>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał sezonu 2020/21: PLANICA

Status
Zamknięty.
P 25,2K

pieniazek

Użytkownik
psychol32 psychol32 Ja też pod wygranie biorę uwagę Niemców bo są lepsi od Słoweńców.

Pavlovcic>Paschke

Prevc P. > Schmid

Eisenbichler > Jelar

Geiger > Domen P.

5-10pkt różnicy dla Niemiec stawiam.
Sorry ale pisanie 5-10 pkt różnicy przy tak loteryjnych warunkach brzmi jak słaby żart.
Tu wystarczy że jeden dostanie +16 za wiatr a przeciwnik np.+2 co dzisiaj miało często miejsce i odległość będzie sprawa drugorzędna.
 
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Praktycznie codziennie tutaj mamy widoczne jakieś przetasowania. Mała powtarzalność zawodników pokazuje, że 3 tygodnie przerwy jak i te zawody co niektórzy traktują już wakacyjnie. Teraz szansa na kolejne przetasowania, gdyż zmienia się pora zawodów i to przeważnie skutkowało zmianą układu sił na tej skoczni.

TOP6 dzisiaj bardzo wyrównanie i w zasadzie nie zdziwi mnie żadna kolejność. Faworytami moim zdaniem Niemcy i Słowenia ale przy tej zmienności granie tych drużyn przy tak niskim kursie mija się z celem.

Polska i Norwegia wiele nie odstają a kursy na nich kosmiczne i bardziej w tym kierunku bym szedł. Na potwierdzenie podam, że np. w środowych kwalach to Polacy mieli najlepszą notę drużynowo. W przypadku NOR wygranej serii nie było, ale tu widze największy potencjał poprawy. NOR przybici tematem Tande, po niezłych informacjach mogą zacząć skakać swoje. Wypadało by się zrehabiliotować za fatalny Oberstdorf a latać potrafią. Kurs na Graneruda 9,00 że wygra swoją grupę to dla mnie nieporozumienie. Wiem że forma uleciała i ma problemy, ale to wciąż go stać na skoki nawet na wygrywanie co ze 2-3 razy juz w Planicy pokazał. Ma potencjął do mocnej poprawy i wywindowania Norwegów dużo wyżej niż jest to zakładane. Forfang i Johansson skacza dobrze i mam wrazenie ze skoku na skok coraz lepiej. LIndvik? Męczy się jak SToch tutaj, ale zawodnika tej klasy stać na poprawe o 10m względem wczoraj. Zresztą on najbardziej powinien sie rehabilitować za MŚ.

Podsumowując, żal po takich kursach nie spróbować i oprócz Graneruda wygrywającego swoją grupę dla mnie bet dnia to:

Norwegia wygra @ 12,00 @ Betsson.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
W czasie trwania konkursu wiatr bedzie oscylowal z prędkością 4m/s. Chętnie bym cos pogral, ale odpuszczę sobie ta loteriade . Chyba lepiej totka puścić:)
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Japonia [2] 2.52 sts
Ech.. Dużo nie brakowało. To lądowanie Sato kosztowało sporo punktów.

Dzisiaj warunki będą niełatwe, więc że stawką nie ma co szaleć. Pod lepsze oglądanie pogram sobie wyżej wymienioną parę. Zarówno ekipa niemiecka, jak i japońska mają po dwie armaty. Wczoraj Geiger oddał skok idealny, skoczył swojego maksa. Dzisiaj swoje też skoczy, ale nie sądzę, by zrobił taką przewagę nad Rouyu. Eisenbichler traci sporo na notach. Pozostała dwójka w obu ekipach już gorzej i tu będzie się zapewne decydować. Ale u Japończyków całkiem daleko lata Nakamura i liczę, że dołoży on swoją cegiełkę do sukcesu drużyny. Jeśli Junshiro skoczy porównywalnie z Freundem, to uważam że Japonia będzie wyżej. A jest to całkiem możliwe. Niemiec potrafi skoczyć słabo, co pokazały kwalifikacje do pierwszego konkursu, gdzie przepadł.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
A. Stękała - M. Schiffner 2 @3.74 STS (1 seria)

Przy dzisiejszej ponownej loterii trzeba szukać niespodzianek. Andrzej skacze tutaj w kratkę, jeden skok dobry, drugi fatalny, zdecydowana obniżka formy w porównaniu do MŚ w Lotach, i nawet na mamucie nie potrafi ustabilizować formy. Wczoraj przegrał z Austriakiem, który może i nie skacze tutaj wybitnie, ale jest stabilny i mieścił się za każdym razem w trzydziestce. Kurs mamy kosmos, jeśli Andrzej znowu zawali, a Schiffner skoczy swoje to może być powtórka z wczorajszego dnia, dlatego próbuje
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Teraz tak .. Szwajcaria-Finlandia 2 kurs 2.55. W Finlandii 4 skoczków gdzie skaczą równo, w Szwajcarii pewniak deschwanden i Amman który raz skacze, raz nie. Dwóch niepewnych. Za drobne można spróbować, kurs ciekawy i akceptowalny żeby to zaatakować
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Mam pytanie.

Mial ktos moze podobna sytuacje z dzisiejszego konkursu? Postawilem na Bora Pawlovcica z Granerudem (przegral Bor) w 1 serii i mimo, ze konkurs anulowany to zaklad przegrany. Czy slusznie?

Bukmacher; Unibet.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Skoro wyniki są anulowane na stronie FIS to chętnie zobaczę na jakieś podstawie rozliczony został zaklad
3)W przypadku przerwania/nieukończenia zawodów, wszystkie te oferty, których rozstrzygnięcie jest znane przed przerwaniem zawodów i ich kontynuacja nie przyniosłaby innego rozstrzygnięcia, zostają uznane za ważne i będą rozstrzygnięte w odpowiedni sposób.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli nie ma oficjalnych wyników choćby jednej serii to wszystkie zakłady powinny być unieważnione i ja w Unibecie za wszystko dostałem zwroty. Polskie buki są ponad prawem i wygrane zakłady mogą rozliczać jako zwrot, a przegrane jako przegrane.

ranczo0123 ranczo0123 zakłady powinne być rozliczane nam podstawie oficjalnych wyników, a nie wyników widmo.
 
A 0

Alonsoo111

Użytkownik
Jeżeli nie ma oficjalnych wyników choćby jednej serii to wszystkie zakłady powinny być unieważnione i ja w Unibecie za wszystko dostałem zwroty. Polskie buki są ponad prawem i wygrane zakłady mogą rozliczać jako zwrot, a przegrane jako przegrane.

ranczo0123 ranczo0123 zakłady powinne być rozliczane nam podstawie oficjalnych wyników, a nie wyników widmo.
Na logikę biorąc, zakład powinien być anulowane, bo cały konkurs anulowano. Jednak decyduje regulamin i wedlug punkt, który przytoczył ranczo zakład rozliczony jest poprawnie. Podejrzewam, że większość buków ma w tej sytuacji zwrot.

Czy za dzisiejszy konkurs w parach h2h otrzymaliście zwroty czy zakłady nadal są nierozliczone?
 
maniek81 324,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Konkurs drużynowy zostanie rozegrany jutro o godzinie 9:00 (jedna seria). Po zakończeniu drużynówki, o godzinie 10:30 ruszy konkurs indywidualny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +249
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom