>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Wschodu: Miami Heat - Indiana Pacers

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Bardzo kontrowersyjne te gwizdki Lebrona+ ogolnie jego slabiutka dyspozycja+ mega wystep Georga a i tak Miami bylo bliziutko. Moim zdaniem game6 bedzie ostatnim spotkaniem a na Lebrona bedzie mozna lapac overki, poniewaz po takim spotkaniu+ wiecznie wkur*&amp;^ Stephensonie Lebron jak to ma w zwyczaju na nastepne spotkania motywuje sie niesamowicie.

Aaa i Rysiek Lewis wrocil z zaswiatow i calkiem niezle to wygladalo jak i w obronei jak i w ataku ????
Szczur potem chcial jeszcze zlapac Lebrona na 6 faul https://vine.co/v/MdrW5AEHrmt
Naprawde mam nadzieje, ze LBJ przejedzie sie po nim w nastepnym spotkaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
C 21

caryc3

Użytkownik
Gdyby Bosh trafił, byłoby po serii a tak to mamy game6 w AAA. To prawda, że LBJ nie miał najlepszej nocy i to rowniez prawda, ze niektore z tych fauli mogly byc rownie dobrze niegwizdniete - sedziowie chyba naprawde chcieli powrotu serii na Floryde. Rashard zaliczyl dzien konia - 6/9 za 3 raczej nie uda mu sie rzucic jutro ;). Nie zmienia to faktu, ze Heat sa zdecydowanym faworytem szostego starcia a i over Lebrona powinien byc formalnoscia.
 
wojnodrake 5,6K

wojnodrake

Użytkownik
LeBron James Powyżej 28 PKT / 1.90 / Marathonbet 25 PKT BLOWOUT

LeBron James jest jednym z 5 graczy w historii NBA którzy rzucili w 500 meczach z rzędu ponad 10 punktów. LeBron James zagrał w 152 spotkaniach fazy posezonowej i w zadnym z nich nie zagrał mniej niż 31 minut, a w 6 przypadkach gdy grał poniżej 35 minut było to spowodowane blowoutem, a nie problemem z faulami. LeBron James miał 5 lub więcej przewinień w 10 spotkaniach PO. LeBron James nigdy nie rzucił tak mało punktów jak w G5 przeciwko Indianie. Oczywiście ten występ uznawany jest za najgorszy w karierze Jamesa, aczkolwiek w 2008 roku miał 2-18 z gry i 12 punktów.
Można pewnie takich statystyk wyszukać jeszcze wiele, ale wydaje się,że te są w miarę sensowne. Dziś w nocy G6 któy może decydować o awansie Miami Heat do &#39;The Finals&#39; i jeśli ktoś ma poprowadzić ten zespół do celu to będzie to LBJ. Na pewno w głowie ma ten słaby występ i będzie chciał sobie, ale też wszystkim innym udowodnić, że Król jest tylko jeden. James miewał już wiele występy przeciwko Indiane i dziś pora to powtórzyć.
Wiadomo można powiedzieć, że James w tej serii tylko raz przekroczył taką linie, ale czy w takiej sytuacji będzie to miało znaczenie? Nie wiem, wydaje mi się, żę nie.
https://www.youtube.com/watch?v=awNbKGDqQyM
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja uwazam, ze moze byc ciezko, gracze Indiany powinni sie dzisiaj skupic na LBJx5 jesli mysla o game 7, bardziej bym gral over Wade lub asysty na LBJ ale zobaczymy jak bedzie ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Miami Heat - Indiana Pacers -&gt; David West over 15,5 pkt -&gt; 1,85 -&gt; Rivalo

Dawno mnie tutaj nie było... Ciężki mecz do ugryzienia. Z typem Wojnodrake z jednej strony się zgadzam, z drugiej nie. Statystyki mówią same za siebie, ale jeśli Indiana chce dzisiaj zatrzymać Miami i utrzymać się w grze to musi zatrzymać Kinga. Innej opcji nie ma. Podwajać go będą na pewno, dużo zależy w zasadzie dzisiaj od jumper&#39;ów LeBrona jak będzie miał dzień to over na pewno do pokrycia, ale nie sądzę, żeby dzisiaj Indiana odpuściła pomalowane. Będą go odciągać na dystans, gdzie wiedzą że nie jest tam hot. Wiadomo, King może i 50 pkt zdobyć dziś. Tylko czy on będzie na siłę rzucał ? Jeśli będzie wchodzić to tak, jeśli nie, mecz może się potoczyć zupełnie inaczej. Linia też nie jest wygórowana, ale Indiana wszystko skieruje w kierunku Jamesa dzisiaj.

Do rzeczy. Ja dzisiaj idę w kierunku gracza Indiany. Mianowicie silnego skrzydłowego Pacers David&#39;a West&#39;a. Fajna linia na Rivalo 15,5 pkt moim zdaniem zdecydowanie do przekroczenia. Jak w S5 był 2 x Haslem, to David sobie nie radził, teraz ostatnie 2 spotkania do S5 Miami wszedł Rysiek Lewis i notowania PF Pacers znacznie wzrosły. 20 i 19 pkt przy świetnej skuteczności 50 i 63 % z gry. Dostaje sporo piłek, dzisiaj sądzę, że również będzie 2 albo nawet i 1 strzelcem zespołu, bo na pewno Miami skupi się bardziej na George&#39;u, który będzie oddawał piłki do swojego partnera z zespołu. Jeśli ten ma dobry match up to czemu z tego nie korzystać? Hibbert to dziwak. Może skończyć mecz z 0 dorobkiem pkt, albo zanotować 3 faule w 1 kwarcie. West wydaje mi się dużo pewniejszy, i gra o wiele spokojniej, potrafi zagrać and one, linia jest fajna i ją pobieram. Polecam i pozdrawiam. Rambo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom