>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Finał Ligi Europy 2015 - Bilety

gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Panowie - do maja już w sumie niedaleko :cool:

Chciałbym się na to widowisko przejechać, tylko za bardzo nie wiem jak będzie wyglądać dystrybucja biletów na ten mecz dla Polaków i jakie są na to szanse?

Czy to jest jakieś losowanie jak na Euro (swoją drogą wylosowałem wtedy bilet na półfinał w Charkowie) czy będzie można się zaczaić na jakąś rezerwacje biletów - kupić i najnormalniej w Świecie wejść na stadion.

Myślę, że temat skupiający wszelkie informacje o biletach na Finał Ligi Europy będzie wartościowy i kilka osób jest już zainteresowanych uczestnictwem w tej imprezie.
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Sam interesowałem się swego czasu tym tematem. W internecie są już jakieś ogłoszenia na portalach zajmujących się dystrybucją biletów ale ceny są póki co lekko z du*y. Za najtańszą wejściówkę trzeba zapłacić ok. 350 euro. Rozumiem, że to finał europejskich rozgrywek no ale bez przesady. Ponoć później ma byc taniej, gdyż podobne stawki były w zeszłym roku na finał w Turynie ale koniec końców można było kupić bilet w najtańszych sektorach nawet za 30-50 euro.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Rzecznik prasowy PZPN, Jakub Kwiatkowski, poinformował na Twitterze, że sprzedaż biletów na finał Ligi Europy sezonu 2014/2015 zostanie rozpoczęta na przełomie lutego i marca 2015 roku.
Luty/Marzec. Jeszcze poszukam coś o cenach biletów.

Tickets were available in four price categories:
Category 1: €150, Cat 2: €100, Cat 3: €70 and Cat 4: €45.
Tak było w tamtym roku w Turynie. - Sprawa dla kibiców &quot;neutralnych&quot; - tak to nazwę wygląda następująco. - Zgłaszają się oni po bilety, wypełniając formularz przez internet. - Następnie UEFA go rozpatruje (początek kwietnia) i jeżeli decyzja jest pozytywna - to opłacamy bilet i do końca kwietnia przylatuje on do Nas przez Pana Listonosza.

Jedna osoba może wylosować maksymalnie 2 bilety.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Sam niedawno w DNTB ten temat poruszyłem, chociaż od tej pory nic w sprawie do przodu nie poszło.

Zastanawiało mnie wtedy, czy bez znajomości ekip grających w finale mogę kupić bilet. Bo np za mecz Napoli na narodowym byłbym w stanie dać te kilka stów więcej, niż np za pojedynek Sevilli z Rijeką. Ale wychodzi na to, że trzeba niestety brać w ciemno ????

Dorzucam jeszcze koncepcję od michal1090, dość sceptyczną, ale faktycznie może tak być. Jako jedyny wtedy mi odpisał ;]
raczej żadnych szans nie będziesz miał na zakup biletów

z tego co wiem po 30-40% biletów dostają kluby które grają w finale, reszta ro rodzinka mafijnej instytucji a na sam koniec ochłapy w wolnej sprzedaży, która jak wiadomo zakończy sie przeciążeniem serwera a bilety pójdą w godzinkę
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Dorzucam jeszcze koncepcję od michal1090, dość sceptyczną, ale faktycznie może tak być. Jako jedyny wtedy mi odpisał ;]
Dokładnie tak było gdy Chelsea grała finał z Benfiką w Amsterdamie. Obawiam się, że nic się nie zmieni w tym roku. % z puli biletów który idzie na rodzinki i znajomych był wręcz przerażający.
 
macio106 130,9K

macio106

Znawca - MMA
Weźcie pod uwagę fakt że na pewno owe bilety będzie można kupić na necie bo ktoś ma bilet a nie będzie mógł przyjechać.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Podbijam tylko, żeby było wyżej. Do 26 lutego coraz bliżej - więc będzie się trzeba interere...
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ja się rejestrowałem na dwa bilety z puli za 70€, zobaczymy czy się poszczęści. Myślałem jeszcze o finale LM w Berlinie ale tam tylko 6000 biletów w ogólnej sprzedaży więc do dostania tylko cudem.
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Ja się rejestrowałem na dwa bilety z puli za 70€, zobaczymy czy się poszczęści. Myślałem jeszcze o finale LM w Berlinie ale tam tylko 6000 biletów w ogólnej sprzedaży więc do dostania tylko cudem.
10 kwietnia losowanie wyłoni szczęśliwców, którym automatycznie zostanie pobrany szmal z karty kredytowej :cool:

Z 10 minut to zajmuje, ale... No i jest jeszcze motyw, że pobierają 10 euro opłaty - jeżeli już bilet wylosujemy.

Jeżeli chcemy wziąć udział w losowaniu 2 biletów - musimy podać dokładne dane drugiej osoby.

Tyle w temacie. Do 25 marca bodajże - także czasu dużo nie zostało.
 
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Ściągnęło mi wczoraj kasę z karty za bilety, tak więc wygląda na to że mnie wylosowali :cool:
E: jest i mail z potwierdzeniem przydzielenia biletów, także już na 100% jestem pewien.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Dear Football Fan,

We are pleased to inform you that as a result of the lottery process, your application for the 2015 UEFA Europa League™ Final has been successful.

:cool::cool:
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
No mi się niestety nie trafiło. Zostanie w opcji Finał Pucharu Polski Legia - Lech na Narodowym :cool:
Gratulacje Mordeczki ????
 
M 0

madafaka09

Użytkownik
Pany, jak wygląda sprawa z kupnem biletów?
Bo wiem że są imienne, ale będzie to działać tak jak na EURO, żę można bezproblemowo wejść? Pytam, bo wygrałem jako jedyny z moich znajomych 4 bilety i dwa są na te same osoby.
 
typerwielki 14

typerwielki

Użytkownik
Pany, jak wygląda sprawa z kupnem biletów?
Bo wiem że są imienne, ale będzie to działać tak jak na EURO, żę można bezproblemowo wejść? Pytam, bo wygrałem jako jedyny z moich znajomych 4 bilety i dwa są na te same osoby.
Ja na euro na niemcy-wlochy mialem 4 bilety z losowania z tym samym imieniem i nazwiskiem, bez problemu ????
 
Do góry Bottom