>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Finał sezonu 2020/21: PLANICA

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
D. Kubacki - E. Klimov 2 @4.60 STS (1 seria konkurs drużynowy)

Chyba bukmachera poniosło z tym kursem na Rosjanina. Klimov najlepiej czuje się na mamutach, zresztą swego czasu nawet wygrał lub był na podium podczas konkursu lotów narciarskich. Wczoraj był minimalnie lepszy od Dawida, obaj trafili na dobre warunki, które potrafili wykorzystać, jednak to Klimov miał mniejszy ubytek pkt za warunki, dlatego był wyżej. Prognozy na jutro już są bardziej optymistyczne, wiatr ok 1 m/s pod narty, mam nadzieję, że już nie będzie tych cyrków z warunkami i przelicznikami. Obaj są niestabilni, potrafią zepsuć , ale to Klimov lepiej czuje się na mamutach i widząc taki kurs nie można przejść obojętnie, dla Mnie to totalne nieporozumienie, bo nie widzę Dawida w roli aż tak zdecydowanego faworyta tejże pary.

K. Geiger top 3 @2.00 Betsson ( konkurs indywidualny)

Murowanych kandydatów do podium , którzy odstają od reszty jest trzech , poza wspomnianym Geigerem mamy oczywiście Ryoyu Kobaishiego oraz Eisenbichlera, który jednak często nie potrafi zapanować nad głową i traci szanse na wygraną czy nawet podium , oraz otrzymuje niższe noty. Nie wiem , kto jeszcze może pokusić się o walkę o podium , może Hayboeck, może Domen , może Granerud. Niemniej jednak Geiger ze skoku na skok czuje się tutaj wyśmienicie, wczoraj w szalonym konkursie , po obniżeniu belki na życzenie , huknął ponad 230 m w trudnych warunkach ( wg. przeliczników ) i okazał się najlepszy , wygrywając dość pewnie z Japończykiem, a kolega z kadry wylądował poza podium. Karl nie odpuści walki o małą kryształową kule za loty , dzieli go tylko 20 pkt do Ryoyu , więc wszystko jest jeszcze możliwe. Dodatkowa kasa za Planica 7 , zamieniona już chyba na Planica 4 to też duża motywacja. Niemiec jest w sztosie , jest MŚ z tego obiektu , więc liczę i jutro na fantastyczne skoki w jego wykonaniu i powtórkę z poprzednich dni. Kurs @5.00 na zwycięstwo też chyba lekko zawyżony, warto zaryzykować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +236
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom