>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Finlandia - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
HV71-Brynas typ:1 kurs:1.50
Gospodzrze zajmują pierwszą lokate i mają kilkupunktową przewage nad wiceliderem,dzisiaj podejmują zespół z dolnych rejonów tabeli.HV w ostatnim spotkaniu wyrwał sobie w regulaminowym czasie zwycięztwo myśle ze trener HV wyciągnie z tego konsekwencje co będzie uwidocznione w dzisiejszym spotkaniu
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


Tappara - Kärpät
Mój typ over 5.5 (wynik 2-3 OT)⛔
kurs Betfair 2.06


W dzisiejszym meczu SM Ligii spotkaja się dwa zespoły ,które prezentują ofensywny hokej.Wicelider Kärpät strzelił 66 bramek w 20 meczach -średnia 3,30,natomiast Tappara Tampere 62 gole w 20 meczach-średnia 3.10 gola na mecz.

W 1 dziesiątce punktacji kanadyjskiej SM -Ligii jest ,aż 3 zawodników Kärpät :

3.Janne Pesonen 10 goli,16 asyst.
6.Hannes Hyvönen 10 goli,10 asyst.
7.Bros, Michal 10 goli,10 asyst.

Ci trzej zawodnicy Pesonen,Hyvönen oraz Bros tworzą pierwszą piatkę Kärpät i jak widać po statystykach prawie 50% bramek całego zespołu jest ich udziałem.

W drużynie z Tampere wyróżniają się :

11.Timo Koskela 6 goli,13 asyst.
14.Janne Ojanen 5 goli,13 asyst.
15.Jonas Enlund 9 goli,8 asyst.

Jonas Enlund jest nadzieją fińskiego hokeja,ma dopiero 20 lat,został już wybrany w 6 rundzie draftu z numerem 165 przez zespół Atlanta Thrashers .
Biorąc pod uwagę ofensywny styl obydwu zespołów skłonny jestem postawić wynik over 5.5.⛔

Ostatnie wyniki Tappara Tampere

03/11/2007 SM-liiga Pelicans Lahti vs. Tappara Tampere L - 4:0
01/11/2007 SM-liiga Tappara Tampere vs. Turku PS L - 4:5
30/10/2007 SM-liiga Ilves Tampere vs. Tappara Tampere W - 0:2
27/10/2007 SM-liiga Tappara Tampere vs. JYP Jyväskylä W - 5:2
25/10/2007 SM-liiga Rauma Lukko vs. Tappara Tampere W - 2:2 2:3 (AP)
23/10/2007 SM-liiga Tappara Tampere vs. HPK Hämeenlinna W - 2:2 3:2 (OT)

Ostatnie wyniki Kärpät
03/11/2007 SM-liiga Kärpät Oulu vs. HPK Hämeenlinna L - 3:4
01/11/2007 SM-liiga Kalpa Hockey vs. Kärpät Oulu W - 2:4
29/10/2007 SM-liiga Espoo Blues vs. Kärpät Oulu L - 1:1 2:1 (OT)
27/10/2007 SM-liiga Saipa Lappeenranta vs. Kärpät Oulu W - 3:3 3:4 (OT)
25/10/2007 SM-liiga Kärpät Oulu vs. Ässät Pori W - 5:3
23/10/2007 SM-liiga JYP Jyväskylä vs. Kärpät Oulu L - 3:1
 
jarzomp 0

jarzomp

Użytkownik
LeKi Lempäälä - KooKoo Kuovola
Typ: LeKi Lempäälä
Kurs: 1.60
Finlandia 2 liga: Za niespełna godzinę zostanie rozegrany mecz pomiędzy 3 w tabeli Leki Lampaala, a 7 Kookoo Kuovola. Dzisiaj stawiam na gospodarzy, grają bardzo równo w tym sezonie, a na własnej taflii czują się naprawdę pewnie. Na 8 rozegranych meczy wygrali, aż 7 (w tym jeden po OT) i ponieśli jedną porażkę, uzyskując dobry bilans bramek 32:20. Jeśli chodzi o gości to radzą sobie średnio, z 7 wyjazdowych meczy 5 porażek i 3 wygrane z ujemnym bilansem 19:27. Drużyna Kookoo przegrała swoje ostatnie 2 spotkania wyjazdowe i myślę, że dzisiaj zaliczą 3 porażkę z rzędu.
1:2
 
vipever 0

vipever

Użytkownik
analizujac wszystkie dotychczasowe mecze polecam grac na dzis over 6.5 w meczu 2.ligi finlandzkiej na mecz Titaanit - Leki.. mecz odbedzie sie dzis o godzinie 17.30
Titaanit - LeKi
Totals (czas reg.) - Typ: Więcej niż 6,5

1.95:jezora:
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Karpat-HIFK 1 /1.55
Karpat jak w kazdym sezonie walczy o najwyzsze cele w obecnej sytuacji w tabeli toczy się pojedynek o fotel lidera z Pelikanami które mają punkt straty do graczy z Oulu.HIFK w tym sezonie jest cieniem tego co prezentowali w poprzednich sezonach,Karpat jest ekipą stale trzymająca zelazną forme dlatego łatwo fotelu lidera nie sprzedadzą
 
B 0

boropl

Użytkownik
heh dzisiaj kolejny dzień zmagań z bukami ????

JYP-Ilves typ:1 kurs:2zl milenium

JYP to 5 a Ilves 6 druzyna tabeli finskiej więc czemu taki typ? Gdyż JYP na swojej tafli ma na 15 meczy wygranych 12 i bilans bramek 49 strzelonych przy 29 straconych. Ilves z 12 wyjazdowych meczy wygrala 7. W ostatniej kolejce JYP grało u siebie z Karpat (1 druzyna) i padł remis 2:2 ( po grywce 3:2 dla JYP). Dodam ze w tym sezonie pokonywali juz na swoim terenie Karpat i pelicnas (2 druzyna). Ostatnie mecz tych druzyn mial miejsce 11/10-07 i padł wynik 1 do 3 dla Ilves. JYP ten mercz grali na wyjedzie co nie jest ich najmocniejsza strona teraz na pewno beda chcili rewanzu
 
rzn10 0

rzn10

Użytkownik
Lukko Rauma-Karpat typ:2 kurs:2.0 Bwin✅1-3

Hokej śliski sport.Liga Fińska nieprzewidywalna.Ale życie jest nieprzewidywalne i trzeba ryzykować bo szczęście sprzyja lepszym.A lepszym zespołem w tym pojedynku jest broniąca tytułu drużyna Karpat,która i w tym sezonie potwierdza swoje mistrzowskie aspiracje.Przewodzą w tabeli z dorobkiem 21 zwycięstw i 7 porażek z bilansem bramkowym 94-65.Na wyjazdach 8 zwycięstw i 2 porażki bilans bramek 35-25.Ich przeciwnikiem będzie zespół Lukko , który zajmuje 8 miejsce w tabeli z bilansem 12 zwycięstw i 16 porażek z bilansem bramkowym 76-77.U siebie Lukko 7 zwycięstw , 7 porażek bilans goli 43-34. Karpat ostanio wygrał u siebie 2-1 z silnym Jokeritem Helsinki ,wcześniej przegrał na wyjeździe z dobrze spisującym sie Jyp 2-3 po dogrywce i ograł na wyjeździe IFK 5-3.Lukko przegrało ostatnio na wyjeździe z Ilves Tampere 2-4 na wyjeździe,wygrało z TPS na wyjeździe i u siebie poległo Jyp 3-6.Karpat posiada większy potencjał który daje im miano zespołu nr 1 w Finlandii i myśle że minimalnie ale wygra z Lukko
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
JYP Jyvaskyla - Assaet Pori (1t.) ✅
1 Kurs: 1.85 3:0

Mecz, ktory moze miec tylko jeden wynik, na korzysc jednego zespolu, na korzysc gospodarzy. Jyp obecnie 5 druzyna tabeli gra swoje, przez caly sezon utrzymuje w miare rowny, przyzwoity poziom. Mecze u siebie: 9-5-2 tak wiec dosyc dobrze, rowniez stosunek bramek przemawia na korzysc gospodarzy53:31. Natomiast Assaet jest outsiderem ligi zajmujac przed ostatnia 13 pozycje. Bardzo slaby sezon. Na 14 meczy na wyjezdzie hokeistom gosci udalo sie zarobic tylko 1 punkt. 13 meczy to same porazki. Assaet traci mnostwo bramek srednio 4.8/mecz na wyjazdach. Wysoki wynik JYP-u jest wielce prawdopodobny.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Pelicans-Jokerit (zw) 1 Kurs:1.75 ✅7-3
Gospodarze są na drugiej pozycji z pięcio punktową stratą ddo lidera.We wcześniejszych spotkaniach gospodarze pogubili troche punktów jednak dwa ostatnie świadczą ze formy nie stracili wygrana u siebie i wysoko na wyjeździe.Podobnie jest z Jokerit które plasuje sie na miejscu trzecim o trzy oczka mniej od dzisiejszego rywala jednak dwa ostatnie spotkania rozegrali u siebie.Ogólnie są to wyrównane zespoły jednak to co nakłania na typ na gospodarzy to przewaga terenu i to że ostatnio na tafli Jokerit wygrali bardzo wysoko.Licze na wygraną Pelikanów typ na zwycięztwo razem z dogrywką czy karnymi jak najbardziej prawdopodobny.
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
IFK Helsinki - Espoo Blues ⛔ 0:6
1 kurs: 2.30

Pewnie wielu z was sie zastanawia czemu w tym meczu stawiam na gospodarzy. Statystyki za nimi w zadnym wypadku nie stoja. Najslabszy sezon HIFK-u od kilku sezonów bilans spotkan to 8-11-11. Pozycja w tabeli odlegla (10). U siebie traca srednio 2.85 bramki na mecz. Blues natomiast graja ostatnio rewelacyjnie seria 10 meczy bez porazki 3 miejsce w lidze o czyms swiadcza. Wiec dlaczego gram 1? A no dlatego ze gospodarze wykazuja tendencje wzrostowa formy, powoli odrabiaj straty z pierwszej polowy sezonu, wysokie wyjazdowe wygrane z Lahti czy Assaetem, musza byc potwierdzone ze nie byly one przypadkiem. HIFK musi w koncu zaczac wygrywac, szczegolnie u siebie. Ostatni mecz pomiedzy HIFK a Blues zakonczyl sie zwyciestwem chlopakow z Helsinek 6:2.

HIFK - Blues 1 2.30

Cos mi singielek powoli odpada...

Na szczescie gralem tez na Blues....choc nie jestem z tego dumny:-|

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Turku PS - Espoo Blues typ:2 / kurs:2.10
TPS obecnie zajmują dziewiątą lokate SM-Liga a ich forma wydaje się być chwiejna ostatnio przegrali u siebie mecze z zespołami ze środka tabeli Ilves,Lukko,Tappara wygrali wyjazd z mizernie w tym sezonie spisującym się HPK i u siebie z Saipa obie ekipy zajmują dolne rejony tabeli.Zespół Blues wydaje się być w wybornej formie po ich ostatnich wynikach widać ze mają ochotę na najwyższą lokatę mimo że do Karpat tracą 9 punktów nie poddają się co potwierdza jedenascie wygranych z rzędu w tym wyjazd z Karpat.W przeszłości między tymi zespołami to włąśnie Espoo wychodziło zwycięzko z potyczek.Mając na uwadze odmienne formy obu ekip goście powinni bez problemu pokonać TPS nawet kilkoma bramkami.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ilves-Pori
Jako ze dzisiaj nie ma ciekawych spotkań z piłki nożnej wiec spróboje wybrac jakies ciekawe typy z hokeja. Łatwym do wytypowania wydaje sie mecz pomiędzy Ilves a Pori. Ilves obecnie zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. Na własnym lodowisku spisują sie dobrze - sa niepokonani u siebie od 3 kolejek. Na 16 meczy u siebie hokeisci Ilves wygrali 8 (50%) remisowali 3 razy (18,8%) a przegrywali 5 razy (31,3%). Jednak dzisiaj statystyka procentowa zwyciestw podskoczy do góry. Hokeisci Ilves średnio strzelają u siebie 3,19 goli a tracą 2,81. Overy w meczach Ilves u siebie padały 9 razy. Przejdzmy teraz do druzyny gosci. Zespół Pori na wyjazdach gra kompromitująco. Na 15 meczy wyjadowych nie wygrali ani razu !! , 1 raz remisowali i az 14 raz przegrywali !! Przy czym strzelali srednio 1,53 gola na mecz a tracili az 5 !! Over padał az 11 razy!!. Podsumowując dzisiaj nie widze innego wyniku jak zwyciestwo gospodarzy którzy na własnej tafli grają naprawde dobrze. Pori na wyjazdach gra beznadziejnie i dzisiaj sie to nie zmieni. Poniosą kolejną porazke która bedzie juz 15 na lodowisku rywala.Wydaje mi sie ze meczu padnie najprawdopodoniej Over 5,5. Jednak duzo bardziej niz Overa pewny jestem zwyciestwa gospodarzy.

Mój typ: Ilves / Over 5,5
Kurs: 1,45 / 1,60
Pewność typu: 9/10 oraz 7/10
 
mrbronkz 0

mrbronkz

Użytkownik
Ilves-Pori

Jako ze dzisiaj nie ma ciekawych spotkań z piłki nożnej wiec spróboje wybrac jakies ciekawe typy z hokeja. Łatwym do wytypowania wydaje sie mecz pomiędzy Ilves a Pori. Ilves obecnie zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. Na własnym lodowisku spisują sie dobrze - sa niepokonani u siebie od 3 kolejek. Na 16 meczy u siebie hokeisci Ilves wygrali 8 (50%) remisowali 3 razy (18,8%) a przegrywali 5 razy (31,3%). Jednak dzisiaj statystyka procentowa zwyciestw podskoczy do góry. Hokeisci Ilves średnio strzelają u siebie 3,19 goli a tracą 2,81. Overy w meczach Ilves u siebie padały 9 razy. Przejdzmy teraz do druzyny gosci. Zespół Pori na wyjazdach gra kompromitująco. Na 15 meczy wyjadowych nie wygrali ani razu !! , 1 raz remisowali i az 14 raz przegrywali !! Przy czym strzelali srednio 1,53 gola na mecz a tracili az 5 !! Over padał az 11 razy!!. Podsumowując dzisiaj nie widze innego wyniku jak zwyciestwo gospodarzy którzy na własnej tafli grają naprawde dobrze. Pori na wyjazdach gra beznadziejnie i dzisiaj sie to nie zmieni. Poniosą kolejną porazke która bedzie juz 15 na lodowisku rywala.Wydaje mi sie ze meczu padnie najprawdopodoniej Over 5,5. Jednak duzo bardziej niz Overa pewny jestem zwyciestwa gospodarzy.


Mój typ: Ilves / Over 5,5
Kurs: 1,45 / 1,60

Pewność typu: 9/10 oraz 7/10
Siemka! Popieram typ Nowaka w 100%, Assaet na wyjezdzie nie gra zupelnie nic totalne dno...0-1-12. Zagralem 1 tercje na 1 kurs: 1.75.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Siemka! Popieram typ Nowaka w 100%, Assaet na wyjezdzie nie gra zupelnie nic totalne dno...0-1-12. Zagralem 1 tercje na 1 kurs: 1.75.

Pozdrawiam:spokodfhgfh:

Dokładniej to ma bilans na wyjezdzie 0-1-14 a nie tak jak napisałes 0-1-12. ????

PzDr nowak.
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
Ilves-Pori

Jako ze dzisiaj nie ma ciekawych spotkań z piłki nożnej wiec spróboje wybrac jakies ciekawe typy z hokeja. Łatwym do wytypowania wydaje sie mecz pomiędzy Ilves a Pori. Ilves obecnie zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli. Na własnym lodowisku spisują sie dobrze - sa niepokonani u siebie od 3 kolejek. Na 16 meczy u siebie hokeisci Ilves wygrali 8 (50%) remisowali 3 razy (18,8%) a przegrywali 5 razy (31,3%). Jednak dzisiaj statystyka procentowa zwyciestw podskoczy do góry. Hokeisci Ilves średnio strzelają u siebie 3,19 goli a tracą 2,81. Overy w meczach Ilves u siebie padały 9 razy. Przejdzmy teraz do druzyny gosci. Zespół Pori na wyjazdach gra kompromitująco. Na 15 meczy wyjadowych nie wygrali ani razu !! , 1 raz remisowali i az 14 raz przegrywali !! Przy czym strzelali srednio 1,53 gola na mecz a tracili az 5 !! Over padał az 11 razy!!. Podsumowując dzisiaj nie widze innego wyniku jak zwyciestwo gospodarzy którzy na własnej tafli grają naprawde dobrze. Pori na wyjazdach gra beznadziejnie i dzisiaj sie to nie zmieni. Poniosą kolejną porazke która bedzie juz 15 na lodowisku rywala.Wydaje mi sie ze meczu padnie najprawdopodoniej Over 5,5. Jednak duzo bardziej niz Overa pewny jestem zwyciestwa gospodarzy.

Mój typ: Ilves / Over 5,5
Kurs: 1,45 / 1,60

✅ pewność typu: 9/10 oraz 7/10 ✅
No i główny typ wszedł czyli zwyciestwo Llves. Szkoda ze nie padł Over ale tak jak pisałem tego typu byłem mniej pewny. Grunt ze główny typ trafiony.

PzDr nowak.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Turku PS - Espoo Blues typ:2 / kurs:2.10
TPS obecnie zajmują dziewiątą lokate SM-Liga a ich forma wydaje się być chwiejna ostatnio przegrali u siebie mecze z zespołami ze środka tabeli Ilves,Lukko,Tappara wygrali wyjazd z mizernie w tym sezonie spisującym się HPK i u siebie z Saipa obie ekipy zajmują dolne rejony tabeli.Zespół Blues wydaje się być w wybornej formie po ich ostatnich wynikach widać ze mają ochotę na najwyższą lokatę mimo że do Karpat tracą 9 punktów nie poddają się co potwierdza jedenascie wygranych z rzędu w tym wyjazd z Karpat.W przeszłości między tymi zespołami to włąśnie Espoo wychodziło zwycięzko z potyczek.Mając na uwadze odmienne formy obu ekip goście powinni bez problemu pokonać TPS nawet kilkoma bramkami.
✅1-2 momentami było gorąco
 
piecia999 0

piecia999

Użytkownik
Ładnie TommyTSW Zagrałem ten typ po przeczytaniu Twego posta i sie opłaciło. Kurs 2,10 jak na hokej to całkiem dobry kurs. Pozdro i dalej podawaj typy.
 
M 0

major0

Użytkownik
TPS Turku - Ässät Pori - 1,50 Unibet
W dzisiejszym finskim meczu hokejowym spotykają się naprzeciwko siebie drużyny słabej klasy Turku TPS (10 pozycja) i Assat Pori (13 pozycja). Co tu dużo mówić nie widze innej opcji jak wygrana gospodarzy, mają szanse podnieść się punktowo grając z drużyną, która kompletnie nie radzi sobie na wyjazdach, bilans mówi sam za siebie 16 meczy = 16 przegranych! Turku natomiast u siebie 8 wygranych i 8 przegranych, dużo strzelaja na własnej tafli dlatego dzis nie moze być innego wyniku ja wygrana TPS&#39;owcow :p

HIFK Hockey
- Kalpa Hockey- 1,40 Unibet
Kolejnym meczem godnym uwagi jest ten mecz. Najgorsza drużyna Kalpa spotyka się ze średniakiem środkowej tabeli HIFK. Kalpa już raczej napewno nie obroni się przed spadkiem do 2 ligi mając na koncie tylko 26 punktów przegrywa wszystko jak leci. Tylko 5 wygranych na wyjeździe i 12 w plecy mówi samo przez siebie. Hifk dosyć gładko pokonał w ostatnim meczu na wjeździe Saipe 2:4 dlatego też czemu niemiałby pokonać najgorszej drużyny? Ładny kurs, ładny mecz Kalpa żadnych niespodzianek nie powinna tutaj robic. Pewna 1
Pelicans Lahti - HPK Hämeenlinna - 1,52 - Unibet
Kolejny już trochę bardziej ryzykowny jak dla mnie mecz, wiceliderzy tabeli zmierzą się z 12 drużyną, która to lubi robić niespodzianki. Przekonuje mnie jednak fakt, że Pelicansi są niezwyciężeni u siebie, gdyż na na 16 meczy na własnej tafli pzegrali tylko 5. Goście ostatnio przegrywają wszystko jak leci, 6 porażek z rzędu i dziś mają trudnego przeciwnika. Mogą dziś dąrzyć do przełamania się jednakże będzie im bardzo trudno. Zapewne będą próbować doprowadzić do remisu, ale mam nadzieje ze gospodarze nie pozwolą im na to.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom