>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Final Six Ligi Światowej 2016 [Kraków 13-17 lipca]

Status
Zamknięty.
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
Brazylia -1.5s 1.74 @ Pinnacle 3/10j ✅
Brazylia 3-0 @ 3.1 Bet365 1/10j
⛔
Spodziewam się podobnego wyniku, jak w meczu Brazylia - Włochy. Brazylijczycy przejechali się po Włochach, a wczoraj grali 5 setów z USA, ale drugim składem, także paliwa w baku jest dużo.
Francja najpierw sensacyjnie przegrała z Polską ze stanu 2-0, po czym wczoraj stoczyła zacięty pojedynek z Serbami, który ostatecznie wygrali 3-2. Na pewno powinni fizycznie dużo gorzej wyglądać od Brazylijczyków.
Ogólnie to bardzo podoba mi się gra zawodników z Ameryki Południowej. Wczoraj wiara wróżyła Brazylijczykom gładką porażkę z USA, a wszystko po to, aby w półfinale zagrać z Serbami. Brazylia zachowała się sportowo i walczyła do końca. Nie interesowały ich żadne kalkulacje i myślę, że to pozytywnie wpłynie na ich wynik na tym turnieju.
 
C 256,4K

czary-mary

Użytkownik
Wymarzonym przebiegiem wydaje się być przegrany 1 set przez Brazylijczyków. Wtedy kurs podskoczy do 1.90 i śmiało będzie można w to wejść
 
K 128

konju1

Użytkownik
Kilka słów co do tych finałów. Słaby wynik Polaków, kiepska frekwencja na widowni spowodowana cenami biletów i do tego skandaliczne sędziowanie. Nie pamiętam challengu, który podtrzymał decyzję sędziego. Same ich błędy. I do tego, nie wiem czy rzuciło wam się w oczy, zagrywka Mauricio w 12, 13 a nawet 14 sekundzie po gwizdku. Czas liczyłem specjalnie, a dodam, że zagrywający ma 8 sekund na zagrywkę.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Owszem, w tych chellengach było coś, ze jeśli już drużyna go brała to z reguły miała rację no ale po to on jest. Z drugiej zaś strony np w 2014 były MŚ a poziom Final Six wydawał mi się dużo wyższy. Wczorajsza porażka Francji w 4 secie to, nie oszukujmy się, nie ten poziom. Może i była jakąś dramaturgia ale LŚ ma chyba sens tylko w latach nieparzystych gdzie są ME i ekipy mogą to traktować poważnie.
 
mateos17 33

mateos17

Użytkownik
Włochy - Francja | Francja -1.5 seta @ 1.9 ✅
Serbia - Brazylia | Serbia + 1.5 seta @ 2.5 ✅
Serbia - Brazylia | Brazylia wygra 1 set i przegra mecz @ 10 ⛔
Chyba wszystkich zaskakują mecze w tegorocznej Lidze Światowej, bo przebieg spotkań bardzo często się zmienia i ciężko nawet w trakcie meczu powiedzieć kto jest w stanie daną partię wygrać. Na szczęście kończy się już problem z typowaniem bo dzisiaj ostatnie pojedynki: finałowy i o trzecie miejsce. Tak więc moimi faworytami do wygrania brązowego medalu są Francuzi. Włosi wczoraj grali jak dla mnie bardzo przeciętnie, Birarelli słabo na środku, Juantorena i Zajcew nie mogli wykończyć swoich ataków, rozgrywanie piłki również pozostawiało wiele do życzenia. Jedyny zawodnik jak dla mnie, który dobrze się pokazał to Lanza i &quot; nowy stary&quot; rozgrywający Sottile, który trochę uspokoił grę i znacznie lepiej dogrywał piłkę do kolegów. Francuzi natomiast 3 bardzo wyrównane sety z Brazylijczykami, ale w 1 przegrali aż 9 punktami. Mógłbym napisać kilka słów o Francuzach, ale chyba każdy widzi, że ich gra, a właściwie forma, w danym spotkaniu, ba nawet w secie, jest ciężka do przewidzenia. Tak jak pisałem we wcześniejszej analizie, Francuzom potrzeba zimnej głowy i rozwagi w grze, jednak mają takich zawodników, którzy nawet gdy zabraknie im tych dwóch ważnych elementów, mogą przeważyć wynik na swoją stronę. Stawiam w tym meczu właśnie na Trójkolorowych bo jak dla mnie stanowią na tę chwilę lepszą drużynę z większym polotem i skutecznością. Po Azzurich widać zmęczenie i tak jak pisałem wyżej brak wykończenia ataku, co nawet przy wielu obronach w meczu nie przekłada się na zdobycie kolejnych punktów. Jeśli chodzi o mecz finałowy Serbia - Brazylia to tutaj również wypowiadałem się w tym temacie wcześniej, że jak dla mnie Brazylijczycy to faworyci do wygrania złotego medalu i podtrzymuję swoje zdanie, jednak Serbia dochodząc do finału pokazała, że ma w swoim składzie zawodników, którzy mogą dać w przyszłości tej reprezentacji kilka sukcesów. Grają odważnie w ataku, dobrze w bloku, do tego dokładają dobrą zagrywkę, która w meczu z Włochami nie zawsze wychodziła. Kovacević i Luburić zdecydowanie ciągną grę reprezentacji Serbii plus Ivović z dobrą zagrywką mogą spokojnie powalczyć z Kanarkami o zwycięstwo w turnieju. Skoro są już w meczu o finał to przecież nie odpuszczą łatwo i nie powinni przegrać wysokim stosunkiem punktowym i setowym, dlatego uważam że pojedynek zakończy się w 5 setach. A być może Serbowie nawet wygrają ostatni swój turniej w roku 2016.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 13

rrr111

Użytkownik
Mauricio ma ten swój rytuał z odbijaniemi pilki, wdechami, rozluznieniem palców i wtedy dopiero zagrywa xD Wiec no mija troche sekund ale to szczegoł jest.
Co to betu na Serbie to jakaś bzdura kompletna że maja niby wygrać xD Nie ma na to zadnych szans. Brazylia gra teraz totalna siatkówkę na dzien dzisiejszy nie ma ekipy ktora mogla by ja ruszyc. Zaraz mnie kto skontruje ze Serbowie ograli ich u siebie 3-0 i co z tego? Gdzie Jovovic na odejscie do Bruno? Luburic ciagnie grę? Zart roku. Przeciez to kołek jest a nie atakujący ktory w 1/3 jest graczem tego kalibry co Wallace. Brazylia powinna luzno to wygrac nawet 3-0 max. straci seta. Do tego głód wygrania LŚ przez Brazylie jest ogromny od 2010 roku nie wygrali nic. Wygraja dzis.
Mecz o 3 miejsce moze pojsc w obie strony. Nie zdziwie sie jak zagraja 5 setów.
 
zibi16 1,5M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Sitakówka - Liga Światowa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Serbia - Brazylia
Typ: Serbia +1,5 seta
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przed nami Finał Ligi Światowej, wiadomo, że dla Serbii jest to impreza docelowa w tym roku ponieważ nie wystąpią Oni w IO i od samego początku mierzyli tylko i wyłącznie w złoto co nie jednokrotnie wspominał trener Serbii. W Lidze Światowej grają najrówniej ze wszystkich zespołów i mają nagrodę w postaci finału. Ich przeciwnik wielka Brazylia która nie jest jeszcze w najwyższej formie. Kurs 1,25 na Brazylię ? Gruba przesada...
Dlatego spokojnie wchodzę w ugranie 2 setów przez Serbię po kursie 2,50.
Serbowie pokonali Polskę 3:1 i ulegli Francji 2:3 w grupie a w półfinale pokonali Włochów 3:2 natomiast Brazylia pokonała Włochy 3:0 i USA 3:2 w grupie a w półfinale pokonali 3:1 Francję (4 set to pośmiewisko przez Francję 16:10 i 16:20) powinien być 5 set a w nim różnie mogło by się potoczyć.
Wiadomo, że w Serbii nie występuje pierwszy atakujący Atanasijevic ale godnie go zastępuje atakujący SKRY Luburić. W Serbii w świetnej formie jest wspomniany Luburić zdobywca 31 punktów w 2 spotkaniach, Ivović zdobywca 48 punktów w 3 meczach i Kovacević zdobywca 44 punktów a więc widzimy, że atak jest rozdzielony na poszczególnych siatkarzy a nie tylko 1 ciągnie, nie wspominając o świetnym środkowym Lisinac który zdobył 39 punktów w ciągu 3 meczy. W Brazylii główną strzelbą jest Wallace który zdobywa większość punktów w ataku przez Brazylię zdobył do tej pory 41 punktów w 2 meczach, Lucarelli zdobył 32 punkty, drugi przyjmujący już trochę mniej atakuje bo zdobył 20 punktów.
Jeśli mam oceniać pozycjami to tak:
Libero: Majstorović - Sergio (młodość vs doświadczenie) jeszcze 2 lata temu zdecydowanie Sergio teraz na remis.
Przyjmujący: Ivović, Kovacevic vs Lucarelli, Mauricio oceniając łącznie na delikatny plus Serbia
Atakujący: Luburić vs Wallace zdecydowanie Brazylia
Środek: Lisinac, Stankovic vs Lucas, Eder (Lucas nie jest w najwyższej formie) Lisinac robi przewagę plus na Serbie
Rozgrywający: Jovović vs Bruno plus Brazylia
Wychodzi 3:3
Dlatego moim zdaniem walka będzie dużo bardziej wyrównana niż wskazują na to kursy. Typuje walkę 5 setową co za tym idzie wygranie przez Serbię minimum 2 setów po dosyć ciekawym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kojiro 290

kojiro

Użytkownik


- Atak: Atak u Serbów rozkłada się praktycznie na wszystkich. Wiadomo , że atakujący Luburić nie będzie pierwszą opcją w ataku na sytuacyjnej piłce, ale już przy dobrym przyjęciu będzie wymiernie wykorzystywany. Przy dobrym przyjęciu Jovović gra wszystko: skrzydła, środek, pajp.Brazylia , gdy ma przyjęcie w punkt również dysponuje szerokim wachlarzem zagrań.

- Rozegranie: Bruno jest lepszym rozgrywającym od Jovovicia. Nikola jest w dobrej dyspozycji w tegorocznej Lidze Światowej jednak Rezende jest w stanie dać coś ekstra przy kilku akcjach.Przykładem jest wystawa z dołu z zachwianej pozycji na środek do Lucasa we wczorajszym spotkaniu z Francją. Rezende ma pociąg do takich akcji i to stanowi lekki handicap na tej pozycji w stronę Brazylii.

- Blok: W tym elemencie obie drużyny są bardzo mocne jednak uważam, że przewaga leży po stronie Serbów. U Brazylijczyków skuteczny w tym elemencie jest Mauricio, oraz środkowi. Serbowie mają dobre czucie w bloku, są w stanie blokować każdą strefę i niejednokrtotnie poszczególni gracze są w stanie złapać rywala nawet na pojedynczym.

- Serwis: W tym elemencie także uważam, że przewaga leży po stronie Serbów. Jeśli chodzi o tą reprezentację to wszyscy serwują mocno z wyskoku, każdy jest w stanie zrobić asa w dowolnym momencie meczu. Najwięcej w tym elemencie zazwyczaj daje Ivović. Luburić bardzo pozytywnie zaskakuje w tym elemencie - pokazał to między innymi wczorajszy mecz. Jeśli chodzi o Brazylię to stać ich na pojedyncze asy w tym elemencie. Wallace, Lucarelli i czasem Lucas.

- Obrona: Jeśli chodzi o obronę Brazylijczycy prezentują się lepiej. Bardzo dobre ustawienie na nogach do obrony, dobry refleks pozwala podbijać trudne piłki i daje możliwość wyprowadzenia kontry. Serbowie jak na nich nieźle sobie radzą w tym elemencie w tej edycji Ligi Światowej. Wynika to z faktu, że są naprawdę w bardzo dobrej dyspozycji a to ma przełożenie na wszystkie elementy gry.

- Gra na kontrze: Jeśli chodzi o dyspozycję w tej płaszczyźnie gry Brazylijczycy nie są w niej tak skuteczni jak dawniej. Serbowie co zaskakujące grają bardzo cierpliwie, często ponawiają akcję , nie podpalają się i niejednokrotnie wygrywają piłki na kontrach. Takich należy spodziewać się w tym meczu wiele. Jeśli chodzi natomiast o realizację akcji na kontrze to Brazylijczycy wybierają lepsze rozwiązania w stosunku do aktualnego ustawienia na boisku. Fakt, że potrafią przyspieszyć grę lepiej od Serbów powoduje, że ta kontra wygląda u nich nieco lepiej.

- Niekonwencjonalne zagrania: Zaawansowanie techniczne Brazylijczyków często ma przełożenie na ciekawe zagrania podczas meczu. Autorem takich zagrań są najczęściej Bruno i rozgrywający Sergio, który potrafi zgubić blok rozgrywając piłkę na kontrze. U Serbów takich zagrań jest mało, spodziewać się ich należy jedynie ze strony Ivovicia.

- Dyspozycja fizyczna : Według mnie Serbowie wyglądają kapitalnie pod względem fizycznym. Pisałem również o tym przed meczem z Włochami , gdzie spodziewałem się ich przewagi w tym względzie i tak faktycznie było. Brazylijczycy czasami padają ofiarą własnej gry. Z racji , że grają długie akcje to po 2 czy 3 takich akcjach pod rząd zdarzają się słabsze momenty tej drużynie. Dobrze przygotowani Serbowie powinni to wykorzystać.

- Ważne punkty: Brazylijczycy potrafią zaszachować rywala jeśli chodzi o końcówki setów i pomysł na rozegranie ważnych piłek, są w tym na pewno bardzo dobrzy. Serbowie nie pękają , problem pojawia się gdy tracą kilkupunktową przewagę i rywal doprowadza do remisu. Na szczęście Nikola Grbić szybko reaguje, często jest zmuszony brać czas ale akurat te 2 czasy wystarczą by uporządkować sprawy w secie. Po tych time-outach Serbowie zazwyczaj wracają do swojej gry

- Presja: Większa jest na pewno po stronie Brazylijczyków. Oni co rok są faworytem i co rok są większe oczekiwania. Serbowie mieli osiągnać tutaj dobry wynik i już osiągneli. Wydawało się, że po eliminacjach do RIO Grbić straci pracę. Ostatecznie dostał szanse. Serbowie dotarli do finału drugi raz z rzędu. Nigdy nie wygrali Ligi Światowej. Brazylia musi, Serbia może.

Nie wygranie przez Brazylię Ligi Światowej od 2010 roku dobitnie ilustruje sytuację w światowej siatkówcę. Już nie ma takiej dysproporcji możliwości między Brazylią a resztą stawki. Zespoły takie jak Serbia, Polska, Włochy, Francja,USA, Rosja są w tej chwili w stanie śmiało wygrywać z Canarinhos.
Serbowie są w bardzo dobrej dyspozycji, Brazylijczycy mają swoje atuty ale są one do zneutralizowania przez ich dzisiejszych rywali.


Moja propozycja na to spotkanie: Serbia win @ 4,06 1XBET ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
power30 18K

power30

Forum VIP
W meczu finałowym tegorocznej Ligi Światowej Serbia zmierzy się z Brazylią. Podopieczni Grbića są rewelacją tegorocznych rozgrywek - tylko dwie porażki w fazie interkontynentalnej oraz podobnie jak przed rokiem zameldowali się w finale. Wynik może o tyle dziwić, iż grają bez podstawowego atakującego - Atanasijevića. Stara się go zastąpić nowy nabytek Bełchatowian - Luburić, który nie gwarantuje takiego poziomu sportowego, jak nominalny atakujący. Popełnia sporo błędów w ataku, jest dość nieregularny. O wiele lepsze wrażenie zrobił dla mnie &quot;drugi&quot; atakujący w tym turnieju Dokić, który pokazał się z dobrej strony w meczu z Francją. Najmocniejszą stroną Serbów jest bez wątpienia zagrywka, gdyż Lisiniac, Ivović czy wspomniany Luburić są w stanie sporo napsuć krwi rywalom. Jednak sporym problemem podopiecznych Grbića jest bez wątpienia przyjęcie, zwłaszcza pod nieobecność kontuzjowanego Nikića, bo zarówno Ivović, jak i Kovacević tuzami w przyjęciu nie są. Zwłaszcza Uros powinien być mocno obciążony przyjęciem, a ostatni mecz pokazał, ile popełnia błędów. Jovović przy słabszym dograniu będzie grał świece do skrzydeł, które mogą się zakończyć soczystymi blokami.
Brazylijczycy aktualnie grają najlepszą siatkówkę spośród wszystkich zespołów. Wygrali fazę interkontynentalną z zaledwie jedną porażką z... Serbią, więc mają okazję do rewanżu. Jednak była to początkowa faza Ligi Światowej. Bez problemów rozprawili się z Włochami, którzy nie mieli żadnych argumentów. Wczoraj rozegrali niezwykły mecz z Francją, który był dla mnie przedwczesnym finałem. Podopieczni Rezende w tym roku tworzą niezwykle zgrany kolektyw. Canarinhos chcą w końcu sięgnąć po triumf w LŚ, gdyż ostatnio wygrali w... 2010 roku. Brazylijczycy aktualnie prezentują się lepiej w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła od swoich rywali, no może po zagrywką. W tym jednak warto zaznaczyć, iż również mogą pokąsać rywala zagrywką. Nie mam przekonania do drugiego przyjmującego - Mauricio, ale w razie czego na ławce jest Fonteles. To co gra Bruno z środkowymi, zwłaszcza Lucasem, to maestria. Kluczem do zwycięstwa będzie bez wątpienia przyjęcie podopiecznych Rezende. Ciężar zdobywania punktów będzie spoczywał na Wallace oraz Lucarelli. Wg mnie najcięższy mecz Brazlijczycy rozegrali wczoraj, Serbia nie ma argumentów aby ten mecz wygrać. Spodziewam się jednostronnego widowiska
Propozycje:
under 3,5 seta @ 2,82 Pinnacle ✅
under 139,5 pkt @ 3,55 Unibet ⛔ 140 pkt
//Cóż takiego rozstrzygnięcia, zwłaszcza w trzech setach, nikt się nie spodziewał. Świetny mecz Serbów ????
 
C 256,4K

czary-mary

Użytkownik
Włosi kurs @ 2.55
Panie i Panowie wiadomość z ostatniej chwili - nie zagra Benjamin Tonutti podstawowy rozgrywający ekipy Francuskiej, przyczyna podkręcona kostka. Obok Ervina NGapetha najlepszy zawodnik. Stanowi minimum 1/3 wartości całego zespołu. Puyol się do niego nawet nie umywa. Przez całe kwalifikacje jak jak F6 wchodził tylko na chwilowe zadaniowe momenty. Nie gra także Tillie o czym wiemy od dawna. To są zbyt duże wyrwy żeby załatać je w meczu z tak trudnym rywalem jakim są Włosi. Brakuje zwyczajnie nazwisk. U Włochów pełny skład z Juantoreną, Zaytsevem, Butim, Birallelim, Lanzą na czele
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Włosi kurs @ 2.55

Panie i Panowie wiadomość z ostatniej chwili - nie zagra Benjamin Tonutti podstawowy rozgrywający ekipy Francuskiej, przyczyna podkręcona kostka. Obok Ervina NGapetha najlepszy zawodnik. Stanowi minimum 1/3 wartości całego zespołu. Puyol się do niego nawet nie umywa. Przez całe kwalifikacje jak jak F6 wchodził tylko na chwilowe zadaniowe momenty. Nie gra także Tillie o czym wiemy od dawna. To są zbyt duże wyrwy żeby załatać je w meczu z tak trudnym rywalem jakim są Włosi. Brakuje zwyczajnie nazwisk. U Włochów pełny skład z Juantoreną, Zaytsevem, Butim, Birallelim, Lanzą na czele
Toniutti jest TOP5, moze 3 ryzgrywających na świecie lecz nie można stwierdzić że jeden zawodnik to 1/3 jakiejś drużyny, to NGapeth to drugie 1/3, a reszta, czwórka z szóstki to kolejna 1/3? No nie.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dla Serbów to 4 mecz dzień po dniu, wczoraj i przedwczoraj grali dwa maratony po 5 setów skąd oni mają mieć siły na kolejny mecz beż żadnej większej przerwy, a w dzień oni się tak dobrze nie zregenerują, nie widze w tym meczu dla nich żadnych szans i pobieram Brazylię 3-0 po kursie 2.75
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Toniutti jest TOP5, moze 3 ryzgrywających na świecie lecz nie można stwierdzić że jeden zawodnik to 1/3 jakiejś drużyny, to NGapeth to drugie 1/3, a reszta, czwórka z szóstki to kolejna 1/3? No nie.
Hohohoh z NGapethem to tu przesadziłeś to samo z Toniuttim a jak ocenisz Rouziera?Go także uważasz,że nie jest gwiazdą zespołu bo z tego co ogladałem to w każdym meczu grał na wysokim poziomie a co do NGapetha to przeplatał dobry mecz ze słabym już nie wspominając o środkowym Kevinie Le Rouxie a tak na marginesie to Francja jest całym zespołem i nie ma tutaj jakiś słabych punktów.Tak jak to podkreślił w wywiadzie Toniutti:Każdy z nas dołożył się do tego medalu.????
 
gabka92 2,6K

gabka92

Użytkownik
Hohohoh z NGapethem to tu przesadziłeś to samo z Toniuttim a jak ocenisz Rouziera?Go także uważasz,że nie jest gwiazdą zespołu bo z tego co ogladałem to w każdym meczu grał na wysokim poziomie a co do NGapetha to przeplatał dobry mecz ze słabym już nie wspominając o środkowym Kevinie Le Rouxie a tak na marginesie to Francja jest całym zespołem i nie ma tutaj jakiś słabych punktów.Tak jak to podkreślił w wywiadzie Toniutti:Każdy z nas dołożył się do tego medalu.????
nie zauważyłeś że to ja też zacytowałem wypowiedz kolegi??? spojrz dobrze co kto pisze a potem komentuj, ja rowniez z taka opinia sie nie zgadzalem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom