnie ja w zeszłym tygodniu mój wybór znowu padł na ligę fińską i znowu na przegraną zdecydowanie najsłabszego zespołu ligi a mianowicie TPS Turku, który zmierzy się przed własną publicznością z przeciętnie się spisującym Pelicanem. Oczywiście mimo iż goście nie należą do zbyt dobrych drużyn to są zdecydowanymi faworytami w starciu z ostatnią drużyną w tabeli, która jak do tej pory wygrała zaledwie 3 z 19 spotkań i to w dodatku po dogrywce co daje im jedynie 7 punktów na koncie. Goście natomiast plasują się aktualnie na dość niskiej 11 pozycji i mają 22 punkty na koncie co jest wynikiem nie imponującym ale zdecydowanie lepszym od drużyny zajmującej ostatnie miejsce. Myślę, że gospodarze zagrają kolejne beznadziejne spotkanie i znowu przegrają a kurs jest naprawdę fajny dlatego warto stawiać.
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Dokladam informacje do meczu wyzej :
&quot;Cuda sie dzieją w Turku.W dzisiejszym meczu jak zwykle osłabieni tylko że tym razem całkowicie rozbita obrona.Nie zagra aż 7 zawodników-Mikael Aaltonen,Aki-Petteri Berg,Mikka Huczkowski,Garret Raboin,Tomas Kudelka(pozyskany z Pardubic)Steve Mccarthy i Jonas JarvinenCo oznaczało dla tej drużyny brak tylko 3 zawodników takich jak Huczkowski,Raboin i Mccarthy to widzimy po wynikach.A teraz aż 7 obrońców . Do nich dołącząją napastnicy-Mikko Laine,Jussi Tapio,Tuomas Suomineni największa strataThomas Pilhal.Ze stawką nie szaleje bo Pelikany są słabe ale z tak rozbitą drużyną powinni sobie poradzić a kurs rewelacyjny do grania&quot;
Ta analiza nie jest moja , jest ona zapozyczona z innego forum od kolegi Alchemista ktorego pozdrawiam i mam nadzieje ze sie nie obrazi
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Spotkanie: KaIPa - Ilves
Typ: 1 wynik 4-2 typ na ✅ chociaż gospodarze potrzebowali czasu na rozbieg
Kurs: 1.70
Buk :Unibet
Analiza:

Spotkanie w ramach super ligi hokeja w Finlandii. Gospodarze to dobrze grające zespół na własnym lodzie niestety wyjazdy wychodzą fatalnie . Ostatnie mecze wyjazdowe wszystkie 3 przegrane , jedynie z Assat zagrali na poziomie i przegrali 4-3. Zupełnie inaczej grają u siebie ostatnie mecze z Espoo 7-3, 5-0 z Pelikanami, 3-2 po dogrywce z Hameenlinna . Pierwszy mecz 05.10 zakończył sie wynikiem 2-1 po dogrywce. Dziś myslę że gospodarze bardziej wyjdą zmotywowani i bedą bardzo chcieli wygrać aby przerwać passe ostatnich 4 meczy bez wygranej.
Goście bilans wyjazdowy jeden ze słabszych (2-2-5) , potrafią zagrać bardzo dobre spotkanie np. w derbach z Tappara 5-0 a potem na wyjeździe 6-0 przegrac z IFK Helsinki. Jak dla mnie dość niestabilna forma chyba nie wystarczy na bardzo mocny u siebie zespół KaIPa . W tamtym sezonie co do ostatniej historii spotkań gospodarze wygrali obydwa mecze 3-0, 3-1 .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
flavious 19

flavious

Użytkownik
Spotkanie: IFK Helsinki - Tappara (+1,5)
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza:​


Dziś o 17:30 w meczu fińskiej SM-Liiga staną w szranki dwa zespoły, stanowiące jeszcze jakiś czas temu o sile całej ligi. Dziś ich losy potoczyły się jednak inaczej. O ile HIFK wciąż zalicza się do grona faworytów, o tyle Tappara mocno spuściła z tonu. Obecnie zajmuje słabiutkie 11 miejsce (na 14 drużyn) i nic nie zapowiada, by w najbliższej przyszłości miało się to zmienić.. Goście dzisiejszego meczu prezentują się bawdzo mizernie zarówno w meczach przed własną publicznością, jak i na wyjazdach (2 wygrane i 6 porażek!) a dziś czeka ich chyba najtrudniejszy wyjazd w tym sezonie, zawitają bowiem do Helsinek. Na obiekcie HIFK szczęście nie zawsze dopisywało (6 wygranych w 16 meczach) jednak dwie ostatnie wizyty zasługują na uwagę, bowiem obie drużyny grały we wrześniu mecz towarzyski, zakończony wygraną Tappary 3:4, a w styczniowej potyczce ligowej - również lepsi byli goście wygrywając w stosunku 4:6. Był to jednak poprzedni sezon i myślę że nie należy za bardzo się tym sugerować.
Co zaten czeka nas dzisiejszego popołudnia? HIFK u siebie gra wyśmienicie - 9 meczy i komplet wygranych. Dziś powinno być więc podobnie. Gospodarze są w gazie i jestem przekonany, że wygrana różnicą conajmniej 2 goli nie powinna stanowić dla nich większego problemu.
 
D 3

damian699

Użytkownik
Hokej Finlandia
Jyvaskyla - Assat
Typ: 1
Kurs: 1,60 Expekt
Bukmacher: Expekt
Analiza: Dziś zobaczymy pojedynek pomiędzy liderem a vcliderem, mecz zapowiada się niezwykle ciekawie, lecz moim faworytem do zwycięstwa są gospodarze. Na początek napiszę, że osobiście gram czystą wygraną gospodarzy jednak w konkursie Typ Dnia gdzie liczą się kursy postanowiłem zaryzykować i zagrać z handicapem. Goście ostatnio w formie dobrej lecz po wynikach gdzie są to minimalne wygrane lub dopiero po dogrywce widać, że nie są wiele lepsi od pozostałych zespołów to ich forma, szczęście pozwala na odnoszenie minimalnych zwycięstw, również fakt, że jest to zespół niżej notowany od JYP świadczy fakt, że kursy na zwycięstwa Assat w poprzednich 10 meczach nie stawiały ich w roli murowanych faworytów, inaczej jest z zespołem Jyvaskyla, gdzie bukmacherzy zdają sobie sprawę, iż ta ekipa jest bardzo mocna jak nie najmocniejsza w lidze, wystawiając kursy na ich wygraną a szczególnie u siebie dają niskie linie, co świadczy o ich sile, patrząc na ich poprzednie 10 meczy wygrywali pewniej, większą ilością bramek oraz tracili wiele mniej bramek, dziś również uważam, że na mecz o &quot;samodzielną przewagę w lidze&quot; bardzo się zmobilizują i pokażą dobrą skuteczną grę. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Heki Heinola- Suomi u20

Typ: 1

Kurs: 2,4

Buk: Gamebookers

Hokejowa II liga finska. Gospodarze to obecnie 13. druzyna w lidze. Kurs na jej wygrana wysoki, ze wzgledu na dwie ostatnie dotkliwe porazki: 2-6 z Vaasan Sport( wyjazd) i 1-9 z D-Kiekko( dom). Czas wiec na rehabilitacje.
O druzynie Heki mozna powiedziec, ze zwykle przegrywa z zespolami z gornych rejonow tabeli, zas latwo ogrywa rywali w swoim zasiegu z dolu tabeli.
U siebie przegrywali kolejno z liderem, wiceliderem, 5. i 6. druzyna.
Wygrywali natomiast z 7., 8., i 9. zespolem, zas ekipy 11. i 12. pokonali bez problemu na wyjezdzie: 4-2 i 8-2.
Teraz ich kolejnym rywalem jest ostatni zespol w ligowej tabeli, Suomi u20, ktory z 8 rozegranych do tej pory meczow 1 wygral, 2 zremisowal i 5 przegral.
Sadze, ze ten przeciwnik bedzie idealny dla gospodarzy w kontekscie odbudowania morale po dwoch ostatnich wysokich porazkach.
 
bonaparte 2

bonaparte

Użytkownik
Spotkanie: KOOKOO VS SUOMI U20
Typ: KooKoo +0.0
Kurs: 2,35
Buk: bet365
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:30 zostanie rozegrane spotkanie finlandzkiej 2. ligi hokeja na lodzie pomiędzy KooKoo a Suomi U20 (Finland U20). Drużyna KooKoo, 1. drużyna po zeszłorocznej fazie zasadniczej, obecnie zajmuje 8 miejsce z dorobkiem 28 punktów. Większość z nich, bo aż 17, zdobyli u siebie, gdzie przegrali jedynie z czołową trójką ligi. Trochę liczb: w 9 meczach u siebie zdobyli 31 bramek, tracąc 19. Drużyna Suomi U20 ma na koncie mniej meczów rozegranych, w sumie 9. Odnieśli w nich tylko 2 zwycięstwa (w tym jedno po dogrywce). Bilans bramek 25-43. Fakt, który również przemawia na korzyść KooKoo, to że ostatni mecz grali w sobotę, podczas gdy ich przeciwnicy wczoraj (porażka 4-2 z Heki).
Podsumowując, za zwycięstwem KooKoo przemawiają atut własnej hali, mniejsze zmęczenie, większe ogranie, dlatego myślę, że wygrają ten mecz. Biorąc pod uwagę dosyć wysoki kurs, typ jak najbardziej godny uwagi.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Jyväskylä - HIFK Helsinki

TyP:1
Kurs:1.95 Po dłuższej przerwie spowodowanej turniejami reprezentacji znowu wraca do nas ligowy hokej i nie może być inaczej jak typ z mojej ulubionej ligi fińskiej. Tam w hicie kolejki spotkają się Jyvaskyla i HIFK Helsinki. Obydwie drużyny są ze ścisłej ligowej czołówki, gospodarze to aktualny lider rozgrywek z dorobkiem 51 punktów i zaledwie trzema przegranymi na 20 meczów. Goście natomiast zajmują bardzo wysoką trzecią lokatę i mają 42 zdobyte punkty. Jak widać obydwie ekipy spisują się w tym sezonie jak na razie rewelacyjnie ale mimo wszystko stawiał bym podobnie jak bukmacherzy na Jyvaskyle, która gra w ostatnich meczach po prostu fenomenalnie co najlepiej pokazuję ich seria 10 wygranych pod rząd naprawdę imponujące. Goście natomiast mogą pochwalić się skromną serią dwóch zwycięstw. W dodatku Jyvaskyla będzie grała na własnej tafli przed żywiołowo dopingującą publicznością gdzie jeszcze w tym sezonie nie przegrali wygrywając wszystkie 10 spotkań. W dodatku Helsinki nie grają najlepiej na wyjedzie gdzie wygrały jedynie 3 na 9 spotkań. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ zapowiada się fascynujące widowisko.
 
mastershot 5

mastershot

Użytkownik
Spotkanie: JYP- HIFK
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza: Po małej przerwie do gry wracają hokeiści. Ja wybrałem spotkanie 1 ligi fińskiej między aktualnym liderem rozgrywek zespołem JYP,a 3 drużyną HIFK. Jestem bardzo mile zaskoczony kursem na gospodarzy,ponieważ jest on chyba trochę zawyżony, ale to dla nas grających lepiej. Gospodarze spisują się rewelacyjnie i dążą do zdobycia tytułu mistrzowskiego. U siebie rozegrali dotychczas 10 spotkań i wszystkie zakończyły się zwycięstwem ich ( w tym tylko jedno po dogrywce). Znakomita seria 9 zwycięstw z rzędu i jutro zanosi się na kolejne. W ostatnich 4 meczach strzelili 11 bramek, a stracili zaledwie jedną. Natomiast goście zajmują tak wysokie miejsce dzięki dobrej grze na własnym terenie ( także są niepokonani), ale na wyjazdach grają słabiutko. Wygrali zaledwie 3 mecze, a w pozostałych zbierali tzw. &quot;bęcki&quot;. Tak naprawdę nie mają już o co walczyć, ponieważ ich 3 pozycja jest niezagrożona, a majstra już raczej nie zdobędą. Drużyna zajmująca 4 miejsce też nie powinna im w żaden sposób im zagrozić. Dlatego w tej potyczce zwycięzcą może być tylko drużyna gospodarzy, innej opcji po prostu nie przewiduje.
 
M 0

marzano

Użytkownik
Spotkanie: JYP- HIFK
Typ: 1
Kurs: 1.85
Bukmacher: bwin
Analiza: Po małej przerwie do gry wracają hokeiści. Ja wybrałem spotkanie 1 ligi fińskiej między aktualnym liderem rozgrywek zespołem JYP,a 3 drużyną HIFK. Jestem bardzo mile zaskoczony kursem na gospodarzy,ponieważ jest on chyba trochę zawyżony, ale to dla nas grających lepiej. Gospodarze spisują się rewelacyjnie i dążą do zdobycia tytułu mistrzowskiego. U siebie rozegrali dotychczas 10 spotkań i wszystkie zakończyły się zwycięstwem ich ( w tym tylko jedno po dogrywce). Znakomita seria 9 zwycięstw z rzędu i jutro zanosi się na kolejne. W ostatnich 4 meczach strzelili 11 bramek, a stracili zaledwie jedną. Natomiast goście zajmują tak wysokie miejsce dzięki dobrej grze na własnym terenie ( także są niepokonani), ale na wyjazdach grają słabiutko. Wygrali zaledwie 3 mecze, a w pozostałych zbierali tzw. &quot;bęcki&quot;. Tak naprawdę nie mają już o co walczyć, ponieważ ich 3 pozycja jest niezagrożona, a majstra już raczej nie zdobędą. Drużyna zajmująca 4 miejsce też nie powinna im w żaden sposób im zagrozić. Dlatego w tej potyczce zwycięzcą może być tylko drużyna gospodarzy, innej opcji po prostu nie przewiduje.
Mistrzu, zanim zechcesz nas uraczyć kolejną analizą poczytaj trochę o systemie rozgrywek w lidze, którą opisujesz i nie pisz takich bzdur jak te zaznaczone przeze mnie. W tym momencie teoretyczne, aczkolwiek niewielkie szanse na mistrza ma nawet zajmująca ostatnie miejsce drużyna obrońców tytułu - TPS Turku... Dlaczego? Pozostawiam Tobie odkrycie tegoż faktu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom