>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Finlandia - sezon 2010/2011

Status
Zamknięty.
K 23

kajzer

Użytkownik
TPS Turku – Jyväskylä


Typ:2
Kurs:1.86

Tradycyjnie nie może również zabraknąć typów z hokeja tym razem postanowiłem rozpocząć od ligi fińskiej w której to TPS Turku zmierzy się z Jyvaskylą. Powiem szczerze, że trochę zaciekawił mnie ten mecz a w sumie bardziej kurs wystawiony przez bukmacherów bo jest on naprawdę wysoki jak na mecz lidera ligi z ostatnią drużyną tabeli. Obydwie drużyny mają odmienne cele z jednej strony walka o mistrzowski tytuł a z drugiej rozpaczliwa walka o utrzymanie w lidze. Chyba nie trudno się domyśleć kto będzie zdecydowanym faworytem tego spotkania, oczywiście drużyna gości, która aktualnie zajmują pierwsze miejsce z dorobkiem 73 punktów ich rywale natomiast mają ich zaledwie 28 co daje im ostatnią lokatę. Goście może grają ostatnio nieco w kratkę raz wygrywają raz przegrywają ale i tak mają lepszą formę od swoich rywali, którzy większość meczy przegrywają. Myślę, że warto postawić na ten mecz ponieważ kurs jest całkiem niezły a liderzy powinni bez żadnych problemów rozprawić się z rywalami.
 
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Spotkanie: Jukurit – D Team
Typ: goście +1,5
Kurs: 1.71
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek hokejowy Fińskiej Mestis League w którym to zmierzą się aktualny lider zespół Jukurit z 3 D Team. Gospodarze tego spotkania w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x odnieść zwycięstwo 1x zremisowali w regulaminowym czasie gry a 1x ponieśli porażkę zdobywając przy tym 17 bramek a stracili 11. Goście natomiast w swoich 5 ostatnich występach zdołali 3x zwyciężyć a 2x doznali porażki strzelając przy tym 17 bramek a stracili również 17. Faworytami tego pojedynku oczywiście pozostają gospodarze leczy czy będą oni w stanie zwyciężyć co najmniej 2 bramkami? reasumując w/w statystyki myślę, że nie stąd mój typ to + 1,5 bramki dla przyjezdnych po dobrym kursie 1,71 który znaleźć możemy w Bet365.
2:2 ✅
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Jukurit - D Team (Jukurit -1.5)
Typ:1
Kurs: 1.68
Bukmacher (Bet365)
Tutaj typ przeciwny, co do typu gumbi82… Kursy poleciały w dół ale nie ma się co dziwić, w ekipie gości spore osłabienia: Turo Asplund(8goli+18asyst),Jaakko Pelkonen(7+6),Miikka Roine(3+7),Markus Poukkula(2+8),Olli Määttä(1+7), Tuomo Laukkanen(12+9),Yohann Auvitu(7+11),Pekka Jormakka(9+7). Nie daje żadnych szans drużynie gości na zdobycie punktów w tym spotkaniu, ekipa gości powinna ich rozstrzelać i umocnić swoją pozycję w tabeli.
 
dark1976 22,3K

dark1976

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, Mestis Finlandia
Spotkanie: KooKoo - D-Team
Typ: 2
Kurs: 4
KooKoo wciąż bez porażki..
Bukmacher: Bet365

Analiza: Mozna napisać że mecz na szczycie bo spotyka się druga z trzecią drużyna w lidze. Gospodarze znakomita seria 17 meczy bez porażki w regulaminowym czasie. Znakomite występy , chociaż wyjazdy trochę szczęśliwie (Hoki 1-0, Leki 4-2 ) bilans w domu 14-1-3, i aż 76 bramek strzelonych przy 34 straconych .
Jednak zespoł gości udowodnił że jest groźny , chocby w poprzednim spotkaniu z liderem Jukurit kiedy wygrali spotkanie po karnych 5-4 . Trafiła im się seria 4 porażek ale teraz grają dobrze i moga być nieobliczalni , kurs jest trochę przesadzony i dlatego chcę zaryzykować. Tym bardziej że w bezpośrednich spotkaniach jest 2-1 dla gości ( 3-2 u siebie, 4-2 na wyjeździe i jedna porażka 0-3 w domu ).
Goście przyzwoicie na wyjazdach 7-3-7 , nie jest to może wyczyn wobec poczynań gospodarzy ale zespół ten bardzo mobilizuje się na mocne zespoły i sprawia wiele problemów , może dziś przerwanie tej długiej serii gospodarzy ??
 
K 23

kajzer

Użytkownik
KalPa - TPS Turku

Typ:1
Kurs:1.58

I jeszcze jeden typ z hokeja tym razem z ligi fińskiej i z trochę niskim kursem ale mecz wydaję się dość pewny. Wybrałem pojedynek pomiędzy Kalpa a Turku. Obydwie drużyny nie należą do najlepszych ekip dlatego trudno się spodziewać po tym meczu jakiegoś wielkiego widowiska. Oczywiście faworytem tego spotkania są gospodarze, którzy aktualnie plasują się na 8 pozycji z 58 oczkami na koncie natomiast ich dzisiejszy rywal to zdecydowanie najsłabsza drużyna ligi, która w pełni zasłużenie zajmuję ostatnie 14 miejsce z 36 punktami na koncie. Jak nie trudno się domyślić również prezentowana ostatnio forma jest zdecydowanie gorsza od gości, którzy to na ostatnie pięć spotkań wszystkie przegrali, niestety również gospodarze nie spisują się ostatnio rewelacyjnie ale na 5 ostatnich spotkań udało im się dwa wygrać więc nie jest tak tragicznie. Myślę, że Kalpa nie ma innego wyjścia jak wygrać przed własną publicznością z ostatnią drużyną ligi.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Hämeenlinna - TPS Turku

Typ:1
Kurs:1.60

Drugi typ już po trochę wyższym kursie ale nadal moim zdaniem bardzo pewny mecze. Tym razem zajmę się hokejem i fińską ligą, już we wtorek zmierzą się ze sobą Hämeenlinna i TPS Turku. Oczywiście zdecydowanym faworytem będą gospodarze, którzy w tym sezonie spisują się zaskakująco dobrze dzięki czemu zajmują wysokie 4 miejsce i jak dotąd zgromadzili aż 76 punktów i mają bezpieczną przewagę nad kolejnymi ekipami. Goście natomiast spisują się w tym sezonie po prostu fatalnie są zdecydowanie najgorszą drużyną ligi i w pełni zasłużenie zajmują ostatnią pozycję i mają na swoim koncie zaledwie 37 oczek. Gdy spojrzymy na ostatnie 5 spotkań również i tu zdecydowanie lepiej prezentują się gospodarze, którzy wygrali 4 z nich, goście natomiast przegrali wszystkie 5 meczy. Myślę, że warto postawić na to spotkanie ponieważ naprawdę dobra ekipa gra ze zdecydowanie najsłabszą drużyną ligi a kurs jest całkiem dobry.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Tappara - TPS Turku

Typ:2
Kurs:3.10

Drugi mój dzisiejszy typ będzie nieco bardziej ryzykowny co od razu widać po kursie. Wybrałem pojedynek pomiędzy Tapparą a TPS Turku jest to mecz rozgrywany w ramach 47 kolejki fińskiej ligi hokeja. Obydwie drużyn są raczej słabe a wręcz bardzo słabe dlatego porywającego widowiska nie ma się co spodziewać ale sądzę, że na tym meczu da się zarobić. Goście, którzy nie są faworytem bukmacherów są aktualnie ostatnią drużyną ligi i mają 43 punkty na koncie ale ich ostatnie mecze pokazują, że ich forma mocna wzrosła w ostatnich 5 meczach udało im się wygrać dwa razy i jeden mecz minimalnie przegrali po dogrywce. Co ciekawe obydwa zwycięstwa odnieśli oni z dość silnymi zespołami z górnej części tabeli. Gospodarze natomiast są aktualnie na 10 pozycji i mają 61 punktów ale ostatnio grają bardzo słabo o czym najlepiej świadczy seria pięciu porażek. Myślę, że goście wygrają ten mecz ponieważ ostatnio spisują się znacznie lepiej niż w pierwszej połowie sezonu a gospodarze wręcz odwrotnie, warto zaryzykować niewielką sumkę na ten mecz.
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Heki - Kooko | Typ: 1X - 1,75 ✅ 2-1 (1-1)
Ten typ przyciągnął moją uwagę z tego względu, że przed nami ostatnia kolejka. Heki ma jeszcze szanse na awans do PO, a Kooko spocznie na drugim miejscu nie ma szans na zmianę pozycji. Niewykluczone, że będziemy tu mieć do czynienia ze swoistym odpuszczaniem. Być może Kooko zagra rezerwami, bo na pewno po ciężkim sezonie zasadniczym odpoczynek podstawowym graczom się należy. Można spróbować za drobne. Oczywiście wszystkie staty przemawiają za Kooko, ale w tym przypadku ważniejsze od statystyk powinny być inne czynniki.
Expekt
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Hokej na lodzie Finlandia
Jokerit - TPS Turku
Typ: Jokerit -1.5
Kurs: 1.80
Buk: Bwin
Już jutro w stolicy Finlandi na lodowisku Hartwall Areena dojdzie nie niezwykle ważnego meczu w ramach Fińskiej ligi hokeja na lodzie Sm-Liiga. Miejscowy Jokerit podejmować będzie najsłabszy w tym sezonie zespół tej ligi TPS Turku. Błazny - jak mówi się na Jokerit grają dla siebie bardzo ważny mecz, w obecnej chwili znajdują się w tabeli na 7 miejscu co daje im jak na razie walkę o play off z miejsc 7-10 ale do miejsca dającego im pewny udział w PO brakuje im tylko 1pkt ponieważ Lukko ma 80pkt a Jokerit 79, a warto dodać że Błazny rozegrali 1 mecz mniej a więc zwycięstwo w tym meczu przesunie ich na miejsce Play off bo Lukko jutro nie gra. Goście mają 48pkt i wraz z Pelicans Lahti zamykają tabelę. Jak dla mnie tutaj gospodarze nie powinni dać najmniejszych szans rywalom którzy nie grają już prawie o nic bo tak czy siak czeka ich walka w Play Down. Stawiam że Jokerit wygra co najmniej dwoma golami. U Siebie Błazny w tym sezonie mają bilans 12-5-6 a z 12 zwycięstw aż 9 wygrali co najmniej 2 golami! Dośc powiedzieć że w jedynym meczu pomiędzy tymi zespołami na lodzie w Helsinkach Jokerit wygrał 5-0. Błazny u Siebie strzelają bardzo dużo i to może być jutro kluczowe, TPS Turku na wyjeździe grają z fatalnym bilansem 6-2-17 a w tych 17 porażkach aż 13 to porażki co najmniej 2 bramkami. TPS to nie jest drużyna jak z przed sezonu czy dwóch potrafią przegrać na wyjeździe np. z Lukko 2-9, HPK 2-8, Assat 2-6 a jak już napisałem Jokerit to bardzo bramko strzelna ekipa na własnej tafli. Myślę że bez problemów Jokerit -1.5.
 
czeski01 17

czeski01

Użytkownik
Dołączył: 10.07.2009 Skąd: Warszawa
Postów: 117



Dyscyplina : Hokej , Play out ✅
Spotkanie : Tuto-Hokki
Typ : over 5,5
Kurs : 1,8
Bukmacher : Unibet
Analiza : Drugie spotkanie tych druzyn w play outach pierwsze zakonczylo sie marnym wynikiem 0-1 dla tuto i dlaczego stawiam over otóż , w 4 meczach rundy zasadniczej w konfrontacji obu zespołow padło az 31 bramek co daje statystyczna srednia az 7,75 goli na mecz nawet doliczajac to wczesniejsze spotkanie 1-0 srednia to 6,5 tuto na swojej tafli strzela sporo bramek i sporo traci co oznacza ze gra bardzo ofensywnie teraz po waznej wygranej na tafli przeciwnika znacznie luzniej bedzie im sie gralo i na pewno bez tak wielkiej presji z kolej goscie znajduja sie w kompletnie innej sytuacji beda musieli atakować by wygrac i wyrownac stan rywalizacji inaczej beda pzregrywać juz 2-0 takze wuazam ze w tym meczu padnie over 5,5 a kurs jest bardzo zachecajacy pozdrawiam :wink:
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Saipa - IFK Helsinki
Typ: 2 (-1.5 AH)
Kurs: 2.20

Raz jeszcze postanowiłem zaufać hokeistom z Helsinek. Od czasu mojej ostatniej analizy IFK doskonałymi wynikami (cztery zwycięstwa z rzędu) udowadnia, ze będzie dla JYP głównym konkurentem do zdobycia tytułu. Póki co przyjezdni musza sie skupić na walce o drugie miejsce, z którego wicąż nie zrezygnowała drużyna Assatu Pori. Kolejny krok ku obranemu celowi można uczynić dzisiaj pokonując na wyjeździe Saipę. Gospodarze zapewnili sobie zachowanie ligowego bytu, zaś na play-offy nie mają szans. Dlatego też ich motywacja stoi pod znakiem zapytania. Jak pokazało spotkanie z Jokerit, w którym z prowadzenia 4-1 zrobiło się 4-6, z koncentracją miejscowych nie jest najlepiej. Inna sprawa, ze pomiędzy oboma drużynami jest co najmniej klasa różnicy, która dodatkowo pogłębia brak w składzie SaiPy kontuzjowanego Tylera Redenbacha. W związku z powyższym stawiam na pewną i efektowną wygraną gości, która powinna ich przybliżyć do upragnionego drugiego miejsca.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Jyväskylä – Ilves

Typ:1
Kurs:1.40

Po długiej i wyczerpującej rundzie zasadniczej przyszedł czas na największe emocje czyli mecze playoff. Dla najlepszych drużyn tak naprawdę to dopiero pierwsza runda ponieważ 4 pierwsze były zwolnione z pierwszej rundy i zaczynają od ćwierćfinałów. Z meczy ćwierćfinałowych postanowiłem wybrać moim zdaniem najpewniejszy ale co się z tym wiąże po najniższym kursie. W swoim trzecim meczu zmierzą się Jyväskylä – Ilves, dwa pierwsze pojedynki bez większych problemów zgodnie z oczekiwaniem wygrała ekipa Jyväskyli, która wygrała sezon zasadniczy z 129 punktami na koncie. Ich dzisiejsi rywale natomiast zajęli ostatnie dające udział w playoffach 10 miejsce gromadząc 81 punktów. Jak widać jedna drużyna jest zdecydowanie lepsza od drugiej w dodatku Jyvaskyla jest najlepiej grającą drużyną u siebie w całej lidze co ciekawe w całym sezonie razem z playoffami przegrała zaledwie 4 spotkania na 31 rozegranych co jest fantastycznym wynikiem.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
IFK Helsinki vs Lukko Rauma
Typ: 1
Kurs: 1.60

Stan rywalizacji w półfinałach 3-1 dla HIFK. Dzisiaj przed stołecznymi szansa na zakończenie rywalizacji. Jest to o tyle prawdopodobne, gdyż w ostatnich trzech meczach z Lukko hokeiści z Helsinek wygrali w niezwykle przekonywujący sposób. Duża w tym zasługa Juuso Riksmana, który w tych potyczkach puścił zaledwie trzy bramki. Inna sprawa, że Lukko Rauma niezwykle leży HIFK, gdyż łącznie z sezonem zasadniczym zanotowali 6 zwycięstw i dwie porażki po dogrywkach. Liczę więc, że passa ta zostanie podtrzymana, tym bardziej, że zawodników gospodarzy darzę większym szacunkiem. Peltonen, Hataja, Granlund, Petrell, czy Kuhta to zawodnicy o uznanej renomie. Co prawda w szregach gospodarzy nie zagra Hamilton, to jednak liczę, że pozostali gracze staną na wysokości zadania.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Jyp Jyväskylä - Blues Espoo
Typ: 1
Kurs: 1.65
Espoo Blues prowadzi w półfinałach z JYP 3-1 i jest bliskie sprawienia nie lada sensacji. W przedsezonowych przewidywaniach to waśnie drużyna z Jyvaskyli była wymieniana w gronie głównych faworytów do wygrania mistrzostwa Finlandii. Jednak rzeczywistość po raz kolejny okazała się zaskakująca, zaś drużyna z Espoo raz jeszcze potwierdziła, jak wyrównany poziom prezentują drużyny w SM-Liiga. Miejscowi stoją dziś pod ścianą i musza zrobić wszystko ażeby wygrać. Dlatego też liczę, że od samego początku rzucą się do huraganowych ataków i zdobędą jedną, dwie bramki przewagi, gdyż czekanie do końcowych minut może okazać się dla nich zgubne. Kahkonen, Miettinen, czy Miettinen w drużynie gości sa w wielkiej formie. Liczę jednak ,że niezwykle mocna i wyrównana kadra gospodarzy poradzi sobie i o chociaż jedno spotkanie przedłuży ta pasjonującą serię.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Espoo - IFK Helsinki

Typ:1
Kurs:2.60

Po dwóch typach z nieco niższymi kursami teraz postanowiłem podać znowu coś bardziej ryzykownego z dość kuszącym kursem. Ale zaczynając od początku to wybrałem pojedynek finałowy o mistrzostwo fińskiej ligi w hokeju pomiędzy Espoo - IFK Helsinki. Dzisiejsi gospodarze to zdecydowanie największa niespodzianka chyba nikt nawet ich kibice nie spodziewali się tak znakomitej gry w playoffach i awansu do wielkiego finału gdzie nie są bez szans. Espoo sezon zasadniczy zakończyło dopiero na 9 miejsce z 86 punktami na koncie co już w pierwszej rundzie playoff stawiało ich w nienajlepszej sytuacji ponieważ musieli się zmierzyć z drugą drużyną sezonu zasadniczego gdzie byli skazywani przez ekspertów na pożarcie a tu ku olbrzymiej niespodziance nie dali żadnych szans swoim rywalom w półfinałach czekała ich jeszcze większa przeszkoda ponieważ zmierzyli się ze zdecydowanie najlepszą drużyną sezonu zasadniczego ale również w półfinale nie dali żadnych szans rywalą wygrywając całą rywalizację aż 4:1. Myślę, że pokonanie przez Espoo dwóch najlepszych drużyn w lidze nie jest przypadkiem tym bardziej, że była to wygrana zdecydowana i również w finale zagrają znakomice.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom