>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

FINAL SGP - Toruń, 6 października 19:00

Status
Zamknięty.
W 66

warchlak

Użytkownik
E.Sajfutdinov-miejsce na podium? NIE @1,30
M.Janowski-Ch.Harris @ 1,60
ako:2,08 buk:MILENIUM
Na dziesiejsze SGP proponuje taki dubelek z buka Milenium , Emil być może coś pojedzie w tym GP ale marne szanse na brązowy medal strata 13 punktów trudna do odrobienia , typuję mu co najwyżej awansdo półfinału czego nawet w ubiegłum sezonie nie osiągnął a o podium to będą walczyć inni.
Szukałem typu przeciwko Bomberowi i para z Maćkiem jak najbardziej mi odpowiada , Haris w ubiegłym sezonie przywiózł ty &quot;Olimpiadke&quot; , być może teraz nie będzie już tak żle ale dla mnie Maciek bije go conajmniej o klasę w tym sezonie i spokojnie wygra w tym pojedynku będzie jechał przed Polską publicznośią i napewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony a Bomber cóż pożegnanie z GP , bo w przyszłym sezonie to raczej dzikusa dla niego nie będzie .
Niby dlaczego nie będzie dzikusa dla Harrisa? Przecież co sezon jest z nim to samo ???? No może w jednym sezonie udało mu się skończyć na 6 miejscu, a poza tym to ciągle dno i ciągle dzika karta :p
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Poza tym z przestrzeni całego sezonu to Nicki zasługuje na tytuł, ma sezon &quot;konia&quot; i tyle co pokazują ligi i GP.
Jak wygra tytuł, to będzie oznaczało, że na niego zasługiwał, a jak nie wygra, to znaczy, że nie zasługiwał i tyle w temacie. A poza tym skoro tak on zasługuje na ten tytuł, to dlaczego ma 2pkt straty przed ostatnim turniejem do Holdera?...
Co do Holdera szanuje chłopaka, ale na razie do profesjonalizmu to mu jeszcze trochę brakuje, rzekłbym, że musi &quot;Wagon soli&quot;cjeszcze zjeść
Ja bym chciał się Ciebie zapytać, czym ten brak profesjonalizmu się cechuje w tym wypadku? Może tym, że był liderem Apatora w tym sezonie ligowym? A może tym, że był liderem Piraterny, z którą zdobył wicemistrzostwo Szwecji? A może pewny awans do finału z Poole Pirates? Chociaż pewnie Tobie chodzi o to, że prowadzi przed ostatnim turniejem w GP... Naprawdę napisać o człowieku, który ma szansę na mistrzostwo świata, że brakuje mu profesjonalizmu, to jest kpina i to wielka.
Nie mówię, że Nicki nie wygra mistrzostwa ale po prostu jak ktoś piszę na temat Holdera, że mu profesjonalizmu brakuje, to aż mi się coś robi.
Ch.Holder-J.Crump-1,40
N. Pedersen-G. Hancock 1,55
Milenium
Holder i Pedersen wiedzą o co jadą w GP Obaj zrobią wszytko by wygrać bo nic innego nie daje im pewności na zwycięstwo ja robię sobie połączenie tych 2 zakładów gdyby było można było łączyć oba zagrałbym przeciw G. Hancock gość w ostatnio nie zachwyca, a to co pokazał w Cz-wie 30 września to zupełnie jak by się cofał
Oto wyniki z 30 września z turnieju w Cz-wie niby to taki turniej o pietruszkę ale wskazuje na to, że Pedersen na pewno jest w formie. Emil słabo bo w 1 biegu poleciał taśmę, a potem upadek myślą ze też go stać na 4. No i dochodziły słuchy, że może Emil trawi do Cz-wy ale nie wiem jak tam rozmowy w temacie
Mówić o formie zawodnika, po jednym nic nie znaczącym turnieju?... No no ciekawie ale bez sensu. Przecież to był zwykły turniej towarzyski, w którym chodziło tylko i wyłącznie o odjechanie go i tyle. Ten brak formy Hancocka, to gdzie widzisz? Lider Unii Tarnów, lider Piraterny Motala oraz trzecie miejsce w GP, to jest dla Ciebie słabo?...
To tyle ode mnie jeśli chodzi o sprostowanie tego co tu zostało napisane. Dziwnym trafem mamy już 2 strony na ostatnie GP, a w poprzednich ciężko było nawet do tego dojść, a tutaj mamy sobotni poranek...
Jeśli o mnie chodzi, to zgadzam się typem Dawida400 na Toninho. Uważam, że Brazylijczyk dzisiaj powinien daleko zajść, bo tor jest idealny dla niego ale uważam również, że Andersen powinien tutaj cokolwiek powalczyć, bo ostatnio wiedzie mu się nie najgorzej. Również zgadzam się z typem Raduli na Vaculika, na którego mamy ogromne handi i warto z tego skorzystać.
Antonio Lindbaeck-Andreas Jonsson 1 @ 1,85 Milenium✅
Antonio Lindbaeck TOP8 @ 1,80 Milenium
✅
Jak dla mnie bardzo fajny bet na Czarnego. Toninho w mega formie i kosi wszystkich jak leci. Dzisiaj powinien latać na MA, bo tor jest dobry dla niego, a przy tej dyspozycji, to naprawdę fajne ściganie z jego strony liczę. Jedzie na luzie więc to mu tylko pomoże. W parze z AJ jest faworytem, bo AJ jest w słabej formie teraz i myślę, że dzisiaj może mieć spore problemy z wejściem do 1/2 finału. Co prawda pola AJ ma dobre ale akurat aż tak tutaj w Toruniu tutaj one nie odgrywają roli, bo głównie liczy się trasa więc powinien Toninho sobie dać radę. Do tego fajny bet na awans do 1/2, który uważam za naprawdę dobry, gdyż nie widzę by on mógł nie wystąpić w najważniejszych biegach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Nicki Pedersen-Andreas Jonsson: Jonsson @4,00 Betsafe⛔⛔Pedersen swoje zrobił;)niestety Jonsson w tej chwili może co najwyżej walczyć z Bjarne i Ljungiem..

W Bydgoszczy leje niemiłosiernie od wczoraj,bez przerwy.Podejrzewam że w Toruniu podobnie(RADULA mógłbyś coś napisać!),tor co prawda zadaszony ale taka wilgoć w powietrzu na pewno wpłynie na nawierzchnię. Czyli będą cyrki moim zdaniem z wpasowaniem się i tu upatruję szans dla teoretycznie słabszych zawodników.
Ostatnimi tygodniami uparcie grałem przeciwko AJ,ale dziś zmienię front. Z jednej prostej przyczyny- stawki o jaką jadą obaj zawodnicy i tego w jaki sposób ich organizmy na to mogą zareagować.
Jonsson nie jedzie o nic konkretnego,czyli luzik w głowie jest. Pewnie będzie jakieś kombinowanie i ryzyko ze sprzętem-i albo będzie super albo tak jak bywało ostatnio.Jonsson wylosował dobry numer,układ biegów można uznać za optymistyczny.
Nikuś w diametralnie różnej sytuacji. Ktoś napisał wcześniej,że on nic nie musi w przeciwieństwie do Holdera. Ja się tu nie zgodzę-założenie może i dobre bo Pedersen już swoje powygrywał,a Holder nie. Tyle że tu trzeba zwrócić uwagę na to jakie to są charaktery. Nicki będzie dziś nabuzowany na maksa,jestem tego pewien. Tak samo jak jestem pewien tego że w biegach z jego udziałem będą kontrowersyjne sytuacje,upadki i wykluczenia. Tym bardziej,że to dla niego ostatnie zawody sezonu. Tak tak,wiem że to są profesjonaliści i szanują wzajemnie swoje kości. Zgadzam się,ale Dziki jest tu wyjątkiem od lat i według mnie na chwilę obecną jest tak nadal z jego jazdą-po trupach do celu. Holder to jest wyluzowany facet, kto go miał okazję choć troszkę poznać prywatnie to potwierdzi tą tezę. Chris przekłada ten luz na tor i choć dziś na pewno będzie spięty mocniej niż zazwyczaj,to na pewno nie będziemy oglądać w jego wykonaniu chamskiej jazdy..
Wracając do pary Niki-AJ. Nie będę tu wspierał się ostatnimi wyniki obu panów,bo wtedy nie znajdę żadnego argumentu na Szweda. Gram tą parę wyłącznie z tych względów o których pisałem wcześniej. Kurs 4,00 przy tak wyrównanej stawce 16-tu zawodników to duża przesada.

ps.Emil i Niki w Częstochowie na 100 %............................................... jeździli w minioną niedzielę turniej towarzyski:jezora:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 32

luntrus

Użytkownik
Rok temu miał kosmiczne fury i gdyby nie słaby początek w GP - w lidze zamiatał równo, to by prawdopodobnie został MŚ. No ale nie ważne. Mimo wszystko dla równowagi mógłbyś dodać, że dwa lata temu też był pierwszy, ale od końca. Tak więc pasuje mu ten tor czy nie? Ja przekonany do tego nie jestem, do tego jeszcze formę ma taką sobie, o czym sam zresztą mówił. Z kolei co do kursów na Nickiego i Holdera, to się zgadzam - trochę śmiech.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Huehuehue prowokujesz czlowieku a potem usuwasz moj wpis ? Nie zachowuj sie jak przedszkolak tylko jak rzucasz rekawice to przyjmij krytyke bo widze ze po ostatnim honoru brak zeby sie odezwac.
Do Ciebie jeszcze duuużo mi brakuje. A tak poza tym, to nie ja kasuje Twoje posty, bo nie mam tutaj nawet uprawnień.
Ja sobie zrobię na to GP taki mały test odnośnie wygranych biegów przez Antonio Lindbaecka. Kursy na niego dalej fajne więc spróbuje tak:
Antonio Lindbaeck wygra bieg 3 @ 2,90 Tobet⛔
Antonio Lindbaeck wygra bieg 7 @ 3,00✅
Antonio Lindbaeck wygra bieg 9 @ 2,80✅
Antonio Lindbaeck wygra bieg 14 @ 2,80
✅
Naprawdę aż szkoda nie spróbować takich kursów, tym bardziej, że Toninho w formie i to super. Ale po kolei napiszę, co w jakim biegu, go może czekać.
Bieg 3 to drugie pole startowe, a po lewej ręce ma Emila i to zapewne z nim stoczy bój o wygraną w tym biegu. Po prawej ręce Harris i Bjarne więc dwóch zawodników z doświadczeniem przyjeżdżania na końcu stawki... Jeśli Toninho nie da się wypchnąć Emilowi, a może nawet go założy, to wierzę, że może tutaj wygrać.
Bieg 7 to pierwsze pole startowe i tutaj będzie ono kluczem do sukcesu. Po prawej ręce Crump, Nicki i Vaculik. Wiadomo, że dwaj pierwsi to znakomici startowcy ale przy w miarę równym starcie liczę na wypchnięcie ich obu, a jeśli nie, to może na trasie coś zrobi.
Bieg 9 to czwarte pole, na które liczę, że będzie mocne. Tutaj przede wszystkim Herbie z pierwszego jedzie więc może być ciężko jeśli wystrzeli dobrze spod taśmy. Poza tym jadą Janowski i Andersen, z którymi jednak powinien sobie dać radę.
Bieg 14 to znowu czwarte pole, a rywale znowu nie są poza zasięgiem. Hampel na pierwszym polu, a poza tym Fred i Ljung, a więc szansę na wygraną naprawdę spore.
Tak jak mówię to tylko test więc stawki naprawdę małe ale moim zdaniem warto. Do tego jeszcze jeden bet na wygraną biegu:

Maciej Janowski wygra bieg 8 @ 4,00 Tobet
✅
Przesadzili z tym kursem na Magica. Może dzisiaj nie powtórzy wyczynów MJJ czy Zmarzlika z dzikusami ale liczę, że powalczy o awans do 1/2 finału. W biegu 8 jedzie z czwartego pola więc powinno być ok. Z pierwszego jedzie AJ, który został tutaj uznany za bitego faworyta tego biegu, a nie wiem czego. Poza tym jadą jeszcze Ljung i Bjarne, a więc zawodnicy, których Janowski powinien bez problemu ogrywać. Na moje oko, to mamy tutaj mega value, z którego trzeba skorzystać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Q 0

qb

Użytkownik
/ Holder jak dla mnie super losowanie. Najpierw jedzie z B (Crumpy ma A). Potem jedzie z A z trudnymi rywalami, a potem z D mając łatwy bieg. Nie zdziwi mnie jak po 3 seriach będzie miał 7-9 pkt.
Nicki najpierw jedzie z B (Gollob z A), potem 3 pole. Trudny początek.​
Ciekawa opinia. Raczej przeważa wśród siedzących w temacie zdanie, że to Holder wylosował koszmarnie, a Nicki ma 2x pole C, które jest o wiele lepsze niż B.
Polecam uwadze ostatnie akapity:
Chris czy Nicki?
Ale jakie osoby siedzące w temacie? Podajesz artykuł ze swojej strony napisanego z fotela z Wrocławia, tworzysz jakieś tezy. Proszę bardzo, ale nie wiem dlaczego uznajesz się za osobę w temacie, a mnie na przykład już nie mimo że na żywo widziałem wiele spotkań na tym torze. Zresztą zostawmy to.
Uspokój się. Ani to moja strona, ani to, że jako moderator sprawdziłeś IP nie oznacza, że autorem tekstu jest ktoś z &quot;fotelu we Wrocławiu&quot; (autor mieszka w Warszawie, a pisał będąc w Toruniu po treningu), ani to nie był atak na Twoją speedway&#39;ową wiedzę i typerskie przeczucia. Bynajmniej też tylko na PoKredzie zauważono, że nr 12 nie jest lepszy niż nr 7.
Ja osobiście trzymam kciuki za Chrisa, więc pierwszy się ucieszę, jeżeli to jednak nie Nicki zrówna się dziś ilością tytułów z Nielsenem.
A do gry polecam jednak pary z Gollobem.

J:// Tak przypadkiem użytkownik o takim samym nicku reklamuje te strone na innych forach żużlowych, np. sb.
QB: Nie reklamuje tej strony, ani żadnej innej, a jedynie teksty, które danej dyskusji mogą się przysłużyć. Zauważ subtelną różnicę.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ale jakie osoby siedzące w temacie? Podajesz artykuł ze swojej strony napisanego z fotela z Wrocławia, tworzysz jakieś tezy. Proszę bardzo, ale nie wiem dlaczego uznajesz się za osobę w temacie, a mnie na przykład już nie mimo że na żywo widziałem wiele spotkań na tym torze. Zresztą zostawmy to.
W Toruniu bezwzględnie najlepsze jest pole A. B rzeczywiście jest gorsze Niemniej wyraźnie zaznaczyłem że spodziewam się tutaj mniejszej determinacji Crumpa, co w połączeniu z idealnym spasowaniem Holdera nie powinno mu przeszkodzć ;) Ponadto drugi raz pole B wylosował w biegu 20, czyli wtedy kiedy tor już będzie pozwalał na walkę na całym dystansie.
Różnica jest taka, że Nicki jedzie z pola B mając po lewej Golloba, a potem ma 3 i 4 pole z mocnymi rywalami. Czyli 3 pierwsze biegi ma z trudnymi rywalami, z gorszych pól.
///
Tak czy siak pora na typ. Długo czekałem na prognozy pogody i pierwsze wiadomości o stanie toru, ale

Gollob 1-3 @ 2,50 Expekt
Gollob win @ 6,75 betsson
Holder - Gollob 2 @ 2.33 betsafe

Spodziewam się tutaj bardzo mocnego zakończenia sezonu przez Golloba. Motoarena to tor wybitnie mu leżący. Za każdym razem tutaj &quot;lata&quot;. Jak dla mnie obok Ryana to najlepszy zawodnik tego toru.
Dla tych co nie pamiętają występy Tomka na Motoarenie w Toruniu:
2010 - SGP 24 (3,3,3,3,3,6)
2010 - liga 15+1 (3,3,1,3,2*,3)
2011 - Polska - Reszta Świata 12+1 (2,2*,3,3,2)
2011 - liga 9 (1,3,2,2*,1)
2011 - SGP 12 (3,2,1,3,2,1)
2011 - liga 12 *3,1,1,3,3,1*)
2012 - liga 12 (2,3,2,2*,3,d)
W zeszłym roku bardzo dobry turniej regularny, ale okroszony bardzo cięzkim strzałem od Artioma (można zobaczyć na YT - linka podałem w 1 poście 1:50) co odbiło się w półfinale. Ale tradycyjnie był tam groźny i był uważany za faworyta po 20 biegach. Będę mocno zdziwiony jak dziś nie wejdzie do finalu. Holder być może że zapewni sobie tytuł wcześniej, a nawet jeśli nie to i tak nie sądze by byłby szybszy od Polaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
niccolo7 3,6K

niccolo7

Użytkownik
Ja również na dzisiejsze GP wybrałem zakład w stronę Maćka Janowskiego w parze z Vaculikiem. Toruński owal to jego ulubiony tor i tam zawsze osiąga świetne wyniki w lidze. Co prawda w półfinale Ekstraligi w pierwszych 4 biegach pojechał beznadziejnie, ale jak sam później przyznał w wywiadzie, było to spowodowane złymi ustawieniami motocykla, całkiem innymi niż zwykle tam stosował. Wtedy głównie z tego powodu Apator był bliski wygrania dwumeczu, ale gdy Magic właściwie się przełożył, to dwa razy przywiózł 5-1 i było po zawodach. Dzisiaj jedzie bez presji, może na luzie powalczyć o dobry wynik, bo wszystkie oczy skierowane będą przecież na rywalizację Holdera z Nickim. Z kolei Słowak w tym sezonie pokazał się w GP ze znakomitej strony i z pewnością ma spore szanse na dzikusa na przyszły rok. Jednakże w ostatnich tygodniach miał duże problemy zdrowotne i nie wiadomo czy jest gotów na 100% walkę. Poza tym jak już wspomnieli poprzednicy MotoArena nie należy do jego ulubionych torów. Z tych właśnie względów nie liczę na jakiś wyskok z jego strony i typ na Maćka wygląda mi bardzo obiecująco. Ja pograłem tę parę w Expekcie, ale widziałem, że np. Betsafe daje na Maćka aż 2,03.
Martin Vaculik - Maciej Janowski - Maciej Janowski # 1,90 Expekt ⛔ (12-8)
Maciek niezły występ, ale Martin pokazał klasę. Szkoda :;/:
 
K 2,4K

kcz18

Użytkownik
W Bydgoszczy leje niemiłosiernie od wczoraj,bez przerwy.Podejrzewam że w Toruniu podobnie(RADULA mógłbyś coś napisać!),tor co prawda zadaszony ale taka wilgoć w powietrzu na pewno wpłynie na nawierzchnię. Czyli będą cyrki moim zdaniem z wpasowaniem się i tu upatruję szans dla teoretycznie słabszych zawodników.
:
W Toruniu obecnie nie pada, jest pochmurno i wilgotno. Jednak ostatnimi dniami, cały dzień było podobnie, a wieczorkiem zaczynało padać - oby nie dziś.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Co do pogody to tak jak kolega pisał wyżej. Pochmurno pochmurno raz jeszcze pochmurno_Opady przelotne ale nie jakieś mega mocne. Liczę że dzisiaj nie będzie mega opadów bo jak trochę popada to lepiej dla widowiska będzie jeśli oczywiście zmoczy trochę tor.
Co do pól startowych to A najlepsze zdecydowanie później B i C i na końcu D przynajmniej tak to wyglądało podczas ostatnich zawodów. Dobrze że Holder jedzie z pola D w biegu z Ljungiem,Harrisem i Vaculikiem bo ma szanse na 3pkt. Natomiast Nicki jedzie z Lindgrenem,AJ i Emilem więc ma zdecydowanie ciężej co mnie cieszy!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik

Dla tych co nie pamiętają występy Tomka na Motoarenie w Toruniu:
2010 - SGP 24 (3,3,3,3,3,6)
2010 - liga 15+1 (3,3,1,3,2*,3)
2011 - Polska - Reszta Świata 12+1 (2,2*,3,3,2)
2011 - liga 9 (1,3,2,2*,1)
2011 - SGP 12 (3,2,1,3,2,1)
2011 - liga 12 *3,1,1,3,3,1*)
2012 - liga 12 (2,3,2,2*,3,d)
Tylko dla potwierdzenia tego co mówisz i Twoich typów na Golloba dorzucę jeszcze wyniki z 2009 roku
2009 - finał IMP 13 (3,1,3,3,3)
2009 - liga 16 (3,2,3,3,2,3)
pozwoliłem sobie obliczyć średnią biegową.. która wynosi 2,45 ;) Jest faworytem dzisiejszego turnieju i to nie ulega wątpliwości. Do tego bardzo dobre losowanie i podobno jest zadowolony po treningu. Na 9 występów tylko raz nie przekroczyć 10 punktów to jest jednak wyczyn.
(w tym roku udział daje też 9 lokata z powodu wycofania się Crumpa)
bez złośliwości.. ale na razie niestety tak nie jest. Regulamin jest jaki jest i miejsca Crumpa zajmie pierwszy rezerwowy czyli czwarty zawodnik Grand Prix Chellenge 2012 (Ales Dryml). Oczywiście na chwile obecną tak jest, ale regulamin się może zmienić na co na pewno bardzo liczy Andreas Jonsson. Bo w mojej ocenie jest co najmniej 4-5 zawodników którzy bardziej zasługują na dziką kartę niż Andreas.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Tomasz Gollob - Greg Hancock H(0 - 1.5) 1 2,05 Tobet [14-9pkt]peffka✅
Liczą się biegi 1-20

Tak sobie popatrzyłem na rozpiski biegów i zdecydowanie lepiej trafił Tomek Gollob.W 2 biegu startuje z 1 pola a obok siebie ma Nickiego,Hanocka i Ljunga i tu już powinien zdobyć minimum pkt więcej niż Amerykanin.Później gdy jedzie z pola C ma dwóch co by nie mówić rywali do objechania a więc Andersena i Harrisa i do walki Lindgrena.10 bieg to również dobre pole B a z pół C iD będą jechać Crump i Hampel więc jest dobrze. Ciężko będzie o wygraną w 15 gonitwie gdzie jedzie z pola D a od krawężnika ma Janowskiego,Vaculika i Emila ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo bieg 20 znowu jedzie z pola A a rywali ma ciężkich jak by nie patrzeć:Holder,Toninio i AJ.
Hancock jak pisałem zaczyna z pola C później pole D a rywale mega:Holder,Emil i Hampel.Bieg 9 i tu startuje od krawężnika a ma do pomocy na polu B jeszcze Maćka Janowskiego dalej Andersen i Toninio.W biegu 16 pole B i tu też ma szanse na wygraną bo przy krawężniku ma Harrisa a dalej AJ i Crumpa.Ostatni bieg w serii zasadniczej dla Niego to bieg nr19 gdzie jedzie z pola D (2 starty ma z tego pola a ostatnio było strasznie ciężkie to pole) za rywali Vaculik,Bjarne i Lindgren więc ,pkt tez potraci. 2 pkt więcej Golloba uważam,że na miękko a kursik zachęca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
SGP Toruń
A.Lindbeck - G.Hancock
@[email protected]
Wszystko jestem wstanie zrozumieć ale na pewno nie to dlaczego tak wszyscy faworyzują w dzisiejszych zawodach jedynego czarnoskórego żużlowca Tonino Lindbecka??? Rozumiem,że ostatnio w GP świetnie sobie radził ale...po pierwsze w dzisiejszych zawodach Szwed nie jedzie już o nic w przeciwieństwie do Hancocka który nadal zapowiada walkę o mistrza świata (w to akurat nie wierzę) ale uważam,że powinien się skupić na obronie brązowego medalu bo za plecami się czają świetnie jadący na Motoarenie Tomasz Gollob i mający bardzo dobry sezon Emil Sayfutdinov. Należy pamiętać jeszcze o Crumpie który razem z tymi panami ma szansę na brązowy medal i będą to jego ostatnie zawody w karierze w cyklu GP także zapewne będzie się chciał godnie pożegnać z całym cyklem.Jak widać Hancock ma odpierać kogo ataki w obronie brązowego medalu...Lindbaeck ma zapewnione 8 miejsce gwarantujące udział w przyszłorocznej edycji GP (w tym roku udział daje też 9 lokata z powodu wycofania się Crumpa) i tej pozycji nie jest już wstanie raczej poprawić a bynajmniej nie jest mu to do niczego potrzebne...Kolejnym atutem przemawiającym za Hancockiem pomijając doświadczenie jest jazda w Ekstralidze i udziały na Motoarenie...Lindback w tym sezonie jeździł na zapleczu ekstraligi i nie wiem czy chociaż raz miał okazję ścigać się na Toruńskim owalu...Reasumując stawka o jaką panowie jadą w tych zawodach,do tego doświadczenie jak i ilość startów na torze w Toruniu skłania mnie do postawienie na jeszcze wciąż aktualnego mistrza świata Grega Hancocka!GL
G.Hancock @2.00 (bet365) 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
waska 131

waska

Użytkownik
W Toruniu aktualnie strasznie pada , wiec Gp moze byc zagrożone , strasznie zacina deszcz , wiec dach nad torem moze nic nie dać
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Krótka piłka z mojej strony,bo zaraz początek
Crump - Hampel 2.05
Janowski
- Harris 1.5
ako:3.75 Sportingbet
✅✅✅
O Janowskim pisał nie bd,bo wiadomo jak jest.Hampel mnie nie przekonuje ostatnio w GP,po ciężkiej kontuzji brakuje mu pewności siebie na torze,Crump ostatni turniej w karierze,na luzie ale z motywacją ogromną,moim zdaniem dzisiaj może zajść wysoko,ba..może nawet wygrać.
Co do Mistrza,jestem za Nickim.
I jeszcze dla zabawy:
Vaculik win 1 race,4.3 Sportingbet. ✅✅✅
 
Q 0

qb

Użytkownik
Miał być szlagierowy finał GP, i był ???? Na miejscu sędziego postąpiłbym tak samo. Dwóch gości nieustępliwie chciało się na siebie założyć. Holder stracił na moment kontrolę nad maszyną, ale ciut wcześniej to Nicki wepchnął go na krawężnik. Według mnie dobrze, że sędzia poszedł z duchem sportu. Nicki ten tytuł przegrał w finale w Vojens, przegrał, kiedy dostał łomot mając tego Holdera po prawej ręce w biegu 13., przegrał dając się objechać Maćkowi. Akurat on tyle razy robił teatr, na czym cierpieli, wykluczani, inni, że nie powinien czuć się oszukany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom