>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Finał Mistrzostw Europy: Hiszpania - Anglia [14.07.2024 - 21:00] - Typy + Dyskusja

Status
Zamknięty.
FNM99 757,8K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
1720690018685.png

Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner
i odbierz 100% do 50 zł. Zwrot w gotówce!
1000x200-1.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +339
R 920,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Hiszpania RT
Kurs: 2,50
Bukmacher: superbet
Analiza:
Dwa półfinały miały w sobie trochę podobieństwa bowiem drużyna, która pierwsza strzelała bramkę ostatecznie przegrywała. Hiszpanie w meczu z Francją potwierdzili swoją aktualną dominację zasłużenie wygrywając z dobrze grającymi w tym meczu Francuzami. Wczorajszy mecz Anglii z Holandią przyniósł również pozytywne zaskoczenie, bowiem szczególnie w pierwszej połowie nie brakowało walki i ciekawych sytuacji bramkowych. Prezent w postaci karnego od niemieckiego sędziego dał wyrównanie a potem znakomita akcja Watkinsa dała Anglikom awans do finału. Do składu Hiszpanii wraca prawa strona obrony Carvajal i Le Normand. Finał w Berlinie biorąc pod uwagę wczorajszą wreszcie otwartą i skuteczną grę Anglii zapowiada się zatem bardzo obiecująco- zakładam, że to Hiszpanie potwierdzą swą dominację wygraną już w 90 minutach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1847
chamberlain 544,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Anglia
Bramkarz dostanie żółtą kartkę @ 5.00
Żółta kartka za opóźnianie gry @ 4.50
Betfan

Ciekawe zakłady specjalne na finał proponuje nam Betfan, wśród nich ukaranie żółtą kartką bramkarza, oraz żółta za kartka za opóźnianie gry i tymi dwoma typami się zainteresowałem. Myślę, że w tym spotkaniu będą bramki, Hiszpania bardzo skuteczna, trafiła więcej bramek Francji, niż ta straciła przez cały turniej, obrony Anglii się nie zlęknie, tym bardziej, że Anglicy mimo, że grają bardzo zachowawczo i minimalistycznie, to jednak te bramki tracą, ale na ich szczęście sami też potrafią strzelać. Nie spodziewam się więc 0:0, a to może doprowadzić do tego, że w samej końcówce meczu jednak będziemy oglądać grę na czas i być może któryś zawodnik dostanie za to żółtą kartkę. Jak wiadomo najbardziej narażony na to jest bramkarz, który często wznawia grę od bramki, dlatego drugą ciekawą opcją jest pogranie żółtej kartki bramkarza, bo tu możemy mieć dwa typy trafione przy jednej okazji. Po raz ostatni w finale Euro oglądaliśmy żółtą kartkę bramkarza w 2016 roku, kiedy to Rui Patricio z Portugalii dostał kartkę w 120+3 minucie dogrywki za opóźnianie gry, w 2020 roku takiej sytuacji nie było, bo tak naprawdę nie było okazji, żeby któraś drużyna musiała opóźniać grę.

Bramki Anglii strzeże Jordan Pickford, który dość często kartkuje, w poprzednim sezonie ligowym dostał 6 żółtych kartek, w całej karierze ma ich na swoim koncie już aż 25, choć co ciekawe, ani razu nie zdarzyło mu się dostać żółtej kartki w meczu reprezentacji, obejrzał kiedyś czerwoną w młodzieżowych rozgrywkach. Po stronie Hiszpanii bramki strzeże Unai Simon, który już tak często nie kartkuje, ale ma na swoim koncie w historii 18 żółtych kartek w tym 2 w dorosłej reprezentacji, jednej świadkiem byliśmy w meczu ćwierćfinałowym z Niemcami, kiedy to w 82 minucie został ukarany żółtą kartką za opóźnianie gry.

Padnie gol w doliczonym czasie gry 2. połowy @ 6.50 Betfan

Dorzucam również taki zakład, Anglia już dwa razy tego dokonała na turnieju, najpierw ze Słowacją wyrównując stan meczu w 90+5 minucie, oraz z Holandią w 90+1 minucie, kiedy trafili zwycięzką bramkę. Nie ma co się oszukiwać, ale mają szczęście na tym turnieju i kto wie czy ponownie nie uśmiechnie się ono do nich w meczu finałowym. W Hiszpanii do tej pory takiego przypadku nie było, nie trafili, ale też nie stracili bramki w doliczonym czasie gry, najbliżej było w meczu z Niemcami, kiedy Wirtz trafił im bramkę w 89 minucie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +203
lukashid 8,6K

lukashid

Użytkownik
Hiszpania - Anglia
Anglia wygra po rzutach karnych @11.00
Fortuna
Analiza:
Szczerze wierzę w zwycięstwo Hiszpanii na tym Euro. Jednak jeśli to Anglicy mają sięgnąć po triumf, bardzo realne wydaje się to po rzutach karnych, gdzie pokazali pewność ze Szwajcarią. Poza tym wydaje się, że to dobry ValueBet.
 
unicaja 13,2K

unicaja

Użytkownik
Z tych zakładów specjalnych w betfan moją uwagę przykuł poniższy:
Bramkarz wbiegnie w pole karne rywala przy rzucie rożnym @5,55

W typach długoterminowych widziałem wskazania i na gola bramkarza i na celny strzał, no to teraz ostatnia szansa
Wiadomo powyższy typ ma szansę powodzenia jedynie gdy któraś z drużyn będzie przegrywać różnicą jednego trafienia niemniej nie jest aż tak nierealne jak wskazuje na to kurs. Przynajmniej jak dla mnie 😀
Na tym turnieju takie zdarzenia miały już miejsce także mys że można jakieś drobne rzucić w tym kierunku
 
Ostatnia edycja:
R 920,4K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Podwójna szansa i suma goli: Hiszpania lub remis i powyżej 0,5 gola
Kurs: 1,58
Bukmacher: forbet
Analiza:
Drugi typ na finał związany z konkursem Forbeta. Hiszpanie na tegorocznym Euro grają widowiskowo, niekonwencjonalnie i przede wszystkim skutecznie a w meczu z Francją po stracie bramki szybko odwrócili losy spotkania. Anglicy również po wielkiej fali krytyki i sporym szczęściu we wcześniejszych meczach w półfinale zagrali wreszcie "do przodu" i dało to efekt w postaci odprawienia do domu Holendrów. Finał to już jednak inna bajka i trudno przypuszczać aby Hiszpanie zagrali jakoś diametralnie słabo a Anglicy wznieśli na niebotyczne wyżyny. Mecz zapewne obie drużyny zaczną ostrożnie ale pod dyktando znakomicie czujących piłkę Hiszpanów- kontry Anglików potrafią być jednak skuteczne, stąd tez typ na Hiszpanów a jeśli remis to nie bezbramkowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1847
arass1 303,9K

arass1

Użytkownik
Hiszpania - Anglia
14 lipca 2024 godz. 21:00

Szybko zleciało nam to Euro. Za nami praktycznie miesiąc rywalizacji i do końca turnieju zostało tylko spotkanie finałowe, w którym melduje się świetnie dysponowana Hiszpania i Anglia, która delikatnie mówiąc nie zachwyca. Hiszpanie prezentują się bardzo dobrze i do tej pory odprawili każdego ze swoich rywali. W półfinałowym meczu z Francją potrafili szybko odpowiedzieć na utratę gola i odwrócić rezultat spotkania na swoją korzyść. Świetnie wygląda ich środek pola z Rodrim i Fabianem Ruizem, a gra skrzydeł z Yamalem i Williamsem na czele powoduje, że ręce same składają się do oklasków. Na pewno Anglicy będą także mieli duże problemy z tymi szybkimi i błyskotliwymi zawodnikami. Niestety nie możemy tego samego powiedzieć o grze podopiecznych Garetha Southgate’a, którzy niejako przeciskali się do kolejnych faz Mistrzostw Europy, mając przy tym niemałe problemy, a ich styl pozostawiał wiele do życzenia. Uważam, że tak słabo dysponowana reprezentacja Anglii nie ma szans z dobrze naoliwioną maszyna kierowaną przez Luisa de la Fuente i to właśnie jego podopieczni sięgną po trofeum.

Zwycięzca finału – Hiszpania @ 1.71 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1827
typerskoki 603,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Hiszpania - Anglia @ multiwynik 1:0 2:0 3:0 @ 3,65 @ Fortunawcisnęli fartem jedna

Dla mnie to jest spotkanie najlepszej ekipy na tym Euro z najgorszą. Anglia nic nie pokazała w słabej grupie, z której każdy opadł na poziomie 1/8 finału. Potem sami prawie odpali w 1/8 gdzie Bellingham znikąd (nawet się nie zanosiło na gola) strzelił przewrotką w 93minucie. W cwirćfinale też na farcie po karnych i w półfinale jedyny w miarę dobry mecz ale też wygrany ledwo w końcowce, a rywalem była Holandia która zajęła 3 miejsce w grupie. Z drugiej strony mamy Hiszpanie, która pierwsze 4 mecze w pełni kontrolowała każdy mecz i nie dopuszcała rywali w ogóle do swojej bramki. W ćwierćfinale pokonała faworyta gospodarza Niemcy, a w półfinale kolejnego - Francje. Są w gazie, grają odpowiedzialnie i wszystko tam pasuje. Spodziewam się zamkniętego meczu, gdzie Anglia może zagrać najlepszy mecz w turnieju. Ale nie wyobrażam sobie by ostatecznie tak słaba i nudna Anglia to wygrała. Sądzę, że będzie mało goli i ostatecznie wygra Hiszpania więc taki multiwynik idealnie mi tu pasuje.
 
Ostatnia edycja:
mareq_7 354

mareq_7

Użytkownik
Hiszpania - Anglia @ multiwynik 1:0 2:0 3:0 @ 3,65 @ Fortuna

Dla mnie to jest spotkanie najlepszej ekipy na tym Euro z najgorszą. Anglia nic nie pokazała w słabej grupie, z której każdy opadł na poziomie 1/8 finału. Potem sami prawie odpali w 1/8 gdzie Bellingham znikąd (nawet się nie zanosiło na gola) strzelił przewrotką w 93minucie. W cwirćfinale też na farcie po karnych i w półfinale jedyny w miarę dobry mecz ale też wygrany ledwo w końcowce, a rywalem była Holandia która zajęła 3 miejsce w grupie. Z drugiej strony mamy Hiszpanie, która pierwsze 4 mecze w pełni kontrolowała każdy mecz i nie dopuszcała rywali w ogóle do swojej bramki. W ćwierćfinale pokonała faworyta gospodarza Niemcy, a w półfinale kolejnego - Francje. Są w gazie, grają odpowiedzialnie i wszystko tam pasuje. Spodziewam się zamkniętego meczu, gdzie Anglia może zagrać najlepszy mecz w turnieju. Ale nie wyobrażam sobie by ostatecznie tak słaba i nudna Anglia to wygrała. Sądzę, że będzie mało goli i ostatecznie wygra Hiszpania więc taki multiwynik idealnie mi tu pasuje.
jak coś kurs, że Hiszpania wygra do 0 jest @3,75, niby niewiele ale jednak :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +220
kubabrenner 254,2K

kubabrenner

Użytkownik
Hiszpania - Anglia
Typ: Hiszpania lub remis + przedział bramek [1-5]
Kurs: 1.65 (forbet)


Kurs ten sam co na awans, a chyba trochę bardziej prawdopodobne, jak będzie 0-0 to trudno. Konsekwentnie idę przeciwko Anglikom, którzy choć w końcu zagrali lepszy mecz, to nadal mnie nie przekonują wymęczonym awansem w 91 minucie. Hiszpania gra piękną piłkę na tym turnieju i poza Anglikami kibicuje im cały świat. Odprawili Francuzów wynikiem 2-1, po pięknym golu młodego Yamala i bombie skończonej samobójem od Olmo. Patrząc na same 90 minut, Anglia ma na koncie aż 4 remisy, z takimi ekipami jak Dania, Słowenia, Słowacja i Szwajcaria, a Hiszpania tylko 1 i to z Niemcami. Hiszpania na koncie 13 bramek mając po drodze takie firmy jak Hiszpania, Włochy, Niemcy i Francja, a także Albanię i Gruzję. Anglia za to słaba grupa i prawie wylot w 1/8, bo w 95 minucie uratował ich Jude przewrotką. Następnie awans dały im karne, a w półfinale gol w 91 minucie. Wszystko to takie wymęczone i kompletnie niezasługujące na finał, a co dopiero jego wygraną. Trofea na dużych turniejach także na korzyść Hiszpanów. Spotkań bezpośrednich nie chcę analizować, bo od 2018 nie zagrali żadnego meczu, ale czysto statystycznie patrząc na ten wiek to także więcej wygranych po stronie Hiszpanów. Wszystkie argumenty są za Hiszpanami i zgadzam się z argumentami przedmówców, Anglia nie zasługuje na ten tytuł i mam nadzieję, że ich kibice, którzy masowo tatuują w ostatnich dniach puchar z datą, będą w poniedziałek szukać wolnych terminów na zabieg ich usuwania. Liczę, że Hiszpania tego gola wbije w 90 minut, słyną z ofensywnej i odważnej gry od pierwszych minut na tym turnieju, także powinni przycisnąć. Sędziuje Francuz, a że Hiszpania wyrzuciła Francję w półfinale, raczej nie będą chcieli holować remisu do 90 minuty, żeby przypadkiem sędzia nie pomógł Anglikom jednym karnym przesądzić losów. Zamykam to 5 golami, no bo gdzież 6 goli w meczu z zamulającymi Anglikami, żeby padły 3 to powinniśmy się cieszyć, do tego Hiszpania powinna uszanować prowadzenie tak jak zrobili to z Francją i zmusić rywali do zaryzykowania. Typuję 2:1 lub 2:0 dla Hiszpanii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1587
scorpio82 403,6K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Wynik meczu - dwòjtyp 12
Kurs: 1,44✅
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Doczekaliśmy finału turnieju w którym spotykają się 2 zespoły o ogromnej jakości co powoduje że trudno dziś wskazać faworyta. Zespołem lepszym w turnieju Hiszpania która jako jedna z nielicznych połączyła fajną dla oka grę z wynikiem i to za nich będę trzymał kciuki. Anglia ma jednak zawodników z najlepszej ligi świata, którzy pomimo gry której często nie da się oglądać przepychają kolejne mecze. Dziś finał a w obu zespołach indywidualności które mogą przesądzić o wyniku. Liczę na rozstrzygnięcie w 90 minutach i niech wygra lepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1587
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Hiszpania - Anglia

Typy:
Hiszpania zdobędzie trofeum @1,73 Fortuna
Hiszpania powyżej 1,5 gola w meczu @2,90 Superbet
Hiszpania wygra w regulaminowym czasie gry @2,50 Superbet (z opcją SuperPrzewaga)
Hiszpania wygra i obie reprezentacje strzelą gola @6,00 Superbet

Hiszpania w pełni zasłużyła na ten finał, czego raczej nie można powiedzieć o Anglikach. Hiszpanie przez całe mistrzostwa grają świetnie, trudno wskazać jakieś słabe punkty w ich grze, do tego z kapitalnej strony pokazuje się ten młodziutki Yamal Lamine. Anglicy dopiero w półfinale rozegrali dobry mecz, a wcześniej męczyli się niemiłosiernie i cudem nie odpadli ze Słowacją. Zgranie, przygotowanie do turnieju to jest po stronie Hiszpanii i to właśnie ich widzę jako zwycięzców tego finału, raczej bez konieczności grania dogrywki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1658
Baqu 1,1M

Baqu

Forum VIP
W ostatnich 23 latach hiszpańskie drużyny - reprezentacja i kluby - zagrały 22 finały przeciwko zespołom z innych krajów.

Wygrały WSZYSTKIE😳

Hiszpania - 3
Sevilla - 6
Real - 5
Barcelona - 4
Atletico - 2
Villarreal - 1
Valencia - 1

🤔
 
Otrzymane punkty reputacji: +345
O 357K

ogon_w44

Typer
Hiszpania - Anglia

Typ:
Hiszpania zdobędzie trofeum 1,73 Fortuna

Już sporo zostalo napisane w temacie finału . Jak wielu innych kolegów uważam, że Hiszpanie zgarniają trofeum.
W przekroju całego turnieju grali zdecydowanie lepiej . Ograli Niemców czyli głównych faworytów i druga najładniej grająca drużynę.
Anglia grała w tym turnieju bez rewelacji i myślę, że w tym meczu nie mają szans. Zabezpieczam się ewentualną dogrywka bo bronić jednak się potrafią, ale mimo wszystko Hiszpania dla mnie jest dużym faworytem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2082
successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Superbets: 1X + BTTS
@2.60 Superbet

Widzę Hiszpanię jako zdobywcę trofeum na tych mistrzostwach. Anglia ze swoim niespecjalnie pięknym dla oka kibica futbolem prześlizgnęła się do finału i myślę, że jest to koniec szczęścia. Na pewno Harry Kane będzie miał bardzo wysoką presję, by ten tytuł zdobyć, ze względu na fakt, że w swojej karierze nie ma jeszcze tytułu. Ale to fatum, jak już się o tym mówi, paradoksalnie może spowodować, że obróci się przeciwko niemu. Hiszpania pokazała naprawdę piękną grę w dotychczasowych spotkaniach i zwyczajnie za to moim zdaniem tytuł im się należy. Yamal już określany jest jako wielki talent pokoleniowy i nieraz pokazał, że z chłodną głową gra jak równy z równym, bez tremy, ze starszymi kolegami. Jako że Anglicy rozprawili się z Holandią w półfinale, to myślę że jak najbardziej mają szansę na bramkę, ale wg mnie nie przesądzi ona o ostatecznym sukcesie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2087
RBR1one 512,9K

RBR1one

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ: Sędzia przerwie mecz z powodu wbiegnięcia kibica na boisko @ TAK
Kurs: 3.50
Bukmacher: STS

Analiza:
Juz tyle razy te mecze byly przerywane z powodu wbiegniecia kogos na boisko, ze nawet nie zlicze tego. Widac, ze Niemcy nie potrafia sobie z tym poradzic a nie ma lepszej okazji do zrobienia z siebie pajaca na caly swiat niz wejscie na murawe i przerwanie meczu w wielkim finale na EURO. Za jakies drobne mozna cos rzucic na ten typ ale bez szalenstw.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +329
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Bukmacher: Superbet
Typ: powyżej 0.5 goli w 1. połowie
Kurs: 1.60


Wielki finał EURO - czy są w nim najładniej grające ekipy? Przynajmniej jedna - Hiszpania, czy są w nim ekipy, które do złudzenia przypominają Real Madryt? Tak - Anglicy. Trudno powiedzieć kto sięgnie po końcowy triumf, bo logika wskazuje na Hiszpanię, ale Anglicy są po prostu nieobliczalni i Hiszpania może grać, a Anglia po prostu wygrać. Mimo wszystko nastawiam się na coś mniej logicznego z perspektywy buka, bo gol w 1. połowie to kurs aż 1.60, gdzie średnio w meczach nie przekracza progu 1.45. Myślę, że może wpaśc tutaj jakaś szybka bramka którejś z ekip, a potencjalnych strzelców naprawdę wielu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +429
chamberlain 544,7K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Hiszpania - Anglia
Lamine Yamal dostanie kartkę @ 5.00 STS

Przeczucie podpowiada mi, że to Anglia sięgnie po puchar, jednak nie jestem zdecydowany, aby to zagrać, ten finał może być tak nieobliczalny, albo zgodnie z oczekiwaniami do bólu oczywisty, w którym Hiszpania łatwo wygra, ciężko powiedzieć, dlatego ostatecznie nie ruszam grania na triumfatora. Idę w inną stronę, a dokładnie w żółtą kartkę Lamine Yamala, kurs na to, to aż 5.00 w STS. Nie ma co ukrywać, jest to świetny turniej młodego hiszpana, który dzisiejszego dnia kończy 17 lat, wśród bukmacherów jest faworytem do wygrania statuetki dla najlepszego młodego zawodnika turnieju, ale to nie wszystko, jest on też faworytem do wygrania MVP całego turnieju, także oczekiwania w finale wobec tego zawodnika są wielkie, a to mimo wszystko bardzo młody zawodnik. Yamal za często nie faulował w Barcelonie, można nawet powiedzieć, że ma mniej żółtych kartek za ubiegły sezon, niż bramkarz Anglii, jednak na tym turnieju już załapał żółtko, w meczu z Francją pod sam koniec spotkania. Nie oszukując się ciężko trafić dokładnie w żółtą kartkę któregoś z zawodników, jednak tu moim zdaniem warto zaryzykować i ja wchodzę w to, dla lepszego oglądania.
 
Ostatnia edycja:
demarcel 123,2K

demarcel

Użytkownik
Hiszpania : Anglia
Dani Olmo Celnych strzałów wg. OPTA over 0.5
B betclic 1.65

W końcu po miesiącu grania doczekaliśmy się finału gdzie w pełni zasłużenie gra Hiszpania i Anglia, która zagrała pierwszy dobry mecz w 1/2 na tym turnieju. Idę po raz kolejny w strzały celne i stawiam na niezawodnego Daniego Olmo. Hiszpania ma skład i zawodników, którzy powinni wygrać z przeciętnie grającą drużyną Angielską i pewnie będzie paru chętnych na gola Yamal, Morata czy Olmo. Nie wykluczone że inni będą również wbijali statystyki celnych strzałów. Tak więc polecam grać na strzały gdzie już nie raz na tym turnieju pokazałem że warto :) Zieloności
 
Ostatnia edycja:
stanley-63 977,6K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Hiszpania - Anglia
Typ : zawodnik strzeli gola / Nico Williams
Kurs: 5.40
Bukmacher:
betters

No cóż doczekaliśmy się w końcu finału ME , chyba nie tylko dla mnie ale i większości Anglicy po tym co pokazywali przez cały turniej no może oprócz tego ostatniego spotkania z Holandią zagrali piach , ten mecz z Holendrami może nie był jakimś super w ich wykonaniu to chyba bardzie zawiedli Holendrzy ale stało się jak się stało i mamy ich w finale , jak już zostało napisane to wielka niewaidoma jak dziś zagrają ale OK , dziś ( 13 lipca ) jak wiemy swoje 17 urodziny obchodzi Lamine Yamal i to jego najpierw brałem pod lupę jako strzelca bramki w tym fianle ale po namyśle liczę na drugiego który też obchodził swoje urodziny 12 lipca czyli ( wczoraj ) a mowa o 22 latku Nico Williamsie na którego oko mają już potęgi i chcą go w swoim zespole , fakt więcej podczas mistrzostw się mówiło o Lamalu ale Nico też wniósł sporo do tego że Hiszpanie grają w finale , strzelił już jedną bramkę w 1/8 finału z Gruzją , myślę , że dziś bardziej będzie pod baczną lupą 17 latek Lamal natomiast Nico będzie miał więcej przestrzeni a że sporo również potrafi to już przecież nie raz pokazał , liczę że będzie miał parę okazji na strzał na bramkę Pickforda a ten jak wiemy ma niekiedy chwile zawachania , ale to takie moje marzenie że Nico może dziś strzelić drugiego gola na tym Euro , zobaczymy !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1587
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom