>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finlandia - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
nowak 0

nowak

Użytkownik
Pelicans Lahti - HPK Hämeenlinna

Wicelider tabeli podejmowac bedzie na własnym lodowisku 12 zespół w tabeli czyli Hämeenlinna . Lahti w tym sezonie gra bardzo dobrze, co pokazuje miejsce w ligowej tabeli. Lahti ma tylko punkt przewagi na trzecim zespołem w tabeli, tak wiec na strate punktów w dzisiejszym spotkaniu pozwolic sobie nie moga. Na własnym lodowskiu grają dobrze, na 16 spotkan wygrali 10(62,5%), remisowali 4 razy (25%) i 2 razy musieli uznac wyzszosc rywali (12,5%). Średnio druzyna ta strzela 3,63 bramek a tracą zaledwie 1,94. Ostatnio druzynie Lahti nie idzie tak dobrze jak wczesniej, ale systemaycznie gromadzą punkty. Na ostatnie 7 spotkan hokeici Lahti wygrali 3, 2 razy przegrywali i 2 razy remisowali. HPK jest to druzyna co najmniej o klase gorsza od gospodarzy. Okupują oni narazie 12 miejsce w tabeli i nic nie wskazuje na to ze to miejsce poprawią. Na wyjazdach HPK nie radzą sobie. Na 17 spotkan wygrali zaldwie 3 (17,6%), zremisowali 1 (5,9%) i az 13 przegrali (76,5%). Srednio strzelają 1,88 goli na mecz a tracą 3,47. W ostatnich 7 meczach forma ich opusciła - tylko raz wygrali, 4 razy ponosili porazke i 2 razy remisowali. Od 6 spotkan nie potrafią wygrac i dzisiaj takze nie dopiszą punktów. Reasumując - wszystkie argumenty przmawiąją za tym ze wygrają gospodarze i ja takze tak sądze. Lahti gra na własnym stadionie, mają zaledwie punkt przewagi nad tzreciim zespołem w tabeli i nie mogą sobie pozwolic na chocby remis, HPK grają benadziejnie na wyjzedzie. Dzisiaj gospodarze pokonają przyjezdnych i umocnią sie na pozycji wicelidera.

Mój typ: Lahti
Kurs: 1,50
Pewność typu: 9/10
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Rauma Lukko - Espoo Blues typ:2 kurs:2.20
Gospodarze znajdują się na 9 pozycji, z 46 punktowym dorobkiem jednak o lepsze lokaty walczyc raczej nie będą.Jeżeli chodzi o biezące wyniki nie jest najlepiej u siebie na siedem spotkan wygrali tylko dwa razy, tak samo na wyjezdzie.Goście zajmują 3 pozycje mając ostatnio znakomity bilans 12 wygranych meczy który przerwał im w ostatniej kolejce zespół wicelidera dopiero w karnych.Espoo moze jeszcze smiało walczyc o lidera mają 10 pkt straty jednak trzy spotkania rozegrane mniej od swoich konkurentów.Sądze że dzisiaj po pechowej porazce z Pelikanami będą chieli odnieść zwycięztwo.W poprzednim spotkaniu wyjazdowym własnie z Lukko goście wygrali 0-4.
 
tequila 0

tequila

Użytkownik
Pelicans Lahti - HPK Hämeenlinna

Wicelider tabeli podejmowac bedzie na własnym lodowisku 12 zespół w tabeli czyli Hämeenlinna . Lahti w tym sezonie gra bardzo dobrze, co pokazuje miejsce w ligowej tabeli. Lahti ma tylko punkt przewagi na trzecim zespołem w tabeli, tak wiec na strate punktów w dzisiejszym spotkaniu pozwolic sobie nie moga. Na własnym lodowskiu grają dobrze, na 16 spotkan wygrali 10(62,5%), remisowali 4 razy (25%) i 2 razy musieli uznac wyzszosc rywali (12,5%). Średnio druzyna ta strzela 3,63 bramek a tracą zaledwie 1,94. Ostatnio druzynie Lahti nie idzie tak dobrze jak wczesniej, ale systemaycznie gromadzą punkty. Na ostatnie 7 spotkan hokeici Lahti wygrali 3, 2 razy przegrywali i 2 razy remisowali. HPK jest to druzyna co najmniej o klase gorsza od gospodarzy. Okupują oni narazie 12 miejsce w tabeli i nic nie wskazuje na to ze to miejsce poprawią. Na wyjazdach HPK nie radzą sobie. Na 17 spotkan wygrali zaldwie 3 (17,6%), zremisowali 1 (5,9%) i az 13 przegrali (76,5%). Srednio strzelają 1,88 goli na mecz a tracą 3,47. W ostatnich 7 meczach forma ich opusciła - tylko raz wygrali, 4 razy ponosili porazke i 2 razy remisowali. Od 6 spotkan nie potrafią wygrac i dzisiaj takze nie dopiszą punktów. Reasumując - wszystkie argumenty przmawiąją za tym ze wygrają gospodarze i ja takze tak sądze. Lahti gra na własnym stadionie, mają zaledwie punkt przewagi nad tzreciim zespołem w tabeli i nie mogą sobie pozwolic na chocby remis, HPK grają benadziejnie na wyjzedzie. Dzisiaj gospodarze pokonają przyjezdnych i umocnią sie na pozycji wicelidera.

Mój typ: Lahti
Kurs: 1,50
Pewność typu: 9/10
Wszak typ wydawał sie dobrze, ale póki co przegrywaja 0-2. Osobiscie postawiłem na to wydarzenie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Nie tylko Ty postawiłeś ten mecz.

Pytałem się Foxa i mówił że to najbardziej wałkarska liga hokejowa, teraz już wiem czemu i popieram go w 10000000% ???? Fińska liga OUT z notesa obstawianych lig
 
midel 189

midel

Użytkownik
Nie tylko Ty postawiłeś ten mecz.
Pytałem się Foxa i mówił że to najbardziej wałkarska liga hokejowa, teraz już wiem czemu i popieram go w 10000000% ???? Fińska liga OUT z notesa obstawianych lig
mam identyczne odczucia, ostatni raz grałem ligę fińską !!!!????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nie tylko Ty postawiłeś ten mecz.

Pytałem się Foxa i mówił że to najbardziej wałkarska liga hokejowa, teraz już wiem czemu i popieram go w 10000000% ???? Fińska liga OUT z notesa obstawianych lig
Zagrałem jednak,lecz wbrew swoim analizą ,był to over...choć wychodził mi under.Takie są uroki tej ligii.

 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Heh ... Co do takich ostrych słów, że to najbardziej wałkarska liga to chyba przesada ... i to na prawdę spora ... To jest hokej i tutaj częściej faworyci zawodzą niż na przykład w koszykówce czy piłce nożnej ... W każdej lidze na co dzień jest kilka niespodzianek ... Gdyby tak twierdzić po każdej wtopie, że ta liga &quot;śmierdzi&quot; wałkami to Nas by tutaj już nie było i nikt na nic by nie stawiał ... Czasami warto się też zastanowić co się mówi bo za 2 czy 3 dni ta liga może Nam oddać z nawiązką ... :jezora:

PS. A tak poza tym to &quot;wałkarska&quot; to jest cała Europa i to jest niepodważalny fakt :jezora:
 
B 0

bullfrog

Użytkownik
Hehe ja postawilem dzis u proffa 30pln na ten mecz + jeszcze jakies duperele.Nie weszlo to trudno.Gramy dalej ???? Raz sa lepsze raz gorsze dni hokeistow ???? Pozdrawiam
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Panowie nie przesadzajcie, wałkarska to jest liga rosyjska, a nie fińska... ja mało razy się zawiodłem na tej lidze, jest jedną z moich ulubionych. Na pewno jest duzo bardziej przewidywalna niz chociazby szwedzka.
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
zgadzam się, co do ligi rosyjskiej. Tam jak już widzę kurs 1.2 - 1.3 to od razu omijam takie spotkanie. Pewniejsze są mecze po kursie 2.2
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Panowie... z calym szacunkiem , ale czy Wy uprawialiscie kiedykolwiek jakikolwiek sport ?? Bo jesli tak to powinniscie wiedziec ze KAZDY MOZE WYGRAC Z KAZDYM !! i wlasnie na tym to polega !! Czym bylby sport gdyby faworyci nieustannie wygrywali ?? :| To chyba logiczne ze gdy jakis wiejski lub slaby zespol przyjezdza na ciezki teren na przyklad to sie bardzo mobilizuje , i odwrotnie , gdy mocna druzyna gra z outsiderami nieraz troche brakuje im ambicji ! I to w sporcie jest rzecz normalna !! Tym bardziej w hokeju , gdzie prawdziwa gra zaczyna sie dopiero od fazy play-off ... a szukanie wszedzie walkow (ktore gdzies jednak napewno sa) jest naprawde smieszne :] lepiej juz poszukac dobrego kursu gdzie faworyt moze stracic pkt ;] pozdrawiam i zycze wysokich wygranych ????
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Panowie... z calym szacunkiem , ale czy Wy uprawialiscie kiedykolwiek jakikolwiek sport ?? Bo jesli tak to powinniscie wiedziec ze KAZDY MOZE WYGRAC Z KAZDYM !! ????
Panie Kolego uprawiałem wiele sportów w przeciwnieństwie do dzisiejszej młodzieży.Każdy moze wygrac z kazdym.....Życze wygranych kursów 10 .Pozdrawiam .Koniec rozkminki,tylko analizy!!!
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
TPS-Pelicans typ:2 kurs:2.15 ✅3-4
Pelikany zajmują drugą pozycje jednak patrząc na ostatnie wynik mozna wyrobic sobie rózne zdania na ich temat przerwanie passy 12 meczy Blueas i ostatnia porazka u siebie z HPK czy Kalpa sprawia ze cięzko jest podjąć decyzje jak będzie i tym razem.Myśle ze po pasmie mizernej gry goście wezmą się w garsc i wygrają juz za plecami mają ekipy chętne przejąć fotel wicelidera.TPS zajmuje 10 pozycje grając nie najlepiej na własnym terenie.Druzyna TPS przez cały sezon jest nieprzewidywalna zaryzykuje stawiając na wygraną gości
-------------------------------------
NIesamowity przebieg Pelikany zdobyły kontaktowego gola dopiero w ostatnich sekundach drugiej tercji, gdyby go nie zdobyli wątpie by się wygrzebali.Gol na 2-1podziałał mobilizująco w kolejnej tercji Lahti strzeliły trzy gole.TPS nie zdołał wyrównać
 
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
TPS-Pelicans typ:2 kurs:2.15
Pelikany zajmują drugą pozycje jednak patrząc na ostatnie wynik mozna wyrobic sobie rózne zdania na ich temat przerwanie passy 12 meczy Blueas i ostatnia porazka u siebie z HPK czy Kalpa sprawia ze cięzko jest podjąć decyzje jak będzie i tym razem.Myśle ze po pasmie mizernej gry goście wezmą się w garsc i wygrają juz za plecami mają ekipy chętne przejąć fotel wicelidera.TPS zajmuje 10 pozycje grając nie najlepiej na własnym terenie.Druzyna TPS przez cały sezon jest nieprzewidywalna zaryzykuje stawiając na wygraną gości
Trochę ciężki to mecz. TPS potrafi przegrać u siebie 0-2 z Pori.
a pokonać Koupio na wyjeździe 2-1. i Faktycznie jest to drużyna nie obliczalna.
I myślę, że jedyną rzeczą, która przemawia za gospodarzami jest bilans bezpośrednich spotkać w meczach kiedy gospodarzem było wlasnie TPS.
11 zwycięstw TPS i tylko jedno zwycięstwo Lahti. Ale Lahti czuje na swoich plecach już oddech 3 w tabeli Espoo (tylko 1 pk. straty) oraz Jyvaskyla (3 oczka straty.)
TYP: &quot;raczej&quot; Lahti ✅ ✅ ✅
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
HPK - Blues / 1 / 2.80
Blues ostatnio radzi sobie bardzo dobrze na 15 meczy dwie porazki to bardzo dobry wynik, udział w play off mają juz raczej zapewniony pytanie czy będą się starac zając jak najlepszą lokate??Moze tak jednak w tym spotkaniu Blues mogą miec kłopoty z wywiezieniem punktów HPK która w poprzednim sezonie miała miano jednej z lepszych druzyn obecnie zawodziła co wielu spisało ją na straty stawiając w kazdum spotkaniu przeciw HPK.Obecnie gospodarze zajmują 11 pozycje i do miejsca play off jest sporo straty jednak tak samo duzo meczy do rozegrania.Ostatnio gospodarze zanotowali dwie wygrane w tym z wiceliderem Pelicans na wyjezdzie 0-3 dlatego mają szanse pokonac równiez Blues
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
HPK - JYP ✅
typ:1
kurs:3.6
Sportingbet
W poprzednich sezonach zespół gospodarzy należał do czołówki ligi finskiej,obecnie grają poniżej oczekiwan oblegając dolną część tabeli.Sezon zasadniczy powoli dobiega końca, aby załapać się chociaz na baraze play off HPK muszą wziąść się do roboty.Ekipa gospodarzy na pewno jest w stanie powalczyć jeszcze o lokaty premiowane, mimo że dostają baty od średnich rywali potrafili pokonać jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa Pelicans.W tym sezonie doszło dwa razy do spotkan obu ekip które odniosły po jednym zwycięztwie na swoim terenie.W obecnej sytuacji JYP ma 7 pkt zabezpieczenia w lokacie bezpośrednio dającej udział gry w play off, jednak do konca sezonu jesszcze sporo spotkan, dlatego będa chcieli wykorzystac fatalną passe przeciwnika, myśle ze jak HPK zagra w miare dobrze wygra!Zespół JYP znając ostatnie wysokie porażki może zlekceważyć przeciwnika.
Ostatnie spotkania między tymi ekipami:
2007-11-22 JYP - HPK 4-0
2007-10-02 HPK - JYP 5-2
2007-01-30 JYP - HPK 2-5
2006-12-05 HPK - JYP 3-3
2006-11-04 JYP - HPK 1-3
--------------------------------
HPK Ostatnie mecze
2008-01-05 Tappara - HPK 10-1
2008-01-03 HPK - Blues 4-7
2007-12-29 HPK - SaiPa 3-1
2007-12-27 Pelicans - HPK 0-3
2007-12-20 HPK - Ilves 2-4
---------------------------------
JYP Ostatnie mecze
2008-01-05 TPS - JYP 2-0
2008-01-03 Kärpät - JYP 5-5
2007-12-29 JYP - HIFK 2-2
2007-12-27 SaiPa - JYP 1-3
2007-12-20 Jokerit - JYP 2-6
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
HPK - Jokerit typ:1 kurs:2.7 (Łącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
W obecnym sezonie obie ekipy zagrały ze sobą dwa razy odnosząc po jednym okazałym zwycięztwie na swoim terenie.Ekipa Jokerit zajmuje bezpiecznie czwartą pozycje posiadając dystans nad piątą lokatą aż o siedem punktów mając teoretycznie zapewniony start w play-off.Ekipa HPK zajmuje jak na swoje możliwości bardzo słabą dwunastą pozycje jednak w ostatnich meczach widać u nich duży potencjał ( ostatnio pokonali piątą ekipe JYP wcześniej ogrywając na wyjezdzie Pelicans którzy zajmowali pozycje wicelidera)
W obecnej sytuacji HPK potrzebuje punktów jak tlenu, Jokerit wygrało ostatnie pięć spotkan jednak był w tym tylko jeden wyjazd z przed ostanią Kalpa, dzisiaj licze na zwycięztwo gospodarzy.
Ostatnie spotkania obu ekip
2007-12-03 Jokerit - HPK 5-2
2007-10-04 HPK - Jokerit 4-2
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
Kalpa Hockey - HPK Hämeenlinna

Nie bedzie to spotkanie najwyższej klasy.Spotkają sie drużyny z dołu tabeli.Pozycja Kalpy może nikogo nie dziwi, ale HPK w tym seoznie jest jak dla mnie troche zaskoczeniem. Miałem nadzieje, że Hameenlinna powalczy przynajmniej o czołową 6, a tu jak narazie 11 pozycja.Kalpa lokuje sie na przed ostatnim miejscu.Obie te drużyny zanotowały w ostatnim czasie lekką zwyżke formy.HPK grali 2 mecze u siebie i obydwa wygrali m.in z Jokeritem.Kalpa troche meczy, bo 1 mecz grali u siebie z Blues i go wygrali, ale dopiero po dogrywce.W ostatniej kolejce grali z Tapparą i przegrali tylko 4-3.W tej kolejce winne zdobywac punkty drużyny czołowe.W tym spotkaniu skłaniał bym sie ku gościom, ale myśle, że mecz bedzie zacięty i padnie Under.

Typ:UNDER✅


===========================================


Ässät Pori - Tappara Tampere

Myśle, że kurs jak najbardziej wart jest ryzyka.Bet 365 wystawił 1.90 na przyjezdnych.Tappara to 6 drużyna SM-Ligi.Myśle, jednak, że stac ich na dużo więcej.Może wyglądało by to lepiej, gdyby nie zaliczali takich wpadek jak ostatnio.Z 5 ostatnich spotkan, 3 grali na wyjezdzie.Nie mieli jednak łatwych przeciwników.Wyjeżdżali na Jokerit czy Karpat i tam właśnie tracili punkty.Pozostałe 2 spotkania u siebie wygrali bez zarzutu, jeden nawet 10-1.&quot;Wpadki&quot; miałem na myśli np. mecz z Saipą gdzie przegrali 3-2.Takim oto sposobem dobrze do tej pory grająca Tappara na wyjazdach zanotowała już 3 przegraną na wyjeździe.Assat zajmuje obecnie ostatnią pozycje w lidze i nie zanosi sie, żeby miało byc lepiej.Porażki na własnym lodzie z Kalpa 0-5, mówią same za siebie.Assat już dawno nie wygrał u siebie meczu, ale bardziej widze przełamanie złej serii wyjazdowej przez Tappare, niż drużyny z Pori.

Typ:
Tappara✅
 
zigi 57

zigi

Użytkownik
SM-Liiga

vs


Spotkanie: TPS Turku - Saipa
Typ: 1
Kurs: 1.65
Bukmacher: BAH


1. Informacje o składach:

TPS Turku: Wszyscy czołowi zawodnicy są do dyzpozycji ternera. Można tu wymienić Antti Reivonen F (1 gol, 2 asysty, 17 meczy), Johannes Alanen F (2 gole, 0 asyst, 22 mecze), jednak nie są to zawodnicy, którzy stanowili by o sile zespołu.

SaiPa: Drużyna SaiPy od pewnego momentu ma olbrzymie kłopoty kadrowe, sprzedali taki zawodników jak: Alex Nikiforuk (5 goli, 13 asyst, 29 meczy, występuje w EHC Wolfsburg), Sami Ryhänen (7 goli, 6 asyst, 28 meczy, obecnie występuje w Björklöven), Henrik Höglund ( 2 gole, 5 asyst, obecnie Storhamar). Natomiast kontuzje nadal leczą Dan Hacker (4 gole, 6 asyst, 31 meczy), Mikko Hakkarainen (1 gol, 5 asyst, 25 meczy). Jest jeszcze kilku kontuzjowanych, ale oni nie grają już od bardzo długiego czasu.

Do składu SaiPy powrócił Valtteri Tenkanen (1 gol, 2 asysty, 9 meczy). Wystąpił już w 3 ostatnich spotkaniach swojej drużyny. Jedyne wzmocnienie w ostatnim czasie.

2. Pozycja obu drużyn w tabeli:




3. Ostatnie spotkania obu ekip.



TPS Turku - Saipa 3:1
Saipa- TPS Turku 3:2OT
Saipa- TPS Turku 1:4
TPS Turku- Saipa 3:1
Saipa- TPS Turku 2:7
TPS Turku- Saipa 7:3​

4. Bilans bezspośrednich spotkań.




Do końca rundy zasadniczej zostało jeszcze sporo spotkań, więc jest o co grać. TPS Turku jeśli myśli o grze w play-off musi zacząc wygrywać, a już dziś jest ku temu dobra okazja bo zespół z dolnej części tabeli i do tego mocno osłabiony. Gospodarzom od zawsze dobrze grało się z dzisiejszym rywalem, o czym mówi nam bilans czy też ostatnie bezpośednie spotkania. Licze na dobry występ bramkarza Turku Alexander Salak (SVS% .933, 12 meczy), który notuje ostatnio świetne wyniki, dlatego też zastąpił on podstawowego dotychczas bramkarza Juha Kuokkanen (SVS% .905, 25 meczy). W bramce gości wystąpi Iiro Tarkki (SVS% .930, 26 meczy). Mimo że drużyna Saipy ostatnio radzi sobie dobrze, to dzisiaj czeka ich trudny mecz, gdyż gospodarze wyrażnie mają formę zwyżkową, trener ma do dyspozycji wszystkich zawodników a ponadto bezspośrednie spotkania wskazują że nie idzie im w konfrontacji z drużyną TPS Turku.

Mecz rozpocznie się 15.01.2008 o godzinie 17:30.

Wynik: 4:1 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom